mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 18:59 
Cytuj  
takie mam dziwne wrazenie ze jednak wojne miedzy dwoma forami mmorpg to jednak lansuje mmogspot ale to moze tylko wrazenie :sad: co do bana to lol i tak masz kon szczescie kiedys za obraze wladzy wieszali.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:17 
Cytuj  
Ojej a juz mysleem ze bezdie jakas sensowana riposta :smile:
Widzisz teraz to ja sie juz tylko tu bawie z toba - pisze w Twoim stylu, wysywam cie ja kto robisz TY chodz tego nie widzisz :smile:
Bo jest to potwornie zabawe ja ksie tam miotasz przed swoim komputerem ze slownikiem w reku aby czasem bledu nie popelnic - ja ma mten luz ze jestes tylo malym zabawnym czyms co mnie rozsmiesza do lez :smile:

KAZDA jedno twoja wypowiedz jest w cudowny sposob smieszna - NIGDY nie odpowiadasz na postawione ci pytania lub celne uwagi oraz nie komentujesz rzeczy ktore sa prawda lub cie dotykaja bolesnie...

Tak jak udowodnilem Ci twoja skrajna glupote z tym ze uzurpujesz sobie prawa do jakiego screenshota i twoerdzisz ze jest TWOJA wlasnascia :smile:
Wiesz co, to ze kupisz sobie globus nie czyni z Ciebie pana swiata :smile:

Ja nie musze ciebie cytowac bo ty sam w kazdej odpowiedzi przedstawiasz swoje wrodzone chamstwo i prostactwo wiec kazdy juz cie zna.

Zareczam cie ze nigdzie poza Twoimi plecami Cie nie oczerniam bo kompletnie mi zwisasz jako jednostka pozbawiona mozgu - to ze ktos w tamtym temacie gdzie zostales zbanowany cos napisal i ja odpowiedzialem to nasze prawo - mozemy rozmawiac o calej tej sytuacji czy sie tobie to podoba czy nie.

A za co dostales bana dobrze wiesz - nie za to co pisales mi prywatnie na miala bo za to to moglbys dostac tylko w ryj a nie bana co zreszta ci tez napisalem a ty teraz dumnie cytujesz jkabym nie wie mco tam napisal - dla mnie to normalny tekst do debila ktory kogos zezloscil swoimi bluzgami i chamstwem.

Zreszta.. caly czas piszesz to SAMO - nie wie mczy czytales swoje wywody mizerne - ale kazdy Twoj post jest prawie taki sam - pierdolisz cos bez sensu - piszesz mi ze ja przeklina mi obrazam a robisz dokladnie to samo i to nie tylko wobec mnie ale wobec polowy przebywajacych ludzi na tym forum - jak mowilem przegladalem dzis wiekszosc Twoich posto i postow twojej OMEGI i wiem co pisze - jestes burakiem jakich malo z mozgiem wielkosci lebka od szpilki.

To ze nikt i nic z toba nie robi mnie zadziwia - dlatego na mmogspot nie masz co liczyc ze kiedykolwiek wejdzisz, zreszta jak tylko znajde chwile ban sie powiekszy na pozostale serwisy aby cie czegos nauczyc - chodz watpie czy to cokolwiek da.

Nie wiem po co zakladales ten temat - bo jak piszesz ze chcesz sie bronic a ja nie wiem przed czym a zamiast sie bronic pisesz skrajne debilizmy to juz szczyt glupoty nie sadzisz?

Wyzywasz tez nimy moich kolegow - wiesz to ze ktos ma zle zdanie o Tobie nie czyni go moim kolegom - znam cala mase ludzi ktorzy maja zle zdanie o Tobie ale jakos nie przypominam sobie aby stali sie moimi kolegami przez to - poprostu kazdy kto cos pisze zlego o tobie ma racje i nie ma to ze mna nic wspolnego.

Dalej...
piszesz na koncu w imieniu kogo bo piszesz WY - ktos dal ci prawo tutaj do wypowiadania sie za jakas grupe? a moze piszac WY masz na mysli siebie jako mega roxujacego postera smieci - wystarczy zobaczyc ile postow napisales - potem znalezc chodz 5 normalnych i zobaczyc ile ton gowna wlales w to forum -czyniac go smietniskiem dla swojej dumy...

Miotaj sie dalej czekam - prosze, co jeszcze ciekawego wymyslisz - serio jestem zainteresowany polemika z toba bo czuje sie jakos lepszy jak wymieniam argumenty z czym takim jak ty :smile:

Obrazilem cie? ooh sorry zapomialem ze jezeli to ciebie ktos obrazi to jest zly i paskudny a ty mozesz kazdego ROTFL :smile:
Wale cie, i leje na ciebie tak ja kty ma mnie co mi napisales w mailu...

Jedyne co mi mozezs to skoczyc lub dalej pisac swoje bzdurne maile - prosze bardzo zrobmy sobie maraton usmiechu jezeli tak tu wolno na tym forum i twoje naganne zachowanie jest tolerowane... czekam na ciag dalszy twoich wypocin - ZADZIW mnie :smile:
Tylko wypowiadaj sie w oim imieniu bo jak piszesz MY to za bardzo rosniesz w sile przed soba buheehehe....

a serio konrador - mam taka beczke z ciebie ze nigdy takiej nie mialem...
Ciekawe ile to potrwa ale jestem otwarty - mialem ci nie odpisywac a co mi tam - raz sie zyje :smile: jak zabawa w ciemnogrod to zabawa...

ps. sorry jak zrobile mjakis blad i wylapiesz to ze slownikiem to sie mozesz smialo ponabijac - uwielbiam to - bo to cecha maluczkich - szykaja malych bledow u kogos z kim "walacza" bo to wg. nich stawia ich samych w lepszym swietle bueheheehehe

czekam czekam no normalnie juz nie moge sie doczekac co napiszesz :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:21 
Cytuj  
Ja juz powiedzialem, co mialem do powiedzenia w tej kwestii. Nie widze sensu w odparowywaniu co raz to nowych atakow tego cwiercinteligenta, bo i tak mi nic nie robia. Wszyscy zainteresowani moga zapoznac sie z cytatami z maili i komunikatora, przeczytac posty moje, przeczytac posty MCLARENA I WYCIagnac wnioski. Dziekuje za uwage.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:25 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-16 19:59, Kiyote napisał:
takie mam dziwne wrazenie ze jednak wojne miedzy dwoma forami mmorpg to jednak lansuje mmogspot ale to moze tylko wrazenie :sad: co do bana to lol i tak masz kon szczescie kiedys za obraze wladzy wieszali.


Heh tylko wlasnie jaka wojne - nikt z ludzi ktorzy tworza obydwa fora ze soba nie walczy :smile: Znam sie z adminami tego forum i nawet dzis gadalismy o calej tej sytuacji z konradorem...
Co smieszna ja ich lubie i kompletnie nie mam nic do ich pracy czyli do tego forum - poza moze tym ze nie maja na tyle odwagi aby zbanowac kilku powalensow :smile: ale to juz nie moja sprawa :smile:

Co do wladzy? LOL jakiej wladzy - wiesz jest jakis regulamin na mmogspot - kazdy kto zaklada sobie tam konto automatycznie kaceptuje jesgo tresc.
Proble mz konradorem jaet taki ze nie czytal co tam jest zawarte - wytykal caly czas postujacych tam userow ktorzy (uwaga konrador) nie sa moimi kolegami - a ja tylko grzecznie zwracale mmu uwage przez 2-3 posty aby przestal tak robic na co on mnie olal wiec dostal bana ZA zle zachowanie - malo tego bana dostal TYLKO czasowego na same forum - tak aby mu dac do zrozumienia ze jeo chamstwa nikt nie toleruje na mmogspot co jest tolerowane tutaj i widac przyjal on sobie to za swoj styl.
Ban mial zostac zdjety na drugi dzien ale widac konrador postanowil mocno dac do zrozumienia mi ze ban czasowy nie zda ezgaminu wiec dostal stalego bana na co sa msie prosil jak mozna przeczytac ze leje na to forum itd.
Wiec nie widze problemu :smile: chcial dostal i po sprawie o czym tu gadac LOL :grin:
hehe


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:29 
Cytuj  
Roznica w mmorpg.pl a mmogspot.com jest na tym ze my nie podniecamy sie tibia i nie mowimy jak zalozyc konto w grze. Nie lizemy tez dupy nowicjuszom dzieki czemu nie ma tutaj tyle gowna co na mmogspot. Ludziom ktorzy tu siedza znaja sie na temacie i nie zalezy na uznaniu gosci, ktorzy dopiero zaczynaja i sie podniecaja bye czym, czy tez innych lizusow. Pozatym _my_ staramy sie sami cos napisac a nie tak jak kolega *nowy* napisac "zebralem dla was linki" i zrobic c&p z mmorpg.pl ...

Przynajmniej ja tak to widze ;p

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-10-16 20:32 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:32 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-16 20:21, konrador napisał:
Ja juz powiedzialem, co mialem do powiedzenia w tej kwestii. Nie widze sensu w odparowywaniu co raz to nowych atakow tego cwiercinteligenta, bo i tak mi nic nie robia. Wszyscy zainteresowani moga zapoznac sie z cytatami z maili i komunikatora, przeczytac posty moje, przeczytac posty MCLARENA I WYCIagnac wnioski. Dziekuje za uwage.


OO zmiana frontu leppera konradora? :smile:) niemozliwe buheeh
Kondzio no dalej :smile:
trafiles na preciwnika ktory sie ciebie calkowicie nie boii - sypie tekstami na twoim poziomie i sra na ciebie z gory ja kty na innych?
Dawaj dalek konrador skoro juz tak bardzo chciales WYGRAC ta wyimaginowana woje nie mozesz sie teraz poddac leszczu...
Czekam na wyczerpujacego temat twojego posta ktory bedzie zawieral wiecej niz 5 twoich wlasnych zdan - bo narazie to tylko cos odpyskujesz i wklejasz moje teksty...
Chcesz miec co wklejec to ja ci chetnie dam wiecej moich tekstow wulgarnych jakie mozna znalezc w twoich postac na tym forum do gigantycznej ilosci ludzi jacy sie tu pojawili.

Dobrze wiesz za co byl ten ban - chciales sie bronc - BRON sie - czekam z niecierpliwoscia jakie sa twoje argumenty przeciwko temu banowi - anie nie co ja napisalem ci w mialu jak mnie wkurwiles dostateczni mocno aby ci nawkladac...

Masz jakies sensowne argumenty przeciwko temu banowi - mzoe go dostales nie slusznie - czekam na twoje wyjasnienia - nie mozesz teraz zostawic tej sprawy tak bo chciales sie bronic - twierdziles ze nie masz szansy obrony - prosze bardzo jestem tu i teraz gotowy porozmawiac o twoim banie i za co go dostales.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:40 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-16 20:29, Ashton napisał:
Roznica w mmorpg.pl a mmogspot.com jest na tym ze my nie podniecamy sie tibia i nie mowimy jak zalozyc konto w grze. Nie lizemy tez dupy nowicjuszom dzieki czemu nie ma tutaj tyle gowna co na mmogspot. Ludziom ktorzy tu siedza znaja sie na temacie i nie zalezy na uznaniu gosci, ktorzy dopiero zaczynaja i sie podniecaja bye czym, czy tez innych lizusow. Pozatym _my_ staramy sie sami cos napisac a nie tak jak kolega *nowy* napisac "zebralem dla was linki" i zrobic c&p z mmorpg.pl ...

Przynajmniej ja tak to widze ;p

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-10-16 20:32 ]</font>


No tak ashton - czekalem na twoj post bo nie moglbys sie obrzec :razz:
Mimo to ze jak kolega konrador nie umiesz normalnie sie wypowiadac nie bede ja atakowal ciebie ripostujac twoje wypowiedzi.
Powim ci tyle - zacznijcie pisac w postach za SIEBIE a nie za ogol bo dodajac sobie animuszu i wypowiadajac sie za cele forum robicie krzywde tej garstce ludzi ktora moze miec inne zdanie.
Ja nie bede pisal lub i wymyslal bledow z mmorpg bo jak wspominalem znamy sie z adminami tego forum i ich praca nad forum jest tak samo wazna i zaslugujaca na respekt jak nasza w mmogspot.
Ktos poswieca swo jczas aby komos pomoc a ty nazywasz to lizaniem dupy nowicjuszom? a ty od zawsze jestes super cool tak? wiesz wszsytko i tryskasz wiedza?
Chyba tobie tez przytrafia sie czegos nie wiedziec czy wg. twoich slow mamy takiego czlowieka zbluzgac i zmieszac z blotem jak robicie to wy - piszac wy mam na mysli tych co pisza MY - :smile:

Chyba nie tedy droga - prawda?
Kazdy z nas i domyslam sie ze ekipa mmorpg - stara sie aby serwis ktory stworzyli byl dobrym serwisem i dawal cos innym - a nie byl tylko zbiorem calujacych sie po dupach ignorantow z zamknietej SUPER roxujacej grupie ktorzy nie potrafia nic innego ja ktylko komus nawsadzac bo mial na tyle czelnosci aby cos zapytac...

Forum ma sluzyc wszytkim ktorzy interesuja sie tematem MMOG a nie tylko do pierdolenia glupot jacy to MY jestesmy super a reszta swiada to debile i niech spierdalaja od tego forum bo tu sa sami COOL kolesie.

Sam pomysl o tym co napisales i czy to ma sens.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:42 
Cytuj  
Teraz masz wene do pisania bzdur i wyzwisk, to zebralo ci sie na rozmowy? A na forum ze mna jakos nie chcialo ci sie wczesniej dyskutowac, wiec dostalem bana no i wyzwiska sie tak nie sypaly do czasu az zacytowalem twojego maila do mnie, bo jeszcze nikt nie poznal prawdziwego MCLARENA i bylo sie z czym kryc - teraz nie ma. Na maile tez jakos nie chcialo ci sie odpowiadac : Szkoda, no ale nic... Pracuj dalej nad swoim wizerunkiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:46 
Cytuj  
Generalnie nie chciałem się włączac do tej dyskusji z racji innych zajęć. Nie mniej pare któtkich uwag:
Konrador skontaktował się ze mną na mail i wyraził swój pogląd na cały temat. BYnajmniej nie odebrałem tego w sposób niewłasciwy i chyba KOnrador moze potwierdzić ze nie odpisałem mu czegoś w stylu CHWDP.

Wypowiedzi w stylu szukania na siłe wojny między MMOGspot a MMORPG.PL są co najmniej nie na miejscu. Najlepsze jest w tym to ze takie argumenty padają z ust osób które nie mają prawa wypowiadać się ani za MMORPG ani za MMOGSPOT co znaczy ze jakiekolwiek opinie o celowym ataku MMOGSPOT na ludzi wywodzących się z MMORPG i na odwrót , czy podkładanie im świń jest poprostu kolejną pozbawioną podstaw bajeczką by nabić sobie posta.

Ja sam osobiście moze i nie miałem okazji Konradora poznać ale też osobiście nic do niego nie mam a o pewnych zaszłosciach juz dawno zapomniałem. On chyba tez bo nie mamy 8 lat aby się bic i zabierać zabawki kolegom.

Co do wykorzystanego screenu - ja nie mam mozliwosci sprawdzenia kto jest jego autorem - nie mniej na zyczenie Konradoras do mnie skierowane zobowiązałem się go usunąć. Zrobię to gdyż screen ten nie był opublikowany na wortalu naszego serwisu. Gdyby tak się stało mielibyśmy pełne prawo do jego wykorzystania o ile byłby dziełem uzytkownika serwisu (vide treść regulaminu).

Co do wypowiedzi Ashtona i Peonz0r - odpowiem w stylu nieco przewyższającym ich poziom (chociaż robie to z bólem bo chętnie bym sie przejechał) :

Ashton napisał : "Lol cego sie spodziewac, to mmogspot, oni nie maja lepszych argumentow niz ban."

Hmm czego mozna się było spodziewac po Ashtonie, którego poziom został juz wielokrotnie zweryfikowany nawet na mmorpg. Jeżeli uważasz ze watpliwego poziomu flamem podniesiesz swój status to jeszcze musisz się wiele w tej materii nauczyć .

Peonz0r:"
akurat tutaj trzymam strone Kona bo mmogspot jest gay. "

Twoją rozwiniętą intuicją w rozpoznawaniu aspektów związanych z inna niż hetero orientacją nie poszczycił by się nawet hardcore gay. Moze pochwalisz się - jakiej średnicy dildo aktualnie używasz? :razz:

"Eh, chcialem sie kopsnac na ten smierdzacy mmogspot zeby posmiac sie z nich (w szczegolnosci z Patrysia i MacLarena - dobule meat fresh dick gayburger) ale naprawde az mi sie nie chce:< Ich newsy sa tak zalosne (najwieksza beke mam ze podaja je jakby byli mega profesjonalnymi dziennikarzami w firmie co ma ~100 mln usd kapitalu), ze... nie no nie chce mi sie:["

To po jaki chuj je czytasz skoro są tak załosne? A skoro nie czytasz skąd wiesz ze są załosne. Podsumowując - sam jesteś załosny.

Wracając do meritum osobiscie przypominam sobie jak na podfroum mmorpg.pl zamiesciłem screena z Chubi ruchająca princess Leia w nawiązaniu do gry SWG za co Mamut - wasz moderator nie dosc ze topic ocenzurował to jeszcze miałem okazje poczytać ze mam uważać co robię. Tyle ze ja nie widziałem powodu by wszczynac o to awanture. Do tej dyskusji nie mam zamiaru sie wiecej wtracać chyba ze następny lamer-wszystkowiedz wyjedzie mi tekstem ze MMOgspot jest taki cz owaki. Skorzystam wówczas z okazji ze MMORPG ma dział Flames i przejade się po takowych bazując na moim ogólnie znanym chamstwie i skurwielstwie. :grin:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 19:53 
Cytuj  
Oj konrador widze ze mieknie ci rura...
Ja sie nie ma mz czym kryc stary - KAZDY umie wyzywac, klac itd. jak ty to robi mniej dobrze lub bardziej...
Jedni staraja sie trzymac poziom a ninni nie - ja nie mam NIC do ukrycia - umiem bluzgac ja kwieszksoc ludzi i chetnie ci to zademonstruje bo mam powod - jezeli go nie mam zachowuje sie normalnie - niezwykle rzadko przytrafia mi sie ostatno bluzgac publicznie ale to wg. nie jest nic czego mialbym sie wstydzic wiesz :smile:
Wkurwiles mnie i masz za swoje.
Wolales ta forme rozmowy prosze bardzo.

Ale jak zwykle nie piszesz nic madrego stary, caly czas czekam na twoje argumenty dot. twojego bana na mmogspot - chodz ja wiem ze ich nie masz bo doskonale wiesz ze kilka razy DELIKATNIE zwracalem Ci uwage abys nie przeginal w swoich tekstach na mmogspot wobec innych.

Chciales ze mie zrobic debila ktory bluzga bez powodu? prosze bardzo, bluzgam do ciebie jak ty to robisz do kazdego i co nie podoba ci sie teraz to? zadziwiajace jak szybko zmieniasz front.

Zreszta KAZDY krzykacz tutaj pisze ze stra na mmogspot i jaki ten serwis jest chujowy - ale KAZDY z tych krzykaczy wchodzi tam codzinnie - ciekawe czemu???

Moze ci co tak sraja bede tacu odwazni aby podac utaj swoje IP ja ich bardzo chetnie zbanuje i beda miali z glowy ten "strasznie chujowy mmogspot" - make a wish...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 20:19 
Cytuj  
Cytuj:
Soulless, a tobie co sie porobilo? Cry more? Ja sie tylko bronie.


A mi sie nic nie porobilo :grin:
Po prostu pogielo by mnie chyba czytac 20kB watek o klotni pana A z panem B, a doczepilem sie klasycznie, bo miales najdluzsze wypowiedzi hyhy :grin:
Poza tym zawsze to fajnie komus walnac jego text :grin:

PS. A w temacie sie zamykam bo ani wiem o co poszlo, ani mam w tym jakikolwiek udzial, po prostu korzystam z flames kurwa :grin:


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 21:17 
Cytuj  
Hymmm widze ze wielki pan konrador poddal walke - jak widzac nie mial racji podnoszac tutaj taki ALARM ze zostal zle potraktowany przeze mnie...

Stwierdzil tez ze po tym jak zostal zbanowany szydze z niego za jego plecami :eek:
Coz nie bylo tak ale skoro tak napisal nie moze klamac -tak ? :smile:
Aby udowodnic jak cala sprawa mnie rozbawila i sadze ze jego przenoszenie tej sprawy tutaj bylo bez sensu jak posty konradora...
Postanowilem dac mu to o czym pisal zeby nie bylo ze jest klamczuszkiem...
tutaj: http://www.mmogspot.com/wortal/index.ph ... =3818#3818

to jest to co o tym wszystkim mysle - ta czesc forum nie wymaga logowania kazdy moze to zobaczyc... no prawie kazdy hehehe :smile: biedny konrador juz nie ale sadze ze ci TWOI INFORMATORZY o ktorych tak pisales DUMNIE jakos ci to opisza :razz:

Niech zyja informatorzy konradora :smile:
Kon moze kaste zrob :razz: buheheeh...

CU PEACE! :razz:


ps. WSZYSTKIM LEPPEROM SWIATA MOWIMY NIE!!! - serwis MMOGspot :razz:
_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-10-16 22:19 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 21:37 
Cytuj  
Tu nie chodzi o mojego bana czlowieku... Tu chodzi o to jak powaznemu moderatorowi/adminowi/zlodziejowi jebie w glowie :sad: Nie wiesz nawet o co chodzi, a tyle zdarzyles napisac...

Fajnie, ze znowu przenosisz dyskusje do zamknietego dla mnie forum, gdzie masz najwieksze pole do popisu.

PS :smile: :smile: :smile: :smile: :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-10-16 22:39 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 21:50 
Cytuj  
Ohhh alez nic konsradorku pajacu nie przenosze i nie ma mzamiaru przenosic twojego gowna na mmogspot - zareczam cie ze za kazdym raze mopuszczajac ten temat solidnie wycieram buty :razz:
Chcialem Cie jedynie sprowokowac bo ci rura zmiekla :razz: LOL

Wiec (ja wiem ze ty piszac obrazliwe slowa nie chesz mnie obrazic), moze mi wytlumaczysz kreaturo o co ci chodzi? :smile:
I jaki zlodzieju kolku? zlodziaja poszukaj w rodzinie - cos ci ukradlem? aaaa pewnie o te TWOJE chronione prawem screenshoty - ktore notabene juz zniknely z mmogspotu - jak ci pauko wytlumaczylem ja zrobilem SCRENSHOTY forum gdzie ty dales swoje wiec to byly MOJE screenshoty a nie twoje wiec sie sam jeb debilu ze sloma w butach :razz:

Chodz sie polfamujemy jeszcze bo tak dawno tego nie robilem ze teraz normalnie nie moge sie powstrzymac :smile:

Wiec czekam na odpowiedz - O CO CI KURWA GNIOCIE CHODZI? :razz:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 22:01 
Cytuj  
Ekhem...

McLaren: zaznaczylem ze tak widze to "ja" a wiec nie wypowiadam sie za wszystkich.

Ice: mowisz cos o moim poziomie ? spojrz na spamowanie jednego z twoich moderatorow tak go to podnieca, ze z posta na posta coraz slabiej sie kontroluje...

btw na tym forum jest taki przycisk jak szukaj dlatego nowicjuesze ktorzy zadaja pytanie o cos co bylo kilka dni temu sa traktowani w taki sposob w jaki sa traktowani.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 22:11 
Cytuj  
Ashton - sorry , ale osoba ta nie napisała jednego złego słowa pod adresem całego serwisu MMORPG.PL w przeciwieństwie do Twojej nic nie wnoszącej do tematu wypowiedzi, która miała na celu chyba tylko pokazanie jaki to niby jestes hojrak. Nie znam sprawy to najlepiej pieprznąc jakis tekst pod adresem MMOGSPOT to moze się przypodobam mającym na tym forum coś do powiedzenia... O to chodziło? Wg mnie typowe przylizanie dupy.

Sorry ja sie nie czepiam specjalnie ale po co wraz z kolegą mieszałeś w argumentacje cały MMOGSPOT tym samym przy okazji wystawiając cenzurkę wszystkim, którzy angazują się w jego tworzenie. Nie miejcie wiec pretencji ze ktoś się tego czepił i ma ochote mięsem porzucać.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 22:11 
Cytuj  
no zobacz straszne jak ja sie nie potrafie kontrolowac :smile:
Czy to TOPIC flame czy sie zgubilem i pisze gdzie indziej?

No to widze Ash ze jestes tu zorientoawny najlepiej i oceniasz ludzi - brawo, czy pozwalasz tez na to aby w ogole pisali o czym innym niz ty chesz czy tez nie moga? ROTFL

nie ja zakladalem ten temat, nie ja tu wklejalem czyjes wyrwane z kontekstu teksty i nie ja zaczynalem "woje" z konradorem - wiec sie odwal...

A skoro "WAM" mozna pisac o czym chcecie to mi tez - czy sadzisz wraz ze swoim panem konradorem ze tak nawymyslacie komus i on podkuli ogon i sobie pojdzie? gowno, teraz ja sie nie odpierdole od Was jak to wy robicie przy kazdym temacie o czym niedlugo sie przekonasz - czy to zmieni moja opinie tutaj czy nie PIERDOLI MNIE TO TOTALNIE - z chamami mozna tylko w chamski sposob bo jak widac normalnie nie idzie...

Przeczytaj moj post pierwszy w tym temacie - zrozumiesz dlaczego zmienilem zdanie i nie mam zamiaru sie z Wami opierdalac.

Kazdy z krzykaczy z mmorpg sra wyzej niz dupe ma, oczernia innych w swoisty sposob i mnie to smieszy jak bardzo sie potraficie supportowac wrodzonym debilizmem wzjaemnie...

Teraz pizse dokladnie tak jak "wy" w 80-90% postow do innych a i tak jestem znacznie bardziej powsciagliwy i wyrozumialy.

I nie mam zamiaru udowadniac ze jestem normalny, kto mnie zna wie jaki jestem na prawde a kto nie... coz niezadowolisz kazdego... dlatego SRAM na opinie wazsej "elitarnej grupy popierdolencow" do ktorej mozna zaliczyc kilku z postujacych na mmorgp. wystarczy zerknac na ilosc postow jakie wypluwacie i jakie te posty przesylaja tresci...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 22:33 
Cytuj  
Mi nie zalezy na pyskowkach z kims na twoim poziomie... Jak dorosniesz to bedziemy mieli o czym dyskutowac i flamowac. Ten topic tak samo jak teksty z komunikatora bede mial gdzie cytowac - on nigdzie nie ucieknie, nikt go nie skasuje i kazdy bedzie mial do niego wglad.

A tymczasem rob z siebie idiote dalej, nie przeszkadzam.

BTW wyjatkowo duzo czasu poswiecasz na odswiezanie tego topicu i momentalnego ripostowania kazdego posta...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-10-16 23:34 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 22:45 
Cytuj  
Ciekawa zmiana konrador co juz wymiekasz? skonczyly sie blugi?? BUHAHAAH!!!

Ja moze i robie z siebie idiote ale ty nie musisz nic robic bo ty jestes idota co udowadniasz w ponad 3K postach tutaj.

Pierdolisz farmazony jak debil i miotasz sie na kazdego kto ma inne zdanie.

a co do tego ile razy odswiezam strone ROTFL a ty chyba siedzisz i gapisz sie w statsy - o ile odswiezanie chyba jest w miare zrozumiale to twoje przechowywanie moich teksow, sledzenie gdzie ja wchodze, liczenie ile razy co i gdzie odswiezam jest CHORE - widac ze jestes psychiczny i masz spaprany leb.
Co tam jeszcze robisz - onanizujesz sie penseta w przerwach pisania na forum kretynizmow? czy moze wykupiles kod do sex-chatu i tam opowiadasz durnym laskom jaki jestes super macho boss? ;P

Po przegladnieciu Twoich postow oczywiscie nie wszystkich bo wysmarowales tego gowna cala mase - jak juz wspominalem ja kpies co znaczy teren - sikasz w kazdy temat aby bylo wiadomo ze ty neptek tez tu jestes i mozesz nawsadzac jak ktos podskoczy a tak naprawde niepotrafisz napisac normalnego zdania...
- stwierdzam ze jestes tak pojebany ze glowa mala, az mi ciebie zal czasmi ale coz taki sie urodziles i taki zdechniesz - tylko zostawisz kupe smrodu po sobie co nie jest zbyt mile dla innych :razz:

Jak tez pisalem zwisa mi to czy twoim zdaniem robie z siebie idiote czy nie bo kazda obelga z ust kretyna jest jak pochlebstwo :smile:

Odswiezam dalej - licz - pewnie tam pamietnik robisz i masz tablice z moimi ruchami po forum BUHEHEEHEH nie no umre ze smiechu jak staram sie sobie ciebie wyobrazic :smile:

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-10-16 23:50 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 23:07 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-16 23:45, McLAREN napisał:
Ciekawa zmiana konrador co juz wymiekasz? skonczyly sie blugi?? BUHAHAAH!!!

Ja moze i robie z siebie idiote ale ty nie musisz nic robic bo ty jestes idota co udowadniasz w ponad 3K postach tutaj.


ja tylko dodam ze skoro juz ice wspomnial o poziomie to wydawalo mi sie ze moderatorzy to juz powinni starac sie jak najbardziej go utrzymac, a tu tym czasem mamy konradora ktory dosyc kulturalnie odpowiada na wszelkie ataki mclarena ktory tylko podsyca klotnie.. dodam ze glowni bosowie tego forum nawet nie napisali nic w tym temacie


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.