mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 09:07 
Cytuj  
Bo gry to dla niektórych spraw osobista, a duże firmy generują niechęć. Czasem zasłużenie, a czasem nie. Diablo 3 to ten drugi przypadek. Większość interesuje się tym jako rozrywką na pewien, raczej krótki okres a część się obsrywa.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 09:11 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ale maja racje po 5-10 minutach mozna ocenic czy chce sie wiecej grac czy nie. Mnie diablo 2 znudzil po 5 minutach i do tej pory nie bardzo wiem o co byly te cale zachywty ;p.


Glownie handel, element gry ktory wciagal na maxa. Otaczajacy gre rynek itemow, popularnosc tytulu. Przeciwienstwo dzisiejszych wynalazkow mmo gdzie wszystko jest Bind of Account a rynek wokol nie istnieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 10:00 
Cytuj  
sula napisał(a):
Atherius napisał(a):
Widzisz a mi potrzeba jakiejś gierki rozpierdalacz,a gdzie będą latały flaki, będzie się błyskało, będzie fun i miód i wcale mi do tego nie potrzeba drzewka umiejętności na 10 x a4.
Może dlatego, że jestem casualem i mam jeszcze życie poza graniem. :)

Bardziej dlatego ,że po prostu lubisz takie coś.
Argument typu 'lubie gry bez kombinacji bo nie jestem nerdem' jest z dupy.

Nie ma absolutnie nic złego w tym ,że lubisz sobie wesoło pokosić setki wrogów w Diablo ,no przynajmniej dla mnie osobiście.

Jednak nazywanie każdego kto woli bardziej 'complex' gry kims kto nie ma życia poza graniem ,jest tak samo poważne jak nazywanie graczy w Diablo czy jakieś mordobicia zjadaczami hamburgerów o IQ słoika. Nie ma sensu i jest zazwyczaj nieprawdziwe po prostu.

Dla każdego fun i "miód" znaczy co innego. Dla kogoś dłubanie w jakimś mega-dużym buildzie to będzie fun ,a dla kogoś innego strata czasu i vice-versa.

Zresztą co ja się produkuje - to powinno być wszystko oczywiste chyba...


Lubie eve online ale nie gram, bo nie mam odpowiedniej ilości wolnego czasu, żeby dla mnie było sens w to teraz grać. Teraz rozumiesz ? :)


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 10:08 
Cytuj  
Atherius napisał(a):

Lubie eve online ale nie gram, bo nie mam odpowiedniej ilości wolnego czasu, żeby dla mnie było sens w to teraz grać. Teraz rozumiesz ? :)

No i?

Twoja decyzja żeby nie grać. Ty sam określasz ile czasu spędzasz , ale co najważniejsze sam sobie określasz kiedy granie ma sens a kiedy nie.

Jedna osoba jak nie chcę (ze względu na RL czy cokolwiek innego) poświęcić 2 h / dziennie na granie w daną grę - to już nie ma to dla niej sensu.

Druga osoba grając raz na tydzień w tą samą grę będzie widziała sens i się dobrze bawiła.

Dalej nie ma to nic wspólnego z niczym innym poza osobistymi preferencjami.

Rozumiesz teraz? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:04 
Cytuj  
kopia posta z tematu D3 bo mamy fajna dyskusje a chuj wie czy pizdeczka-roballeczka nie wykasuje.

Post ragny:

"W twoim ulubionym PoE system skilli jest tak samo elastyczny jak w D3, mozesz je zmieniac jak chcesz, kiedy chcesz, bez zadnych konsekwencji, ba, powiedzialbym, ze jest nawet bardziej elastyczny. Naprawde, system skill trees jest juz mocno przestarzaly, moze ktos kiedys wymysli znowu jak zrobic go atrakcyjnym, ale nie bez powodu i PoE, i D3 z niego zrezygnowaly. Zaleta PoE jest oczywiscie passive tree, ktore dodaje troche opcji budowy postaci, ale:
A) jest w nim pelno zapychaczy +10str/dex/int i tego typu nudnych nodow
B) bedzie na 100% mozliwosc jego resetu (chociazby w sklepiku)
Ja mam dueliste na 27lvl i jakos specjalnie nie czuje sie do niego przywiazany "

Moja odpowiedz:

"Ohhh przestan prosze. Nie bedziemy porownywac warcabow z szachami.

I jestem naprawde powazny w tym momencie. Na serio..... nie ma o czym dyskutowac.

A 3/4 tego co napisales to nieprawda - serio pograj wiecej niz te 20 lvli, pobaw sie na serio tymi skillami i gemami to zobaczysz jak "nie ma konsekwencji" i jak musisz dostosowac passive tree do skilli bo inaczej gleba, sprobuj zrobic ten full respec, sproboj ulozyc builda, poczytaj co bedzie w sklepiku a co nie. Potem EWENTUALNIE mozemy pogadac.

Przede wszystkim od czego powinienes zaczac to to ze w PoE BUDUJE sie postac od zera wlasnym pomyslem i masz REALNY WPLYW na kazdy, najdrobniejszy szczegol jej kreacji. Do tego nie masz na kadej postaci tego samego co inne postacie i nie masz na kazdej postaci dostepu do "wszystkiego". I to jest podstawowa roznica.

No i ja nigdy nie napisalem ze system skilli w D3 jest elestyczny. Naposalem ze nie daje poczucia customizacji i budowy postaci.

Zadam ci tez pytanie (moze roball nie usunie tych postow - oby).. podobal ci sie system "rozwoju" postaci w Dungeon Siege 3? Bo w D3 jest wlasciwie identyczny atm. Ile ma wspolnego DS3 z cala seria i prawdziwiym HnS to pozostawie do oceny tobie. Dla mnie taki system nie nadaje sie do HnS i koniec. Bo jest zbyt prostacki i nie masz kontroli nad zadnym aspektem budowy postaci. A przez to sie "zzywasz" z postacia w HnS - no bo chyba nie przez fabule jak w jakims Tormencie (LOL)?


Pozatym no offense ale runestony w D3 sa dosc rozczarowujace (wiekszosc). Zreszta podobnie jest w PoE. Znaczna wiekszosc to kosmetyka, choc maja w zanadrzu jeszcze pare fajnych do dodania.

Takw wiec nie przecenialbym zajebistosci i rewolucyjnosci systemu gdzie najwieksza decyzja bedzie wybor koloru particle effect, czyli wybor zywiolu obrazen i to czy skill bedzie stunowal czy zatruwal.
Bo wcale taki wielki wybor to nie jest - w PoE moge podjac 5 takich wyborow na kazdy jeden skil i dowolnie je polaczyc lub nie. I tbh moglo by to byc jeszcze badziej rozbudowane. Bo wcale to az taka fizyka kwantowa nie jest - ba!... D3 z JEDNA modyfikacja na skill wyglada wrecz smiesznie. Dlatego tez smieszne jest ze niektorzy zachowuja sie akby ten system mial zabijac superkomputery - BZDURA.
Min dlatego zreszta (ilosc modyfikacji skilli) system z D3 jest dziecinnie prosty przy tym z PoE. Matematyki nie oszukasz"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:25 
Cytuj  
tylko, ze wiekszosc ludzi woli zalogowac sie do gry i radosnie pizgac, niz siedziec tydzien z kalkulatorem, zeby po 2h gry przekonac sie, ze ich wyliczenia sa o kant dupy potluc.
z poe bedzie jak z mo. zajawka w becie, fajne na papierze, mega fail po premierze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tylko, ze takie stare pryki tetryki jak ja wola zalogowac sie do gry i radosnie pizgac,


fixed :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:30 
Cytuj  
wszyscy wiedza, ze jestes stary i glupi.
nie musisz tego podkreslac w kazdym temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:32 
Cytuj  
To przestan sie ciagle uzalac nad soba ze nie ogarniasz gry takiej jak PoE :)
Kup sobie Diablo 3 (gra dla dzieci od lat 3, wiec powinienes ogarnac) i bedziesz mogl sobie bezstresowo pizgac mobki na starosc, h3h3h3


_________________




Ostatnio edytowano 5 kwi 2012, 22:34 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:34 
Cytuj  
nie przypominam sobie, zebym gdzies pisal, ze nie ogarniam.
jak rowniez nie przypominam sobie, zebys gdziekolwiek pisal, iz grales w poe badz d3.
takze skoncz juz dziadku, bo nawet randomki sie z ciebie smieja na tym forum.

kupie i bede bezstresowo pizgal.
jak bede chcial wyzwania to pogram w ds'a.

a ty jak zwykle skonczysz jak gawedziarz i bajkopisarz.
w nic nie gral, o niczym nie ma pojecia, ale pisac musi :)

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:01 
Cytuj  
Kabra przekonujesz mnie do swojej racij, OK. Zaluzmy ze masz 100% racjii i sie z Toba zgadzam albo nie. Dopuszczasz istnienie innej racjii? Pomysl. nie to ze Cie atakue, podoba mi sie Twoje odrebne zdanie, ale sprobuj zrozumiec ze diablo dla wielu osob to wiecej niz gra, to kawal zycia, mlodosc i nie wazne jaka ta gra bedzie ale po prostu musza ja miec.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:05 
Cytuj  
Gdybym nie dopuszczal to bym przeciez nie musial przekonywac, bo wyszedl bym z zalozenia, (ktore byloby dla mnie faktem) ze kazdy juz podziela moj punkt widzenia i moja racje.

Reakcja na opor przy indoktrynacji to juz inna para kaloszy. : )

Ale zmienilem sie przed 15 minutami i teraz juz to nie jest to samo. 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:02 
Cytuj  
Blizzard już nawet nie próbuje ukrywać azjatyckości w D3, w dniu dzisiejszym Augus z Azura's Wrath... Tzn Barbarzyńca:

Obrazek

Aczkolwiek Augus wygląda imo jednak trochę mniej mangowo, niż Barb.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2012, 11:09 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:04 
Cytuj  
o kurwa, juz zombie ass mniej razi niz to ;d


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
o kurwa, juz zombie ass mniej razi niz to ;d
Zaraz przyjdzie roball i powie, że Blizzard ma najlepszy deszcz w branży. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:37 
Cytuj  
Po tym jak w WoWie do Hordy przeniesli paladynow, to mnie juz w Blizzshicie nic nie zdziwi :)


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:17 
Cytuj  
:lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:27 
Cytuj  
oprawa graficzna? no offence ale chyba masz cos ze wzrokiem jesli D3 ma zajebista grafike. Inan sprawa, ze grafa nie jest najwazniejsza. PoE mi sie nie podoba.

I sry ale praktycznie zadna gra nie jest obecnie idealna, wlaczajac w to D3.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2012, 12:29 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:32 
Cytuj  
Bez takich tekstow pierdolony cwelu. Probuje dyskutowac, a ty rzucasz wyzwiskami, kretynie. Nie trzymam zadnej strony, jdynie wyrazam swoje zdanie. A ty chyba najwidoczniej jestes zaslepiony.

A ty moze zrozum, ze jak tobie sie podoba, to nie znaczy, ze wszysktim sie podoba.

Zabilem dzis final bossa D3, ze znajomymi moze da rade, jeszcze jako tako dynamiczny combat ratuje sprawe. Zreszta beta. Ale grafika, bitch please. Sorry kuzwa ale potrafie dostrzegac wady w produktach, nawet przeze mnieuwielbianych jak np. cod4. Łykaj sobie jak mlody pelikan, jebie mnie to. Ale tez tu moge pisac pierdolcu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:39 
Cytuj  
Sam do trolli nalezysz btw. I jeszcze ktos Ci dal moderatora.

kabry, zaboleq, roballe, soby w kolko tylko D3 dobrze lub zle, nie sledze tego forum. Pisze co mysle, natomiast wasze opinie sa chuja pomocne.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.