mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:10 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Nie jest to pierwszy raz jak nazwal mnie Nefallus, po drugie, tylko raz go tak nazwalem, pierwszy raz bylo penispasz. :) Wiec nie, czyli spierdalaj.


Nie, więc spierdalaj.

PS. Sprawdź sobie zanim zaczniesz obrażać ludzi


Nic nie musze sprawdzac jezeli chodzi o Penispana. Kretyn obraza mnie od zawsze, wiec nie, spierdalaj. :D

P.S. Sam dobrze o tym wiesz, jednak bronisz go na upartego, i bez zadnych podstaw.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:13 
Cytuj  
Bronie faktów


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:21 
Cytuj  
Więc fakty są takie że Piszpan się powtarza o szukaniu kolegów, próbowaniu byciu fajnym, i ogólnie obrażaniu polaków co mieszkali lub mieszkają za granicą.

/end of this discussion


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:55 
Cytuj  
*Backontopic*

Obrazek

Dużo się nie zmieniło :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 13:33 
Cytuj  
Skąd ty się przygłupie wziąłeś?


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 14:04 
Cytuj  
http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/po ... pa-owsiaka

Cytuj:
23 lipca Jerzy Owsiak w ostry sposób zaatakował Rzecznika Praw Dziecka. - Prawdę rzekłszy, nie spodziewam się, że Pan przeprosi, choć przeprosiny się należą. Ale do tego trzeba mieć klasę - odpowiada Owsiakowi Jakub Śpiewak na swoim blogu.

Owsiak pisze m.in.:

Czy Pan jest obserwatorem życia, które toczy się w naszym kraju? Czy Pan, z racji swojej funkcji, śledzi sytuacje, które tej funkcji w 100 proc. odpowiadają? Czy z racji Pana urzędu może mi Pan, a także nam poradzić, w którym momencie powinniśmy reagować na niedolę dzieci? Może Pan ruszy się ze swojej zasiedziałości i niebytu, podając mi i rodakom jeśli nie paragraf, to chociaż wiarę w możliwość reakcji, po której nie spadną na mnie wszelkie gromy z jasnego nieba.

Czy z racji Pana urzędu może mi Pan, a także nam, poradzić, w którym momencie powinniśmy reagować na niedolę dzieci? Czy może mi Pan swoim urzędowym statusem dodać wiary w to, że w obronie dzieci należy podnosić głos, im wcześniej, tym lepiej?

Kiedy nie jest za późno? Kiedy należy pyszczyć, aby zamordowane dziecko nie było chowane do tapczanu, nie było zasypywane gruzem, nie było topione, czy na końcu nie zostało pozostawione na lotnisku, bo mama z tatą mkną beztrosko na wakacje? Pana stanowisko powinno do takiej reakcji nawoływać i upoważniać, powinno pokazać Pana aktywność, której ja kompletnie nie widzę. Z mojej perspektywy nie staje Pan w żadnej obronie żadnych dzieci.

Pana strona internetowa wieje banałem, nie ma na niej Pańskiej osobistej reakcji na to, co się dzieje z dziećmi w Polsce. Chciałbym od Pana usłyszeć nawet brzydkie słowo w stosunku do rodziców i ludzi, którzy będąc na lotnisku w Pyrzowicach i widząc zachowanie tychże rodziców, nie zareagowali tak jak powinni zareagować normalni ludzie – nie pozwolić, aby mama i tata opuścili swoje dziecko. Powiem to za Pana – to jest kure***! Dla mnie jest Pan dziecinnym Rzecznikiem.

Jako członek Rady Społecznej przy Rzeczniku Praw Obywatelskich na najbliższym spotkaniu wniosę propozycję, aby RPO poparł starania o powołanie na stanowisko nowego Rzecznika Praw Dziecka – osobę znającą prawo, problemy i potrafiącą reagować w sytuacjach, o których ostatnio non stop słyszymy – bijąc na alarm, protestując, dyskutując i zmuszając nas, Polaków, do podejmowania zdecydowanych reakcji.



Śpiewak odpowiada mu m.in.:

Wielce Szanowny Panie Jerzy!

Zarzucił Pan, Panie Jerzy, Rzecznikowi Praw Dziecka, że nic nie robi. Cóż, żyjemy w państwie demokratycznym, mamy wolność słowa, każdy więc może wyjść na mównicę i pleść, co mu ślina na język przyniesie, opowiadać dowolne androny. Od osoby takiej jak Pan można jednak oczekiwać minimalnej choćby odpowiedzialności za to, co mówi.

Ponieważ najwyraźniej nie przeczytał Pan, Panie Jerzy, to Panu podeślę kilka linków. Marek Michalak został Rzecznikiem Praw Dziecka 23 lipca 2008 roku (zaatakował go Pan w rocznicę powołania na ten urząd). Podsyłam Panu, Panie Jerzy, zatem bezpośrednie linki do sprawozdań z działalności RPD. Może warto jednak je przeczytać?




PRAWO DZIECKA interwencje
indywidualne
Prawo do życia i ochrony zdrowia 585
Prawo do wychowania w rodzinie 17.481
Prawo do godziwych warunków socjalnych 2.328
Prawo do nauki 2.829
Prawo do ochrony przez przemocą, okrucieństwem, wyzyskiem, demoralizacją, zaniedbaniem oraz innym złym traktowaniem 3.448
RAZEM 26.671

W ostatnim czasie dwukrotnie miałem okazję widzieć Pana, Panie Jerzy, w akcji na żywo.

Pierwszy raz miał miejsce 4 czerwca 2012 roku podczas spotkania u Prezydenta RP z okazji rocznicy wyborów 1989 roku. Prezydent Bronisław Komorowski odznaczał wówczas wielu społeczników, w tym i Pana, odznaczeniami państwowymi. Gratulowałem Panu wówczas zasłużonego orderu i gratuluję jeszcze raz. W imieniu odznaczonych społeczników Prezydentowi dziękowała Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej. Było to piękne wystąpienie, połączone z odśpiewaniem “100 lat” z okazji urodzin Prezydenta. Pan jednak musiał dorwać się do mikrofonu, zaburzając program uroczystości. Nie miał Pan wówczas nic do powiedzenia poza promocją Przystanku Woodstock i niezbyt mądrym show z wręczaniem Prezydentowi t-shirtu przystankowego w ramach prezentu. Naprawdę wyobraża Pan sobie Bronisława Komorowskiego noszącego t-shirt Przystanku Woodstock? Pana potrzeba lansu i nachalnej promocji nie tyle własnej działalności, co własnej osoby, była dla Pana najważniejsza.

Drugi raz miał miejsce 15 lipca 2012 roku w Lublińcu. Przyjechał Pan wówczas na finał 7 Przystanku PaT. Obejrzał Pan spektakl “Sekret” wystawiony przez młodzież. Piękny spektakl o tym, jak dorośli wpędzają swoje dzieci w wyścig szczurów, jak wpędzają w uzależnienie od narkotyków, jak potem odrzucają dzieci i dodatkowo wgniatają w błoto uzależnienia. Spektakl o tym, że jest inna droga. Ale Pan go nie zrozumiał. Nawet mnie to nie zdziwiło, choć, przyznaję, zasmuciło. Wyszedł Pan do tych młodych ludzi, podskoczył, pomachał rękoma i co miał im Pan do powiedzenia? “Przyjedźcie na Przystanek Woodstock, który ja robię. Przystanek Woodstock jest najlepszy, bo go robię, a robię go, bo jest najlepszy i dlatego przyjedźcie na Przystanek Woodstock, który robię ja, najlepszy, czyli Jurek Owsiak”. Potem znów Pan podskoczył, zamachał rękami i próbował zmyć się “po angielsku”. Co gorsza, stojąc w kulisach, naśmiewał się Pan z tych świetnych dzieciaków. Nie przewidział Pan zapewne, że ktoś może usłyszeć, jak kpi Pan w rozmowach ze swoimi kolegami, z którymi Pan przyjechał.

I Pan ośmiela się kogokolwiek pouczać, jak walczyć o prawa dzieci?

Zarzuca Pan, że mało Rzecznika w telewizji. Świat nie sprowadza się do bywania w mediach. Nie sprowadza się do nachalnej autopromocji. Ja wiem, zbliża się kolejny Przystanek Woodstock, trzeba sobie dodać +100 do lansu. “Nieważne, dobrze, czy źle, byle nazwiska nie przekręcali”.

Prawdę rzekłszy, nie spodziewam się, że Pan przeprosi, choć przeprosiny się należą. Ale do tego trzeba mieć klasę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:51 
Cytuj  
owsiaka jakos nigdy nie trawilem...

jaki komentarz pod tym:

Cytuj:
Obrazek


Za każdy wygracowany milion środka płatniczego zapłacili, płacą, zapłacą zdrowiem, życiem, ci, którzy go wypracowali i inni, którzy ponieśli tego konsekwencje, co wiąże się także z wydatkami na lecznictwo, renty. Za to wszystko płaci także przyroda, i zapłacą kolejne pokolenia.
Szczyt dobroci na planecie Ziemia: przeznaczenie milionów na operację chorego (a jeśli ją przeżyje, to, często, jeszcze utrzymywanie go na rencie, by truł tysiące ludzi zawartością moczu i kału – zawartymi tam substancjami po zażytych tzw. lekach, których produkcja również przyczynia się do skażania, zatruwania, dzięki czemu przybywa kolejnych osób do leczenia i utrzymywania, a do tego trzeba dodać wpływ tych substancji na geny, a więc i potomstwo (powstaje efekt lawinowy!)), następnie leczenie i utrzymywanie jego chorego dziecka, któremu przekazał wadliwe geny, podczas gdy m.in. miliony młodych, zdrowych ludzi żyje w nędzy, są analfabetami, niedojada, głoduje, choruje, umiera z głodu; więc m.in. przybywa kolejnych chorych do leczenia (powstaje efekt lawinowy!)... (można by też za te pieniądze wybudować np. elektrownię wiatrowo-wodną zapobiegając nędzy, chorobom, w tym wynikłym z skażania środowiska, trucia ludzi, przyrody przez np. elektrownie węglowe))

W Polsce różne organizacje podają, że około 10-25 % dzieci w wieku do 14 lat cierpi przez głód i spożywa najwyżej jeden posiłek dziennie. Według obecnych szacunków minimum egzystencji to około 350-390 złotych na osobę! GUS podaje, iż 60% (23 mln) polskiego społeczeństwa żyje poniżej minimum socjalnego (z tego 5 mln w skrajnej nędzy)!
Jak wynika z danych Eurostatu jesteśmy liderem... w biedzie. Przegoniliśmy nawet Rumunów i Bułgarów! Z 1/3 obywateli żyjących poniżej minimum socjalnego staliśmy się prawdziwą europejską potęgą!
Według szacunków UNICEF, 1 mld młodocianych na świecie żyje w skrajnej nędzy! Codziennie umiera z głodu 110.000 osób, w ciągu roku zaś 40 milionów ludzi, w tym 7 milionów dzieci! Każdego roku przeszło 12 milionów dzieci umiera na choroby związane z niewłaściwym odżywianiem!
MILIARD LUDZI NIE MA CO JEŚĆ.

[Przy takim odżywianiu to są przyszli renciści...; przyszli rodzice rencistów... itd...; psychopaci, debile; degeneraci (niezdrowo odżywiający się, nikotynowy, alkoholicy, narkomani, dewianci); kanalie, przestępcy! – red.]


3,4 mld zł kosztowało w 2006 r. utrzymanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, z tego obsługa bankowego zadłużenia kosztowała 250 mln zł.
– W Polsce było zarejestrowanych w 2005 r. jako renciści i emeryci, 7,2 mln osób (rencistów w 2007 r. było prawie 3 mln)!
W 2008 roku wypłaty dla rencistów i emerytów (ok. 80% sumy) przekroczyły sumę 100 mld zł.


[Brakuje pieniędzy, brakuje czystego powietrza, czystej wody, msc na wysypiska śmieci, ziemi pod uprawy/żywności, zdrowych, inteligentnych, normalnych ludzi, surowców. Wniosek jest tylko jeden: trzeba się jeszcze szybciej rozmnażać, w tym przede wszystkim ludzie chorzy, nienormalni, psychopatyczni, debilni, zdegenerowani, w tym nikotynowcy, narkomanii, alkoholicy. Bo to jest moralne, dobreee... A odwrotnie, co oczywiste, byłoby niemoralnie, źle („Hitler, Stalin, Szatan”)! Czyli dalej trzeba słuchać specjalistów od tzw. dobroczynności, religijności, prokonsumpcyjnych ekonomistów, być podporządkowanym m.in. proprokreacyjnym rządzącym; realizatorom utopii, to dalej będzie coraz szybciej lepiej (czy ja czegoś takiego już kilkadziesiąt razy, od 2000 r., nie napisałem, nie przestrzegałem, nie nawoływałem, nie wzywałem, nie wskazywałem konstruktywnej alternatywy... Czy ja przez kolejne lata nie będę robił tego samego...)... – red.]


Wydatki Narodowego Funduszu Zdrowia wyniosły w 2005 r. prawie 37 mld zł („WPROST” podaje, że razem z prywatnymi wydatki wyniosły 65-70 mld zł), a w 2009 r. około 56-60 mld (+ prywatne).
Czwartek 13.10.2011 | TYLE MILIARDÓW WYDAJĄ POLACY NA LECZENIE W tym roku na zdrowie Polacy wydadzą 100 mld złotych. 33 mld złotych - pochodzić będzie wprost z naszych kieszeni - informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.


POLACY WYDAJĄ MILIONY NA LEKI Pobiliśmy kolejny rekord. Wartość sprzedanych z hurtowni do aptek farmaceutyków wzrosła w styczniu w porównaniu rok do roku o 12 proc. i przekroczyła 2,1 mld zł - informuje portal money.pl. W ujęciu miesiąc do miesiąca w styczniu tego roku kupiliśmy aż o 26 proc. więcej leków.
W ubiegłym roku wartość rynku aptecznego wyniosła blisko 22,3 mld zł netto.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 18:56 
Cytuj  
Ale zgadzasz się z tym komentarzem czy nie? Czy może tak tylko wkleiłeś jako ciekawostkę?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:08 
Cytuj  
Bardziej jako ciekawostke. Ogolnie trudno mi sie ustosunkowac. Bo mam za i przeciw, ktore nie pozwalaja mi orzec o jednej czy drugiej racji.

Aczkolwiek uwazam, patzac jak dziala natura to pewne jest, ze przez humanitaryzm i pielegnowanie slabych jednostek oslabiamy gatunek ludzki. I w sumie zastanawialo mnie czy humanitaryzm to cecha wyuczona czy po prostu empatia i chęć przebywania w stadzie ;) zalecialo nietzsche'm.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Aczkolwiek uwazam, patzac jak dziala natura to pewne jest, ze przez humanitaryzm i pielegnowanie slabych jednostek oslabiamy gatunek ludzki. I w sumie zastanawialo mnie czy humanitaryzm to cecha wyuczona czy po prostu empatia i chęć przebywania w stadzie ;) zalecialo nietzsche'm.

Humanitaryzm nie jest cechą wyuczoną to jedno z zachowań, które pozwalało przetrwać. Podobne zachowania posiadają np. psowate a u naczelnych są one po prostu mocniej rozwinięte. Ofk np. pielęgnowanie starszych nie wynikało z tego, że jest to fajne i "takie ludzkie". Starszy człowiek przez to że przeżył wiele lat dysponował wiedzą i doświadczeniem. Do tego zawsze znalazło się coś do czego był przydatny w stadzie. Wszystkie ludzkie zachowania to tylko chemia mająca na celu zapewnienie przetrwania gatunku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:35 
Cytuj  
glownie chodzi mi o chorych/niepelnosprawnych. Zreszta czy ja wiem, patrzac jak brutalne byly kiedys czasy mozna by rzec, ze slabo ich obchodzilo ludzkie zycie ;p


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 20:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
glownie chodzi mi o chorych/niepelnosprawnych. Zreszta czy ja wiem, patrzac jak brutalne byly kiedys czasy mozna by rzec, ze slabo ich obchodzilo ludzkie zycie ;p

Czas nie ma istotnego znaczenia jesteśmy tym samym gatunkiem i nie zmieniliśmy się aż tak. Ofk rozwinęliśmy się technicznie i staramy się tworzyć jakieś standardy współżycia społecznego ale służ one głównie naszemu przetrwaniu (i utrzymaniu status quo). Natomiast zachowania te zależą od warunków w jakich się znajdujemy. To, że opiekujemy się chorymi i niepełnosprawnymi to ewolucyjne zachowanie występujące gdy panują stosunkowo dobre warunki bytowe. W krajach rozwiniętych stać nas na to. Natomiast w sytuacji kryzysowej? Podczas oblężenia leningradu gdy nie było co jeść, zdarzało się, że znikały dzieci. Myślisz że ktoś wtedy zadawał pytania?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 20:37 
Cytuj  
Ech no masz racje. Ale na aka skale jak jest teraz to zawsz ebedzie mialo jakies skutki w przyszlosci, tak samo jak zycie przodkow na nasze.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 20:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ech no masz racje. Ale na aka skale jak jest teraz to zawsz ebedzie mialo jakies skutki w przyszlosci, tak samo jak zycie przodkow na nasze.

A to wcale nie takie pewne. Nie wiadomo jakie pomysły przyniesie np. rozwój genetyki ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 20:56 
Cytuj  
ta, a jak zachoruje to mnie zahibernuja do czasu wynalezienia lekarstwa na te chorobe ;]


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 20:59 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ta, a jak zachoruje to mnie zahibernuja do czasu wynalezienia lekarstwa na te chorobe ;]

Hehe raczej myślałem o tym, że ze względu na kiepskie geny nie będziesz rokował na przyszłość ;). Przyszłość może być ciekawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 21:18 
Cytuj  
;d

wszczepie sobie implanty i bede ubersoldat. A pozniej wszyscy zginiemy w 3 wojne swiatowej, ale warto bedzie dla pvp ;p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 22:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Skąd ty się przygłupie wziąłeś?


zapytał idiota.

Ktoś jeszcze w ogóle bierze na poważnie Piszpana? Albo to nastolatek z jakiegoś menelowa dolnego, albo demencja starcza toczy go od środka i to od dobrych -dziestu lat. Totalny kretyn.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 23:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Skąd ty się przygłupie wziąłeś?


zapytał idiota.

Ktoś jeszcze w ogóle bierze na poważnie Piszpana? Albo to nastolatek z jakiegoś menelowa dolnego, albo demencja starcza toczy go od środka i to od dobrych -dziestu lat. Totalny kretyn.


mareczku wyluzuj troche kremu i dalej krecisz glance temu kto zaplaci najwiecej. troche to chore i pewnie rodzice sa dumni z ciebie ale kazdy sobie glance skrobie yea? ta anglia widze ci niezle w dupe dala az ci glowa wyszlo.

p.s. nie wracaj.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 19:24 
Cytuj  
Piszpan pewnie zazdrosci bo jest skazany na zycie w tym kurwidolku jakim jest polandia.


_________________
OrleOko czuwa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.