mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 20:24 
Cytuj  
Taa, już ta waluta zdążyła otrzymać nową nazwę: Bobby's bucks ;)

Z innych nowości:
1) Jakiś czas temu w necie pojawiła się plotka, że D3 będzie przesunięte z premierą do Q2 2012. Źródłem był niemiecki Amazon, który powoływał się na kontakt z pracownikiem Blizzarda - pogłoskę zdementowano oficjalnie na forum D3 (http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3657277145?page=6#new-post).

2) Blizzard wycofał się z porąbanego systemu "unattuned" run i powrócił do poprzedniego choć zaznaczył, że nadal coś przy nim majstrują. Aż strach się bać.. (http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3657606210#new-post).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 22:04 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
2) Blizzard wycofał się z porąbanego systemu "unattuned" run i powrócił do poprzedniego choć zaznaczył, że nadal coś przy nim majstrują. Aż strach się bać.. (http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3657606210#new-post).


No i dobrze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 22:26 
Cytuj  
Kiedy pokażą III albo IV akt? Jak niby premiera ma być luty/marzec to chyba najwyzsza pora?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 22:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kiedy pokażą III albo IV akt? Jak niby premiera ma być luty/marzec to chyba najwyzsza pora?


No nie wiem, ja nie chcę zobaczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 22:42 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kiedy pokażą III albo IV akt? Jak niby premiera ma być luty/marzec to chyba najwyzsza pora?


3 akt:
http://www.pcgamer.com/2011/11/29/diabl ... xperience/
Słabo wygląda, jak mythos albo torchlight...
Swoją drogą to w takim tępie to do premiery każdy gracz będzie znał każdy akt i każdego bossa, nie pdoba mi się to. Wole sam poznawać gre jak w nia gram, ale cóż takie czasy :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 22:44 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kiedy pokażą III albo IV akt? Jak niby premiera ma być luty/marzec to chyba najwyzsza pora?


Były ostatnio jakieś 3 smętne screeny w PC Gamer'ze ale nie chciałbyś ich zobaczyć (wyjątkowo kiepskie ujęcie). W ostateczności są na diablo.incgamers.com

10 grudnia na SPIKE TV Video Game Awards szefowie Blizzarda mają otrzymać nagrodę Gamer Gods, co więcej zapowiedziano na tą imprezę pełen pokaz Diablo 3 Cinematic. Sporo osób sądzi, że jest to niezła okazja na obwieszczenie daty premiery D3.. /hype :D


_________________
For the pony!

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 23:40 
Cytuj  
nowe diablo odbywa się w świecie warcrafta? :-?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 00:46 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
3 akt:
http://www.pcgamer.com/2011/11/29/diabl ... xperience/
Słabo wygląda, jak mythos albo torchlight...

Uhh, ten początek z bety to jeszcze wygląda w miarę w stylu Diablo, te screeny z linka to rzczywiście wygląda jak jakieś połączenie stylu warcrafta z koreańskim crapem :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 11:18 
Cytuj  
imo zajebisty klimat 100% Diablo


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 11:44 
Cytuj  
3 screeny i już drame robią :]

Ja wam powiem tylko, że zrobiłem w sumie 13 postaci już w D3 w becie ;P i aktualnie uważam, że każda z klas jest idealnie dopracowana, powoli chyba zbliżają się ku końcowi z tymi klasami. Oczywiście wszystko głownie zależy od tego co mamy na sobie, bo jak na razie to mi się najlepiej udał WD z 90 dps w statach, to jest morderca... nawet barbarian przy nim wymięka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 11:47 
Cytuj  
drama musi być a blizzard chuj
ze sie to takim sulom nigdy nie znudzi


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 15:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
3 screeny i już drame robią :]

Ja wam powiem tylko, że zrobiłem w sumie 13 postaci już w D3 w becie ;P i aktualnie uważam, że każda z klas jest idealnie dopracowana, powoli chyba zbliżają się ku końcowi z tymi klasami. Oczywiście wszystko głownie zależy od tego co mamy na sobie, bo jak na razie to mi się najlepiej udał WD z 90 dps w statach, to jest morderca... nawet barbarian przy nim wymięka.

dobra ale ty jestes fanbojem najczystszej krwi
wiec sie mozesz jarac byle gownem

tak jak Bahamut napisal
jebnal im sie tytul , powinno byc Torchlight 3 a nie diablo 3

sam fakt ze w polowie bety piszesz ze kazda z postaci jest idealnie dopracowana ... no lol kurwa

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 15:12 
Cytuj  
E tam - mi się zajebiście podobało. 3 akt dla mnie w d2 był nawet słabszy od 2 - dzungla była wkurwiająca... Ciekawe czy się do lutego/marca wyrobią.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 16:13 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
sam fakt ze w polowie bety piszesz ze kazda z postaci jest idealnie dopracowana ... no lol kurwa


Sam fakt, że nic wiesz o tym jak się gra w becie utwierdza mnie w przekonaniu, że powinieneś quitnąć z tego tematu.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 17:42 
Cytuj  
grafa to nie wszystko, dołóż do tego mroczny klimat, który na pewno będzie + odpowiedni do tego soundtrack + sluchawki i noc + skype ze znajomymi, ja tam kupuję, bo grywalnosc bedzie na bank wysoka

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:58 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
bo grywalnosc bedzie na bank wysoka


I nic więcej w Diablo nie potrzeba ;)


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:21 
Cytuj  
Ja tam do tej gry podchodze jak do nowej produkcji blizarda a nie jak do kontynuacji D2(myśle, że jak ktoś ma inne podejście to się rozczaruje) i dałbym za nia nawet 400zł i 50zł miesięcznie, co nie zmienia faktu, że w/g mnie 3 akt wygląda jak torchlight :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:26 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kolejny raz ten sam derail, skonczcie temat.


To chyba czegos dowodzi co nie? JEsli ludzie chca gadac o grafice i otym jakgra wyglada to niech gadaja.. chyba ze wyjebiecie na spolke z Nobrainerem zestaw tematow o ktorych wolno a o ktorych nie wolno rozmawiac?

Gra jakosciowo wyglada jak Torchlight, armory i bronie wygladaja jak z Metin2 a itemizacja pokazanana stronie glownej jest na poziomie Dungeon Siege 3 - DEAL WITH IT.

Jestescie fanbojami wiec was to i tak jebie i kupicie kazde gowno jakie Blizzard zaserwuje i to za dowolna cene.... wiec dajcie ludziom pisac co im na sercu lezy - a lezy dosc sporo z tego co widac.
I patrzac naprzyklad na post powyzej takich ludzi bez gustu i swiadomosci konsumenckiej jest sporo - whatever. Ale jest rowniez sporo takich ktorzy mysla inaczej i chca to okazac.

Nobrainer jeszcze tylko bedzie musial przyjac do wiadomosci ze plynne animacje i kolorowe efekty skilli dobrego HnS same nie zrobia i juz moze nawet bedzie mozna o HnS w tym topicu jako tako podyskutowac.

"Ja tam do tej gry podchodze jak do nowej produkcji blizarda a nie jak do kontynuacji D2(myśle, że jak ktoś ma inne podejście to się rozczaruje)"

Ofc ze nie mozna do tej gry podchodzic jak do kontynuacji D2 bo gowno ona ma juz z genialna seria wspolnego (oprocz moze nazwy), ba... ma niewiele wspolnego z gatunkiem HnS a wiecej z konsolowym slasherem.
Tak wiec zgodze sie.... jako nowa progdukcja firmy Blizzard D3 prezentuje mniej wiecej taki sam zajebisty poziom jak dodatki do WoW... czyli dla mnie zaden.

PS. Jesli ten post poleci to na serio roball jestes weak w chuj i jako moderator i wogole jako user forum.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:42 
Cytuj  
ja bym ten post na miejscu robala wywalil. nie grales, ale juz doskonale wiesz jaki poziom reprezentuje gra i wg ciebie kazdy, komu podoba sie d3 jest zaslepionym fanboyem. ogolnie czasami smiesznie sie czyta twoja krucjate przeciwko blizzardowi, ale czasami masz racje. :wink:

moze faktycznie wow mnie troche wypaczyl, ale ja mam wrazenia z bety na maxa pozytywne. przyczepilbym sie tylko portretow - wszystkie do wymiany


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 23:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ofc ze nie mozna do tej gry podchodzic jak do kontynuacji D2 bo gowno ona ma juz z genialna seria wspolnego (oprocz moze nazwy), ba... ma niewiele wspolnego z gatunkiem HnS a wiecej z konsolowym slasherem.


Każdego dobrego hnsa który wyszedł od czasów diablo 2, dałoby się przerobić pod konsolę. A Diablo 3 ma wręcz KONSOLA wypisane na sobie. Wynajmowali ludzi do produkcji na X360 na hurt kiedy okazało się że Torchlight się świetnie sprawdził na XBLA. Nie rozumiem, jaką zdradę gatunku tutaj insynuujesz, skoro konsola jest tak samo dobrym miejscem na hnsa jak pc obecnie - ale ok.

Kabraxis napisał(a):
PS. Jesli ten post poleci to na serio roball jestes weak w chuj i jako moderator i wogole jako user forum.


To już serio, PS. na poziomie gimnazjum ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.