mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 21:51 
Cytuj  
nie będę z Tobą dyskutował. myślę że nie jesteś w stanie mnie niczego w tym zakresie nauczyć

mam gotowe miejsce na postawienie domu pod warszawą ale mieszkanie pod miastem zamiast w mieście ma wiele minusów szczególnie wychowując dzieci.

mieszkanie w takiej lokalizacji jest droższe od domu nie bez powodu

kiedyś będę miał swój dom, na dziś wole mieszkanie.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 21:58 
Cytuj  
Nie musisz. Mój dom mnie wyniósł 3700zł/m2 z działka 2500m2 i na pełnym wypasie. Twoje mieszkanie wynosi Cie ok.9000 zł/m2 w stanie developerskim.

Gdzie reszta ?


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 10 mar 2012, 22:55 przez eagleeyes, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:00 
Cytuj  
sam budowales eagle? :) 10 lat temu? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:02 
Cytuj  
Sam ? Jako kierownik tak. Zleciłem małym firemkom każdy etap i nadzorowałem. Wprowadziłem się rok temu, budowałem w największym bumie ( czyli gdy ceny były wysokie ) przez 2,5 roku.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:05 
Cytuj  
nie rozumiesz chyba.

stać mnie na mieszkanie, wole mieszkanie, mieszkam w mieszkaniu.

ile masz do metra ze swojego domu? ile masz do pracy? ile twoje dzieci mają do przedszkola/szkoły?

kto cie wiezie z imprezy do domu?

wyzywasz od debili ludzi którzy chcą mieć drogie mieszkanie bo masz dom gdzieś na wsi ?


_________________
psn

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:10 
Cytuj  
a twoj disel pali 3l/100km ;)
racja jest jak dupa - kazdy ma swoja, nie jeden medrzec bedzie sie zastanawial na chuj ci piec mialowy+ piec gazowy a do tego kominek z plaszczem. no i te 19 czujnikow - az dostalem gesiej skorki.. brrr.. stac cie na to to i na czity cie stac. wez se oczko jeszcze raz przeczytaj co napisales i to przemysl ;)

@huragan, masz pol punkta, ale na calego nie zasluzyles ;>


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie rozumiesz chyba.

stać mnie na mieszkanie, wole mieszkanie, mieszkam w mieszkaniu.

ile masz do metra ze swojego domu? ile masz do pracy? ile twoje dzieci mają do przedszkola/szkoły?

kto cie wiezie z imprezy do domu?

wyzywasz od debili ludzi którzy chcą mieć drogie mieszkanie bo masz dom gdzieś na wsi ?


Dom mam w mieście, fakt, że to nie wawa ale położenie blisko centrum z naciskiem na spokój. Nie chce się z tobą kłócic, tylko uświadomić Ci w jaką bańke spekulacyjną umoczyłeś pieniądze. Ukazuje Ci jaki jest realny koszt budowy i ile napchałeś komus w kieszeń.

@ capri
Miałowy - gdy ruscy odetną gaz
Gaz- gdy wychodzi taniej niż paliwo stałe
Kominek - gdy braknie gazu i wyngla bo wybuchnie wojna

Misterny plan niezależności cieplnej.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 10 mar 2012, 22:17 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:15 
Cytuj  
ja też się nie chce kłócić, ale oburza mnie myśl że wydaje ci się że jesteś w stanie mnie w czymś uświadomić :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 00:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja też się nie chce kłócić, ale oburza mnie myśl że wydaje ci się że jesteś w stanie mnie w czymś uświadomić :wink:


dlaczego Cie oburza? nie jestes najmadrzejszy na swiecie wiec juz tak nie narcyzuj sobie stary.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 07:56 
Cytuj  
misterny plan jest chujowy do bolu, bo nie bedzie pradu i tym mialem bedziesz se mogl glowe posypac. stawiaj teraz wiatrak i farme baterii slonecznych. i kup 'smieciucha'.

to sie nazywa przerost formy nad trescia moj drogi, a nie "misterny plan" ;)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 08:42 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Nie chce się z tobą kłócic, tylko uświadomić Ci w jaką bańke spekulacyjną umoczyłeś pieniądze. Ukazuje Ci jaki jest realny koszt budowy i ile napchałeś komus w kieszeń.

No wlasnie Desh, zamiast tego powinienes sam sobie wybudowac blok mieszkalny w centrum miasta i w nim zamieszkac. Za 1.5-2k/m2

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 08:53 
Cytuj  
Mam nadzieję, że huragan kiedyś beknie za to wklejanie fotek ludzi na forum. Ani to śmieszne, ani ciekawe. Typowy przykład człowieka, który nie ma co robić. Skoro tak cwaniaczysz to może sam pokaż całemu światu jak pięknie się prezentujesz? Pewnie całe mmorpg.pl czeka by ujrzeć twoje nieskalane złem tego świata oblicze. Wiadomo, że na internecie prywatność to bzdura, ale jednak wklejanie fotek młodych chłopców i wielka podjarka z tego powodu nie biorą się z powietrza.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 08:59 
Cytuj  
było jego zdjęcie na forum i to kilka razy - zresztą chyba sam je wklejał.


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 09:25 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Mam nadzieję, że huragan kiedyś beknie za to wklejanie fotek ludzi na forum. Ani to śmieszne, ani ciekawe. Typowy przykład człowieka, który nie ma co robić. Skoro tak cwaniaczysz to może sam pokaż całemu światu jak pięknie się prezentujesz? Pewnie całe mmorpg.pl czeka by ujrzeć twoje nieskalane złem tego świata oblicze. Wiadomo, że na internecie prywatność to bzdura, ale jednak wklejanie fotek młodych chłopców i wielka podjarka z tego powodu nie biorą się z powietrza.


Akurat to jest zajebista robota Huragana. Zauwaz, ze on nigdy nie wrzuca czyichs zdjec tak poprostu, tylko wtedy kiedy ktos ostro trolluje, spamuje, albo udaje kozaka.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 09:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
wodny napisał(a):
Mam nadzieję, że huragan kiedyś beknie za to wklejanie fotek ludzi na forum. Ani to śmieszne, ani ciekawe. Typowy przykład człowieka, który nie ma co robić. Skoro tak cwaniaczysz to może sam pokaż całemu światu jak pięknie się prezentujesz? Pewnie całe mmorpg.pl czeka by ujrzeć twoje nieskalane złem tego świata oblicze. Wiadomo, że na internecie prywatność to bzdura, ale jednak wklejanie fotek młodych chłopców i wielka podjarka z tego powodu nie biorą się z powietrza.


Akurat to jest zajebista robota Huragana. Zauwaz, ze on nigdy nie wrzuca czyichs zdjec tak poprostu, tylko wtedy kiedy ktos ostro trolluje, spamuje, albo udaje kozaka.

Wklejanie zdjęć kilkunastoletnich kolesi jest zajebistą robotą? Mi to się kojarzy z jednym. Nie wiem jak można tutaj widzieć cokolwiek zajebistego. Poza tym jak Was tak jara to co robi huragan to również wklejajcie swoje fotki. No i huragan też powinien to robić obowiązkowo w każdy swoim poście. Koniecznie na deskorolce. To jego fetysz.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 09:33 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Akurat to jest zajebista robota Huragana. Zauwaz, ze on nigdy nie wrzuca czyichs zdjec tak poprostu, tylko wtedy kiedy ktos ostro trolluje, spamuje, albo udaje kozaka.


no tak, dlatego wrzucił też kiedyś swoje.

imho to jest żałosne, ale jak widać są osoby które bronią tego procederu. Zdjęcie facjaty ma być jakimkolwiek argumentem w dyskusji? - bo mi to wygląda na nieudolną próbę ośmieszenia drugiej osoby... Taki szczeniacki kop w jaja i ratowanie się ucieczką w bójce "za szkołą".


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 09:44 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
mrynar napisał(a):

Akurat to jest zajebista robota Huragana. Zauwaz, ze on nigdy nie wrzuca czyichs zdjec tak poprostu, tylko wtedy kiedy ktos ostro trolluje, spamuje, albo udaje kozaka.


no tak, dlatego wrzucił też kiedyś swoje.



Swoje to ja sam wrzucalem.

Zazwyczaj najwieksi internetowi idioci maja kupe kompleksow (zwiazanych takze ze swoim wygladem) i zazwyczaj wrzucenie zdjecia idioty sprowadza go na ziemie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 10:16 
Cytuj  
Wklejanie zdjec jest pro. To takie sprowadzenie do parteru net-kozakow.


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 10:18 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Pokazałbym ci co można wybudować za bańke to zmieniłbys zdanie.
Koszt budowy mieszkania w stanie developerskim nie ważne do miejsca budowy to ok. 1500 zł - 2000 zł / m2 - reszta to marża inwestora.

Skąd pomysł, że każdy musi chcieć mieszkać na wsi, pierdolić się z odśnieżaniem podjazdu, czyszczeniem rynien, robieniem grilli i kurwa chodzeniem do lasu na niedzielne spacery...
Jak mnie stać to kupuje mieszkanie za bańkę, jak mnie nie stać to kupuje po taniości dom 100km od Warszawy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 10:24 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Dom mam w mieście, fakt, że to nie wawa ale położenie blisko centrum z naciskiem na spokój.

Chyba raczej w małym miasteczku. W dużym mieście sama działka w centrum by kosztowała pare k za metr.

Sprawa jest bardzo prosta. Kwestia stylu życia i priorytetów. Jak ktoś lubi codziennie tracić 2-3 na dojazdy do pracy to jego sprawa, niech buduje się pod miastem.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.