mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 17:01 
Cytuj  
Izrael spokój ! D3 = win i dil łiw it. :D


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 17:15 
Cytuj  
We wtorek-środę jak już będę mógł zagrać postaram się wrzucić screeny i napisać coś normalnego i merytorycznego jeśli chodzi o samą grę. Oczywiście bez zbędnego hejtu i fanbojowania co by nie zaśmiecać topicu bardziej (jedna osoba wystarczy).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 17:18 
Cytuj  
zaboleq: Mam konto do dyspozycji na wtorek, takze rowniez wrzuce conieco na temat wrazen z rozgrywki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 17:29 
Cytuj  
W między czasie możecie sobie pooglądać moje scr - http://www.xfire.com/profile/atherius/s ... #119823490

:D

Tamten scr, który został wrzucony na poprzedniej stronie to myślałem na początku, że to jakieś mu online albo inny shit, bo d3 tak nie wygląda. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 17:30 
Cytuj  
Jak ktoś chce to powkleja beznadziejne filmiki i screeny ale patrząc na te najlepsze to szału nie ma, tzn inaczej... gra jest wykonana spoko na ta chwile ale to nadal coś co było fajne 10 lat temu, na teraz zostało wyłącznie jechanie na sentymentach graczy i nic więcej, zwłaszcza że blizz robi z D3 wszystko co nie powinien, nawet największe fanboje to przyznają.
Najgorsze jest to że co by nie zrobili negatywnego to i tak się sprzeda, inna sprawa jak szybko ta gra trafi na półkę do kolekcji bo będzie nudna i nijaka.

Kabraxis specjalnie się tu napina bo dla niego istnieje tylko Rift i GW2, reszta to gówno, jego sprawa do momentu jak nie chce wciskac tego jako oczywistą oczywistość, reszta łapie się na ten trolling i mamy przepychankę w jedna i w druga stronę, a prawda jak zawsze jest po środku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 17:31 
Cytuj  
hejterzy beda zawsze hejtowac. Blizz wrzucil ludziom filmik z opisem spella, a oni ich hejtuja za skandaliczne tekstury. A co najlepsze, najbardziej hejtuja Ci co nawet nie grali w Bete.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 17:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jak ktoś chce to powkleja beznadziejne filmiki i screeny ale patrząc na te najlepsze to szału nie ma, tzn inaczej... gra jest wykonana spoko na ta chwile ale to nadal coś co było fajne 10 lat temu, na teraz zostało wyłącznie jechanie na sentymentach graczy i nic więcej, zwłaszcza że blizz robi z D3 wszystko co nie powinien, nawet największe fanboje to przyznają.
Najgorsze jest to że co by nie zrobili negatywnego to i tak się sprzeda, inna sprawa jak szybko ta gra trafi na półkę do kolekcji bo będzie nudna i nijaka.

Kabraxis specjalnie się tu napina bo dla niego istnieje tylko Rift i GW2, reszta to gówno, jego sprawa do momentu jak nie chce wciskac tego jako oczywistą oczywistość, reszta łapie się na ten trolling i mamy przepychankę w jedna i w druga stronę, a prawda jak zawsze jest po środku.


Blizz ma z drugiej strony wolne pole w postaci zerowej konkurencji jeśli chodzi o h&s, bo póki co poe nie jest zagrożeniem - w obecnym stadium.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:26 
Cytuj  
Mogliby wysłać większą dawkę kluczy do graczy z Europy. :roll:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:39 
Cytuj  
hehehehe, Atherius musisz to robic? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:43 
Cytuj  
grim dawn bedzie lepszejszy!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:18 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Blizz ma z drugiej strony wolne pole w postaci zerowej konkurencji jeśli chodzi o h&s, bo póki co poe nie jest zagrożeniem - w obecnym stadium.
Torchlight 2? Nie te klimaty graficzne co D3 ale też jest nieźle moim zdaniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:33 
Cytuj  
Jak na razie to pod względem graficznym jest ten cały Lineage Eternal górą. Reszta to przy tym słabiutko wychodzi --> http://www.youtube.com/watch?v=SDAnku3mf_o&hd=1

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:38 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Blizz ma z drugiej strony wolne pole w postaci zerowej konkurencji jeśli chodzi o h&s, bo póki co poe nie jest zagrożeniem - w obecnym stadium.


Gdyby zmuszać ludzi do hns częściej niż raz do roku to by nie kupili takich banalnych giereczek w których spamuje się jeden przycisk. W których jedynym sensem jest ubieranie laleczki, taki uboższy wow.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 14:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jak na razie to pod względem graficznym jest ten cały Lineage Eternal górą. Reszta to przy tym słabiutko wychodzi --> http://www.youtube.com/watch?v=SDAnku3mf_o&hd=1


wow, fajnie to wygląda zwłaszcza jak się bierze pod uwage biedne D3, no to blizz jak to widziała to premiera D3 przełożona o parę lat do przodu :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 16:09 
Cytuj  
No fajnie fajnie, jak tak by wygladaly w wykonaniu d3 to bym sikal, a tak jestem troszke zawiedziony i ufam, ze fabula/filmy i klimat to zrekompensują.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 16:23 
Cytuj  
Przecież blizz nigdy nie grzeszył grafiką najlepszej jakości, ale nadrabiał we wszystkich innych kwestiach. ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 16:27 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Przecież blizz nigdy nie grzeszył grafiką najlepszej jakości, ale nadrabiał we wszystkich innych kwestiach. ;>


wymień je, proszę >:>

ps. trafianie w gusta jakiś dzieciaków z ameryki (vide nefastus) to nie zaleta ;]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 16:48 
Cytuj  
Niah nie trolluj jak Kabra. Sam sie przyznales, ze D2 skonczyles tylko na normalu więc o co Ci chodzi:F? Nie lubisz H&S i tyle.


Co do lineage eternal to cóż, nie moje klimaty i jakoś się nie wkręcilen. Dla mnie tez liczy sie uniwersum - jak sie nie wkrece w dane klimaty to nie gra sie tak fajnie i tyle. Grafika i fajerwerki graficzne to nie wszystko. Zresztą od kiedy grafika jest najważniejsza? Lineage eternal moze cos tam zdziała ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Aby wytlumaczyć o co mi chodzi to moze troche posluze sie blizzem. Jak robia MoP to tlumaczyli się, ze podstawą sukcesu każdej gry jest to, że np naszego głownego przeciwnika zaczynamy nienawidzic9KOCHAC?) w trakcie gry bo np tak jest story budowane i jaramy sie jak mozemy sie z nim zmierzyc. I tak samo jest z diablo 3. Mamy tutaj Azmodana z jego armią i w sumie mroczną trójce która może na pomoże w walce z nim a może przeszkodzi? I wiem, ze chce skopać im dupę i posłać piekelne hordy z powrotem do piekła. Dla mnie to jest fun. A o lineage nic nie wiem tylko tyle, ze mmo było grindfestem nie dla mnie. O PoE sie nie wypowiem bo jest dla mnie zbyt hmm nijakie.

WoW odniósł sukces bo każdy znał uniwersum w3 i chciał skopać dupę złym albo tym dobrym.

Ale wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje. Embe tez troche pocisnąłeś z tym, że blizz robi wszystko czego nie powinien z tą grą. Robią to co uważają i do tej pory im to wychodziło a jak coś było nie tak to zawsze wychodzili obronną ręką - patrz wotlk -> Cata.

Ludzie płaczą na MoP ale nikt nie wie jaki blizz ma dokładnie plan z tym dodatkiem. Ale oczywiście ludzie hejtują bo tak jest łatwiej.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 16:59 
Cytuj  
Lepiej cicho siedz bo zaraz wpadnie tu kabra na enrage albo inny niah i powiedza, ze w w3 graly tylko amerykanskie dzieci :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 17:29 
Cytuj  
Jakie 'grały' - ja sam jeszcze w dziadka W3 czasem ciśne :D

nawet dzisiaj grałem partyjkę :)


Druga sprawa ,że po W3 z wyjątkiem może początkowym 'zachłyśnięciem' WoW Vanillą to już żadna gra Blizza mi nie podeszła :/

Co do MoP to hejtują bo taka moda (i dlatego ,że WoW jest chujowy :p trololo) i dlatego ,że co tak naprawdę może Blizz zrobić? WoW jest w swoim czasie schyłkowym. Dalej dużo ludzi w niego gra i jeszcze przez długi czas będą grać ,ale playerbase się wykrusza i będzie się wykruszał.

Blizz imo z MoP-em dowali więcej mikrotranzakcji m.in. masę do Walk Pokemonów.

Może też zmodyfikuje trochę inne rzeczy w swoim model Biznesowym i tyle.

Z punktu widzenia fana WoW-a sam content w dodatku pewnie zapewni fun na jakiś czas + szykują się nowe tekstury i animacje chyba + 64-bitowy klient (tu akurat Blizza pochwalę i mam nadzieję ,że inni devsi pójdą jego śladem).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.