mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:18 
Cytuj  
Ja kupiłem na BN będę se mógł oceniać - tyle w temacie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:20 
Cytuj  
withness tylko widzisz, problem polega na tym, ze nie bardzo wiem jakie sa niby te lepsze i tansze?
po drugie przez przypadek pokazali dalsza czesc gry i sie okazalo, ze wyglada to calkiem fajnie.
a po trzecie to oczywiscie, ze wzgledy finansowe zawsze beda graly duza role.
ty wolisz poczekac i zaplacic mniej - ja gram na tyle malo w gry ostatnio, ze chetnie kupie - bo beta daje mi duzo fun'u.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:27 
Cytuj  
Mendol - To już gusta. Mógłbym Ci wypisać ze 20-30 gier, może jedna, dwie by ci przypasowały. Oczywiście nie mówiłem o gatunku H'n'S, tylko o grach ogólnie ;) W temacie Diablo też mogę Ci napisać co mi się podoba a co nie. Ale tobie najwyraźniej to nie przeszkadza - Mi tak, dlatego też nie kupię/kupie jak stanieje.

Ty masz fun z bety większy niż ja, i nie masz 20-30 gier które też chciałbyś kupić - W związku z tym have fun. Serio. Ja będę komentował każdy news typu "Wycięcie PVP" itd aż do premiery, bo to jest forum dyskusyjne. I skomentuje też każdą "finansową zagrywkę" Acti po premierze, ale wątpię aby było ich tak dużo mimo wszystko. Ale tak jak już napisałem - O ile Acti nie będzie odpieprzać jakichś mega skoków na kasę - Od tego kwietnia/maja czy kiedy ten Diablo wychodzi to pisać o Diablo nie będę. Bo po co? Nie gram. A nie gram bo mi się nie podoba to, to i to. Jak mi się nie podoba to się nie będę wypowiadał w topicu ludzi, którzy mają fun. Bo mówię - Po co?

Edit @down: Nie mówiłem że czegoś się czepiasz, raczej chodziło mi o to aby wyjaśnić moje podejście do Diablo III i topiców na tym forum. No i tyle w sumie, nie ma co biadolić dalej bo przejdziemy na rozmowę o gustach. No i późno jest.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 23:37 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:31 
Cytuj  
a no jesli mowimy ogolnie to oczywiscie, ze jest wiecej gier, ktore mi sie podobaja, i ktore kupuje.
moze nie 20-30 ale jest ich parenascie.

a jesli chodzi o hns to d3 mi przypasilo, zdecydowanie bardziej niz np. poe.
i nie czepiam sie komentarzy odnosnie pvp i tego co wypisuja.
ale wedlug mnie, gre mozna ocenic tak naprawde dopiero po tym jak sie w nia pogra.
najlepszy przyklad MO i DFO.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 23:45 
Cytuj  
@Mendol post WithnesS-a dwa posty ponad tym w zasadzie mniej więcej opisał i moje podejście.

Oceniam to co mogę - to jakie informacje są dostępne. I tyle.

Raczej w temacie D3 po premierze - nie będę pisał, bo co mam tam wtedy dyskutować? Buildy postaci skoro nimi w tą grę nie gram?

O ile czegoś Blizzard "śmiesznego" nie wykombinuję typu np. "opcjonalna subskrypcja" (zmyślam wiadomo - nie chcę mi się teraz bardziej prawdopodbnej przeginki wymyślać) to nie będzie specjalnie o czym dyskutować.

W zasadzie wychodząc z założenia oceniamy gotowe gry po zakupie , to nikt z nas nie powinien głosu żadnego zabierać o Diablo 3. I tej całej dyskusji powinno nie być - zarówno pozytywnych jak i negatywnych głosów.

Zresztą nie ma co się spierać imo. Temat i tak się w zasadzie już wyczerpał.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 01:24 
Cytuj  
Jako, że nie chce zaśmiecać innych topiców:

zaboleq napisał(a):
E jednak nie wiem co kabra, huri, withness i reszta trolii widza fajnego w pisaniu glupich postów i jechaniu po jakiejs grze. Sorry chlopaki ale mi nie wyszło:P. Gierka jest zbyt trudna jak dla mnie zapewne;p.


Jestem trollem, bo mam inną opinie od Ciebie którą mogę czymś poprzeć - w czasie gdy ty, gówno wiesz o grze którą fanboyuyesz, i jednocześnie próbujesz być ELO FAJNY YO i trollować w topicu o Tribesie? No cóż:

:FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 02:02 
Cytuj  
A czego sie spodziewales po zabolku? Jak masz jakiekolwiek negatywne zdanie o jakimkolwiek elemencie D3 (wlaczajac cene i design pudla) to jestes trollem i hejterem. Proste. I sie nie znasz ofc - bo zabolek sie zna na HnS bo boty odpalic potrafil.
Bo D3 to gra idealna i bez skazy, jak i kazda gra blizzarda - tak jak Mass Effect 3, w koncu gra dostala 10 w CD-A. :)

Zajebisty user - na rowni z roballem.

Ale i tak najlepsza jest jebana hipokryzja tego kolesia, ktory wlatuje do tematu ME - napierdala jaka to gra nie jest prostacka, bioware kurwy i sprzedawczyki bo zamieniaja rpg w prostackie gry akcji i wycinaja content.... a jak dokladnie to samo robi blizzard to "super partia kurwo: i najlepsza gra wszechczasow.... ROTFL.

Srsly zaboleq niedosc ze nie jestes nawet na tyle inteligentny zeby przytrollowac to jestes do tego idealnym przykladem jak sprane mozgi ma fanbase blizzarda - banda ludzi, ktorym duza firma od paru lat w twarz pluje a oni sie ciesza ze deszcz pada i jeszcze glosza na cala pizde ze blizzard ma nadal najlepszy "deszcz" w branzy.

Debil - jednym slowem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 02:08 
Cytuj  
Ale nie tak gruby jak ty, prosiaku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 02:11 
Cytuj  
super panie paradygmat. wypij moje zdrowie do monitora.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 02:30 
Cytuj  
Twoje zdrowie grubasie!
http://www.youtube.com/watch?v=ryi-0Dq7Ftw&feature=related

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 10:11 
Cytuj  
Kabra wiekszość userów tego forum ma cię za totalnego zjeba. Więc o co kaman? Ludzię Ci odpisują bo jakby ci ktoś nie odpisał i nie miał byś z kim toczyć piany to byś pewnie sobie nie poradził z emocjami. Przecież ty się urodziłeś po to by trollować, bluzgać na innych i wyzywać każdego to gra w gry blizza. Serio, idź i się powieś w lesie trolli


Withness pewnie jest twoim kundlem, który za tobą podąża razem z Razothem. Jeszcze dodać hurriego i zaraz pewnie pierdolniecie tekst "przejmujemy to forum". Żal mi was internetowe niedoroby :-?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 10:16 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabra wiekszość userów tego forum ma cię za totalnego zjeba. Więc o co kaman? Ludzię Ci odpisują bo jakby ci ktoś nie odpisał i nie miał byś z kim toczyć piany to byś pewnie sobie nie poradził z emocjami. Przecież ty się urodziłeś po to by trollować, bluzgać na innych i wyzywać każdego to gra w gry blizza. Serio, idź i się powieś w lesie trolli


Withness pewnie jest twoim kundlem, który za tobą podąża razem z Razothem. Jeszcze dodać hurriego i zaraz pewnie pierdolniecie tekst "przejmujemy to forum". Żal mi was internetowe niedoroby :-?
w pierwszej części go ganisz ze jedzie na kogoś w drugiej części sam jedziesz na kogoś

to się chyba pisze - przyganiał kocioł garnkowi :P
tak samo masz krzywy stosunek do blizzarda jak sugerujesz że on ma tylko w inną strone.

myśle że spokojnie mógłbyś kogoś pogryźć


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 10:40 
Cytuj  
Jadę po nim w tym topicu a on jedzie po każdym i wszędzie - taka jest różnica :). Czasami lepiej zniżyć się do jego poziomu co by chłopak zrozumiał o czym rozmawiamy. Po prostu przemawiam do niego w jego języku :).

Desh ja nie mam krzywego stosunku do blizzarda w żadnym stopniu. Jedyne co mi się nie podoba to nowy dodatek do WoW. Są też tacy co się nim podniecają. To jednak nie powód, żeby wpadać do każdego tematu i trollować jaki to blizz jest chuj i rucha każdego w dupę. No ale jak ktoś ma takie podejście to sorry.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 10:46 
Cytuj  
Rozumiem że czujesz obowiązek psa stróżującego. Przemyśl to przecież przyznasz że psem stróżującym nie jesteś.

To co oni robią to nie jest trolowanie, kompletnie nie trawisz krytyki strategii blizzarda. Każdego kto nie pieje z zachwytu nazywasz trolem.


_________________
psn


Posty: 41
Dołączył(a): 12.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 10:55 
Cytuj  
Jednym z plusów wyjścia D3 będzie to, że być może (ale tylko "być może") ten skurwysyn zaboleq pójdzie grać w to i przestanie w końcu pierdolić na forum.

zaboleq napisał(a):
Kabra wiekszość userów tego forum ma cię za totalnego
zjeba.


To prawie tak jak ciebie jedynie z tą różnicą, że ciebie wszyscy uważają za durnia. Nie pisz już lepiej pizdo na temat Blizzarda i Diablo, bo tylko pogrążasz siebie oraz zniechęcasz ludzi do tej gry swoją postawą, co z ciebie za fan.

Chociaż z drugiej strony co się dziwić, grupą docelową dla D3 są właśnie tacy ludzie jak zaboleq, którzy pewnie sobie konia walili patrząc na informację na tematy daty premiery, czyli typowy półinteligenty, tępy nastolatek (niekoniecznie z USA, jak widać na powyższym przykładzie i w Polsce mamy takich ludzi).

Jeszcze frajerze nazywasz ludzi trollami.

Nie wiem, czy nie przeintelektualizowałem zbytnio pisząc do takiego ścierwa, zwykłe "wypierdalaj" również by starczyło, ale lubię sobie zacząć weekend od zgnojenia jakiegoś śmiecia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 10:57 
Cytuj  
Tez uwazam, ze zaboleq zachowuje sie niemądrze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 11:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Withness pewnie jest twoim kundlem, który za tobą podąża razem z Razothem.


:F

Hau hau!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 11:05 
Cytuj  
Seer - jezyk jakim napisales swojego posta pokazuje ze to wlasnie ty jestes tepym nastolatkiem ktory wali konia bo w poscie na forum umiescil pare przeklenstw.
Jesli dla ciebie anonimowe wyzywanie kogos na forum jest "zgnojeniem" to zal mi ciebie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 11:09 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Tez uwazam, ze zaboleq zachowuje sie niemądrze.

To zwykły przygłup. Nie ma miejsca na maniery dla hołoty.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 17 mar 2012, 11:14 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 11:14 
Cytuj  
wole kabre od zaboleq. wpisujcie miasta.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.