mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Skąd wytrzasnąłeś info, że D3 powstaje od 10 lat :o?

Po wydaniu w 2001 roku Diablo II: Lord of Destruction było info że kolejnego dodatku nie zrobią i przerzucają ludzi do pracy nad D3.


Bo powstaje. W 2004-2005 roku gdy Blizzard North zostal rozwiazany mial gotowy projekt Diablo 3 i od dawna trwaly intensywne prace nad gra, zreszta sa screeny na necie.

Co do biezacego tematu rozmowy czyli grafiki to czy ja musze sie wypowiadac? No wlasnie... chyba nie. :)

Polecam sobie przejrzec 65 screenow z gry ktora z definicji ma "chujowa rysowana grafike" czyli T2:
http://www.gamestar.de/spiele/torchligh ... 64791.html
Jak dla mnie znakomita wiekszosc tych screenow (zwlaszcza outdoor) wyglada lepiej niz D3.

Serio jesli w retailu D3 nie bedzie wygladalo ZNACZACO lepiej niz na tych screenach to nie mozna tego okreslic inaczej jak zalosne - nawet ze swiadomoscia ich podejscia do technikaliow.
Z tym ze srsly grafika jest NAJMNIEJSZYM problemem tego slasherka.

BTW. Strzala wiszaca w powietrzu na tym screenie rox - podziwiam dzial QA ktory dopuscil tego screena jako material promocyjny. Znakomicie to wrozy jakosci retaila.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja rozumie że ty czy ja nie będziemy grali w takie coś ale chodzi o rynek.
Tablety takie jak pisze za 800-1200zł mają normalnie obsługę 1080p, maja hdmi, obsługują urządzenia na usb, można je stosować już teraz jako centrum medialne w domu, w tym roku takich tabletów pojawi się na rynku już bardzo dużo i cena powinna spadać.
Sam smarfony to nadal telefon plus reszta, bardziej mobilny od tabletu ale nadal ta sama platforma, czyli android.

Teraz weź sobie przeciętny komp z 2012 roku z mocą prawdziwego diablo i do tego to co oferuje blizz :D

No wiadomo. Ja się z tym zgadzam.

Zresztą czemu MS robi w Windows 8 obsługę ARM? heh
A dystrybucje Linuxa ją dopieszczają /dodają?

Z kolei Intel się pcha z x86 na smartfony / tablety - wychodzi mu średnio ,ale nie odpuszcza.

----------

Wiadomo ,że rynek taki będzie, ale on się po prostu rozszerzy i podzieli.

Na konsolach i PC jest stagnacja bo ta generacja konsol jest bardzo długo ,a na nowe jeszcze trzeba trochę poczekać.

Mimo to ,smartfony nie zastąpią całkowicie PC ani konsol ani w graniu ani w innych rzeczach.

Oczywiście jest trochę osób ,które będą mogły sobie smartfonem zastąpić wszystko - i platformę do grania i platformę do śmigania po necie / używaia pakietów biurowych.

Zastanawiam się czy ktoś wpadnie na pomysł np. produkowania dostawki w domu do smartfona - takiej większej stacji dokującej np. z wydajniejszym GPU / większym ramem ,etc

Albo w drugą stronę dostosuje PC / może nowe kosnole to natywnego łączenia się ze smartfonami np. kładziesz smartfona obok PC / konsoli i nie jak teraz przerzucasz pliki tylko , smartfon korzysta sobie z mocy PC czy ew. konsoli i następuje między nimi synchornizacja - a dla użytkownika to wygląda jakby dalej pracował w tym dokładnie momencie gdzie skończył na smartfonie.

Zresztą teroretyzować można naprawdę dużo - się okaże :)


Ostatnio edytowano 25 lut 2012, 15:22 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:18 
Cytuj  
a ten screen to nie czasem po prostu low detail? bo gdzie indziej giera wyglada duzo lepiej ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:19 
Cytuj  
Ten film ze śniegiem widziałem 2 lata temu, Wy jesteście chyba jakimiś masochistami.
Odgrzebujecie takie pierdy sprzed tylu lat, sam nawet napisałem wtedy że wygląda tragicznie, ale jaki jest sens wracać do tego po 2 latach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Pokaż mi to info pls bo nic takiego nie pamiętam a śledzę D3 od samego początku. Gra jest tworzona prawdopodobnie od jakichś 5 max 6 lat ale od 10 - na pewno nie.


http://www.planetdiablo.com/diablo3/pre ... tory.shtml

Sprawdź swoje fakty, zanim zaczniesz się wypowiadać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:24 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
zaboleq napisał(a):

Pokaż mi to info pls bo nic takiego nie pamiętam a śledzę D3 od samego początku. Gra jest tworzona prawdopodobnie od jakichś 5 max 6 lat ale od 10 - na pewno nie.


http://www.planetdiablo.com/diablo3/pre ... tory.shtml

Sprawdź swoje fakty, zanim zaczniesz się wypowiadać.

Ano przecież była już jedna wersja D3 mocno zaawansowana chyba w 2004 czy 2005 i ją całkiem skasowali i zaczeli totalnie od nowa.
Styl grafy był dużo bardziej jak w D1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:24 
Cytuj  
Diabeł którego aktualnie oglądamy na ekranie na pewno nie jest robiony 10 lat. Sam pomysł ma tyle, ale nie sama gra którą widzimy. Tak ja pamiętam te screeny z "nieba" jako 1-sze dotyczące D3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:27 
Cytuj  
Tak samo mozna by powiedziec ze DNF byl robiony nie lat 15 tylko 3 bo wtedy po raz ostatni zmienili engine.

To ze zmieniono calkowicie target, styl i zalozenia projektu oraz to ze rozwiazano najlepsza firme od HnS ever zeby zrobic ten crapik, ktory ogladamy teraz (Zrobiony przez specjalistow od WoW lol) nie zmienia faktu ze wczesniej rowniez tworzono gre o nazwie Diablo 3.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:33 
Cytuj  
Ta no tu masz racje, zmienili totalnie politykę, $ im uderzył do głowy i mamy to co mamy, zwłaszcza że po premierze WoW-a mniej więcej w tym okresie czasu zmienili diametralnie pomysł samej gry. Wystarczy że postacie w D3 w podglądzie wyglądają mega podobnie jak char select w wowie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
embe napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Skąd wytrzasnąłeś info, że D3 powstaje od 10 lat :o?

Po wydaniu w 2001 roku Diablo II: Lord of Destruction było info że kolejnego dodatku nie zrobią i przerzucają ludzi do pracy nad D3.


Bo powstaje. W 2004-2005 roku gdy Blizzard North zostal rozwiazany mial gotowy projekt Diablo 3 i od dawna trwaly intensywne prace nad gra, zreszta sa screeny na necie.

Co do biezacego tematu rozmowy czyli grafiki to czy ja musze sie wypowiadac? No wlasnie... chyba nie. :)

Polecam sobie przejrzec 65 screenow z gry ktora z definicji ma "chujowa rysowana grafike" czyli T2:
http://www.gamestar.de/spiele/torchligh ... 64791.html
Jak dla mnie znakomita wiekszosc tych screenow (zwlaszcza outdoor) wyglada lepiej niz D3.


Ja sie ciesze, ze ten projekt Blizz North zginal i przepadl. Te screeny z ich wersji byly TRAGICZNE. Co do screenow z T2, to sorry, ale one sie chowaja przy D3 - sa tak infantylne, cukierkowe, bajkowe ze mi sie rzygac chce. W T2 zagram na pewno, ale cartoonowy styl odrzuca mnie dosc mocno. Styl graficzny D3>T2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:37 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ten film ze śniegiem widziałem 2 lata temu, Wy jesteście chyba jakimiś masochistami.
Odgrzebujecie takie pierdy sprzed tylu lat, sam nawet napisałem wtedy że wygląda tragicznie, ale jaki jest sens wracać do tego po 2 latach?


Oceniamy co widzimy, Sobciu :) Ten screen co wrzucilem jest z WCZORAJSZEJ aktualizacji Blizza na ich stronie D3. Jesli faktycznie pochodzi z wersji gry co ma 2 lata, to tym gorzej dla dzialu PR Blizza :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:43 
Cytuj  
@ragnarrok

Huh?

I wersja Diablo 3 przez Blizz North wyglądała bardzo fajnie , szczególnie jak na 2005 rok.

Styl graficzny duuuuużo lepszy niż current D3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:46 
Cytuj  
Kwestia gustu. Mi sie w ogole nie podobaly tamte screeny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tak samo mozna by powiedziec ze DNF byl robiony nie lat 15 tylko 3 bo wtedy po raz ostatni zmienili engine.

To ze zmieniono calkowicie target, styl i zalozenia projektu oraz to ze rozwiazano najlepsza firme od HnS ever zeby zrobic ten crapik, ktory ogladamy teraz (Zrobiony przez specjalistow od WoW lol) nie zmienia faktu ze wczesniej rowniez tworzono gre o nazwie Diablo 3.


Kabra pls skończ już te teksty w stylu "crap, żal.pl, żałosne, chujowe etc etc etc a no i PoE zajebiste jest". Naprawdę, każdy już to słyszał, wiemy że nie zagrasz i cieszymy się z tego całego serca. Świat Sanktuarium zyska na tym, my zyskamy i PoE zyska świetnego gracza i każdy będzie happy:D.

Wiemy, że nienawidzisz blizza i dobrze, bo zawsze musi być jakiś hejter z którego się można pośmiać i równowaga jest zachowana.

T2 wygląda tragicznie, cukierkowo i wręcz odpychająco. PoE wygląda śmiertelnie poważnie i jak dla mnie jest chujowe - zagrałem dosłownie chwilę. I co, czy to oznacza że gra jest chujowa i nikt nie powinien w nią zagrać? Bo serio, nie rozumiem tej twojej całej krucjaty. Jakis niewidzialny templariusz się z Ciebie zrobił. Hejtujesz tak bardzo, że nawet w topicu SWTOR nie było takiego hejtu.

Poza tym debilem jest ten, co myśli , że obecny projekt jest w developingu od 10 lat. A ja mam 4 kutasy i cycki na plecach. Projekt ma 10 lat, ale obecna gra może z 5.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:47 
Cytuj  
Ta no tu masz racje, zmienili totalnie politykę, $ im uderzył do głowy i mamy to co mamy, zwłaszcza że po premierze WoW-a mniej więcej w tym okresie czasu zmienili diametralnie pomysł samej gry. Wystarczy że postacie w D3 w podglądzie wyglądają mega podobnie jak char select w wowie...

Ja sie ciesze, ze ten projekt Blizz North zginal i przepadl.


Tez sie ciesze w sumie. Dzieki temu mamy Guild Wars i Guild Wars 2. :)

Malo kto wie ale np. format MPQ, ktorego Blizzard uzywa do dzis zostal stworzony i zaprojektowany przez Mike O'Brien'a, ktory jest atm szefem ArenaNET. :) Dodatkowow koles jest autorem engine Warcrafta 3 (a co za tym idzie engine World Of Warcraft) oraz byl glownym designerem i developerem BattleNET'u.
Taka ciekawostka zeby uswiadomic co poniektorym ze dzisiejszy Blizzard ma gowno wspolnego z ludzmi ktorzy tworzyli przze XX lat jego legende a jedynym okresleniem jakim mozna ich obdarzyc to "banda leecherow" (co moze sie zmieni po Titanie bo to w koncu nie bedzie zerowanie na starej marce i pracy innych i lepszych ludzi).

Moim zdaniem Diablo byloby dobra gra..... gdyby nie nazywalo sie Diablo 3. Taka prawda.

Zaboleq nie wpierdalaj sie jak dorosli rozmawiaja plz. Serio plakac mi sie chce jak cie fanbojku urazony czytam. Nie posraj sie czasem ale musisz przelknac ze duzo ludzi na tym forum nie sika z radosci jak tylko pomysli o D3. I nie prowadze teraz zadnej krucjaty tylko normalnie rozmawiam wiec ODPIERDOL SIE OD MOICH POSTOW JAK CI SIE NIE PODOBAJA THX. A gra jest crapem i nic tego nie zmieni.
Ja pierdole co za debil..... jedyne co portafisz to wleciec do topica z piana na ryjku i beczec ze ludzie smia miec negatywne opinie o twojej zajebistej gierce-popierdolce. Po czym jak sie zaczyna merytoryczna rozmowa to spierdalasz z podkulonym ogonem i okazuje sie ze jedyne co ogarniasz to jak wlaczyc bota - WON KURWA CZITERZE.
Jak cos cie boli to nie czytaj - bedziesz zdrowszy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 16:00 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Taka ciekawostka zeby uswiadomic co poniektorym ze dzisiejszy Blizzard ma gowno wspolnego z ludzmi ktorzy tworzyli przze XX lat jego legende a jedynym okresleniem jakim mozna ich obdarzyc to "banda leecherow" (co moze sie zmieni po Titanie bo to w koncu nie bedzie zerowanie na starej marce i pracy innych i lepszych ludzi).

Moim zdaniem Diablo byloby dobra gra..... gdyby nie nazywalo sie Diablo 3. Taka prawda.



Alez pierdolisz glupoty. Oczywiscie, ze obecny Blizz to nie ten sam zespol co kiedys, dlatego D3 wyglada tak, a nie inaczej, bo nie robi juz tego Blizz North, tylko inna ekipa, inni ludzie. Jakby byli takimi pijawkami to by wzieli to co zrobil Blizz North i pracowali na tej podstawie, zamiast tego robia gre wg. wlasnej wizji.
Obsidian tez leechowal jak robil innego Fallouta 3? Firaxis leechuje bo robi nowego X-Coma? Pieprzysz jak potluczony. Nowa cyferka w znanym tytule to teraz czesto inna gra od poprzednika lub tworzona przez inne studio i tyle.
Problem w tym, ze ty nie rozumiesz jednego: z ocena takich gier nalezy poczekac az sie w nie zagra; nie wiem ile razy trzeba ci to powtarzac, ale moze ty prostu jestes tak ograniczony i zaslepiony jakas absurdalna nienawiscia, ze tego nigdy nie zrozumiesz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 16:06 
Cytuj  
Nazywaja to Diablo 3 a robia gre ktora nie ma wlasciwie niz wspolnego z prequelami bo wogole nie "czuja" klimatu = zeruja na marce i legendzie jednej z najlepszych serii i sa banda leecherow. EOT
A przyklad z F3 to n/c - dokladnie takie samo zerowanie na legendzie nic wiecej. I mocno srednia gra do tego. New Vegas lepszy ale niewiele. Obie gry nie dorastaja do piet prequelom i dla ciebie moze sa "inne" a dla mnie "chujowe" (bo inne). NV jest tak na 7/10 co jak na gre z nazwa Fallout = crap. Sry ale taka prawda.

I przestan mi gadac o ocenianiu jak zagram plx. Sa pewne obiektywne elelmenty ktore mozna obiektywnie ocenic bez grania. A to ze fajnie sie potworki i sciany rozpierdalaja nie robi fajnego HnS jak juz wielokrotnie pisalem. A reszta jest slaba.

Zreszta co ja sie bede rozpisywal - checie to lykajcie crap robiony bez krzty polotu i pomyslu i tylko po to zeby z fanbojow starych serii zerznac jak najwiecej kasy i dlatego ze wiekszosc nowych zajebistych firm i nowych ludzi nie ma za chuj wlasnych pomyslow na sukces.
Dla mnie to wszytko to wiekszy lub mniejszy syf.

Teraz wyszedl nowy Sindicate - GRA Z WIZJA LOL. Co z tego ze sie nazywa Sindicate zeby z frajerow obciac 50$. Idz sie jarac nowa gra wedlug wlasnej wizji. Pffff....


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 16:38 
Cytuj  
Hehe a ty czujesz klimat Kabraxis? Zal mi ciebie napinaczu z koziej wólki. Myslisz ze pozjadales wszystkie rozumy a tak samo myslaca iluzoryczna wiekszosc daje ci sile przebicia? Otoz nie, jestes tylko zalosnym malym gnojkiem ktory wyzywa sie na ludziach broniacych swojego zdania. Wchodzisz we wszystkie topiki i we wszystkich robisz za wyrocznie, jednoczesnie poslugujac sie jezykiem z pod budki z piwem.
Zalosny maly pajacu.
I daruj sobie odpowiedz - wrzucam ci ignora bo nie moge scierpiec twoich wypocin.


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 16:44 
Cytuj  
Ehh szkoda czas u i bluzgow na tego debila. Polecialo ignore bo jednak nie lubie prowadzic rozmow z ignorantami. Ty prowadziles merytoryczna rozmowe :D. Kurwa o mało co padłem :D. Wracaj do PoE i nie hejtuj więcej. jakbym byl na poziomie tego mądrali to bym wlecial do topicu PoE i zaczal hejtowac jak Kabra ale na szczescie jestem normalny.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 16:49 
Cytuj  
Sathorn

ahahahahaha...... chyba popusciles m8.
Co ci mam odpisac jak nie czego komentowac lol? Tupnij jeszcze nozka, sprobuj mnie obrazic tekstem o mocy przekomarzania sie przedszkolakow i mozesz wypierdalac. Boli - nie czytaj i wyjebane mam na to co myslisz. Wracaj do swojej zajebistej gildii randowmow w TOR trzapac kase na paypalu lol.

Srsly koles ktory jest oficerem w gildii w ktorej wprowdzili cenzure guild chatu bedzie mnie pouczal o bronieniu swojego zdania, rozmowie i tym podobnych rzeczach. Muahahaha....

Zaboleczku - jak ci szkoda czasu to nie odpisuj. Temat bedzie lepszy bez ciebie i tqwojego bezkrytycznego fanbojstwa i pokazywanej na kazdym kroku niewiedzy - trust me.
No chyba ze dolaczysz z sobciem to tlumu moich fanow - "nie czytam ale zawsze odpisuje". Calkiem ich sporo juz jest.
I nie wlecisz do topicu o PoE i nie zaczniesz hejtowac bo sie kurwa nie znasz i zostaniesz zniszczony tak jak poprzednim razem kiedy wyszlo ze sie chuja znasz albo "dwa razy temu" kiedy okazalo sie ze jestes niczym wiecej tylko smierdzacym cheaterem i oszustem kreujacym sie na pro-playera HnS - true story. Zamilcz juz lepiej bo blazna z siebie robisz, nic wiecej.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.