mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:13 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Możecie teraz iść hejtować cenę GW II. Do tego jeszcze sklepik tam jest!! Wyłudzacze jedni!


I tak cena jest nizsza niz cena D3 a gdzie jest wiecej contentu to raczej nie bedziemy porownywac ok? :) Co nie zmienia faktu ze cena GW2 jest rowniez wysoka.

W D3 tez jest/bedzie sklepik. I to nawet pominmy RMAH - ide o zaklad ze po jakims czasie zaczna sprzedawac dodatkowe badzewie jak w WOW (fluff).
A newet jesli nie to w D3 jest najwiekszy IS w historii gier video - dostepne w nim bedzie 100% rzeczy w grze.

Reszty juz nie bede komentowac bo ty chyba sam z soba rozmawiasz.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 16:15 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:14 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

Jak nie ma uzasadnienia? Cena jest poprostu taka sama jak na zachodzie. Actiblizz ma w dupie specyfike naszego rynku (gry PC 50% tansze niz konsolowe) i wydaje w jednej cenie. Najwyrazniej czuja sie na tyle dobrze ze swoim 'chujowym' produktem, ze nie musza nawet zachecac ludzi dobra cena.

To nie tylko specyfika naszego rynku.

Poza tym na tzw. "zachodzie" też kiedyś gry PC były tańsze od konsolowcyh. Jakiś czas temu się to zmieniło , wtedy gdy rynek PC był w względnej "zapaści" i tak zostało.

Po prostu gracze PC są tam strzyżeni mocniej niż konsolowi.
Na każdej sprzedanej kopii PC w większości krajów 'zachodu' (UK jest chyba wyjątkiem gdzie dalej gry PC są trochę tańsze niż konsolowe i nie wiem może by się jakiś znalazł jeszcze kraj) wydawcy / developerzy zarabiają sporo więcej niż na tej samej grze tylko na Xbox / PS3.

Całe szczęście u nas tego nie ma , i chyba ogólnie w Europie Środkowej i Wschodniej gry PC są dalej tańsze od konsolowych.


Co do Blizza - to ktoś się spodziewał ,że D3 będzie mniej kosztował?

Acti-Blizz działa jak Apple , ma bardzo duże grono graczy którzy kupią wszystko made in Blizz za każdą prawię cenę. I ma po prostu w dupie.

Dla mnie kolejny powód ,żeby nie kupować produktów tej firmy ,ale whatever.
Miłej zabawy.

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:18 
Cytuj  
200 zł za ten krap bez pvp itd

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:34 
Cytuj  
Dziwne premiera za 2 miesiące, ale już klienta można ściągnąć. Gra gotowa i każą sobie czekać no nie rozumie jo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:41 
Cytuj  
Ze starcraftem tak samo bylo, grafika/dzwieki etc byly gotowe, dopracowywali tylko ostateczne staty jednostek


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 16:42 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:42 
Cytuj  
skad niby mozna sciagac ten klient?

edit ,lol nie zauwazylem ,zajebiscie wrecz :D dzis sciagam klienta


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:47 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ze starcraftem tak samo bylo, grafika/dzwieki etc byly gotowe, dopracowywali tylko ostateczne staty jednostek


Patrzac na to jak gra wyglada to grafike i dzwieki mieli gotowe w 2008.


sorki musialem : P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:16 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Kabra ale za co mam krytykować Blizza? Za cenę? Przecież to nie jest ich wina i muszą się dostosować do reszty. Przecież nie dadzą 99zł. Skoro ludzię łykają drogie gry na konsole, które często są słabymi średniakami to czemu D3 ma nie kosztować pod 200zł?


:F

Facet powiedział dokładnie jak to wygląda :) Za 99zł kupuje się snipera teraz, kiedys takie gnioty chodziły po 19.99 w gazetkach.
Zobacz na ifona i jaką marże ma apple, ludzie kupują chase itemy i będą kupować ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:29 
Cytuj  
Na steamie też inektóre gry drogię w cholerę. Np skyrim w dniu premiery kosztował 50Euro bodajże. Nikt nie płakał - ludzie kupowali. I tak pewnie zaraz sklepy będą się prześcigać w cenie i będzie mozna kupić za mniej. Jak cię nie stać to nie kupujesz - proste. Czasami też warto oszczędzać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
I Tobie tego samego Kabra. Serio, już nie ma o czym tutaj dyskutować bo to do niczego nie prowadzi. Możecie teraz iść hejtować cenę GW II. Do tego jeszcze sklepik tam jest!! Wyłudzacze jedni!

Popracuj w IT to zobaczysz jaka jest różnica miedzy kupnem softu od M$ a od jakiejś pseudo informatycznej firmy, która niby ma zajebiste rekomendacje ale potem okazuje sie, że to nie działa, że nie pracują w soboty etc. Potem jeszcze, że wdrożenie trwa nie tydzień a miesiąc.

Wdrożenie gry do sklepu.

Padłem :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:31 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Na steamie też inektóre gry drogię w cholerę. Np skyrim w dniu premiery kosztował 50Euro bodajże. Nikt nie płakał - ludzie kupowali. I tak pewnie zaraz sklepy będą się prześcigać w cenie i będzie mozna kupić za mniej. Jak cię nie stać to nie kupujesz - proste. Czasami też warto oszczędzać.


Steam ma takie same ceny na wiekszosc europy. Nic poza indie/wyprzedazami tam sie nie oplaca kupowac, bo z polki jest polowe taniej.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
O widze ze szkola robalka.
Biedne korporacje musza miec na chlebek - no oczywista oczywistosc. :P

Wy POLACZKI! Jak smiecie Kotickowi od ust odbierac. BN kosztuje! Produkcja gry kosztuje! Cos w koncu musiali przez te XX lat robic (oprocz wycinania features)!

/lol


Wisisz mi sciereczki do wycierania monitora ;s. :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:43 
Cytuj  
ROFL...

EDIT. O, juz nie ma...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W BG2 gralem z 10 razy co pewnie daje ponad 1000h na luzie - a zaplacilem mniej niz 100 PLN.

BG2 na premiere kosztowal 149/159zl, wiem bo kupilem wtedy. Na 99zl spadl po prawie roku, po tym czasie pewnie diabelek zejdzie do tych akceptowalnych 119/129zl.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:46 
Cytuj  
Może się nie znam, ale 2 stówy za grę to dla mnie przesada. Nieważne za jaką. Nawet "GW2". Nie przemawia do mnie ten argument, że w "DIII" będzie kupa grania i jakość nie z tej ziemi i dlatego cena jest OK. Dla mnie nie jest OK. Takie przyszły czasy i nic z tym nie zrobią Ci, którym się to nie podoba. Wątpię by gracze wzięli sobie naprawdę do serca takie rzeczy i zaczęli w odwecie olewać kupowanie danych tytułów i DLC. Misja niemożliwa. Takie procedery na pewno nie znikną. Nigdy. Twórcy robią sobie niekiedy jaja i pozwalają sobie na za dużo, ale póki gracze łykają wszystko jak karpiki w wigilijnej wannie to nic się nie zmieni.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:48 
Cytuj  
TB całą te sytuacje doskonale podsumował:

http://www.youtube.com/watch?v=0sYp-eggD1Q

A jak ktoś wypierdoli sie z teksetem ze placimy za gry tyle ile sa warte, to niech z powrotem wpierdala pod kamień.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:52 
Cytuj  
Ja tam nie mam problemu z Diablo 3 bo gry typu HnS mi sie nigdy nie podobaly i nie mam zamiaru kupowac tego crapu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:54 
Cytuj  
napisz skarge do admina forum i tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kurwa kto chce kupic to kupi, kto nie chce to nie, jak Ci sie kabraxis nie podoba to idz z feministkami protesty dla pizd organizowac. Od poczatku wiedzialem ze usuwanie wszystkich twoich jekow w tym threadzie bylo dobra decyzja i dalej sie bede tego trzymal.

Deal with it.


Bos pizda a nie moderator i dyskutant. Do tego probujesz tu wprowadzic jakies faszystowskie metody "moderacji" ktorych nikt nie chce.
Nawet sobek czy kabel, co to "nie czytaja" dyskytuja ze mna i z innymi wiec WYPIERDALAJ cieciu bo nikt twojej ingerencji tutaj nie chce i nie potrzebuje.

Jak widzisz my mamy o czym rozmawiac i ludzie chca rozmawiac.
Tak wiec wpelznij do nory w ktorej siedzisz i nie wpierdalaj sie tam gdzie cie nie chca.

Deal with it ze nie kazdy jest zadowolony i nie jestem to tylko ja.
I jak zaczniesz znowu kasowac moje posty a innych nie to ci tak ten threadzik zaspamuje ze nie nadazysz z zakladaniem nowych jebany faszysto.

Deal with it.

/rage off

Sorry ale roball mnie tak wkurwia.... :) srsly kolesia powinno sie zeutanazowac za to co robi na tym forum.

Chcesz to ci dam moj adres to mi nasrasz na wycieraczke lol bo przypuszczam ze na wiecej cie nie stac, pomimo tak wielkiego hejtu do mnie ze juz nawet nie zwracasz uwago co pisza inni w twoim zajebiscie moderowanym dziale tylko piszesz tylko po to zeby mi osobiscie odpowiedziec.
Jebnij sie z mostu i wypierdalaj - serio.


PS. Mam to skopiowane i mam zmienne IP - chesz sie bic na wklej - usun faszystowska pizdo?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:07 
Cytuj  
Napiszę tutaj:

@Mój przyjacielu Filipku aka Srabolku

1. Porównujesz Diablo III do softu od Microsoftu - Masz rację. Naprawdę. Jakość i marka = Wysoka cena.

Jednak wyraźnie nie wiesz, jak wygląda sytuacja gry, którą tak zaciekle fanboyuyesz. http://en.wikipedia.org/wiki/Blizzard_North
Radzę przeczytać. Diablo nie zostało stworzone przez Blizzarda. Firma o nazwie Condor została kupiona przez Blizzard, 6 miesięcy przed premierą ich gry o nazwie - Diablo. Oznacza to, że mieli praktycznie gotową grę, zanim kupił ich Blizzard. Zmienili wtedy nazwę, na Blizzard North. Pod skrzydłami Blizzarda zrobili już Diablo II + Dodatek, jednak jeśli ZAINTERESUJESZ SIĘ KURWA, CO WYMAGA MÓZGU I UMIEJĘTNOŚCI W UŻYWANIU GOOGLE TĘPY FANBOYU dowiesz się, że Blizzard North został w praktycznie nie naruszonym składzie, od Blizzarda brał głównie pieniądze. I chyba CGI im robili, jeśli dobrze pamiętam. A więc:
Co zrobił Blizzard przy Diablo I: Nic.
Co zrobił Blizzard przy Diablo II + Dodatek: Rzucali kasę i na 90% jestem pewien że CGI (notabene Genialne).
Teraz, co się stało z Blizzard North? Nie istnieje. Nie ma. Chuj, spuścili w ścieku. Bodajże 5-10 osób pracowało przy WoW:BC, reszta odeszła do innych firm/założyła własne. Nie powołuj się więc na "jakość Blizzarda" bo Diablo III tworzą zupełnie inni ludzie czy Ci się to podoba czy nie.

2. Mówisz o cenie Skyrima na Steamie. TO TERAZ UWAŻAJ ZNAWCO WSZYSTKIEGO - W bardziej rozwiniętych krajach, ceny gier na konsolę = ceny gier na PC. Tak, tak - szacuje się że za jakieś 3-4 lata to samo będzie w Polsce. Więc mówienie kurwa, że taki Skyrim kosztuje 50e na Steamie - i to więcej niż Diablo - to przykład twojego skretynienia i nie znajomości tematu. Gdzie indziej taką samą cenę idzie zapłacić za grę na PC i na konsolę. W Polsce - Nie.

3. Nie rób z siebie wielkiego znawcy branży IT, (widziałem twoje CV skarbie ;) ) bo robisz z siebie tylko idiotę. Chuja wiesz o Developmencie gry i o rynku gier w ogóle - Więc przestań fanboyować i udawać że masz większą wiedzę niż połowa forum. Prawda jest taka, że 90% z nas (łącznie ze mną) chuja wie o developingu i o tym jak wygląda. Ale ty bronisz developingu Blizzarda i tłumaczysz nam czemu jest lepszy niż innych - Kurwa zamknij ryj.

4. :F :F :F :F :F

Edit: Literówki.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 18:16 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.