mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 03:50 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Ja bym tam radzil wam sie od nich odfakac :), b o jeszcze jakas mafia was zacznie scigac... Big Cool Team :P

Masz jeszcze jakies inne madre rady? :roll:


Ano mam, nie pisz wiecej na tym forum :) :) :) dobra rada co nie?:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 03:51 
Cytuj  
Nie za bardzo.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 09:12 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Zematis napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Ja bym tam radzil wam sie od nich odfakac :), b o jeszcze jakas mafia was zacznie scigac... Big Cool Team :P

Masz jeszcze jakies inne madre rady? :roll:


Ano mam, nie pisz wiecej na tym forum :) :) :) dobra rada co nie?:)

Malinowy chlopcze! Blyskotliwosc Twoich wypowiedzi mnie poraza...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:40 
Cytuj  
czyj alt to jest ?!

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:43 
Cytuj  
Żaden, to jakiś troll :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:49 
Cytuj  
z darmówek przyleciał?

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:52 
Cytuj  
nah, z WoWa!!@1~!~
WOW > UO wg niego and so on, ale let's get back to the topic, bo może będę miał jakieś info, o ile zacna prokuratura raczy mnie poinformować o jej pracy


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 17:09 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
nah, z WoWa!!@1~!~
WOW > UO wg niego and so on, ale let's get back to the topic, bo może będę miał jakieś info, o ile zacna prokuratura raczy mnie poinformować o jej pracy


ja juz nie moge się doczekać na to info!!! fajny w ogole jestes - donosiciel i informator :) no ale oczywiscie cie rozumiem! ja tez bylbym oburzony na twoim miejscu - w koncu jestes bezposrednio zainteresowany sprawa - i z pewnoscią napisalbym donosik... a zaraz potem napisalbym donosiki na wszystkich ludzi z grona moich znajomych, ktorzy w ten lub inny sposob, na codzien, lub okazjonalnie, lamią prawo...

moze zastanow się jeszcze, czy przypadkiem aby nie znasz kogos kto nie placi abonamentu RTV, pali trawe albo kupuje lewe fajki... prokuratura juz czeka na twoj telefon

gdyby było wiecej takich ludzi jak ty, świat byłby lepszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 17:28 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
ja juz nie moge się doczekać na to info!!! fajny w ogole jestes - donosiciel i informator :) no ale oczywiscie cie rozumiem! ja tez bylbym oburzony na twoim miejscu - w koncu jestes bezposrednio zainteresowany sprawa - i z pewnoscią napisalbym donosik... a zaraz potem napisalbym donosiki na wszystkich ludzi z grona moich znajomych, ktorzy w ten lub inny sposob, na codzien, lub okazjonalnie, lamią prawo...

moze zastanow się jeszcze, czy przypadkiem aby nie znasz kogos kto nie placi abonamentu RTV, pali trawe albo kupuje lewe fajki... prokuratura juz czeka na twoj telefon

gdyby było wiecej takich ludzi jak ty, świat byłby lepszy.

Niestety takich ludzi jak Ty jest duzo. Narzekamy, ze nie mamy spoleczenstwa obywatelskiego, interesujacego sie zyciem publicznym, a frekfencja w wyborach jest niska. Przeciez lepiej stac z boku i patrzec jak dresy okradaja dzieciaka, bo nie jestes osobiscie zaangazowany. Albo brzydzic sie donoszeniem na policje w mysl jakiejs chorej solidarnosci z przestepcami. No bo wkoncu policja to zlo wcielone, a chlopaki z miasta czy funsoft to fajni ludzie, ktorzy poprostu radza sobie w trudnych czasach.


Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 17:34 
Cytuj  
Paul Kersey - Death Wish

On tez poradził sobie w trudnych czasach....

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 19:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
...


dosc sprawnie zmanipulowales moja wypowiedz, ale wierze ze tak naprawde rozumiesz o co mi chodzi. bicie dzieciaka to zupelnie inna sprawa, niz prowadzenie pirackiego shardu. to drugie porownalem do nieplacenia abonamentu i palenia trawy. szkodliwosc spoleczna wszystkich tych 'przestepst' jest tak znikoma, ze donoszenie na osoby je popelniajace w zadnym wypadku nie jest implikowane troską o dobro spoleczenstwa czy porzadek prawny, a raczej zawiścią, checia narobienia kolo dupy komus, kogo sie nie lubi (w przypadku Polakow, czesto sprowadza sie to do utrudnienia zycia dowolnemu czlowiekowi, ktorego sie nie zna - ot tak dla przyjemnosci), lub po prostu czystym skurwysyństwem.

i na koniec: gdyby to twoj brat/kuzyn/przyjaciel/kolega/znajomy prowadzil ten shard, to tez uznawalbys za sluszne donoszenie na niego?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 19:19 
Cytuj  
Nie wiem ile masz ale takie poglądy to ja miałem w wieku 15 lat ...

Czas wydorośleć ?...

Prawde mówiąć pewne wartości powinno sie stosować poczynając od najmniejszych spraw.

Cytuj:
i na koniec: gdyby to twoj brat/kuzyn/przyjaciel/kolega/znajomy prowadzil ten shard, to tez uznawalbys za sluszne donoszenie na niego?


Sam bym na pewno nie doniósł , pewnie wartości są ważniejsze od innych. Jednak nie miałbym najmniejszych preetensji do ludzi którzy by to zrobili.

Nie oczekuje że zrozumiesz to, może to być ciężkie na pewnym poziomie emocjonalnym/intelektualnym.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 19:48 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):

Cytuj:
i na koniec: gdyby to twoj brat/kuzyn/przyjaciel/kolega/znajomy prowadzil ten shard, to tez uznawalbys za sluszne donoszenie na niego?


Sam bym na pewno nie doniósł , pewnie wartości są ważniejsze od innych.


Oj co za konsekwencja. Co za lojalnosc wobec sprawiedliwosci społecznej i prawa. Co za przejaw dorosłości. Gratuluję rozmiaru peniska. Teach me more my darling. Moja szparka płonie z namiętności hihihiiihi lol omg

Za reszte starczy link viewtopic.php?p=337606&highlight=#337606


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 19:54 przez eska, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 19:53 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
...
pewnie - najlepiej zdeprecjonować moja osobe, podajac w watpliwosc moj wiek, poziom intelektualny i emocjonalna dojrzalosc... tak sie sklada ze zyje na tym swiecie troche czasu, 15 lat skonczylem gdy u rządów był AWS, a i moich osiagniec intelektualnych niejeden moglby mi pozazdroscic. to ze nie mysle tak jak ty, nie znaczy ze jestem glupcem albo dzieciakiem. zreszta co ja ci to bede tlumaczyl - trzeba dorosnąć by zrozumieć, ze nie ma sie monopolu na racje :)

co do tematu duskusji, to swoim stwierdzeniem o hierarchii wartosci, wlasciwie przyznales mi racje. no chyba ze swoją hierarchie wartosci, tez uznajesz za jedyną słuszną...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:00 
Cytuj  
Taunis chodzi, o to, że ludzie Twojego pokroju cały czas są zdania, że Policja to zło wcielone i należy z nią walczyć., a donos na kogokolwiek kto popełnia przestępstwo to ujma na honorze. Te czasy nazywały się "za PRL-a" i minęły, chyba nawet bezpowrotnie.
Teraz Policja służy ludności, a przestępcy najczęściej nie okradają władzy tylko innych ludzi. Też mam wyuczone i mocno zakorzenione, że donosiciel jest gorszy od potencjalnego przestępcy, ale czas z tym skończyć, a nam wszystkim będzie się zyło lepiej.

Eska aka Laren aka Ice - po cholere tu piszesz?


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:05 
Cytuj  
Mark24 aka Laren aka IcE aka Anatol

:o LOL

Masz kompleksy... zwidy ... manię ? Wierzysz w spiskowa teorię dziejów? Przyjmij Nerwosol - ulży :wink:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:07 
Cytuj  
eska napisał(a):
Mark24 aka Laren aka IcE aka Anatol

:o LOL

Masz kompleksy... zwidy ... manię ? Wierzysz w spiskowa teorię dziejów? Przyjmij Nerwosol - ulży :wink:


Liek zomg :( . Tobie sie chyba fora pomylily :\


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:09 
Cytuj  
Bynajmniej RoozTer .. przeciez to FLAMES :)

I jeszcze cytacik Marka24 z jednego z ostatnich postów

"Używam utorrent-a,"

i inny:" - viewtopic.php?p=329807&highlight=babylon#329807
skąd ściągnąć Babylon 5? Wiem, że są jakieś strony torrentowe specjalizujące się w serial-ach, chętnie bym wsysnął jakieś namiary lub invita.
Szukałem tego na emule - ale tam jest kilka odcinków i mała ilość źródeł, wolałbym pełne serie."

i jeszcze:http://mmorpg.pl/viewtopic.php?p=332644&highlight=babylon#332644
tw. na shareosiol.com jest wszystko co dotyczy Babylon 5. Jedyny minus, że to emule czyli zasyfia system, otwiera miliard połączeń i całymi godzinami potrafi utrzymywać download 0-10kB/s podczas gdy upload zachrzania ~100kB/s (na max-a).

UUUU jak tam Twój legalny system, legalny soft i Twoje legalne mp3 na dysku:) Piszesz juz donos na siebie? Kto nastepny?


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 20:22 przez eska, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
...


manipulujesz i nadinterpretujesz - mysle ze celowo, a mi nie chce sie po raz kolejny pisac tego samego, uzywajac innych slow i przykladow. wydaje mi sie ze wyrazilem sie w postach wyzej na tyle jasno, ze da sie zrozumiec o co mi chodzi.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:22 
Cytuj  
Cytuj:
to swoim stwierdzeniem o hierarchii wartosci, wlasciwie przyznales mi racje. no chyba ze swoją hierarchie wartosci, tez uznajesz za jedyną słuszną...


Nie, nie uważam. Uważam że przymykanie oko na machlojki bandy cwaniaczków z którymi nie wiąże mnie żadna więź emocjonalna nie jest wartoscią.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.