mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2011, 22:25 
 
To teraz laskawie wypierdalaj jak to Asmax zwykl mowic.


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 12:08 
 
Absolutnie, moderatorzy powinni kierować się klarownymi zasadami, stosować się do nich i świecić przykładem a nie chamstwem i prostactwem.
Toteż wnioskuję, co by roball nie był już nigdy moderatorem.
On jest jak Doda: z lodówki wyskakuje, mentalne małolaty go wielbią, pcha się na salony i potajemnie wyznaje kult szatana.


_________________
O.o

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 12:29 
 
roball napisał(a):
A mnie ciagle dziwi jak wiekszosc z was nie zauwazyla tego, ze moja metoda bardzo dobrze poskutkowala. Debila trzeba pokonac jego wlasna bronia. Placzcie sobie dalej, okazy kultury i dojrzalosci. ;)


Debilu, moderator powinien moderować, a nie zniżać się do najniższego poziomu możliwego i edytować posty jak jakiś jebnięty bachor co się jara nowa zabaweczka.

Dorośnij trochę bałwanie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 12:29 
 
roball napisał(a):
A mnie ciagle dziwi jak wiekszosc z was nie zauwazyla tego, ze moja metoda bardzo dobrze poskutkowala. Debila trzeba pokonac jego wlasna bronia. Placzcie sobie dalej, okazy kultury i dojrzalosci. ;)

metody hitlera tez byly calkiem skuteczne...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 12:31 
 
roball napisał(a):
A mnie ciagle dziwi jak wiekszosc z was nie zauwazyla tego, ze moja metoda bardzo dobrze poskutkowala. Debila trzeba pokonac jego wlasna bronia. Placzcie sobie dalej, okazy kultury i dojrzalosci. ;)

Mnie dziwi, czemu przy edycji czyjegoś posta nie można było dodać podpisu kto go edytował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:05 
 
roball napisał(a):
Wypierdalaj? Przypaletalo sie gowno jakies i mysli ze ma prawo glosu.

Oto wlasnie dorosly moderator duzego boarda. Pogratulowac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:07 
 
roball napisał(a):
Havok napisał(a):
roball napisał(a):
A mnie ciagle dziwi jak wiekszosc z was nie zauwazyla tego, ze moja metoda bardzo dobrze poskutkowala. Debila trzeba pokonac jego wlasna bronia. Placzcie sobie dalej, okazy kultury i dojrzalosci. ;)

Mnie dziwi, czemu przy edycji czyjegoś posta nie można było dodać podpisu kto go edytował.


W sumie to bylo obvious, ale moglem dopisac.

Cytuj:
Nefastus
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010


Wypierdalaj? Przypaletalo sie gowno jakies i mysli ze ma prawo glosu.


I ktoś takiemu dziecku dal moda?

:o


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:10 
 
roball napisał(a):
Xanth napisał(a):
roball napisał(a):
Wypierdalaj? Przypaletalo sie gowno jakies i mysli ze ma prawo glosu.

Oto wlasnie dorosly moderator duzego boarda. Pogratulowac.

X.


To jak moderuje a to jak sie zachowuje na forum to dwie rozne rzeczy. Idz przytul sie do swojego kolegi huragana.


Moderujesz jak idiota i bachor, i zachowujesz sie jak idiota i bachor.

Wez sie ogarnij i dorosnij troche.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:10 
 
roball napisał(a):
To jak moderuje a to jak sie zachowuje na forum to dwie rozne rzeczy.

To jak moderujesz i to, jak sie jako moderator zachowujesz, swiadczy po pierwsze o twoim gowniarstwie, po drugie o administracji boarda, ze takiemu gnojkowi jak ty dali jakakolwiek funkcje i po trzecie, o samym boardzie, ze ktos taki reprezentuje tu cokolwiek.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:19 
 
Ty nadal nie rozumiesz, prawda? Mozna przerzucac gowno bez bluzgania i uzywania inwektyw na kazdym kroku, a edytowac posty robiąc to prawidlowo. Nikt cie przeciez do przerzucania tego gowna nie zmuszal, sam sie zglosiles. Teraz wychodzi na to, ze zglosiles sie po to, by nie przerzucac gowno, tylko leczyc kompleks malego penisa.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 10 lis 2011, 13:24 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:20 
 
roball napisał(a):
Xanth napisał(a):
roball napisał(a):
To jak moderuje a to jak sie zachowuje na forum to dwie rozne rzeczy.

To jak moderujesz i to, jak sie jako moderator zachowujesz, swiadczy po pierwsze o twoim gowniarstwie, po drugie o administracji boarda, ze takiem gnojkowi jak ty dali jakakolwiek funkcje i po trzecie, o samym boardzie, ze ktos taki reprezentuje tu cokolwiek.

X.


Nie podoba sie, chcesz sie tym zajac? Pisalem pare postow wyzej co trzeba wtedy zrobic. Mi to bedzie bardzo na reke jak ktos inny zacznie przerzucac to gowno i dostawac zjeby za to, ze probuje to forum utrzymac w uzytecznym stanie.


Zachowywanie sie jak gowniarz i ninja edytowanie postow to wedlug Ciebie utrzymywanie forum w uzytecznym stanie?

Wspolczuje twojej rodzinie i znajomym.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:26 
 
roball napisał(a):
Jasne ze mozna, ale nie bede zmienial swojego zachowania na forum dlatego, ze staram sie trzymac bande kretynow na smyczy.

Acha, czyli wychodzi na to, ze najwiekszy kretyn forum (taki wynika z wieloletniego zachowania tutaj) ma zapanowac nad reszta kretynow? Brawo dla administracji...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:31 
 
roball napisał(a):
Zrob to lepiej.

Robie to lepiej. Bez bluzgow, inwektyw, po cichu. Nie musze sobie swoja funcja przedluzac penisa, naprawde.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:38 
 
ąę
nie lubię się udzielać w dramach, ale ta jest zajebista
DZIENKI HUOPAKI :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:09 
 
Roball na serio wez juz wypierdalaj z ta swoja moderacja. Nikt jej nie chce, nad niczym nie musisz panowac. Forum roadzilo sobie bez twojej moderqacji i poradzi sobie bez niej dalej.

Swoja droga gz zalozenia TRZECIEGO tematu o Skyrim w Pogawedkach. Moderator z ciebie naprawde zajebisty.

Nie wspominjac juz o tym ze moderatorem jestes od dawna i miales na to serdecznie wyjebane az do czasu tematow o MOBA i Diablo 3 w ktore jestes "zaangazowany osobiscie". Taki z ciebie zajebisty moderator.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:25 
 
roball napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Roball na serio wez juz wypierdalaj z ta swoja moderacja. Nikt jej nie chce, nad niczym nie musisz panowac. Forum roadzilo sobie bez twojej moderqacji i poradzi sobie bez niej dalej.

Swoja droga gz zalozenia TRZECIEGO tematu o Skyrim w Pogawedkach. Moderator z ciebie naprawde zajebisty.

Nie wspominjac juz o tym ze moderatorem jestes od dawna i miales na to serdecznie wyjebane az do czasu tematow o MOBA i Diablo 3 w ktore jestes "zaangazowany osobiscie". Taki z ciebie zajebisty moderator.


Kabraxis glos ludu po raz kolejny przemawia za wszystkich. Zainteresowalem sie tematem jak w niektorych threadach pojawialo sie 10+ stron syfu i zero contentu, w zyciu nie moderowalem nic w threadzie o HoN, co wlasnie mi zarzuciles. Raz usuwalem syf z threadu o LoL bo sie kilka osob zagalopowalo.

Wez sie pacnij w glowke wreszcie bo masz jakies paranoje.


Chyba ten thread jaśnie pokazuje jaka jest ogólna opinia o twoim moderowaniu.

Jak nie potrawisz moderowac i tylko chcesz sie popisywac jak gowniarz, to spieprzaj.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:40 
 
roball napisał(a):
Xanth napisał(a):
roball napisał(a):
Wypierdalaj? Przypaletalo sie gowno jakies i mysli ze ma prawo glosu.

Oto wlasnie dorosly moderator duzego boarda. Pogratulowac.

X.


To jak moderuje a to jak sie zachowuje na forum to dwie rozne rzeczy. Idz przytul sie do swojego kolegi huragana.


W mojej skromnej opinii Xanth zawsze był świetnym moderatorem, a huragan całkiem przyzwoitym trolem. Natomiast co do ciebie to trochę trudno powiedzieć czym się zajmujesz ponieważ jest to coś pomiędzy


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:44 
 
Enhu napisał(a):
Natomiast co do ciebie to trochę trudno powiedzieć czym się zajmujesz ponieważ jest to coś pomiędzy

Hehe, niezłe :)


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:50 
 
roball napisał(a):
A mnie ciagle dziwi jak wiekszosc z was nie zauwazyla tego, ze moja metoda bardzo dobrze poskutkowala.


co wlasmie nakjlepiej widac po tym topicu :) nie badz juz bardziej zalosny niz jestes


_________________




Ostatnio edytowano 10 lis 2011, 14:54 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 14:53 
 
roball napisał(a):
Ja nic do moderacji Xantha nie mam, do przyglupiego trollowania huragana tez nie, pod warunkiem ze nie ma na celu derailowania threadu bo nagle mu sie tak zachcialo i postanowil wyzwac ~20 osob od ciot i retardow.

Dostal po lapkach i poszedl szukac poparcia u innych i wcale mnie to nie zdziwilo, bo odkad pamietam huragan bardzo czesto przybiegal z placzem i pral wszelkie brudy swoich gildii na forum, gdzie wszyscy maja to gleboko w nosie. Taka typowa gwiazdka dla jerry'ego springera.

To jak ja sie zachowuje na forum a to jak moderuje to sa dwie rozne sprawy, pisalem juz o tym.

@Nefastus pls skoncz i idz odrob lekcje.


Swietny comeback dzieciaku, idz odrob lekcje. Golf clap.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.