mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 17:23 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jakbyscie czasem ustanawiali nowy rząd, to nie zapomnijcie o mnie plox ;x


twoje linki w zabawnych pozytywnie nastrajają do życia (że ktoś może mieć gorsze poczucie humoru) będziesz więc ministrem zdrowia (coś jak arłukowicz w agencie)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 17:30 
Cytuj  
supcio!

btw. nie pamietam kiedy postowalem cos w zabawnych ale mi pasi ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 17:51 
Cytuj  
ja bym sie mogl finansami zajac i o kolegach z forum bym nie zapomnial :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 18:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Paru (tych najbardziej medialnych) trzeba by powywieszać na warszawskich słupach, a potem przeprowadzić gruntowną redukcję zatrudnienia w administracji publicznej.


Swego czasu na Węgrzech była prawdziwa rewolucja i to nie tak dawno, bo twoi rodzice mogą coś o tym wiedzieć. Wtedy właśnie powieszono trochę znaczniejszych ludzi, a trochę dostało od rusków ("towarzyszy") kule w łeb.

Ładne masz autorytety.

Bez kitu takie głupoty walisz, że jestem ciekaw czy ci kiedyś abw nie zrobi nalotu na chatę. Chociaż twoja fota może ci uratować dupę gdy będą zbierać intel o tobie. :lol:

Nie rozumiem czemu tak się podniecacie tymi Węgrami, ot sytuacja u nas by była podobna gdyby pis zdobył większość (4 rp, zmiany w konstytucji i inne pierdoły). Chociaż jak dla mnie konserwatywni Węgrzy, a przynajmniej ci z którymi było mi dane rozmawiać są bliżej lpr niż pisu, no ale lpr już z sceny politycznej wypadł.

Niby co wam się podoba w tej sytuacji na Węgrzech? Które reformy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 19:05 
Cytuj  
Ja tam o węgrach nic nie wiem. Ale Islandia to mi sie podoba.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 19:22 
Cytuj  
tczewiak jak zwykle ma gotowa recepte na wszystko. mowicie demonstracje w grecji no ja im sie nie dziwie jak pol zycia panstwo im wszystko dotowalo a tu nagle sie skonczylo to co sie dziwic. po tych rewolucjach to tak naprawde komu bedzie dobrze?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 20:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mowicie demonstracje w grecji no ja im sie nie dziwie jak pol zycia panstwo im wszystko dotowalo a tu nagle sie skonczylo to co sie dziwic.


Dodam ciekawostkę:

http://blogs.telegraph.co.uk/finance/ia ... o-incomes/

Cytuj:
There are more Porsche Cayennes registered in Greece than taxpayers declaring an income of 50,000 euros (£43,800) or more


Cytuj:
Something can’t be right when the modest city of Larisa, capital of the agricultural region of Thessaly with 250,000 inhabitants, has more Porsches per head of the population than New York or London.


Znalazłem jeszcze dwie inne ciekawe informacje, ale nie wiem na ile są prawdziwe:

Cytuj:
1) greccy rolnicy złożyli wnioski o dotacje do swoich upraw o powierzchni przekraczającej o 20% powierzchnię całego kraju.

2) inni unijni rolnicy wyłudzali subwencje do plastikowych drzewek oliwnych, które z helikoptera wyglądały jak prawdziwe.


O tych drzewkach to już słyszałem wcześniej, ale w kontekście zdjęć satelitarnych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 21:26 
Cytuj  
mi sie podobalo ze w grecji wystarczylo miec nieskonczona budowe domu (typu jakas cegla troche betonu) a dom byl uwazany jako budowa mozna bylo w nim mieszkac i nie placic zadnych podatkow lol. u nas za mieszkanie w budynku nieoodanym do uzytku raz ze wysoka kara dwa ze oplaty sa drozsze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 21:31 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Nie rozumiem czemu tak się podniecacie tymi Węgrami, ot sytuacja u nas by była podobna gdyby pis zdobył większość (4 rp, zmiany w konstytucji i inne pierdoły). Chociaż jak dla mnie konserwatywni Węgrzy, a przynajmniej ci z którymi było mi dane rozmawiać są bliżej lpr niż pisu, no ale lpr już z sceny politycznej wypadł.

Niby co wam się podoba w tej sytuacji na Węgrzech? Które reformy?


Zeby zrozumiec fenomen obecnego rzadu Wegier trzeba spojrzec na poprzedni rzad (w stylu naszego PO, ale z komunistycznymi korzeniami), ktory falszowal dane o panstwie zeby utrzymac sie u wladzy.

Viktor Orban wyciagnal kraj z glebokiego kryzysu i dlatego narod go popiera, a nie dlatego ze jest jakis strasznie konserwatywny (imo Wegrzy sa duzo mniej konserwatywni niz Polacy).

Unii sie to nie podoba, bo Unia rzadza socjailisci i neoliberalowie.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 22:34 
Cytuj  
Inaczej. Fidesz doszedł do władzy dzięki taśmą prawdy z socjalistami, ale jeżeli mamy robić jakieś porównania do obecnej polskiej sytuacji to w miejsce socjalistów wsadziłbym pis ( jako liczącą się partie), a miejsce legendarnego "mniejszego zła" Fidesz/PO.

Fenomen wyborczy podobny jest do tego całego zamieszania koalicyjnego po-pis razem do władzy, po upadku SLD.

Fideszowi poparcie leci łeb na szyje jak PO, ale na socjalistów (u nas drugą siłę-PiS) ludzie nie będą głosować.

Czy wyciągnął? Ostatnio coś nie ma chętnych na Węgierskie obligacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 22:43 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Swego czasu na Węgrzech była prawdziwa rewolucja i to nie tak dawno, bo twoi rodzice mogą coś o tym wiedzieć. Wtedy właśnie powieszono trochę znaczniejszych ludzi, a trochę dostało od rusków ("towarzyszy") kule w łeb.

Ładne masz autorytety.

Ja tam zwolennikiem przelewu krwi nie jestem, ale patrząc na historię - brak trupów to kolejny '89. Przekazanie władzy młodszym czerwonym świniom w zamian za...

Do rewolucji dojść w końcu dojdzie - nie ma bata - to musi w końcu pierdolnąć, bo szala ubóstwa u przeciętnego Kowalskiego się już przelewa. Zbyt dużo ludzi musi obecnie kombinować jak przetrwać do pierwszego.

Podany przez Ciebie przykład jest błędny. Nam też grozi inwazja radziecka jeśli do rewolucji dojdzie zbyt wcześnie. Polska musi poczekać na dogodny moment, gdy równolegle będą trwały zamieszki w Federacji. Wieszać kolesi będą po to, aby nie mieli oni już możliwości powrotu przy wsparciu "braterskich sił" ze wschodu i zachodu, a także by dać przykład pozostałym.

Wszystko to czysta dedukcja na podstawie wydarzeń historycznych i naturalnych cykli toczących się w społeczeństwach. Wkraczamy powoli w nową epokę i trzymam tylko kciuki, by okazała się być demokracją bezpośrednią, a nie czystą anarchią.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 02:39 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=NkBg_PApnAk

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 08:34 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Fideszowi poparcie leci łeb na szyje jak PO.


Zrodlo pls. Czy TVN tak powiedzial?

Ostatnie sondaze z konca roku to 58-59% poparcia dla partii Orbana.

Porownanie wegierskich socjalistow do PIS, a Fidesza do PO jest mocno karkolomne.

Socjalisci sa mlodzi, dobrze wygladajacy w mediach, mistrzowie propagandy sukcesu, a Fidesz to koserwatysci, lekko sceptyczni w stosunku do UE jak PIS.
Oczywiscie Kaczynski to nie Orban i PIS nie ma szans na taki sukces, bo jest poprostu nieudolna partia.

Obligacje Wegier sa pewnie mniej atrakcyjne, bo mocniej opodatkowal banki i zwiekszyl podatki wielkim koncernom. W przeciwienstwie do wiekszosci Europy nie lize dupy bankom i koncernom tylko mysli o swoim panstwie i obywatelach.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 14:25 
Cytuj  
Palikotki.

http://niezalezna.pl/23400-ruch-palikot ... g-naszosci

Cytuj:
Akcja Alternatywna Naszość zorganizowała w Poznaniu happening, w którym udzieliła „poparcia” ACTA i premierowi Tuskowi, powołując do obrony siedziby PO formacje paramilitarną „Internetowe gestaPO”. Tymczasem liderzy Ruchu Palikota... uwierzyli, że Naszość naprawdę popiera PO i wydali na ten temat poważne oświadczenie.

„Znajdzie się kij na internauty ryj”, „Rozkaz Kaszuba – zamknąć Jutuba”, „Kasi Tusk nie boli PIPA, SOPA ani ACTA” – takie hasła członkowie Ruchu Palikota uznali za... prorządowe. „Manifestacja Naszości broniąca decyzji rządu spotkać się może jedynie ze wzruszeniem ramion” – czytamy w oświadczeniu partii Palikota.

Jak dowodziła w czasie happeningu przebrana za gestaPOwców Akcja Alternatywna Naszość „inspiratorami haniebnej prowokacji wymierzonej w Platformę Obywatelska, jaką są protesty przeciwko ACTA, są pedofile, bojący się zapowiedzianej przez PO kastracji”.
- My nie jesteśmy pedofilami, tylko PO-filami, kochamy PO – wyjaśniał lider Naszości Piotr Lisiewicz.

Także to zapewnienie partia Palikota wzięła... na serio. „Wiązanie ACTA i kwestii rozwiązania nabrzmiałego problemu praw autorskich i patentowych nie przystających do rzeczywistości XXI wieku, z pedofilią czy kastracją, jest wyrazem kompletnej oderwania się organizatorów akcji od rzeczywistości” – czytamy w jej oświadczeniu.

Janusz Palikot podczas swych pobytów w Poznaniu dwukrotnie musiał barykadować się przed członkami Naszości, którzy przyjechali po niego szambiarką z hasłem „Jesteś pozerem, nie happenerem”. Być może stąd jego przewrażliwienie na punkcie tej grupy. Ale jak to możliwe, że jego ruch dał się nabrać w tak głupi sposób?
- Palikot traci poczucie humoru, bo wszystko idzie nie po jego myśli. Jako były sponsor Tuska i poseł PO miał być narzuconym przez wielkie media liderem manifestacji przeciw ACTA, tymczasem został w Warszawie wygwizdany i przegoniony – komentuje Piotr Lisiewicz z Naszości. – Nasze happeningi można obejrzeć na YouTube, robimy je od wielu lat i w przeciwieństwie do akcji Palikota nie są ustawkami z wielkimi mediami. On jest pozerem, a nie happenerem, medialną małpą – mówi Piotr Lisiewicz.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 11:19 
Cytuj  
Nie widzę, żeby już ktoś wrzucał:

Bajka o Koniku polnym i Mrówce


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 11:52 
Cytuj  
Tanie panstwo ole!:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/23186-su ... -25-mln-zl

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 15:26 
Cytuj  
http://niezalezna.pl/22492-basn-o-dobry ... jaroslawie

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2012, 04:12 
Cytuj  
"Super Express" ujawnia: "Tusk taxi latało 100 razy". Z tego Warszawa-Gdańsk i z powrotem 90 razy. Kosztowało to 2,5 mln zł http://wpolityce.pl/wydarzenia/23186-su ... -25-mln-zl Jebac PO


PO i PSL przeciwne wprowadzeniu ulg dla najuboższych rodzin. Posłowie zdecydowali o odrzuceniu projektu PiS dot. zwrotu VAT na ubranka dziecięce

Nie będziemy uczestniczyć w szczytach krajów eurostrefy? Premier zapewnia, że Polska może uczestniczyć w szczytach krajów eurostrefy. Potwierdza to polskie tłumaczenie traktatu zaprezentowane posłom. Ale anglojęzyczny oryginał zdecydowanie stwierdza, że tak nie jest - czytamy w "Naszym Dzienniku".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2012, 15:17 
Cytuj  
Cytuj:
PO i PSL przeciwne wprowadzeniu ulg dla najuboższych rodzin. Posłowie zdecydowali o odrzuceniu projektu PiS dot. zwrotu VAT na ubranka dziecięce

i bardzo dobrze, im mniej takich popierdolonych/populistycznych ustaw tym lepiej, takie ustawy wlasnie powoduja rozros biurokracji, no bo ktos musi obsluzyc te wszystkie podania o zwrot, niepotrzebna komplikacja prawa

pozatym tak jak by sie wydatki z wychowaniem dziecka konczyly na ubrankach dla dzieci

nie jestem za PO, ale takich tanich chwytow ze strony opozycji nienawidze, ale co sie dziwic latwiej tak ugrac pare % zdebilalych wyborcow niz zglaszajac powazny projekt ustawy


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2012, 15:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
http://niezalezna.pl/22492-basn-o-dobrym-donaldzie-i-zlym-jaroslawie


Nie wklejaj tu pseudodzinnikarskiego szamba. Wrzucaj do zabawnych.

A chwyt "zly rzad na ubranka dla dzieci nie chce obnizyc vat" jest strasznie nedzny.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.