mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 23:40 
Cytuj  
ICE ty parszywy dwulicowy skurwysynu, co ty sobie wyobrazasz, czy ci huja drzwiami scisneli ? :grin: Zachowujesz sie jak niedorozwiniete dziecko bladzace miedzy okazjami otrzymania lizaczka. FreeShard jest dla graczy ktorzy za to nie musza placic jak sama nazwa wskazuje a ty skurwielu na wszytkim bys chcial kase zbijac. Nawet taka blachostka jak forum stala sie przez ciebie sprawa sporu - ale moze to jedyne nas wszystkich laczy przeciwko tobie ---> chodzi tu o polskie FreeShardy. Zajmij sie lepiej swoja robota i nie wpierdalaj sie w nieswoje sprawy bo obudzisz sie z reka w nocniku. Daj sobie spokoj stary jak cie wypierdalaja to znaczy ze cie nie chca pazero jebana.

Zaluje tylko ze niektorzy nie polapali sie jeszcze ze tobie zalezy tylko i wylacznie na jednym: kaska kaska kaska kaska.

Sajo kurwa nara, wujku scruge :evil:.

Bez pozdrownien bo nie mam nastroju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 23:45 
Cytuj  
ROTFL. Co za ból. Nauczyłem sie lac na takie posty już z pare lat temu . Proszę o więcej :grin:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 00:16 
Cytuj  
Wiec tak dobrze ze sie nauczyles lac na takie posty bo jak zaczna odpisywac tu ludzie popierajacy moja opinie o twojej osobie bys sie zalamal chlopczyku. A olewaj sobie a zdanie o tobie zostanie takie same. Ja swojej opini nie zmienie (czyt. wyzej :grin: ) Nie pozdrawiam pazero.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 00:47 
Cytuj  
nie oszukujmy sie zawsze chodzi o kase :< chociaz czasem niektorzy przeginaja
warto sie panie burito wilkolak co juz nie pierwszy raz powtarzam od mlodych lat uczyc ze nie wszystko daja za darmo

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 01:07 
Cytuj  
*przeczytał post BuRito i wszystko mu opadło*
a tak na serio: bo za prace baranie sie placi!!!
Sorka za edit, ale mam jeszcze 1 uwage:
Kurwa mac, ja juz czynow spolecznych mam z lekka dosyc, zwalszcza mam zle wspomnienia z podstawowki i LO, kiedy Partia rosla w sile, ludzie zyli dostatniej a brygady spolecznikow wykladaly krawezniki i sialy trawke przed komitetem PZPR. Co za demoralizacja... kurwa, wszystko chca za darmo :/ A efekt jest taki ze sie zarabia przez to 600 PLN/miesiac
_________________
Vhailor [The Outcasts]
Siege Perilous
Shadowlords



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-02-06 01:12 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 01:17 
Cytuj  
Vhailor
twierdzisz, ze Fergerod to pipa, bo robi forum za darmo ? i ze to forum jest do dupy, bo jest za darmo ?
czegos nie kumam...
czy dostajesz kase za moderowanie mmogspot ?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 01:33 
Cytuj  
Zgadzam sie z Burito i z "zapytajnikiem" Tolla, i chociaz post jest ostry nieco ..hmm..moze sie nalezalo?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 01:57 
Cytuj  
nalezalo? a moze i mu sie tam nalezy za cos ja nie wnikam ale jak to milo zobaczyc zdesperowanego chlopca z cl ktory chce sobie pomoc bluzgajac i mysli ze jak wysle piecdziesiat chujow i sto jeden kurew na board to mu nagle zrobia cl od nowa za darmo a ice przeprosi za nieporozumienie
jest roznica pomiedzy robieniem czegos dla ludzi w wolnym czasie jako hobby a ZADANIEM zeby ktos komus cos dal za darmo
burito spierdalaj z tekturka w lapie na dworzec glowny tylko napisz sobie tam zeby ci serwerek do uo postawili za darmo to moze sie ktos zlituje :[

*

Posty: 116
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 02:34 
Cytuj  
Konrador --> chyba jednak nie dokonca wiesz o co w tym wszystkim biega..
Poza tym - "i kto to mowi"
Ze sobie pobluzgal- no coz to przynosi ulge :smile:, ale jak powiedzialem na poczatku- nie lapiesz w czym rzecz.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 03:45 
Cytuj  
Poza tym - "i kto to mowi"

a co to znaczy? moze mi powiesz ze to ja gram sobie na cl podcierajac sobie dupe licencja? a moze jako kolejna osoba zamierzasz uczepic sie mojego windowsa i office'a.... bardzo oryginalne

Ze sobie pobluzgal- no coz to przynosi ulge , ale jak powiedzialem na poczatku- nie lapiesz w czym rzecz.

ja wszystko lapie i dowiaduje sie o wielu sprawach wczesniej niz by ci sie moglo wydawac

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 08:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-06 01:17, Toll napisał:
Vhailor
twierdzisz, ze Fergerod to pipa, bo robi forum za darmo ? i ze to forum jest do dupy, bo jest za darmo ?
czegos nie kumam...
czy dostajesz kase za moderowanie mmogspot ?

Nie przeginasz troche ze swoim wniskowaniem? Nie obrazaj mnie :/


_________________
Vhailor

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 09:50 
Cytuj  
Vhailor.
nienerwowo...
nie bierz wszystkiego do siebie.
w koncu to dzial flame. nie trzeba sie obrazac od razu.
ja wiele rzeczy robie za darmo. pomagam ludziom biedniejszym, z mniejszym doswiadczeniem (chodzi o realny swiat)... i nie czuje sie z tego powodu gorszy.
ale nigdy przy tym nie mowilem, ze jestem wladca swiata i jedynym sprawiedliwym.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toll dnia 2002-02-06 09:51 ]</font>

*

Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 11:02 
Cytuj  
konrador heh tak jak Mleko mowil ty nadal nic nie rozumiesz i raczej watpie abys cos zakumal. Poczytaj sobie posty czlowieka o xywce Fergerod. Polecam temat "nowe forum" moze wtedy otworza ci sie oczy i przejrzysz logicznie na swiat. I nie twierdz ze jestem mlodszzy od ciebie, skad wiesz :razz:

Co do tabliczki to niezly pomysl, wytrzasnoles go z wlasnej praktyki rozumiem :grin: :grin: :grin:

I tak nawiasem mowiac starasz sie przedstawic w swietle czlowieka dojrzalego i inteligentnego ale wiesz co, nie wychodzi ci :grin: Czytajac twoje posty czlowiek sie zastanawia czy ma plakac czy sie smiac :lol: z twojej glupoty chlopczyku.

*

Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-06 01:07, Vhailor napisał:
*przeczytał post BuRito


Heh, szacunek dla Vhailor'a za to ze jedyny chyba napisal poprawnie moja xywke :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 11:21 
Cytuj  
konrador heh tak jak Mleko mowil ty nadal nic nie rozumiesz i raczej watpie abys cos zakumal.

tak fakt mam problemy z zakumywaniem cokolwiek to znaczy...

Poczytaj sobie posty czlowieka o xywce Fergerod. Polecam temat "nowe forum" moze wtedy otworza ci sie oczy i przejrzysz logicznie na swiat.

tak tak ja rozumiem o co wam chodzi i czego placzecie tez wiele rzeczy ktore on robi/stara sie zrobic uwazam za kurewstwo ale w tym konkretnym przypadku jest inaczej

I nie twierdz ze jestem mlodszzy od ciebie, skad wiesz :D a to ze post byl ostry no i huj to sa flamesy a nie pogawedki. Nalezalo sie i juz :P

wnioskuje po stylu wypowiedzi

Co do tabliczki to niezly pomysl, wytrzasnoles go z wlasnej praktyki rozumiem :D :D :D

nie
to pomysl ludzi ktorzy ZADAJA czegos za darmo - takich jak ty :/ pomyslalem ze ci sie spodoba

I tak nawiasem mowiac starasz sie przedstawic w swietle czlowieka dojrzalego i inteligentnego ale wiesz co, nie wychodzi ci :D Czytajac twoje posty czlowiek sie zastanawia czy ma plakac czy sie smiac :lol: z twojej glupoty chlopczyku.

popracuj nad gramatyka a potem zabierzesz sie za ocene moich postow i tego jak ja probuje siebie przedstawic :(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 11:34 
Cytuj  
Boze... w jakim innym miejscu mozna spotkac tylu maniakow co tutaj?
ICE, laczacy w sobie najlepsze cechy ministra Kaczmarka, Stalina i Leppera, Konrador - chodzaca maszyna do postowania dzialajaca w mysl zasady "zidentyfikuj pierwszy z grzegu cel i postuj az gosc wybuchnie plomieniem" :smile: czy tez ta cala rzesza mniej znanych maniakow, schizofrenikow, dewiantow i kolarzy.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 11:47 
Cytuj  
hehe tak :[
ja tylko dodam zeby nie bylo zadnych zbednych nieporozumien
jesli mialbym wybierac po ktorej stronie stoje - cl czy mmogspot to wybiore to drugie stad te flamy w tym topicu
tak przeczytalem wskazany topic na cl forum i nic nowego sie nie dowiedzialem niestety :(
co do akcji ice'a to nie bede komentowal :)
nie miejsce i pora D;

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 12:23 
Cytuj  
Cytuj:
tak przeczytalem wskazany topic na cl forum i nic nowego sie nie dowiedzialem niestety :sad:
co do akcji ice'a to nie bede komentowal :smile:
nie miejsce i pora D;


O! Kolejny wyznawca zasady ze prawdziwego faceta poznajemy nie po tym jak zaczyna ale... :smile: D) :wink:

*

Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 14:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-06 11:21, konrador napisał:

to pomysl ludzi ktorzy ZADAJA czegos za darmo - takich jak ty :/ pomyslalem ze ci sie spodoba



Czy ja zadam czegos za darmo ?? czy ja cos takiego powiedzialem, wydaje mi sie ze nie. A ty lapiesz mnie za slowka ale niestety zle mnie rozumiesz. :razz:. konrador zrozum ze nie ciebie flamowalem ja do ciebie nic nie mam, caly ten temat jest poswiecony dwulicowosci ICE'A a ty bierzesz to zbyt do siebie.

Dobrze wiesz ze chodzilo mi o to gdy ICE zostal wyzucony z ekipy CL to najezdzal na nich, nasmiewal sie, ba... poszedl nawet posmarowac do ludziom z SC.

Pozniej sie tlumaczyl swoja ambicja i checia pomocy dla CL i ze on w SC to taki szpieg. :lol: smiechu warte !

Wiec nie bierz za bardzo do siebie tego posta, bo mnie to naprawde wszystko gowno obchodzi co ty piszesz i jak probujesz sie wywyzszac :razz:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 15:19 
Cytuj  
bah szkoda mi czasu na ciebie
:[

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.