mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 09:36 
Cytuj  
Ale nie musisz.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 09:45 
Cytuj  
Oj już każdy robi to co lubi. W PoE fakt jest ogromne drzewko skilli (czy raczej bonusów, passiv, etc) i się rozgałęzia w wielu miejscach i pewnie tony buildów można robić.

Ja w h&s nie jestem min / maxer-em bo mi tak nie zależy, ale trochę podłubać lubię - i na takie 'lekkie dłubanko' no wystarczy dosłownie chwila pomyślunku po tym jak się level kolejny wbiję. Nie trzeba godzinami myśleć, liczyć, etc - no chyba, że ktoś lubi.


Ja tam wolę, gry w których muszę trochę pomyśleć, no nie zawsze - czasem mam ochotę po prostu pomordować w jakiejś idiotycznie prostej gierce, ale to rzadko.

Przeważnie gra nawet z fajnym combatem, ale nie oferująca nic więcej (patrz np. Vindictus) nudzi mi się w ekspresowym tempie.

D3 pewnie będzie miał miodny combat, animacje ma fajne, ale umówmy się ani D1 ani D2 nie miało specjalnie dobrej fabuły, ot taka żeby wyjaśnić czemu idziemy mordować hordy stworów.
W D1 jeszcze grafika budowała fajny okultystyczno-demoniczny klimat, w D2 już dużo mniej - w D3 na filmikach już słabo. Tzn grafa jest widać dopracowana, animacje przednie, ale klimatu to to nie ma dla mnie osobiście.

Jeszcze się okaże jak retail będzie grafa będzie miała wszystkie features i późniejsze levele pokażą, ale szału nie robi.

Sobtainer - daruj sobie flejm na mnie, ja tu nie przyszedłem obsmarowywać Diablo 3. Gra pewnie będzie dobra, nie przeczę, ale nie wiem, może mi się zmieniły gusta, ale jak parę lat temu pomyślałem D3 to od razu hype lekkiego łapałem mimo, że h&s to nie mój ulubiony gatunek, a teraz sobie myślę 'meh'. Chyba gust mi się zmienił albo może naiwnie oczekiwałem od Blizza powrotu do klimatów D1? Sam nie wiem.

Może też inaczej podchodzę do tego niż część osób tutaj, bo multi w Diablo nigdy mnie nie kręciło, a to chyba dzięki multi D2 tak długo żyło ?

No nic - ja tam czekam na filmiki z retaila, ale wątpie, żebym kupił tym bardziej, że na duże obniżki ceny D3 to pewnie długie lata będzie trzeba czekać, bo D3 to bym kupił, ale to tak za 80 zł :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 10:05 
Cytuj  
@sula

Akurat flame z Tobą to ostatnia rzecz o jakiej bym pomyślał także :)

@insidie
jak zwykle jedna wielka tajemnicza ściema ;P i wszystko jak zwykle wie ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:18 
Cytuj  
Po pierwsze to bedzie tryliard buildow , wiec dla tych ktorym sie nie chce samemu kombinowac to mozna bedzie "zassac" gotowca , wiec nie wiem o co tyle krzyku :O

Teraz mam kilka pytan.

Czy nie jest tak jak w poprzednich wersjach ze traci sie doswiadczenie jak sie zginie?

A drugie pytanie , jak mozna pograc na becie , bo na tradeboard nie widzialem zeby ktos sprzedawal dostep do bety , tzn ze nikt z Polski dostepu nie dostal?
Wiem ze jest tam jakas stronka gdzie mozna sie zapisywac i czekac na swoja kolejke ale szczerze powiedziawszy mam to gdzies , chetnie bym wykupil mozliwosc pogrania w bete.Jak ktos ma doste i chce pare $ za mozliwosc skorzystania to prosze o priv.Umieszcze tez ogloszenie na trade board w razie co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:22 
Cytuj  
W Polsce dostały 4 osoby z tego co wiem, 2 moich kumpli, ja i jeden gość z forum którego nie znam.

Co do tracenia doświadczenia, nie zauważyłem tego w becie, chociaż nie ukrywam że nie zwracałem na to uwagi w ogóle... mogę sprawdzić ale dopiero wieczorem dam odpowiedź.

Tak jest możliwość pogrania w betę z jakiś forów, ale nie mam pojęcia jak to działa, ja Ci zagrać nie dam :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:30 
Cytuj  
Ludzie normalnie z beta programu dostawali inwajty. No i z F&F zapisow ;-)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:34 
Cytuj  
Nie traci się doświadczenia za śmierć, jedynie spadek durability przedmiotów o jakiś tam procent (w tej części Diablo ze wszystkich przedmiotów, łącznie z biżuterią). Odradzasz się po jakimś czasie w ostatnim checkpoint'cie lub ktoś cię wskrzesza.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:58 
Cytuj  
Wiem ze nie ma sie co spuszczac.

O sprzet raczej sie nie martwie :D ale nie ukrywam ze sam sie troche podjaralem tym tytulem i mimo ze lezy z 10 gier w ktore ledwo co pogralem na PC i PS3 , to jakos z racji wyjscia tego D3 nie chce mi sie w nic innego grac :>

Takze nie ukrywam ze chetnie bym chociaz potestowal Barba i DH , bo nie wiem na co sie zdecydowac - raczej bedzie to standardowo Barb ale fajnie by bylo juz sobie teraz popykac.

Roball jesli chodzi o premiere to slyszalem ze ma byc przesunieta na 1.04.2012 i liczylem ze to prima aprpilisowy zart :D i zadnego info o czerwcu nie znalazlem , a szczerze myslalem ze wyjdzie styczen-luty i troche sie tym wkurwilem :[

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:06 
Cytuj  
@ Sob

Hehe spoko, trochę się wydawałeś podjuszony w poprzednim poście, także sorry, że może niepotrzebnie się "zabezpieczałem" :)

btw. czerwiec?

Huh, ciekawe czemu. Późniejsze levele są niepodokańczane czy co :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:08 
Cytuj  
Z tego co czytalem to oni najwiekszy problem maja z tym AH - z przeplywem kasy.Pewnie musza z kazdym Panstwem podpisac jakas umowe i to jest najwiekszym problemem....

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 13:00 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Z tego co czytalem to oni najwiekszy problem maja z tym AH - z przeplywem kasy.Pewnie musza z kazdym Panstwem podpisac jakas umowe i to jest najwiekszym problemem....

Nie muszą :)
Jedyne co muszą to spełnić pewne kryteria, np w Korei Południowej są pewne obostrzenia.
Skarbówka to też nie problem, wystarczy mieć baze danych ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 17:06 
Cytuj  
z tego co gralem, nie za bardzo widac 'randomowosc' lokacji. sa bardzo do siebie podobne i teraz sie zastanawiam: dlatego, bo beta? dlatego, bo lokacja poczatkowa? czy po prostu tak ma byc?

Cytuj:
Barbem zginąłem 6 razy zanim skoksałem 10 level.

lawl, srsly? barb to przecinak, wszystko przede mna intagib, ale dopiero 7 dobilem. leorica jebnalem narazie dh i wd. tym drugim sie super gralo od momentu jak ogarnalem haunt + ten placek na ziemi. przy monku wymieklem na ~4levelu, bede musial go potem jeszcze raz obczaic :)

btw tutaj to moga doic kase za dodatki i to ma sens, w przeciwienstwie do np. starcrafta. :)



da sie ogarnac gdies kluczyk do tego path of exile?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 17:17 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
z tego co gralem, nie za bardzo widac 'randomowosc' lokacji. sa bardzo do siebie podobne i teraz sie zastanawiam: dlatego, bo beta? dlatego, bo lokacja poczatkowa? czy po prostu tak ma byc?



1-2 Patche temu przeszedlem bete trzema postaciami, za kazdym razem dalo sie znalezc nowe elementy. O ile katedra potrafi byc dosyc schematyczna, to i tak potrafi sie ulozyc w ciekawych konfiguracjach i zaskakiwac nowymi elementami. W lokacjach zewnetrznych co chwile pojawiaja sie nowe minilokacje, smaczki, npce.

Jak na bete/demo, calkiem solidny produkt.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 18:09 
Cytuj  
Ja sie chetnie zamienie moim kontem do PoE w zamian za D3, na kilka dni, cobym ja i druga osoba obadala sobie spokojnie dany tytul. Jak ktos chetny to PM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 18:22 
Cytuj  
Czemu? :) Akurat pod wzgledem contentu to beta PoE jest pewnie z 10x wieksza od bety D3. Chyba ze ktos sie strasznie boi, ze mu konto ukradne, lol...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 19:21 
Cytuj  
w moim przypadku to jest konto kolegi kolegi, wiec taki trade odpada ;p


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 19:49 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Czemu? :) Akurat pod wzgledem contentu to beta PoE jest pewnie z 10x wieksza od bety D3. Chyba ze ktos sie strasznie boi, ze mu konto ukradne, lol...


Lepiej nie pożyczać nikomu obcemu konta bn. ;> Poe to chuj, teraz chyba już każdy ma dostęp do bety.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 19:52 
Cytuj  
Chyba nie kazdy :O

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 20:04 
Cytuj  
No ja naprzykład moge se co najwyżej polizać screeny:)
Wynajmę konto na dzień/godzine za rozsądną cene.
O tym że konto oddam niech świadczy moje dobre imię na serverze Clair Lair`s;) Pm me
Ewentualnie jak ktoś niechce zarabiać na koncie z jakiś powodów to moge przelać na organizacje charytatywną ustaloną kwotę.


Ostatnio edytowano 1 gru 2011, 21:07 przez Bahamut, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 20:07 
Cytuj  
Cytuj:
As part of the ongoing Diablo III beta test, a trial version of the currency-based auction house is available for players to begin using within the beta. Testers will soon receive 50 Beta Bucks to test the buying and selling of in-game items. The gold-based auction house will be inaccessible to testers during this phase of the beta test, and any currently listed auction items will be returned to the seller


Więcej:

http://www.diablofans.com/news/1005-dia ... a-testing/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.