mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:53 
Cytuj  
Dokładnie, wypierdolić i tyle i będzie koniec zgrzytów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bron boze zeby ktos w dziale Gry Pozostale mial swoje wlasne zdanie, bron boze zeby ktos krytykowal jakas gre bo roball wszystkie negatywne opinnie wykasuje.

Wiesz jest calkiem spora roznica miedzy tym jak swoje "zdanie" wyraza kabra, a np. razoth, dana czy nawet ty. Imo to juz przegiecie bo wszedzie dostaje takiego rage'a jak ten niemiecki dzieciak ktory dostal kulke w leb w cs'ie, a przy tym jeszcze ciagle gada jaki on to nie jest spokojny, nikt go z rownowagi nie wyprowadzi i w ogole EOT z jego strony itp itd. jednoczesnie klepie co chwile jakiegos mega posta jadac miesem na kazdego kto ma inne zdanie... a jak jakis ziom czerpie fun z gry blizzarda to juz w ogole przydupas, idiota i niepelnosprytna istota :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:16 
Cytuj  
a zesta poplyneli :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:21 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bron boze zeby ktos w dziale Gry Pozostale mial swoje wlasne zdanie, bron boze zeby ktos krytykowal jakas gre bo roball wszystkie negatywne opinnie wykasuje.

Wiesz jest calkiem spora roznica miedzy tym jak swoje "zdanie" wyraza kabra, a np. razoth, dana czy nawet ty. Imo to juz przegiecie bo wszedzie dostaje takiego rage'a jak ten niemiecki dzieciak ktory dostal kulke w leb w cs'ie, a przy tym jeszcze ciagle gada jaki on to nie jest spokojny, nikt go z rownowagi nie wyprowadzi i w ogole EOT z jego strony itp itd. jednoczesnie klepie co chwile jakiegos mega posta jadac miesem na kazdego kto ma inne zdanie... a jak jakis ziom czerpie fun z gry blizzarda to juz w ogole przydupas, idiota i niepelnosprytna istota :D


no spoko, ja tez nie lubie postow Kabraxisa, z w/w powodow, ale to nie znaczy zeby od razu defaultowo kasowac kogos za poglady. Nie podobaja ci sie czyjes wypowiedzi to masz opcje ignore do tego. Moderator powinien byc bezstronny i nie ingerowac w dyskusje tym bardziej na tym forum. To nie jest jakies forum panow w krawatach i developerow gier mmo, tylko forum graczy. A gracze sa rozni, jeden taki inny siaki. I dlatego to forum jest fajne bo jest na nim ROZNORODNOSC charakterow.
A jak roball chce by wszyscy byli tacy sami i zeby mieli takie same opinnie to pojebalo go zdrowo i niech wypierdala do Chin lub Korei Polnocnej.


_________________




Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 20:23 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:25 
Cytuj  
Prowokowanie nie jest grzechem cieciu. Prowokowanie do podstawa rozwoju cywilizacji.
Nie zrozumiesz tego nigdy bo wszystkich ludzi chcialbys traktowac tak samo, sztampowo. Chinskie strony www mialy by idealnego pracownika z ciebie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:32 
Cytuj  
I jeszcze ci jedno roball powiem.. kurwo komunistyczna.

Ja sie wychowalem na takiej ideologii

http://www.youtube.com/watch?v=0jel-Htdxak

i z takimi jak ty bede walczyl zawsze :)

wiec wypierdalaj.


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:35 
Cytuj  
Z jednym się zgodzę Kabraxis wydaje się "pękł" coś ostatnio bo poziom rage osiągnął histeryczne rozmiary heh


Co do Blizza - D3 pewnie gameplayowo będzie solidne ,ale ja do tego się nie umiem do końca odnieść bo h&s to nie moja działka.

Połączenie ceny + chujowego 'lekkiego' graficznego stylu + mojej osobistej niechęci do zagrywek Acti-Blizza = nie kupię.

Choć rozumiem ,że ktoś chcę w to grać.

Co do innych gier Blizza - nie wiem czemu ,ale od czasu W3 i Vanilla WoW nic mnie z tej 'stajni; nie zachwyciło - a raczej przeciwnie.

Nie chcę mi się wchodzić w dociekania dokładnie czemu , ale jak ktoś lubi to niech idzie i gra.

Mnie już ich gry nie ekscytują , albo oni coś innego robią ,albo ja jestem inny (choć potrafię po 9 latach odpalić czasem W3 i pyknąć meczyk na B.net :o) - choć pewnikiem i jeden i drugi powód jest prawdziwy.

W każdym razie dla mnie Blizz spadł w moim osobistym rankingu do pozycji developera na takim samym poziomie jak EA czy obecne BW - czyli średniaka conajwyżej.


edit:

Powtarzalność sama w sobie zła nie jest - gry z serii Civilization czy Football Manager i parę podobnych jadą na mniej więcej tym samym od długich lat ,a dalej większość z nich daje fun (choć zdarzają się śmierdzące kałem wpadki).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:38 
Cytuj  
sula napisał(a):
Co do innych gier Blizza - nie wiem czemu ,ale od czasu W3 i Vanilla WoW nic mnie z tej 'stajni; nie zachwyciło - a raczej przeciwnie.

Nie chcę mi się wchodzić w dociekania dokładnie czemu , ale jak ktoś lubi to niech idzie i gra.


Bo ten Blizzard teraz to nie ten Blizzard, ktory zrobil te wszytkie zajebiste gry. EOT. Finito. Tu niema co "wchodzic". W3 i Vanilla WoW zrobilo jeszcze Blizzard North, ktore z dzisiejszym Blizzardem ma wspolna tylko nazwe. I to byly zajebiste gry - to co robia teraz nie jest - proste.

Dokladnie jak piszesz - sredniaki jakich wiele.

PS. Ja dopiero moge "peknac". :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:38 
Cytuj  
Jak mnie smiesza niektore opinie ludzi tutaj. Ja wiem ze wiekszosc z was nie ma pojecia zupelnego jak sie robi soft gry, ale zdrowy rozsadek chyba powinien sie gdzies zagniezdzic?

"Mam dosc takiego it's done when it's done" - No kurwa, antyteza tego jest wszystko co wydaje EA. Maja deadline, wydaja gre w takim stanie w jakim jest, wychodzi z tego zazwyczaj mega kupa, ktora trzeba patchowac przez nastepny rok.

"Blizzard to nie to samo co BNorth bo costam costam" - W ten sposob to nikt by nigdy niczego nie zrobil, jakby mial oczekiwac ze istnieje tylko jedna ekipa, ktora potrafi cos pociagnac. Blizz ma rekord wydawania gier, w ktore gra sie przyjemnie i nie ma bugow typu 'gra sie wypierdala po 10 minutach' typu Fallout, Oblivion czy nawet BF3. W wiekszosci wypadkow ich gry chodza na srednim sprzecie w bardziej niz zadowalajacy sposob. Najwyrazniej robia tyle testow ze ich gry generalnie sa bardzo dobrze odbierane. Nawet wow mimo swojej powtarzalnosci ciagnie sie juz 7 rok. Coprawda dodatek z pandami to przyslowiowy skok prze rekina, ale rynek jest jaki jest, czasem jak sie pojdzie pod prad to wychodzi z tego cos dobrego (vide lowtechowe Wii).

Kazdy wycenia swoje produkty jak chce, jak komus nie pasuje cena to nie kupuje, nie trzeba wieszac psow na kims tylko dlatego ze chce za swoj produkt wiecej, niz chcialbys za niego dac.

Mysle ze kazdy z nas chcialby gry po 49pln. Ale to sie nie stanie. Moze czas znalezc robote, albo lepsza robote? :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:54 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Kazdy wycenia swoje produkty jak chce, jak komus nie pasuje cena to nie kupuje, nie trzeba wieszac psow na kims tylko dlatego ze chce za swoj produkt wiecej, niz chcialbys za niego dac.

Mysle ze kazdy z nas chcialby gry po 49pln. Ale to sie nie stanie. Moze czas znalezc robote, albo lepsza robote? :)

Akurat cena jest najmniejszym problemem D3 z mojego punktu widzenia, bo nawet jakby kosztował 99 zł a nie 199 zł to i tak bym nie kupił.

Trochę mi się tylko nie podoba wycenianie gier PC w Polsce tak jak na zachodzie ,bo nie chciałbym aby ceny się zrównały z zachodnimi , a dokładniej z cenami gier na konsolę ,a narazie trzyma się dobrze i fajnie jak by się to nie zmieniło.

Ile bym nie zarabiał to niby czemu miałbym chcieć lub akceptować równe ceny z zachodem i równe ceny gry PC = konsolę skoro wiadomo czemu mogą i powinny być tańsze.

Ideologiczny spór bardziej niż finansowy.

Patrzę na to z punktu widzenia całego rynku gier w Polsce ,a nie z punktu widzenia D3.

Z tym tytułem zrobię to co mogę - czyli nie kupię :)

Wszystkim innym życzę miłej zabawy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Bo ten Blizzard teraz to nie ten Blizzard, ktory zrobil te wszytkie zajebiste gry. EOT. Finito. Tu niema co "wchodzic". W3 i Vanilla WoW zrobilo jeszcze Blizzard North, ktore z dzisiejszym Blizzardem ma wspolna tylko nazwe. I to byly zajebiste gry - to co robia teraz nie jest - proste.

Dokladnie jak piszesz - sredniaki jakich wiele.

PS. Ja dopiero moge "peknac". :)


Blizzard North Wiki napisał(a):
A key reason for the closure was Blizzard North's poor development of what was to be Diablo III which did not meet the expectations of Vivendi.


Najwyrazniej ten super zajebisty BN team nie dal rady zrobic kolejnego diablo, ktore bylo by dobre. Serio, idealizowanie jednego teamu ludzi, ktorym przypadkiem udalo sie zrobic cos fajnego, do niczego nie prowadzi. BN zaczal pewien styl, ale od tamtego czasu przyszlo i poszlo wiele osob, rozwineli to, i to nie tylko jako Blizzard, ale wiekszosc HnS to spuscizna pierwszego i drugiego diablo, wiele osob z tego czerpalo, wiele gier powstalo na tej kanwie (nawet PoE, lol). Sugerowanie ze nikt poza oryginalnym teamem D/D2 nie potrafi dobrego slashera zrobic, to kopanie pod soba dolka, zwlaszcza jak sie idealizuje (znowu) gry pokroju PoE (ktory ponoc jest dobry, a nikt z blizza go nie robil, egads!).


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:00 
Cytuj  
Ty to na serio piszesz?

Jesli tak to lol. Serio nawet nie ma czego komentowac.
Zaraz dojdziemy do tego ze D2 bylo totalnie chujowe i Blizzard North ssie.
Zreszta juz kabl takie cos pisal w starym threadzie.

"przez przypadek"... rofl.
Ofc nowy Blizzard "przez przypadek" zrobil cos lepszego nie?

Ja pierdole - tyle sie cisnie na usta czytajac takie cos.
/facepalm


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 21:05 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:00 
Cytuj  
roball napisał(a):
Huragan napisał(a):
I jeszcze ci jedno roball powiem.. kurwo komunistyczna.

Ja sie wychowalem na takiej ideologii

http://www.youtube.com/watch?v=0jel-Htdxak

i z takimi jak ty bede walczyl zawsze :)

wiec wypierdalaj.


Zatrzymales sie na etapie buntu mlodzienczego, jakie to urocze.


bunt mlodzienczy ? hehehe... zobacz ile ci ludzie na tym filmie maja lat. Pewne ideologie nie starzeja sie :) Ty natomiast zestarzales sie umyslowo dziadzie......czas bys umarl.

Bunt rozwija, natomiast ideologia lizania dupy jak twoja powoduje stagnacje.


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:33 
Cytuj  
Kiedy się płaci za te pre-ordery na Gram lub Ultimie? :P


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:42 
Cytuj  
Pieprzę. Muszę czekać do 10 kwietnia aż podadzą ceny "GW2" w Polsce. Mam nadzieję, że wtedy to nastąpi. :)

"Diablo III" musi poczekać. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:44 
Cytuj  
@Nestor - Chodzi o coś innego (przynajmniej mi). Mianowicie - Wszyscy się spuszczają jakie Diablo I / Diablo II nie było i twierdzą, że Blizzard to, tamto sramto, więc Diablo III też się zjebać nie da. Problem jest taki, że prawie nikt ze "starej ekipy", która jednak może sobie wpisać do CV: "Tak, to MY zrobiliśmy Diablo I i Diablo II" nie tworzy części trzeciej. Zatrudnili na przykład jakiegoś twórcę Fallouta do Diablo III. No fajnie, ale tą grę trzeba traktować mniej więcej z takim dystansem jak Fallouta 3 od Bethesdy w porównaniu do Fallouta 1 i 2. Bo CI ludzie (w sensie teamu, a nie poszczególne jednostki jak owy gość od Fallouta, który tam jest IMO tylko aby to dobrze w prasie wyglądało) nie dali nam nic, oprócz WoWa i mogą Diablo III spierdolić. To zupełnie inny team, i zupełnie inne decyzje w designie. Proste. A duża część forum widząc znaczek BLIZZARD automatycznie myśli że to Ci sami ludzie. A Blizzard to już od dawna, nie jest Blizzard, pomimo PRu. I nic dziwnego, o to Kotickowi w końcu chodzi ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:57 
Cytuj  
mimo wszystko mozna jednak poczekac i zagrac, a potem oceniac :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mimo wszystko mozna jednak poczekac i zagrac, a potem oceniac :)

Takim tokiem to by trzeba wszytkie gry kupować .

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:16 
Cytuj  
a jakim tokiem chcesz oceniac gry?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:17 
Cytuj  
Mendol - Ja już napisałem wcześniej. Oceniam informacje które teraz dochodzą i nie jestem zadowolony. Beta wydała mi się fajna do pogrania, ale już duuużo lepszych gier, jak i tańszych "fajnych do pogrania". Subiektywnie oczywiście. W związku z tym, w momencie premiery, przestaje whineować o Diablo w topicach na tym forum, bo inni ludzie mają fun i na ch mam im smucić? Gry nie kupię, może dłuuuuuuuuugo po releasie jak będzie taniej. I pewnie na konsolę - Z ciekawości, sprawdzić jak to wszystko rozwiązali. W związku z tym, w dzień premiery się zamykam* i sobie grajcie, i życzę wam funu.

PS: Twoja logika zakłada że każdą grę należałoby kupić. A Diablo III to na razie marka i nostalgia tylko...Ja niestety tyle kasy nie mam ;)

PS2*: No wyjątkiem jest, jakby nagle zapowiedzieli coś na zasadzie płatne DLC z nowym aktem czy inną, mega-bzdurę a'la Kotick. Wtedy napiszę co o tym myślę i też się potem nie odzywam do następnej mega bzdury ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 23:20 przez WithnesS, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.