mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 17:12 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 15:22, McLAREN napisał:
Mam nadzieje ze ta normalna czesc userow z mmorgp.pl potraktuje te moje posty poza PIERWSZYM ktory napisalem jako wyglup

Osobiscie nie liczyłbym na to ....Najlepiej oddaja to słowa Karola ,ktore powiedział bodajze w watku mareczka :"Po to czlowiek przez tyle lat sie uczy(ł) zeby moc powiedziec komus spierdalaj w sposob cywilizowany i dowcipny. A jesli akurat 'komus' nic Ci nie przychodzi do glowy to... (i tu werble, napiecie siega zenitu)... NIC NIE PISZCIE.
Jak mawial O.Wide "niektorzy powinni wiedziec kiedy przestac pisac... czasami nawet jeszcze zanim zaczna "
...
btw: Nie odnosicie wrażenia ze McLAREN swoim stylem przypomina taunisa ? Ale on chyba nie jest właściwym wzorem do naśladowania drogi moderatorze :>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Razorback6(3) dnia 2003-10-17 18:15 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 17:31 
Cytuj  
Coz, Razor moge powiedziec.
Dla mnie to wyglup, jak widac nie chodze po tematach innych tutaj i nie smiece.
Kazdy moze sobie o mnie myslec co chce nie zabiegam o wzgledy nikogo na tym forum.
A spierdalaj powiedzialem juz dawno konradorowi ale widac nie zrozumial.

W ogole nie chciale mtu nic pisac poza jednym postem ale jakos tak mnie to bawilo...
MSPANC :grin:
Czy to zle czy dobrze kazdy oceni sobie sam, ja nikomu tutaj nie bede nic lizal bo nie mam w tym interesu, nie musze nic nikomu udowadniac na tym forum a juz napewno nie w tym temacie.

Znam wielu "starych wyjadaczy" z tego forum ale nie bede tez sie odwolywal do ich tekstow aby sobie tutaj zyskac cokolwiek ja to ty zrobiles wlasnie...

Kto mnie zna dlugo wie kim jestem i co soba reprezentuje - to co pisalem w tym FALME-temacie jak juz wspominalem to sa dla mnie jaja z konradora - proba nasladowania jego postow wobec innych aby czegos go to nauczylo - i co zreszta widac zaczal sie bardziej pilnowac i rura mu zmiekla - i to jest sukces.

Teraz juz moze faktycznie za duzo tego wiec sobie odpuszczam, wiem ze konrador jeszcze mi tu popyskuje bo nie mogl by zyc nie majac ostatniego slowa ale coz - co mial dostac dostal.

Nikogo i za nic przepraszal nie bede, bo to temat FLAME na ktorym swietnie sie bawilem.

Resumujac cala sprawe:
Konrador zle sie zachowal na mmogspot, dostal bana, i dla mnie sprawa jest zamknieta.
Teraz tu wywolal zamieszanie ja mu pomoglem i koniec zabawy bo mi sie juz znudzilo.

Zycze tylko wszystkim oceniajacym mnie wiecej zdrowego rozsadku i mniej stronniczosci...

CU & PEACE


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 17:40 
Cytuj  
czy ty robisz cos poza refreshowaniem mmorpg.pl i odpisywaniem co chwil ana posty ?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 18:25 
Cytuj  
Ashton nie naciskaj bo jeszcze fun stracimy :(

Btw. wcale nie trzeba zle sie zachowywac na mmogspot zeby dostac tam utesknionego bana :*

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Peonz0r dnia 2003-10-17 19:26 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 18:32 
Cytuj  
Kto mnie zna dlugo wie kim jestem i co soba reprezentuje - to co pisalem w tym FALME-temacie jak juz wspominalem to sa dla mnie jaja z konradora - proba nasladowania jego postow wobec innych aby czegos go to nauczylo - i co zreszta widac zaczal sie bardziej pilnowac i rura mu zmiekla - i to jest sukces.

Ty naprawde wierzysz w to co mowisz? Jesli tak to naprawde ci wspolczuje.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 18:36 
Cytuj  
On zyje w innym swiecie, te podlizywanie sie na mmogspot tak na niego podzialalo ze juz nie odroznia rzeczywistosci od marzen :sad:


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 18:37 
Cytuj  
Szkoda faceta :( Ma talent chlopak, potrafi l33t skrypty robic :(
Chlip:(

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 19:52 
Cytuj  
Jako, ze nie potrafia mi dac permanetnego bana na sajta i nie dadza nigdy to...

Cytuj:
Reasumując... Moderator, co najważniejsze musi być PRZYJACIELEM, przyjacielem forum, przyjacielem użytkowników starych i nowych, znawcą tematu w każdym calu, musi stale pobudzać forum, nakręcać, poddawać pod wątpliwość niektóre aspekty tematu forum, prowadzić nowe ciekawe dyskusje, może nawet konkursy na najlepszy tekst, dobra wypowiedz, ciekawe rozwiniecie tematu a wreszcie być niejako nauczycielem, szefem, kolegą, policjantem, sędzią i przede wszystkim bardzo chcieć to robić i czuć w tym przyjemność.


WTF? Ten kolo jest psycho :|

A caly tekscic tutaj

Beast wstydz sie:( Nawet w polowie tak fajny nie jestes:(

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Peonz0r dnia 2003-10-17 20:56 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 20:16 
Cytuj  
Peonz0r zejdz jeżeli mozesz z drążenia tego tematu bo to do niczego nie prowadzi. Cała ta sprawa to sprawa między Konradorem i McLarenem i proponuję aby załatwiali to między sobą (niezależnie od tego jak i jakim wynikiem się to skonczy). Początkowo chciałem się zaangażować w miarę polubowne załatwienie tej sprawy (bynajmniej nie z włąsnej inicjatywy) , aczkolwiek po rozpoczęciu topicu tutaj zastanawiam się czy nie szkoda na to tracić czasu.

Spór powstał na linii Konrador i McLaren - dwóch osób a nie dwóch serwisów. Fakt, iz osoby te pełnią rózne funckje w obu serwisach nie daje podstaw by głośić tezy ze taki własnie konflikt ma miejsce. Jest to poprostu totalna bzdura.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2003, 11:04 
Cytuj  
Toczy sie to na publicznym forum, Ice. Nie na prywatnym. Chca to latac miedzy soba niech pojda pochatowac:<

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2003, 14:41 
Cytuj  
"Dlużyzna panie" :/

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2003, 16:13 
Cytuj  
"Az sie chce wyjsc z kina ..." :smile:


_________________
------

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2003, 19:18 
Cytuj  
"..i wychodze." :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 23:03 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-17 18:12, Razorback6(3) napisał:
Najlepiej oddaja to słowa Karola ,ktore


Dżisus, jeszcze zyje a juz mnie cytuja :smile:

Cos bym maddrego napisal ale nie moge ochlonac ciagle po tym jak na pierwszej, czy drugiej stronie dowiedzialem ze sie Konrador jest z Lublina :wink:

Ja proponuje pogodzic sie. Konrador jest zabanowany tam, tutaj sie zabanuje Mareczka i rownowaga w przyrodzie bedzie zachowana :grin:

A tak juz zupelnie powaznie - po cholere wogole ten watek zakladales Konrador? Z tego co czytam to niezalezy Ci na postowaniu na tamtym forum. Wiekszosc ludzi ma wyrobione swoje zdanie o nim tez => ten topic jest bezprzedmiotowy.
Ja sie tam sam zabanowalem - nie lubie jak mnie ktos na dzien dobry traktuje jako zlodzieja wiec tam nie zagladam.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 23:15 
Cytuj  
(...) nie moge ochlonac ciagle po tym jak na pierwszej, czy drugiej stronie dowiedzialem ze sie Konrador jest z Lublina(...)

Chyba powinienem sie obrazic :o

A tak juz zupelnie powaznie - po cholere wogole ten watek zakladales Konrador?

Juz o tym pisalem na pierwszej, czy drugiej stronie... I tylko po to zalozylem ten topic tutaj.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 07:29 
Cytuj  
jeszcze te nudy się ciągną?

*ziew*

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 09:31 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-24 00:03, Karol66 napisał:

... dowiedzialem ze sie Konrador jest z Lublina :wink:

A co zlego w Lublinie ? :grin:
Zreszta z tego co pamietam uzywales serwera resetnetu do pokazywania screenshotow, takze jakis zwiazek z LBN masz :smile:

Cytuj:
Ja sie tam sam zabanowalem - nie lubie jak mnie ktos na dzien dobry traktuje jako zlodzieja wiec tam nie zagladam.

Hmmm ... zlodzieja ?? Nie wiem kiedy i w jaki sposob to sie odbylo ... ale juz w takim razie staje sie poje$#@$ - taka cicha i czasami niecicha wojna miedzy tymi serwisami. No i szkoda, ze nie bedziesz sie i tam udzielal, bo ... zreszta kazdy wie jaka masz wiedze o mmorpgach w ktore grasz.

pozdrawiam.


_________________
------

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 09:50 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-24 00:03, Karol66 napisał:

Ja proponuje pogodzic sie. Konrador jest zabanowany tam, tutaj sie zabanuje Mareczka i rownowaga w przyrodzie bedzie zachowana :grin:



Mareczka, Karoleczka co za różnica.
Złodziej jestes?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-10-24 10:53 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 10:28 
Cytuj  

A co zlego w Lublinie ? :grin:
Zreszta z tego co pamietam uzywales serwera resetnetu do pokazywania screenshotow, takze jakis zwiazek z LBN masz :smile:


Ja kocham Lublin.
Nawet sobie przygotowalem takie macro w SB "Lublin przeprasza za Scorp'a" :grin: (mialem je odpalac po kazdym grupowym ganku) a teraz bede musial tam jeszcze Konradora dopisac :wink:


Hmmm ... zlodzieja ?? Nie wiem kiedy i w jaki sposob to sie odbylo ... ale juz w


Ja przegladajac stronki lubie otwierac tysiace okien bo tylko w ten sposob jestem w stanie zapanowac nad tym co czytam.
NIENAWIDZE jak ktos blokuje uzycie prawego klawisza i dodatkowo poprzedza je tekstem w stylu "co kombinujesz? :wink:".
Tym bardziej ze to przed niczym nie zabezpiecza a tylko uprzykrza zycie userowi.
Pamietam ze kiedys jak to skomentowalem na mmorpg.pl to wtracil sie z ktos "z ekipy" i powiedzial cos w stylu ze "tak ma byc zeby nam nikt nie kradl obrazkow".
Moge podsumowac to tylko jednym wielkim LOL :grin:

I prosze mi nie mowic ze ja mam uprzedzenie bo "jestem z mmorpg.pl".
Nie jestem - moderatorem forum DAoC a potem SB zostalem "bez pytania" bo Ferg pewnie pomyslal ze jak zrobi mnie modem to bede mial mniej czasu na spamowanie :grin:
(j/k)

A co do postu Mareczka.
Czuje sie obrazony - narazono na szwank moje dobre imie.
Cytujac McL:
"Nie mam zamiaru z Toba gadac o czym napisalem Ci ostatnio wielokrotnie bo jestes tylko malym prostakiem, nieokrzesanym, a buty masz wypchane sloma która usilnie starasz się schowac ale slabo wychodzi. "

Nic dodac - nic ujac :grin:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 12:19 
Cytuj  
heh zabezpieczenia w java scripcie.. nadal sa idioci ktorzy wierza ze to cos daje ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.