mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 23:09 
Cytuj  
Prosze odszukalem miejsce gdzie PROSZE konradora o zachowanie spokoju na forum.
Skoro on tak lubi wyklejanki:
Napisalem to wczesniej przed tym co wklejal konrador tutaj a oczywiscie pominal ten moj post - co jest zrozumiale bo to stawia jego zachowanie w innym swietle - napisalem to do niego po tym jak juz serio zaczal przesadzac wysywajac od palantow innych uzytkownikow mmogspot.

--------------
"konrador, uwaga jedna z dewiz tego forum (co odroznia nas od mmorpg.pl) jest mi. przestrzeganie pewnych zasad - proponuje zapoznac sie z REGULAMINEM MMOGSPOT.
Prosze abys zaprzestal obrazania innych - mozecie zalatwic to sobie na prv. w mailach lub innych komunikatorach lub tez na mmorpg.pl czego sprawa dotyczy.

Ostrzegam tylko raz potem bedzie ban.
Na mmorpg.pl macie tam chyba specjalny topic FLAME czy jakos tak prose przeniec tam ta rozmowe o ile nadal macie ochote w ten sposob ja prowadzic.

TU nikt nikogo nie bedzie obrazal - a juz na bank zaden moderator ani admin z mmogspot na to nie pozwoli...
zalecam przeczytanie DOKLADNE regulaminu na ktory sie zgodziles zakladajac tutaj konto.

Pisze to jako Admin i nie jest to nic personalnego, ktory z Was jest winny sami sobie rozstrzygajcie PRYWATNIE. "
------------------

Pisalem o mmorpg.pl bo o to wlasnie sie klucil z innymi w tym temacie.
Po kilku nastepnych swoich wybrykach wobec innych dostal wlasnie bana.

Tolerowalem jego glupawe dociny wobec innych i tak za dlugo, potem POPROSILEM aby przestal ale jak widac nie mogl...

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 23:13 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 00:07, Ashton napisał:
Cytuj:
2003-10-16 23:45, McLAREN napisał:
Ciekawa zmiana konrador co juz wymiekasz? skonczyly sie blugi?? BUHAHAAH!!!

Ja moze i robie z siebie idiote ale ty nie musisz nic robic bo ty jestes idota co udowadniasz w ponad 3K postach tutaj.


ja tylko dodam ze skoro juz ice wspomnial o poziomie to wydawalo mi sie ze moderatorzy to juz powinni starac sie jak najbardziej go utrzymac, a tu tym czasem mamy konradora ktory dosyc kulturalnie odpowiada na wszelkie ataki mclarena ktory tylko podsyca klotnie.. dodam ze glowni bosowie tego forum nawet nie napisali nic w tym temacie



ROTFL - ale ja nie jestem moderatoram ani na mmogspot ani tu - poza tym ASH ojej widze ze nastepny wymika z krzykaczy - jacy wy jestescie SUPER :smile: jaka kultura :razz: no prosze jak sie cche to mozna inaczej co? ale widac nie chce sie za czesto...

Ash nadal widze ze nie kumasz caleg omojego dowcipu - pozwalam sobie tutaj bo to FLAME i mam taki kaprys i dobrze sie bawie - a ty teraz z Was robisz swietoszkow MUHHAHAAH :razz:

Co raz lepiej sie tu bawie z wami chlopaki...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 23:18 
Cytuj  
Bwahahah ale ubaw:D
Nawet wlaczaja do dyskusji opinie trolla i fake nicka takiego jak ja LOL :D
GG :P

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 23:33 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 00:18, Peonz0r napisał:
Bwahahah ale ubaw:D
Nawet wlaczaja do dyskusji opinie trolla i fake nicka takiego jak ja LOL :grin:
GG :razz:

niom, ubaw po pachy :razz:
szkoda tylko ze konrador zjadl ze zlosci swoja klawiature i ma problem z pisaniem od kilku godzin - chyba rura mu zmiekla na dobre :razz:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 23:39 
Cytuj  
Panie i panowie!!~! LadieZ and GentelmenZ. A o to MEGA FAJNY I ZABAWNY (NAPRAWDE! ZA DARMO! TO WSZYSTKO JEST Z A D A R M O!) prosto HOT HOT HOT skad? NO SKAD SIE PYTAM? Tak! To sie dzieje naprawde! To wiesc prosto z profesjonalnego serwisu MMOGSPRUT... oups przepraszam MMOGSPOT! Ten zabawny, dowcipny oraz PYSZNIUTENKI dowcip zapodal swoim kolegom po fachu imc MacLaren!! A oto on!
Cytuj:
Ohhh Peonz0r! Ahhh Peonz0r! Mooocniej Peonz0r!... Tak krzyczała w ostatnią noc moja sąsiadka za ścianą...
Ale dlaczego? I kim jest Peonz0r???


To nie fikcja! To ta tyle FAJNY zart w mniemaniu autora, ze ma go w swoim podpisie! Coz za kunszt! Ehhhhhhh, tez chce byc taki fajny :(

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 00:04 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 00:39, Peonz0r napisał:
Panie i panowie!!~! LadieZ and GentelmenZ. A o to MEGA FAJNY I ZABAWNY (NAPRAWDE! ZA DARMO! TO WSZYSTKO JEST Z A D A R M O!) prosto HOT HOT HOT skad? NO SKAD SIE PYTAM? Tak! To sie dzieje naprawde! To wiesc prosto z profesjonalnego serwisu MMOGSPRUT... oups przepraszam MMOGSPOT! Ten zabawny, dowcipny oraz PYSZNIUTENKI dowcip zapodal swoim kolegom po fachu imc MacLaren!! A oto on!
Cytuj:
Ohhh Peonz0r! Ahhh Peonz0r! Mooocniej Peonz0r!... Tak krzyczała w ostatnią noc moja sąsiadka za ścianą...
Ale dlaczego? I kim jest Peonz0r???


To nie fikcja! To ta tyle FAJNY zart w mniemaniu autora, ze ma go w swoim podpisie! Coz za kunszt! Ehhhhhhh, tez chce byc taki fajny :sad:


ROTFL PANIE I PANOWIE TEN ZAFAJNISTY CZLONEK tfu CZLOWIEK Peonz0r DAL SIE PRZEROBIC JAK DZIECIAK :smile:

buhehe tez tak umiem jak m45t4h Peonz0r aka OMEGA konradora...
nie zwrocil on uwagi ze to skrypt ktory w miejsce imienia podstawia nick ogladajacego forum - coz ale taki wielki super m45t4h nie mogl tego wiedziec :razz:
Wielkokrotnie ktos na forum mmogspot sie z tego smial i dawalem wyjsnienia co to jest i jak dziala ale oczywiscie m45t4h Peonz0r nie czyta tak chujowego forum wiec skad on mial to biedny wiedziec :razz:

Skoro tak nie lubisz tego mmogspotu to jasny chuj tam zagladasz tam nie ma tematu GEJE wiec nie szukaj :razz:

Ehh cos slabo wychodza wam te ataki na mnie... czekam na cos mocniejszego bo narazie smiech na sali :razz:

BTW: to MacLaren sie pisze McLAREN anal-fabeto

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-10-17 01:13 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 05:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-16 20:29, Ashton napisał:
Roznica w mmorpg.pl a mmogspot.com jest na tym ze my nie podniecamy sie tibia i nie mowimy jak zalozyc konto w grze. Nie lizemy tez dupy nowicjuszom dzieki czemu nie ma tutaj tyle gowna co na mmogspot. Ludziom ktorzy tu siedza znaja sie na temacie i nie zalezy na uznaniu gosci, ktorzy dopiero zaczynaja i sie podniecaja bye czym, czy tez innych lizusow. Pozatym _my_ staramy sie sami cos napisac a nie tak jak kolega *nowy* napisac "zebralem dla was linki" i zrobic c&p z mmorpg.pl ...

Przynajmniej ja tak to widze ;p

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-10-16 20:32 ]</font>


Tak w ogóle to ty grasz w coś jeszcze oprócz koreańskich darmowych supernowości w stylu Ragnarok?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-10-17 07:10 ]</font>

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 07:25 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-16 20:29, Ashton napisał:
Roznica w mmorpg.pl a mmogspot.com jest na tym ze my nie podniecamy sie tibia i nie mowimy jak zalozyc konto w grze. Nie lizemy tez dupy nowicjuszom dzieki czemu nie ma tutaj tyle gowna co na mmogspot. Ludziom ktorzy tu siedza znaja sie na temacie i nie zalezy na uznaniu gosci, ktorzy dopiero zaczynaja i sie podniecaja bye czym, czy tez innych lizusow.

Cale szczescie tutaj na tym "Twoim" forum, wsrod tych Wy istnieja ludzie ktorzy jednak pomagaja nowym ... chyba, ze i ich uwazasz za lizacych dupy nowicjuszom.
Dodatkowo chcialbym Ci przypomniec, ze kazdy z nas (i piszacych tutaj i piszacych na mmogspocie) byl/jest nowicjuszem ... przypomnij sobie Siebie (i gdzie zaczynales Swoja przygode z Mmorpgami) i mam nadzieje przemyslisz nastepnym razem niektore Swoje wypowiedzi.
Btw. Nie wiem rowniez co w Twoim odczuciu jest gownem na mmogspocie.

pozdrawiam i zycze kazdemu duzo zdrowego rozsadku


_________________
------

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 07:47 
Cytuj  
Ashton powiedzmy sobie wprost:
po prostu się zesrałeś i gówno ci oczy przesłania. Trudno, ale żeby takie rzeczy publicznie opowiadac :wink:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 13:43 
Cytuj  
Mark: Ro akurat jest platne, ale ja gram na pirackim serwie, poprostu doszedlem rok temu do wniosku ze po co marnowac 50zl za miesiac grania w gre jak moge to wydac an cos lepszego, wyroslem z marnowania kasy, widac ty jeszcze nie. Co nie znaczy ze upadlem na poziom graczy w tibie czy emulatory..

Mazee: chca pomagaja, ale oni przynajmniej nie robia c&p od jak to ladnie nazwal mclaren "tego czegos"

McLaren: hm nie jestes moderatorem ? no to chyba czegos tutaj nie zrozumialem, topic zacza sie jak konrador zostal zabanowany przez ciebie, to co na mmogspot kazdy idiota moze banowac innego ? no to gratz

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 14:10 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 14:43, Ashton napisał:
Mark: Ro akurat jest platne, ale ja gram na pirackim serwie, poprostu doszedlem rok temu do wniosku ze po co marnowac 50zl za miesiac grania w gre jak moge to wydac an cos lepszego, wyroslem z marnowania kasy, widac ty jeszcze nie. Co nie znaczy ze upadlem na poziom graczy w tibie czy emulatory..


Ucz się Ashton, jeszcze daleka droga przed tobą a nie zajmujesz sie pierdolami i trollujesz na forum.
Jak wyjdziesz na ludzi to zobaczysz, dlaczego niektórzy "marnuja" kupe szmalu na kupno mercedesa, zamiast zaoszczedzic i kupic malucha.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-10-17 15:10 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 14:22 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 14:43, Ashton napisał:
Mazee: chca pomagaja, ale oni przynajmniej nie robia c&p od jak to ladnie nazwal mclaren "tego czegos"


LOl widac ze tradycyjnie nie czytasz wszystkiego bo niestety twoja ograniczona czacha przyjmuje tylko pierwsze 3 zdania reszta niestety nie miesci sie za jednym razem - dlatego rozumiem ze mogles nie zalapac - jak napisalem tyczylo sie to postow konradora cycku wolowy... :wink:

Cytuj:
McLaren: hm nie jestes moderatorem ? no to chyba czegos tutaj nie zrozumialem, topic zacza sie jak konrador zostal zabanowany przez ciebie, to co na mmogspot kazdy idiota moze banowac innego ? no to gratz


no nie kazdy idiota bo sa idioci i skrajni idioci jak np Ty. Z tym ze Ty jestes juz ten najgorszy sort idioty skrajnego wiec watpie czy w ogole kumasz co ja pisze.

A co do tego ze "ty wyrosles z marnowania kasy" - uuu no to zapomnialem ze jestes juz ta kstrasznie dorosly i nie bedziesz placil byle komu za te gowniane gry bo ty jestes Pan pirat :razz: BUHEHHE
Najlepiej wyprowadz sie z domu rodzicow i zamieszkaj pod mostem i jedz smieci zaoszczedzisz kase i pokazesz wszystkim na co cie stac panie wyrosniety buheeh....

A w ogole skoro konrador sie poddal :razz:
to styka juz mi chyba flame na rok buheh...
poza tym zaczyna mnie to troszke nudzic wiec chyba sobie oleje juz ten temat.

Mam nadzieje ze ta normalna czesc userow z mmorgp.pl potraktuje te moje posty poza PIERWSZYM ktory napisalem jako wyglup bo tak wlasnie bylo aby udowodnic konradorowi ze calkowicie zle zrobil podnoszac alarm ze chce sie bronic a w efekcie zadnej obrony nie przedstawil co wlasnie mnie smieszylo najpardziej :smile:

Coz, pozdrawiam zaloge mmorpg.pl i ta normlana czesc userow :smile: nie dajcie sie zjesc idiotom - chamstwo trzeba tepic - niekiedy chamstwem....

CU & PEACE

ps. a jak ktos sadzi ze jestem idiota to na zdrowie :smile: mi to nie przeszkadza...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 14:25 
Cytuj  
MCLAREN przestal sie produkowac, wiec nie ma zadnego materialu do poczytania. Postanowilem w zwiazku z tym zacytowac to co on i jego koledzy pisza sobie. Takie lizanie sobie p33now w zamknietym gronie jak rozumiem pasuje wam najlepiej.

randomretard:
tak z czystej ciekawościbyłem na tym całym mmorpg.pl....first przecież to tylko jedno wielkie gówniane forum ... i na dodatek tak zrobione że odrzuca jak popatrzysz...no to 1:0 dla mclarena second czytałem flames i jest 2:0 dla mclarena widać rzucasz dla nich zbyt inteligentne teksty bo chłopcy wymiękają a ich żarty są w stylu.......są po prostu do dupy!!! i gratuluję polityki mclaren lepszej polityki nie mogłeś wybrać akurat stosuje taką samą zawsze coś czuje że tam się zarejestruję i zacznę się udzielać a ten trollek to naprawdę centralny debil tak się nabrać na twój skrypt jego sobie skreśl za 10

W ogole co do tego skryptu - roofles:(

SUPER ADMIN z malym p33nem:
coz ja nie zaczynalem calej tej farsy, ale postanowailem ta mw ogole pisac bo niestety konrador nie mai lkompletnie razji wycinajac moje teksty i przedstawiajac mnie w zlym swietle jak to tylko on potrafi.

Biedny MCLAREN! :( Nie mogl sie wypowiedziec na forum, na ktorym zablokowalem mu dostep, zmienilem jego sygnaturke i jako powod bana podawalem teksty, ktore wyslal mi pare godzin po zdarzeniu.

Pokonalem go jego wlasna bronia z czego sie ciesze, skonczyly mu sie standardowe teksty ktore ma zapewne wypisane na kartce przyklejonej do monitora i ucichl czego sie spodziewalem - i dobrze o to chodzilo, dostal nauczke a ja mialem niezly ubaw.

HEHE :( Dostalem nauczke od MCLARENA... Wlasna bronia... ''Stary'', ja pamietam jak sie w ten sposob z kolegami wyzywalem w 7-8 klasie podstawowki.

Potrafie byc rownie chamski wobac chama jak on tylko ze ja to robie sporadycznie i tylko jak juz naprawde musze a dla niego to cale zycie takie pokopane dlateo trudno sie dziwic ze jego kumple ktorych ma zreszta malutko to tacy sami osobnicy jak on sam...

Niesssamowite. Moi koledzy pytaja mnie co to za pojeb ten MCLAREN. Wciaz intryguje mnie twoja nagla zmiana w zachowaniu po tym, jak zacytowalem twojego posta, praktycznie zwrot o 180* :)

Ubaw byl niezly i szkoda tylko ze ta kilkuosobowa grupka pomylencow nie daje zyc pozostalej grupie na tamtym forum i przez to nie da sie z niego korzystac... ja do mmorpg.pl nic nie mam poza tym ze niewiadomo czemu pozwalaja aby ich prace jaka wkladaja w to forum marnotrawil klan idiotow.

Tez uwazam, ze dawno powinni zablokowac ci dostep do forum, zebys wiecej nie mogl po cichu na nie psioczyc, jak to otwarcie robia twoi koledzy... Tak samo jak ty banujesz kazdego, kto sie przypadkiem z toba nie zgadza :o

Przegladalem sobie z czystej ciekawosci rozne fora, na ktorych twoja kariera konczyla sie bardzo szybko, bo nie miales stadka malo rozgarnietych fanboiow wlazacych ci w dupe przy kazdej okazji za soba, zeby dodac pewnosci i animuszu (kazdy ma swoj sposob) i wyglada na to, ze juz od dawna jebie ci w glowie i nigdzie nie zagrzales miejsca na dlugo, bo kazdy ignorowal twoja paplanine tak jak ja tutaj :

A teraz czekamy na wylew kolejnych 5-10 postow i tych pseudo-flamow na poziomie szkoly podstawowej.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 14:45 
Cytuj  
nie kumam o czym wy mowicie , kto ma racje i kto kogo sfałszował :smile:
ale jako liberał-fanatyk :smile: nie cierpie banowania, wiec moze komus pomoze lista aktywnych proxy, jest tam kilkaset tysiecy w tym HIGH ANONYMITY PROXY

http://www.atomintersoft.com/products/a ... list/8080/

pozdrawiam :razz:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 15:08 
Cytuj  
LOL Konrador wiesz co to ze jestes debil to ja wiem :smile: ale co ty zmyslasz za glupoty to juz poezja normalnie :smile: Wez sie stary lecz bo jeszcze ze 2 lata zycia w takim napieciu i zostaniesz roslina :razz:

Cytuj:
Przegladalem sobie z czystej ciekawosci rozne fora, na ktorych twoja kariera konczyla sie bardzo szybko...


Oooo to ciekawe a o jakich forach mowisz bo ja nie znam zadnego gdzie niby pisuje a moja kariera sie tam skonczyla ROTFL - ale ty to tak lubisz cos sobie uroich w tej pustej glowie...

Widzisz problem jest taki ze ten caly falme tutaj byl dla jaj aby cie wnerwic bo jestes strasznym palantem i niestety dobrze o tym wiesz...
I nie pisz mi o swoich urojonych kolegach co sie niby ze mie smieja bo ty poza paroma kretynami tutaj zadych innych kolegow nie masz - co zreszta dowodzi ze w ogole o nich piszesz zeby pokazac ze jest inaczej - zachowujesz sie jak psychol i niestety dla czytajacych twoje bzdury nim jestes.

Co do tego co ktos pisze na mmogspot pod adresem mmorpg.pl to chyba ich wolna wola, ja jak sam dobrze wiesz nic takiego nie robie.

W ogole to ROTFL jak ty musisz prosic tych swoich przyglupiastych kolegow aby ci donosli co ta mna mmogspot sie dzieje BUEHEHE tymbardziej to dowodzi twojej skrajnej glupoty...
Poza tym mozesz nie sprawdzac w nocy o 3-4 czy mozesz wejsc na mmogspot bo jak ci napisalem wczesniej NIZ Z TEGO - wybij sobie z glowy to ze kiedykolwiek tam wejdzisz :smile:
wiec mozesz tak usilnie nie sprawdzac.

To za nadal bawisz sie w wycinanki tez jest smiesze bo to do niczego nie prowadzi, o ile informatorzy ciebie poinformowali moze jedna osoba napisala cos zlego o mmorpg ale to jest jej prawo a cala masa ludzi ma inne zdanie co jest np. w poscie kolejnym z wklejonego tematu przez Ciebie gdzie Mazee pisze cos innego... no ale niemoglbys tego wklejac bo obalalbys wlasny mit o wojnie miedzy mmogspot i mmorpg i czym bys ty sie wtedy zajmowal BUHAHAAH...

Jest mase faktow ktore przemawiaja za tym ze jestes popaprany i psychiczny:
1. zbierasz wycinki tekstow moich i innych.
2. namawiasz innych aby ci podsylali posty z mmogspot abys mogl je potem sprytnie przedstawiac w niewiadomym celu.
3. liczysz ile razy i gdzie ja wchodze na mmorpg.pl zupelnie jalbym nie mogl tu zagladac.
4. wymyslasz histroiie o swoich pseudo kolegach ktorzy niby sie ze mnie smieja.
5. zmyslasz jakies fora na ktorych niby bywam a niby moja kariera sie tam skonczyla
6. oczerniasz kazdego z mmogspot kto napisze cos przeciwko Tobie lub mmorpg.pl przypisujac im odrazu to ze sa moimi kolegami (a prawda jest taka ze masa ludzi Ciebie zna i ma na Twoj temat sluszne zdanie i nie musza byc moimi kolegami).
7. nidgy nie piszesz nic aby skutecznie bronic swoich racji tylko zawse piszesz o jakims zachowaniu dziecinnym a jedynym dzieckiem jestes ty w dodatku psychicznym.
8. starasz sie podpuszczac innych aby pisali przeciwko mmogspot jakby w ogole cala sprawa dotyczyla tego forum a nie tylko Ciebie i mnie.
9. Plujesz na kazdego kto ma inne zdanie niz ty kimkolwiek jest- zreszta za to dostales bana na mmogspot.

itd. itp.
i smieszysz mnie tak ze dawno sie tak nie bawilem :smile:

Chcesz dalej prowadzic ta gre tutaj abys mogl zbierac moje teksty prosze bardzo.
Dla mie to tylko swietna zabawa i beczka z debila jakim niestety jestes...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 15:08 
Cytuj  
McLaren - przyjaciel twoim slownikiem, zacznij sie z nim zaprzyjazniac bo trudno zrozumiec cos z twoich wypocin.
Robisz blad (lub kilka) w prawie kazdym zdaniu, a to swiadczy tylko o nieznajomosci gramatyki albo lenistwie nie pozwalajacym na usuniecie przynajmniej najbardziej razacych bledow.

Druga sprawa - jak juz przestales sie tak podniecac zbanowaniem kogos, to spojrz na swoje posty... przeczytaj je sobie i uswiadom jakie pierdoly wypisujesz.
Zachowujesz sie jak dwunastoletnie dziecko, ktore sie wlasnie czyms za bardzo podniecilo.

Trzecia sprawa - Przelicz ilosc swoich postow i zastanow sie czy nie swiadcza one o zbytniej pobudliwosci, moze czas na wizyte u lekarza?

Czwarta sprawa - Po co tworzysz nowy temat na mmogspot? aby kilka osob zaczelo ci lizac dupe?
Naprawde czujesz sie tak niedowartosciowany? moze zacznij robic cos innego poza siedzeniem przy kompie?

To tyle.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 15:19 
Cytuj  
Art
widzisz problem w tym ze ja sie nie podniecam zbanowanie mkogokolwiek tylko podnieca sie tym konrador ktory nie moze tego przezyc ze dostal bana.

Jezeli nie mozesz czytac moich postow to ich poprostu nie czytaj lub/i nie zagladaj w ten konkretny temat.

Jedyny temat na mmogspot ktory zrobilem w zwiazku z konradorem byl zabawnym zarcikiem i nie chodzilo o to zeby ktokolwiek i cokolwiek komus lizal...

I ostatnia sprawa, widzisz ilosc moich postow jest normalna bo odpowiadam na posty kilku osob dlatego jest ich wiecej - zreszta czy ty tez bezdiesz liczyl ile razy i gdzie odpowiadam? to zycze milej zabawy...

Poza tym czemu jestes taki stronniczy i nie zapytasz konradora czemu on zakladal ten topic tutaj? Czy moze teraz ty ja kto piszecie ciagle - ktos komus chce cos polizac?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-10-17 16:25 ]</font>

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 16:19, McLAREN napisał:
Art
widzisz problem w tym ze ja sie nie podniecam zbanowanie mkogokolwiek tylko podnieca sie tym konrador ktory nie moze tego przezyc ze dostal bana.

Jezeli nie mozesz czytac moich postow to ich poprostu nie czytaj lub/i nie zagladaj w ten konkretny temat.

Jedyny temat na mmogspot ktory zrobilem w zwiazku z konradorem byl zabawnym zarcikiem i nie chodzilo o to zeby ktokolwiek i cokolwiek komus lizal...

I ostatnia sprawa, widzisz ilosc moich postow jest normalna bo odpowiadam na posty kilku osob dlatego jest ich wiecej - zreszta czy ty tez bezdiesz liczyl ile razy i gdzie odpowiadam? to zycze milej zabawy...



Prawdziwy problem tkwi w tym, ze ty sie jednak tym zbytnio podniecasz i ilosc postow o tym swiadczy.
Jesli mialbys cos konkretnego do powiedzenia to zrobilbys to raz.

Ty natomiast zyjesz tym banem, to cie strasznie nakreca dlatego odpowiadasz co chwile bardzo sie przy tym wydzierajac.

Zamiast zajac sie czyms ciekawym ty wolisz pisac te same pierdoly dodajac do tego "BUAHAHAHA, ROTFL, HAHAAHA" i inne.
Nie wstaniesz od kompa tylko zalozysz nowy temat na mmogspot lub wejdziesz tutaj.

Pomysl jakie twoje zycie bedzie znow puste gdy sprawa przycichnie...

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 15:37 
Cytuj  
Oczywiscie nie masz racji, zrobilem to raz i chcialem na tym jednym poscie zakonczyc sprawe - zerknij na poczatek i zrobilem to w sposob normalny.

To co piszesz jest smieszne bo te same teksty pisze knrador ja poprostu pisze w jego stylu- dlatego ze to topic FLAME.
Dokladnie to co masz przeciwko mnie moglbys napisac do kazdego kto tutaj w tym temacie cos napisal.

Cala sprawa zamyka sie w tym ze:
1. konrador przesadzil na mmogspot.
2. PROSILEM go aby przestal
3. olal mnie, zlamal regulamin mmogspot
4. dostal bana

Koniec tematu, cala ta dlasza farsa TUTAJ jest tylko jego sprawka a ja sie tylko z nim swietnie bawie.

Jezeli Twoim zdani mnie napisalem nic konkretnego odpowiedz KTO? w tym TY, napisal tutaj cos konkretnego...
Ja przynajmniej nie pisze jednego zdania w kotrym sa same inwektywy i na tym koniec ja kwidac mam cos do powiedzenia mimo ze robie to dla jaj bo dla mnie calej sprawy w ogole NIE MA!!! ktos dodstal bana, ten ktos wie za co i powinien byc koniec calej sprawy.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 16:29 
Cytuj  
Art - racja.
MAC LARNETEN - bzdury.

Mam bana na http://www.mmogsprut.cum :D Dziekuje :******************

A, jeszcze jedno do Arta. Przeciez czlowiek bez wartosci dowartosiowuje samego siebie nawet najmniejsza bzdura;)

Jeszcze raz dziekuje za bana MacLaren :*************

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.