mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 14:20 
Cytuj  
tak myslalem by zrobic. ale patrzac po cenie sc2 chyba predko to nie nastapi.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 14:21 
Cytuj  
Stanieje tak ostro i szybko jak sc2? :)

edit: @up, no wiec wlasnie.


Ostatnio edytowano 23 maja 2012, 14:22 przez D3jviD, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 14:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tak myslalem by zrobic. ale patrzac po cenie sc2 chyba predko to nie nastapi.


No nie wiem, poczekajmy miesiąc/dwa. Całkiem możliwe, że po tym czasie będzie wysyp graczy którzy będą chcieli się pozbyć konta.

D3jviD napisał(a):
Stanieje tak ostro i szybko jak sc2? :)


Sc2 w przeciwieństwie do Diablo 3 jest grą celującą w e-sport, ergo o właściwie nieograniczonym replayability dla ludzi którzy chcą grać w strategie.

W Diablo 3 tego nie ma i nie będzie, bo PvP przy obecnych postaciach walących ze skilla po 100k dmg (gdzie postacie mają po 60k załóżmy) będzie ogromną porażką.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 23 maja 2012, 14:24 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 14:22 
Cytuj  
Drugi link, phihihi - http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... ,id,t.html


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 14:26 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):


Imo koleś się załamał, że po czekaniu tylu lat na grę dostał coś takiego jak Diablo 3. Pękł i poszedł na farmę w RL gdzie itemizacja trzeba przyznać jest na naprawdę wysokim poziomie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 14:26 
Cytuj  
Cytuj:
Wszystkich fanatycznych graczy powinno się zamknąć w psychiatryku, dla dobra ludzkości. Trzeba mieć nieźle narąbane we łbie, żeby siedzieć dniami i nocami przed kompem i grać w jakieś debilne gierki.


polowa ludzi z mmorpg.pl do pieca ;d

Cytuj:
Blizzard znerfił dziś kilka postaci, to chłopaczyna zwariował bo miał już konkretnego builda pod inferno.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 15:09 
Cytuj  
Zaprzeczasz sam sobie Sob. Odkad stwierdziłeś, że D3 to crap to zacząłeś pisać jak Kabra, że gra jest ble tylko my tego nie dostrzegamy. Zdecyduj się.

Jeśli wam się gra nie podoba a powody już znamy, bo Kabra nam wszystko wykłada regularnie, to po co kolejne posty o tym, jakie to d3 jest crapowate? Chyba, ze ty sam nie obierzesz tej samej drogi co kabra?

Chyba, że twój powyzszy post jest "ostateczny" .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 15:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Jeśli wam się gra nie podoba a powody już znamy, bo Kabra nam wszystko wykłada regularnie, to po co kolejne posty o tym, jakie to d3 jest crapowate?


zaboleq napisał(a):
Sob zaczniesz teraz hejtować jak kabra?


Zadajesz pytanie a potem dziwisz się, że ktoś ci na nie odpowiada? Brawo zaboleq.

I jestem pełen podziwu dla tomugeena, że nie dał ci jeszcze bana na dział Diablo 3.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 23 maja 2012, 15:26 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 15:26 
Cytuj  
Wcześniej miał pretensję o to, że ktoś pisał w temacie "LUBISZ DIABLO?" czy lubi Diablo. Ale Xanth (chyba) wymoderował.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 15:54 
Cytuj  
Cytuj:
W Diablo 3 tego nie ma i nie będzie, bo PvP przy obecnych postaciach walących ze skilla po 100k dmg (gdzie postacie mają po 60k załóżmy) będzie ogromną porażką.

umknal ci jeden szczegol.
blizzard zapowiedzial, ze bedzie inny przelicznik dla pvp i umiejetnosci w pvp =/= pve

zjebales w innym dziale kolesia ktory zadal w sposob uprzejmy pytanie o ilosc pkt. hp.
teraz powinien ciebie zjebac, ze nie interesujesz sie diablo a wydajesz opinie na ten temat.

moze tak spierdalaj i nic juz nie pisz?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 15:56 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W Diablo 3 tego nie ma i nie będzie, bo PvP przy obecnych postaciach walących ze skilla po 100k dmg (gdzie postacie mają po 60k załóżmy) będzie ogromną porażką.


Dziwne, bo w D2 bylo podobnie a jakoś sie dalo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 16:00 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
umknal ci jeden szczegol.
blizzard zapowiedzial, ze bedzie inny przelicznik dla pvp i umiejetnosci w pvp =/= pve


Umknął ci jeden szczegół - Blizzard wiele rzeczy zapowiedział, a gówno z tego wyszło.

Adhoc napisał(a):
zjebales w innym dziale kolesia ktory zadal w sposob uprzejmy pytanie o ilosc pkt. hp.


Nie zjebałem, zapytałem tylko, czy myśli zanim napisze posta z pytaniem na które odpowiedź ma przed oczami. I jednocześnie jako jedyny na to pytanie mu odpowiedziałem.

Adhoc napisał(a):
teraz powinien ciebie zjebac, ze nie interesujesz sie diablo a wydajesz opinie na ten temat.


Możesz próbować, ale jeżeli ma to być poziom idioty spod bloku w pasiastym rynsztunku w stylu:

Adhoc napisał(a):
moze tak spierdalaj i nic juz nie pisz?


To daruj sobie.

I sam spierdalaj.

tomugeen napisał(a):

Dziwne, bo w D2 bylo podobnie a jakoś sie dalo.


No w D2 ogólnie dało się wiele rzeczy, których w następnej części za bardzo się nie dało. Więc to nie jest argument.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 16:07 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
teraz powinien ciebie zjebac, ze nie interesujesz sie diablo a wydajesz opinie na ten temat.

rozumiem, ze teraz juz nie wystarczy zagrac by sie wypowiadac, tylko trzeba sie doglebnie interesowac...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 16:16 
Cytuj  
Cytuj:
I sam spierdalaj.

czyli moje spierdalaj jest na poziomie dresiarza a twoje na poziomie czego? erudyty?
jesli tak uwazasz to sio na lekcje logiki.
Cytuj:
rozumiem, ze teraz juz nie wystarczy zagrac by sie wypowiadac, tylko trzeba sie doglebnie interesowac...

Nie trzeba, ale ty w ogole w te gre nie grales a jakos za czesto postujesz, wydajac opinie.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 16:29 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
czyli moje spierdalaj jest na poziomie dresiarza a twoje na poziomie czego? erudyty?
jesli tak uwazasz to sio na lekcje logiki.


Nie, po prostu nie widzę sensu, możliwości ani funu we flamowaniu się z kimś kto potrafi rzucić tylko "spierdalaj", więc postanowiłem odbić piłeczkę i zakończyć temat dostosowując się do poziomu.

Najprostszy sposób.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 16:41 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Nie trzeba, ale ty w ogole w te gre nie grales a jakos za czesto postujesz, wydajac opinie.

gralem w bete/triala, nie wydalem wiele opinii o tej grze. Wiem tylko, ze ni jara mnie az tak bardzo i myslalem o zakupie by przejsc i zapomniec. I nie wiem w sumie po co odpowiadasz lekka zaczepka.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 18:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Zaprzeczasz sam sobie Sob. Odkad stwierdziłeś, że D3 to crap to zacząłeś pisać jak Kabra, że gra jest ble tylko my tego nie dostrzegamy. Zdecyduj się.

Jeśli wam się gra nie podoba a powody już znamy, bo Kabra nam wszystko wykłada regularnie, to po co kolejne posty o tym, jakie to d3 jest crapowate? Chyba, ze ty sam nie obierzesz tej samej drogi co kabra?

Chyba, że twój powyzszy post jest "ostateczny" .


No ale chwila, pytasz mnie o coś a potem dziwisz że odpowiadam? weź się ogarnij. Napisałem swoją opinię i na pewno nie będę prowadził krucjaty, ba! nawet zagram w diabełka jeszcze, wspomniałem o tym w 1 -szym swoim hejterskim poście 2 dni temu, że nie kreślę tej gry tylko że po prostu zrobili badziewie z którego nie jestem zadowolony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 19:36 
Cytuj  
http://kwejk.pl/obrazek/1183838/diablo,vs,diablo,3.html sasasasasa


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 19:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://kwejk.pl/obrazek/1183838/diablo,vs,diablo,3.html sasasasasa


ale diablo 3 ma coś czego nie ma diablo a jest nią wysoka rozdzielczość!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 maja 2012, 19:48 
Cytuj  
No jak to? 640x480 to wysoka rozdzielczosc - zapytaj amigowcow, jak nie wierzysz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.