mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:26 
Cytuj  
Sula ja tylko napisalem, ze jezeli wiemy ze menelstwo w stolicy jebie flachy w miejscach publicznych to:
Na czas euro powinnismy sie starac ten problem zminimalizowac - np. Wprowadzic gestsze patrole strazy miejskiej by nie szokowac cudzoziemcow srednio przyjemnymi widokami.
Jezeli sprawe zesmy olali to nie powinnismy potem wyplakiwac swoich zali i zarzucac pisania nieprawdy jakims dziennikarzon zza granicy ktorzy osmielili sie napisac ze polacy lepiej pija niz graja w pilke.

Ja wcale nie napisalem, ze anglicy pija mniej, moze pija wiecej nie obchodzi mnie to. Pija w pubach, nie na przystankach i bie wlacza im sie agresor jak sa najebani - wiec moja zona i corka moga czuc sie bezpieczne. Poczytaj sobie kilka postow wstecz - bo jak zwykle polski aka "patriotyzm" przycmil jak widze zdrowy rozsadek..

Pewnie i tak nie dotrze to co napisalem. Wiec na koniec - jak juz dalismy dupy, jakis dziennikarzyna zza granicy napisal o nas taki a nie inny artykul to trzeba zrozumiec - Ok, dalismy dupy, nastepnym razem trzeba zwrocic na to uwage i bardziej sie do tego przylozyc. A nie "o kurwa klamia, przeciez oni tez pija" itd. w tonacji martyrologii i umeczenia narodu. Zreszta identyczna sytuacja jak na tym forum - prawda?


W Polsce podczas zaledwie dwudniowego pobytu w wwie widzialem wiecej pijakow niz w Uk w ciagu roku. Picie na ulicach i przystankach rules...

Eot z mojej strony dyskutujcie sobie sami jaka to oaza trzezwosci jestesmy, zachod bezczelnie klamie i pije wiecej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:30 
Cytuj  
Czy ty to na trzeźwo piszesz?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
W Polsce podczas zaledwie dwudniowego pobytu w wwie widzialem wiecej pijakow niz w Uk w ciagu roku. Picie na ulicach i przystankach rules...

Niedługo olimpiada w UK to się jeszcze napatrzysz.

A to, że pijemy lepiej niż gramy - nie wiem o co się oburzać. W dupie mam jakąś tam piłkę, a wypić potrafię. I tak ma być.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A to, że pijemy lepiej niż gramy - nie wiem o co się oburzać. W dupie mam jakąś tam piłkę, a wypić potrafię. I tak ma być.


/facepalm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:43 
Cytuj  
Niah napisał(a):
/facepalm

No co?
Bawmy się jak Irlandczycy. Ich reprezentacja też dostała się na igrzyska przez pomyłkę i też potrafią wypić. Co z tego za wstyd?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 17:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Sula ja tylko napisalem, ze jezeli wiemy ze menelstwo w stolicy jebie flachy w miejscach publicznych to:

Powinni interweniować zawsze.

Cytuj:
Jezeli sprawe zesmy olali to nie powinnismy potem wyplakiwac swoich zali i zarzucac pisania nieprawdy jakims dziennikarzon zza granicy ktorzy osmielili sie napisac ze polacy lepiej pija niz graja w pilke.

Nie widziałem aby ktoś na tym forum płakał z tego powodu, ale może przegapiłem.
Mnie tam nie obchodzi co piszą. Zresztą akurat pijemy (za) dużo, a reprezentacja nic nie zwojowała, także nie ma się o co oburzać.

Cytuj:
Ja wcale nie napisalem, ze anglicy pija mniej, moze pija wiecej nie obchodzi mnie to. Pija w pubach, nie na przystankach i bie wlacza im sie agresor jak sa najebani - wiec moja zona i corka moga czuc sie bezpieczne.

Piją w pubach, ale z pubów wychodzą i drą ryja, zataczają się po ulicy, siedzą i trzeżwieją albo czasem żygają na ulicy, i robią ogólny rozkurw.
Masz rację nie ma tam w centrach meneli, którzy obracają flachę po bramach, ale po wyjściu z pubu zachowują się żenująco. Trzeźwiejąc lub czekając na transport siedzą lub leżą gdzie popadnie, żygają, śmiecą papierkami i opakowaniami po fast foodach, zataczają się, drą ryja i ogólnie sieją chaos i żenue.

Z jednym masz rację - chyba tzw. random agresja w stosunku do innych jest mniejsza i rzadsza i to się chwali.
Nie ma też tzw. "ze mną się nie napijesz?"

Pod wieloma względami jest lepiej pod innymi gorzej. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie, ty mieszkasz tam dłużej.

Cytuj:
Eot z mojej strony dyskutujcie sobie sami jaka to oaza trzezwosci jestesmy, zachod bezczelnie klamie i pije wiecej.

Nikt tu nie twierdził tak. Znowu sobie coś sam dopowiadasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 07:15 
Cytuj  
http://www.cinemablend.com/games/Report-How-Blizzard-Fixed-Drop-Rates-Affect-RMAH-44163.html

Zaraz robal przyleci i powie że bliz musi zarabiać bo to nie organizacja charytatywna :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 07:36 
Cytuj  
Tia, szkoda ze gosc nie ma pojecia o czym pisze (przeczytaj jego komentarze pod tekstem), a przebija juz wszystko we fragmencie o bop'ach i boe - jest jakis h'n's z bindowanymi itemkami w ogole?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 14:33 
Cytuj  
Czego by nie pisać o grze to itemizacja jest jakoś tak dziwnie zrobiona, że itemy które byłyby potrzebne na nightmare lecą na hellu, ciekawe czemu :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 14:48 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://www.cinemablend.com/games/Report-How-Blizzard-Fixed-Drop-Rates-Affect-RMAH-44163.html

Zaraz robal przyleci i powie że bliz musi zarabiać bo to nie organizacja charytatywna :)


Poczytałem, ten Usher to taki Błędny Rycerz, walczy ze złymi korporacjami psującymi rynek gier video, right?
A przy okazji martwi się o straty finansowe graczy :)
Cytuj:
Because people are losing real money in the RMAH:


hehehehe

To już Kabra nie świruje tak bardzo


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 15:02 
Cytuj  
@Ravushimo

Odnośnie BoP i BoE to wyraźnie pisze, że jak poniżej. Gościu po prostu zakłada, że D3 to MMO (moim zdaniem nie jest) i stąd wrażenie, że nie ogarnia, chociaż sam mechanizm kontrolowania ekonomii za pomocą tychże w MMO opisany jest prawidłowo imo. W sumie jeśli to prawda, że jest jakaś pula do wylootowania założona przez Blizza to w sumie żal, chociaż gra fajna.

....In other MMOs market crashes happen all the time, but service providers address this issue by having all high-quality items either Bind on Pickup (which means a player cannot trade or sell the item once it's picked up) or Bind on Equip (which....


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 15:21 
Cytuj  
Oprócz BoA czy BoP można jeszcze zrobić, że itemy nie są 'wieczne' jak to jest w każdym prawie mmo, tylko się zużywają.
Z tym, że chyba tylko SWG miało taki system z tego co czytałem (bo niestety miałem przerwę w graniu w tamtych czasach i na SWG się nie załapałem).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 15:24 
Cytuj  
sula napisał(a):
Z tym, że chyba tylko SWG miało taki system z tego co czytałem (bo niestety miałem przerwę w graniu w tamtych czasach i na SWG się nie załapałem).


Z najnowszych to DFO.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 15:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Niah napisał(a):
/facepalm

No co?
Bawmy się jak Irlandczycy. Ich reprezentacja też dostała się na igrzyska przez pomyłkę i też potrafią wypić. Co z tego za wstyd?

Takie rzeczy mogą imponować w wieku 12 lat... no może 16...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:56 
Cytuj  
jeb "ban hammerem" po łbach Linuxiarzy, nie ma kurwa grania w komputer
http://www.gamebreaker.tv/pc-games/wine ... ut-diablo/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:03 
Cytuj  
Pewnie RMAH nie dziala na WINE wiec tacy gracze dla Blizzarda sa bezwartosciowi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:15 
Cytuj  
True. Chuj, że zapłacili. Ban się należy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:21 
Cytuj  
http://www.gatheryourparty.com/articles ... -blizzard/

Sama prawda. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pewnie RMAH nie dziala na WINE wiec tacy gracze dla Blizzarda sa bezwartosciowi.

Ponoć działa.

Problem jest gdzie indziej.

W tym linku mówią, że Bashiok powiedział, że "nie jest oficjalnie wspierany, ale grać można i banów nie będzie".

No sorry jak teraz są - to coś nie tak jednak. Powinien być zwrot kasy + dodatkowa kasa za gear na koncie --- skoro oficjlanie można sprzedać na RMAH a banują userów, którzy banowani być nie mieli to jest to potencjalna strata RL $ ---

Albo inaczej - trzeba było z góry powiedzieć przed premierą, że sorry Linuxiarze, ale nie grajcie na Linuxie bo można będzie bana złapać - zamiast ludzi najzwyczajniej na świecie oszukać.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 22:04 
Cytuj  
Nie ma gniazda, nie ma eurosów. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.