mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 11:45 
Cytuj  
Mark pierwszy normalny czlowiek tutaj
a jak wy nie wiecie o co chodzi to faktycznie cos z wami jest nie tak zero wyobrazni bo jak napisze mój bez ó tylko z o to juz nie to smao co nie

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 11:59 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-31 03:03, konrador napisał:
A nie jest przypadkiem tak, ze znaki diakrytyczne to te male popierdolki dodawane do zwyklych literek, zeby wspolnie tworzyly znaki diaktryczne?


No a o czym on mowil?

[i] (...) o znaki narodowe :ą , ę (...)

A tak btw - musze sobie zmienic sygnaturke na "Baran" - cool pomysl :grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 12:48 
Cytuj  
Obrazek

Kto chce na avantarek?



_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-08-31 13:49 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-08-31 13:51 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 15:15 
Cytuj  
No a o czym on mowil?

Mowil o... narodowych znakach diaktrycznych :o

Mark pierwszy normalny czlowiek tutaj(...)

Mareczek to nasz miejscowy troll. Twierdzi, ze forum jest do dupy (juz na wstepie nas o tym poinformowal, mial wejscie podobne do twojego), a wszystkich tutaj uwaza za stado baranow, ale jakas nieznana sila nie pozwala mu sie oderwac od forum i wciaz przychodzi tutaj i dreczy nas swoimi przyglupimi postami.

Apucie, specjalnie dla ludzi nowych na forum stworzony zostal dzial FAQ, w ktorym wytlumaczone sa podstawowe pojecia zwiazane z grami MMORPG. Bardzo czesto przychodza tutaj ludzie i pytaja o darmowe MMORPG zakladajac co pare dni nowy topic o tym samym, chociaz troche nizej byl poprzedni z dokladnie tym samym pytaniem i kilkoma odpowiedziami. Zeby zmniejszych liczbe topicow o darmowych MMORPGach, ktorych nie jest az tak wiele, zeby ciagle o nich dyskutowac, Asmax sprezyl sie i stworzyl ladna liste dla kretynow takich jak ty, ktorzy maja problemy z wcisnieciem przycisku szukaj. Jak widac nie pomoglo...
Takie male info dla ciebie na koniec: jak sie wchodzi w nowe towarzystwo, to nie zaczyna sie od pokrzykiwania, wyzywania i opierdalania wszystkich dookola, bo to nie obora, juz nie jestes u siebie w domu.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 17:00 
Cytuj  
drogi konradorku a powiedz skoro to ja jestem glupi a wy nie to dlaczego jak spytalem sie o cos t zamiast odpowedzi dostalem 20 nagan ze nie uzywam znakow interpunkcyjnych debilem jestes ty a tamten post srasz na maxa czy jak on sie tam nazywa czytalem tylko ze co z tego ze mam liste gier skoro gowno kretynie jest o nich napisane a nie chce mi sie szukac po wszystkim a jak sie o tym forum dowiedzialem to myslalem ze to jest forum o online rpg a tarez widze ze to po prostu jest forum idiotow co wy se myslicie ze siedzi kilku takich danow jak wy i rzadzi tym forum o nie jestescie zwyklymi cwokami i nie bredz mi ze ja bez powodu zaczalem was wyzywac to wy zaczeliscie ta wojne

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 17:06 
Cytuj  
Dziecko, nikt z toba wojny nie zaczynal, bo nikt sie z gownem nie chce bic. Daj sobie na wstrzymanie, lyknij sobie pare lyzeczek srodku uspokajajacego, albo trutki na szczury i po prostu opusc to forum, jesli ci sie nie podoba. Nikt cie tutaj na sile nie zapraszal i nikt cie tutaj na sile nie trzyma, idz potupac i pomachac lapami gdzie indziej.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-08-31 18:07 ]</font>

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 17:12 
Cytuj  
no wlasnie z gownem nikt sie nie chce bic czyli juz wiesz dlaczego jeszcze zyjesz a ciebie tez tu nikt nie zapraszal wiec pocaluj mnie w dupe albo nawet nie bo ci nie pozwole

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 17:17 
Cytuj  
... Pograzasz sie coraz bardziej, tylko tyle ci powiem.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 17:44 
Cytuj  
Aput, kretynie (no offence :grin:) ale czy jakbym wpadl powiedzmy... na forum Half Life i zasadzil tekst w stylu Twojego, czyli:

"Czesc bo ja wiecie mam half life ale chcialem fajny mod do tego aha za pomnialem ze mam counter strike ale sie on nie isntaluje bo nie mam sciagnitego za durzo mega i chcialem sie tego aaaa zapomnialem dajcie adres fajnyego bo cos malo mega cos 300 tak aha no ok to przyslicje co fajnego do 300mb ale zeby mod byl to multiplay aha o i zapomnialem zeby byl realistyczny no pa"

To bys cos zrozumial?
_________________
SB:
Asmax Odeame - r4,7 R/Bard
Aeflick Drahnonn - r4,5 F/Crusader
Smodeal Durand - r3,5 R/Scout
PlanetSide: Smod - Gandx - NC


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-08-31 19:11 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 17:44 
Cytuj  
wpisz sobie w onecie slowo "Estetykieta"
moze wtedy twoj " nie za wysokich lotow intelekt " zrozumie co niektorzy starali ci sie przekazac.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 18:06 
Cytuj  
Teraz juz wiem czemu na tym forum postucje 5ciu przez 10ciu... sami gayz0rs co mysla ze sa l33t bo sa tu od poczatku i wytworzyli jakies swoje male zasrane community :{
Mmorpg.pl - najwieszke polskie forum o pierdoleniu gluopt:/
Jakis Konrador tylko napieprza newsy i to wszystko. Co chwile Ci sami gostkowie dopisuja sie (jest ich moze z 5ciu) i albo mowia yeah albo chuj. Fajnie.
A tak juz nie mialem tu postowac ale heheeh klimat tutaj i ludki, ktorzy mysla ze sa fajni bo maja na wszystko odpowiedz mnie doprowadzaja do smiechu:) Taki Soulless :grin: :grin: :grin: :grin: Albo taki Konrador :> :/ :E ;o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 18:07 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-31 12:45, Aput napisał:
Mark pierwszy normalny czlowiek tutaj
a jak wy nie wiecie o co chodzi to faktycznie cos z wami jest nie tak zero wyobrazni bo jak napisze mój bez ó tylko z o to juz nie to smao co nie


Ale Ty jest idiota... Kto tu Ci mowil o "ó, ę"? Zwrocilem Ci uwage abys uzywal znakow INTERPUNKCYJNYCH (np. przecinkow) bo ciezko sie polapac co piszesz... Ale jestesz najlepszym uczniem, to co Ci gadac bede, nie? :


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 18:48 
Cytuj  
łomy jestescie nienormalni to co ty napisales nie ma nic wspolnego z tym co ja i widzicie jest was kilku a tu coraz wiecej osob mowi jak was nienawidzi a to jest tak zrabane forum idioci ze nawet nie ma nikogo kto by to usunal jak sie nie uzywa znakoe interpunkcyjnych to nie wiadomo o co chodzi jestescie zalosni

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 18:54 
Cytuj  
Jesli chcialbys, zeby ci ktos cos usunal, to zwroc sie do Beasta. On bardzo chetnie pomaga WSZYSTKIM nowym uzytkownikom.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 18:56 
Cytuj  
Przepraszam ale chyba chyba wszedłem nie na to forum(szukałem coś o grach) a tu jakiś klub pedałów.Sorki dziewczęta już tu na pewno nigdy nie wejdę.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 19:00 
Cytuj  
W ten sposob nic nie zdzialasz. Nasz wspanialomyslny moderator Beast toleruje wszystkie wybryki i glupie zachowania nowych uzytkownikow. Musisz sie do niego zwrocic osobiscie.


Posty: 4
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 19:34 
Cytuj  
Wszedłem i faktycznie-mało tu jest o temacie.Za granicą są oficjalne kluby gejowskie,po prostu się nie czają a u nas jakieś tajemnicze forum itp.opanujcie się,dodawajcie jakieś znaki,symbole bo dla niektórych zdrowych ludzi po prostu strata czasu.Przejrzyjcie sobie te strony,o czym WY rozmawiacie??Dlatego społeczeństwo was nie akceptuje.Osobiście nie mam nic przeciwko ale przecież mozna to chyba jakoś leczyć(podobno elektrowstrząsy pomagają).Nie dotyczy to wszystkich na tym forum(nie obrazcie się normalni chłopcy)a pedały i tak będą zaraz ujadać jak ochłoną.Znaki inter...costam możecie sobie wytatuować w pewnym intymnym,śmierdzącym a dla was uroczym miejscu,buziaczki.


Posty: 4
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 19:50 
Cytuj  
Najgorsze że kiedyś poznałem w internecie takiego"gracza"trochę gralismy,rozmawialiśmy,a on potem przyjechał do mnie z rózowym plecaczkiem i namiocikiem i nie mogłem go przegonić,dopiero nasza ukochana Straz Miejska mnie uwolniła od tego pedała.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 20:00 
Cytuj  
po chuj zakladasz sobie nowy account?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 4
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 20:03 
Cytuj  
Czemu ci się wszystko z męskim członkiem kojarzy?Coś to podejrzane,oj ti,ti,brutalu niedobry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.