mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 10:06 
Cytuj  
Nie ma to jak robic takie ss'y i strzelic kompresje jpgiem... ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 10:12 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Nie ma to jak robic takie ss'y i strzelic kompresje jpgiem... ;]


Taa, aż się prosi o TGA albo inne bezstratne.. No cóż, nie ja robiłem :P


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 10:18 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Galeria screenshotów robionych w 2560x1600 z ustawieniami dostępnymi w beta teście na max (AA, FA wymuszone przez sterowniki na GeForce GTX 580)
http://imageshack.us/g/31/diabloiii20111208200317.jpg/


Textury i ogolna jakosc dalej nizsza niz np. Torchlight z Texture Packiem: http://www.youtube.com/watch?v=Hdp2lVnDQ0Q
Moze kiedys powstanie cos takiego do D3.......... OH WAIT! :P

Serio to jak ta gra biednie wyglada jest az zabawne a jeszcze zabawniejsze sa takie posty ludzi ktorzy usiluja pokazac ze jest niby inaczej.

Wyluzujcie - grafika jest chujowa i lepsza duzo nie bedzie ale duzo gier ma chujowa grafike (np. nowy Deus Ex) a mimo to sa do pogrania wiec moze juz zejdzcie z grafiki bo nie pomoze jej pierdolenie jaka to nie "artystyczna" ani tym bardziej screeny nawet w 3000 x 5000 robione... zreszta mysle ze sa ciekawsze tematy jesli chodzi o Diablo 3 niz technikalia.

Np. mnie ciekawi czy ktos nie wie kiedy wrzuca poprawione (niby... zobaczymy) itamz na stronke. Bo to jest w sumie najwazniejsze. Za pierszym razem byl mega zawod niestety.

PS. Jesli przez FA masz na mysli anizotropie to chyba nie dziala costo wymuszenie bo texturki podloza rozmyte jakby filtrowanie bylo max dwuliniowe uzyte. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 12:08 
Cytuj  
Do czasu aż sam nie zagrałem to grafa wydawała mi się jakaś taka rozmyta, w ruchu wygląda to zupełnie inaczej, jak namalowany obraz, dzieło wielkiego artysty. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 12:35 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
To ja nie wiem.Moze mam cos zjebane z systemem czy cholera wie.Jak kolega wyzej pisze ze mu na slabszej smiga a mi na lepszej przycina , to pewnie wina mojego sprzetu.

Jeszcze pytanie , grales na full detalach na maxa w HD?


Nie ma full detali w becie, a rozdzielczość hd to 1280x720 więc zastanów się nad tym pytaniem.
Poza tym, uważam że oprócz menu Twój komputer nic więcej z bety nie widział, więc może daruj sobie już to trollowanie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 14:15 
Cytuj  
Blizzard to jedna z nielicznych firm ktorej gry moga kupowac gracze ze starszymi komputerami i nie zawioda sie plynnoscia rozgrywki. A grafika (opieram to jedynie na filmikach, screenach bo sam dostepu do bety nigdy nie mialem) wyglada naprawde "malarsko" i ladnie. Poza tym w Diablo dla mnie zawsze liczyl sie klimat, a nie fajerwerki.

Moze ktos dzis albo jutro albo pojutrze nie bedzie korzystal ze swojego konta battlenetowego i moglby udostepnic konto na pare godzin dla przynajmniej jednorazowego przejscia bety? Jezeli ktos z Bialegostoku to moge nawet flache postawic za to. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 14:40 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
To ja nie wiem.Moze mam cos zjebane z systemem czy cholera wie.Jak kolega wyzej pisze ze mu na slabszej smiga a mi na lepszej przycina , to pewnie wina mojego sprzetu.

Jeszcze pytanie , grales na full detalach na maxa w HD?


Tyle na maxa ile gra pozwala, 1920x1080. Na laptopie oczywiscie wszystko low i najnizsza mozliwa rozdzialka ;-)

EDIT: Cos zmienili w tym najnowszym patchu, na max shadows fps spada do 40, na medium w niektorych miejscach tez, moze to wina driverow czy czegos, bo tylko niektore sceny czy obszary sie tak zachowuja.

W koncu to beta, pewnie na debug kodzie, wiec chodzi gorzej niz retail.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 15:55 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
k4czy napisał(a):
To ja nie wiem.Moze mam cos zjebane z systemem czy cholera wie.Jak kolega wyzej pisze ze mu na slabszej smiga a mi na lepszej przycina , to pewnie wina mojego sprzetu.

Jeszcze pytanie , grales na full detalach na maxa w HD?


Nie ma full detali w becie, a rozdzielczość hd to 1280x720 więc zastanów się nad tym pytaniem.
Poza tym, uważam że oprócz menu Twój komputer nic więcej z bety nie widział, więc może daruj sobie już to trollowanie.


Sry ale coraz bardziej zaczynam sie upewniac w opiniach na twoj temat i opinie zajebiaszczego fanboja .

Bete przeszedlem cala, ze wszystkimi pobocznymi qestami ect. wiec uwazam ze moje zdanie jest jak najbardziej opiniotworcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 16:02 
Cytuj  
Nie nie jestem fanbojem, po prostu nie cierpie jak ktos tak pierdoli od 4 stron, bo Twoje posty w kazdym wyrazie sa trollowaniem w przeciwienstwie do innych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 16:47 
Cytuj  
To co ja mam napisac twoim zdaniem?Ze gra ma chujowa grafike ect. ale i tak jestem nia super zachwycony?

To cie bedzie satysfakcjonowac bardziej niz konstruktywna krytyk poparta dowodami?

Ty chyba masz problemy i to powazne.

Moze wyjdz na chwile z domu ,odetchnij i wroc i na spokojnie porownaj inne gry i moze wreszcie zobaczysz to na co kazdy narzeka.

A nie tylko skurujesz sie przed snem myslac o D3 i ciarki przechodza ci po plecach jak ktos wyraza negatywne opinie na temat tej gry , bo boisz sobie zdac sprawe z tego w jak wielkim bledzie jestes?

Nie mam racji?


P.S. Dodam ze jak nasty raz przechodzilem D1 (to bylo hm...z 15 lat temu) , to ty na ksiedza wolales "zorro" pewnie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 17:08 
Cytuj  
Nie nie masz, siedze w pracy i sie smieje :) co do d1, to jak chcesz juz przytrolowac jeszcze bardziej, to grubo sie mylisz z tym zorro.

Ty po prostu denerwujesz mnie swoimi postami, ze wzgledu na nic nie wnoszace wypowiedzi swoje, zreszta widac bylo to juz jak zaczales temat o RMAH. Od samego poczatku w tej dyskusji mnie drazniles i dalej to robisz, pytanie tylko jaki to ma cel.

Nie wiem czy zdarzyles zauwazyc, ale przyznalem Ci racje co do grafiki i ze moglaby byc lepsza, ale juz Twoje gadanie o tym ze gra przycina, ze granie ze wszystkim na full w hd, ze to ze sramto, ze bf3, ze zmodowany d3 bedzie porownywalny do myszki z 10 przyciskami - Ty w ogole czytasz co Ty piszesz gosciu? daj sobie juz siana serio.

Kabraxisowi przyznalem rowniez, ze gra powinna byc bardziej rozbudowana i cieszylbym sie gdyby tak bylo, niestety nie jest.

Ale nie oceniam tego tytulu po ganiu w becie, bo to trzeba byc kompletnym retardem zeby takie rzeczy robic. Jak widzisz, udowodnilem Ci ze nie jestem fanboiem, ale nie pokazuje na kazdym kroku jakie d3 jest ujowe, bo jak na raize gowno widzielismy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 17:25 
Cytuj  
Ok przyznaje racje , nie jestes fanbojem a ja jestem trolem , na tym zakonczmy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 17:27 
Cytuj  
Cieszy mnie ze na tym konczymy :) a jak chcesz wiedziec, to za rok parapetowke robie z 30 na karku. EoT.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 18:17 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Cieszy mnie ze na tym konczymy :) a jak chcesz wiedziec, to za rok parapetowke robie z 30 na karku. EoT.


ta mlodziez...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 20:27 
Cytuj  
Jakby ktoś nie wiedział to dziś Blizz na jakiś targach pokaże nowy film z gry...
http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/8 ... do_BN.html
pozatym niedługo wejdzie na battle.net nowa usługa finansowa. To imho ważne bo znaczy, że prace nad RMAH od strony finanso-prawnej się kończą, a to już krok od premiery.
IMHO jak w ten weekend nie ogłoszą daty premiry to prędzej niż w marcu gry nie zobaczymy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 20:55 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Jakby ktoś nie wiedział to dziś Blizz na jakiś targach pokaże nowy film z gry...
http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/8 ... do_BN.html
pozatym niedługo wejdzie na battle.net nowa usługa finansowa. To imho ważne bo znaczy, że prace nad RMAH od strony finanso-prawnej się kończą, a to już krok od premiery.
IMHO jak w ten weekend nie ogłoszą daty premiry to prędzej niż w marcu gry nie zobaczymy.


Fakt, mają pokazać pełen D3 Cinematic na Spike Video Game Awards. Tylko, że jakoś nie uśmiecha mi się koczować przy streamie do 2 w nocy - jutro rano z pewnością będzie dostępny już na You Tube ;)

Fajnie by było jakby przy okazji tej uroczystości i premiery intra podali również datę premiery. No nic, przekonamy się za parę godzin.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 20:58 
Cytuj  
Nie ma szans imho na date premiery, ale pomarzyc mozna :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 21:29 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie ma szans imho na date premiery, ale pomarzyc mozna :>


Wydaje mi się, że coś-tam na pewno podadzą - było by to uzasadnione - w przypadku wszystkich zapowiedzi filmowych podaje się na końcu datę (nawet przybliżoną) premiery. Trzeba pamiętać, że na tej imprezie będzie zapewne cała masa ludzi, którzy o D3 usłyszą po raz pierwszy. Coś im Blizzard musi dać, w przeciwnym wypadku taki pokaz mija się z celem. To marketing, takie wydarzenie musi zostać dobrze wykorzystane bo inaczej inwestorzy mogą nagle poczuć palącą potrzebę szybkiego upłynnienia posiadanych akcji Activision-Blizzard ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 21:29 
Cytuj  
oddam bete PoE za bete D3 heheh ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 21:33 
Cytuj  
wiele osób na oficjalnym forum D3 wierzy, że premiera będzie miała miejsce 17 stycznia(nie bez powodu ale dlaczego to już osobna sprawa), więc jak to ma się sprawdzić to dzisiaj jest świetny moment i chyba ostatnia szansa na ogłoszenie premiery na ten dzień. Ja tam myśle, że jak jutro rano wstane to będe wiedział kiedy gra wyjdzie:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.