mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:25 
Cytuj  
JA od siebie jeszcze napisze z ene watpie ze Diablo 3 bedzie grywalna gra i odniesie sukces. Takie gry robi Blizzard i tu sie nic nie zmieni.

Niestety mnie jako fana serii, mocno hardcore playera HnS ogolnie i ogromnego entuzjasty gatunku gra praktycznie wogole nie zadowala i grafika jest tu najmniejszym problemem bo np. teraz czekajac na patche do PoE gram dobie w Eastern Sun i nie narzekam na grafike. :)

Poprostu juz nie jestem targetem Blizzarda... niech sie dzieciaki dobrze bawia na RMAH - ja wysiadam z tego pociagu bo mam wyzsze wymagania odnosnie rozbudowania gry i zaangazowania gracza w rozwoj postaci niz to co pokazuje Blizzard w Diablo 3 a co jest niestety dokladnym odbiciem procesu Vanilla WoW --> ten crap co jest atm.

MOze zmienie zdanie po premierze zrevampovanych itemkow unique bot oco pokazali ostatnio i co w magiczny sposob zniklo po 2 dniach to byl smiech na sali, porazka na calej linii i doskonala pokazuje polityke "ciemny lud i tak kupi bo jestesmy Blizzardem".

Nie obrazilbym sie rowniez na revamp graficzny armorkow i broni i jzu nawet, nawet by bylo moze cos wiecej z tego D3 niz przejsc gre dla FMV. :)


Ostatnio edytowano 8 gru 2011, 21:28 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:28 
Cytuj  
Jedno przyznam, ze na maxa zjebali brak modow... ta gra by miala znacznie wieksze pole manewru wtedy, wielu utalentowanych graczy mogloby niesamowicie przyczynic sie do rozwoju tej gry - dlaczego tego nie zmodowali, nie mam pojecia... boja sie czegos? ale czego?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:34 
Cytuj  
Może ktoś wytłumaczyć dlaczego screen Sobtainera wygląda jak diablo 3 a screen Mettera jak Torchlight?:) To jakiś podrasowany w photoshopie czy jak? Nie grałem więc nie wiem ale gra na pierwszym screenie wygląda wykur*****!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:37 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jedno przyznam, ze na maxa zjebali brak modow... ta gra by miala znacznie wieksze pole manewru wtedy, wielu utalentowanych graczy mogloby niesamowicie przyczynic sie do rozwoju tej gry - dlaczego tego nie zmodowali, nie mam pojecia... boja sie czegos? ale czego?


A do czego Ty bys chcial mody?Kup sobie myszke z 10 przyciskami i to wszystko co potrzebne do tej gry, norma.

A co do reakcji roball to powiem tylko tak : dac robalowi odrobine wladzy to tak jak malpie brzytew :P - joke

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:42 
Cytuj  
Czy Ty myslisz ze mody w d3 opieralyby sie o mody z wowa? jezeli tak to nie mam slow juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:46 
Cytuj  
Uff nareszcie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:05 
Cytuj  
Gra wyglada lepiej niz na screenie meterra, tak swoja droga.

Anyway, rozumiem, ze komus sie moze nie podobac grafa w D3, bo faktycznie nie jest to jakis cud techniki, ale przeciez tak bylo ZAWSZE z grami Blizzarda. To nigdy nie byly tytuly, ktore stawialy na graficzne fajerwerki i pewnie nigdy nie beda, Blizz ma tu dobrze znana filozofie, jego gry maja plynnie takze na starszych komputerach i tyle.
Rozumialbym narzekanie na grafe gdyby Warcrafty, Diablo 1/2, WoW czy SC2 wygladaly jakas oszalamiajaco i nagle bam, w D3 Blizzard odpierdala maniane i robi grosza grafike, a jest zupelnie odwrotnie, takze skonczcie pierdolic o grafice, plz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:09 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Może ktoś wytłumaczyć dlaczego screen Sobtainera wygląda jak diablo 3 a screen Mettera jak Torchlight?:) To jakiś podrasowany w photoshopie czy jak? Nie grałem więc nie wiem ale gra na pierwszym screenie wygląda wykur*****!!!


Ta, i trzeba do tego Quad SLI i 16gb video ramu, zeby te wszystkie high res texy pomiescic. Do tego blizzard musi zatrudnic druga setke grafikow zeby ladnie modelowac swieczniki i witraze, a dana scene bedziemy ogladac 3 sekundy przebiegajac w poszukiwaniu skarbow..


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:10 
Cytuj  
ok rozumiemy , przynajmniej ja rozumiem...

ale jednego nie moge pojac , dlaczego na karcie graficznej gtx 470 to wogole ma prawo na sekunde przyciac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:15 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
ok rozumiemy , przynajmniej ja rozumiem...

ale jednego nie moge pojac , dlaczego na karcie graficznej gtx 470 to wogole ma prawo na sekunde przyciac?


Bo to jest beta, ile razy mamy Ci to pisac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:18 
Cytuj  
To akurat Ty piszesz pierwszy raz.

Rozumiem po Twojej uszczypliwosci ze w release takich problemow nie bedzie.Ale dlaczego na Twoim filmiku takich problemow nie ma?

Pytalem tez co Blizz w release ma zamiar dodac do grafiki aby to usprawnic?Rozumiem z ironii kolegi to , to ze bedie plynniej dzialac na full detelach "przy teoretycznie slabszych sprzetach" ale czy jest gdzies info : PROSZE PANSTWA GRAFIKA JEST WRZUCONA NA 65% , W REALSE UJRZECIE DIAMETRALNIE INNA GRE Z DIAMETRALNIE ODMIENIONA GRAFIKA INPLUS.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 23:16 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jebnijcie jeszcze 4 raz ten screen... to mam nadzieje, ze robau sie zlituje i to wyjebie. ;d


Zaczynam mu współczuć - ile razy można zabierać się za oczyszczanie stajni Augiasza? Heh..

Ten thread jest dobry tylko do jednego - żeby przy okazji wyłapać paru smętnych kolesi wartych miejsca na ignore liście. A więc - Another one bites the dust..


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 23:31 
Cytuj  
Oho, standardowa gadka MMO dopadla i temat D3 - "to wersja beta, retail bedzie sie mocno roznil" - w 90% rozni sie tylko w malych szczegolach :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 23:53 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
"to wersja beta, retail bedzie sie mocno roznil" - w 90% rozni sie tylko w malych szczegolach :P


Przeciez dyskusja (chociaz nie wypada tego co tu sie odbywało tak nazywac) dotyczyła performance, co oczywiscie po becie sie poprawi, to jeden z głownych celów wprowadzania zewnetrznych testerów do Bety.



W mam mala zagwozdke, czy skupic sie na HC grze, czy jednak SC - zeby bylo z kim grac i pobiegac PvP.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 00:30 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Może ktoś wytłumaczyć dlaczego screen Sobtainera wygląda jak diablo 3 a screen Mettera jak Torchlight?:) To jakiś podrasowany w photoshopie czy jak? Nie grałem więc nie wiem ale gra na pierwszym screenie wygląda wykur*****!!!


Ta, i trzeba do tego Quad SLI i 16gb video ramu, zeby te wszystkie high res texy pomiescic. Do tego blizzard musi zatrudnic druga setke grafikow zeby ladnie modelowac swieczniki i witraze, a dana scene bedziemy ogladac 3 sekundy przebiegajac w poszukiwaniu skarbow..


Ale to nie jest photoshop?:) To tak naprawde może wyglądać?
Pierwszy raz widze screen z D3 w takiej jakości. Kupiłbym nowego kompa dla tej gry żeby chodziła tak jak wygląda na tym screenie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 00:52 
Cytuj  
Ja odpalilem scrackowana bete tylko, to grafa mi sie podobala, zachęcająca do zwiedzania imo i w klimacie.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 01:28 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
ok rozumiemy , przynajmniej ja rozumiem...

ale jednego nie moge pojac , dlaczego na karcie graficznej gtx 470 to wogole ma prawo na sekunde przyciac?


U mnie na GTX 285 dziala bez zarzutu. Ba, na laptopie z Intel3000 da sie grac w 1024x768 ;)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 07:57 
Cytuj  
To ja nie wiem.Moze mam cos zjebane z systemem czy cholera wie.Jak kolega wyzej pisze ze mu na slabszej smiga a mi na lepszej przycina , to pewnie wina mojego sprzetu.

Jeszcze pytanie , grales na full detalach na maxa w HD?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 08:56 
Cytuj  
Przecież gry po release mają często problem z wydajnością na danym sprzecie a Ty się dziwisz że beta Ci kiepsko chodzi?? MI przycinało 30sec na początku mocno a potem już w ogóle.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 09:22 
Cytuj  
Galeria screenshotów robionych w 2560x1600 z ustawieniami dostępnymi w beta teście na max (AA, FA wymuszone przez sterowniki na GeForce GTX 580)
http://imageshack.us/g/31/diabloiii20111208200317.jpg/


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.