mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:45 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
MagPS napisał(a):
Tylko nie rozumiem jak mozna byc jednoczesnie katolikiem i gejem/lesbijka. WTF?!


To zalezy jak rozumiesz pojecie katolika. Jesli katolik to osob wierzaca w Jezusa, przykazania etc. to nie widze problemu. Jesli natomiast katolik to osoba ktora za swiete uwaza to co klecha z ambony mowi i postepuje wg praw nie boskich ale ludzkich to faktycznie moze byc to problem. Zreszta, tak samo mozna powiedziec jak za katolikow moga uwazac sie ludzie ktorzy korzystaja ze srodkow antykoncepcyjne, naduzywajace alkochol etc. etc.


pozdrawiam

Woot, ale żeś nakombinował. Katolikiem jest osoba przyjmująca sakramenty, nie wiem ile ich jest wymagane, ale właściwie katolikiem jest osoba ochrzczona w kościele katolickim. To czy ktoś coś robi czy nie nie ma tu żadnego, naprawdę żadnego znaczenia. Może być zabójcą, ludobójcą czym tam chcesz, dopóki nie będzie ekskomunikowany będzie wciąż katolikiem. Ewentualnie jest procedura, kiedy to publicznie i dobrowolnie wyrzekasz się Boga. A to czy ktoś się czuje czy nie to już temat na kolejną rozmowę :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:47 
Cytuj  
No ja wlasnie sadzilem nie o formalnym byciu katolikiem, tylko o wlasnym odczuciu w tej kwestii :)


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:59 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
MagPS napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
nie chcialem sie rozpisywac, tym bardziej ze masz problemy z czytaniem


Przecież pisałeś dobilu nie do mnie tylko do Nazaala.


ale wiedzialem ze bedziesz to czytal, a wiesz jak bardzo sie staram pisac tak zebys zrozumial debilu STFU?


GTFO dumbass?

Wydaje mi sie, ze jak ktos flejmuje Shadhuna to pojawia sie od razu ten typ z odsiecza. Wez moze pieska na smycz Shadhun, bo to sie smieszne robi powoli, chyba ze chcecie wykreowac sie na pierwsza gej pare mmorpg.pl. :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:01 
Cytuj  
Mysle ze jestes nietolernacyjny:(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:05 
Cytuj  
widze ze grupka ziomali trzymajacych sie za pisiorki dala glos w obronie ziomala


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:10 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Ja mam do gejow podejscie podobne jak do b. grubych kobiet. Nie lubie na nie patrzec, nie przespalbym sie z taka, ale nie przeszkadza mi ze ktos to lubi. I nie widze powodu zeby traktowac ich jako obywateli drugiej kategorii.


Wszystko fajnie. Ale chciałbym zwrócić uwage że kościól nie toleruje alkoholu spożywanego w dużych ilościach, narkotyków, antykoncepcji, gejów. Problem polskich księży wygląda tak:

-Proszę księdza, zgrzeszyłem. Ćpam, ukradłem pieniądze jakiejś staruszce...bla bla...
-Nie martw się, można ci pomóc.

-Proszę księdza, zgrzeszyłem. Pije, w napadzie agresji wywołanej alkocholem prawie zabiłem żone...bla bla...
-Nie martw się, można ci pomóc.

-Proszę księdza, zgrzeszyłem. Używam środków antykoncepcyjnych, uprawiam codziennie sex z inną kobietą...bla bla...
-Nie martw się, można ci pomóc.

-Proszę księdza, zgrzeszyłem. Jestem homoseksualistą. Kocham pewnego meżczyzne, czuje się szcześliwy. Zamierzam się pobra...
-WYPIERDALAJ Z KOŚCIOŁA GNIDO! - Jest to jeden z "kawałów" o księżach z jakiejś tam gazetki z dowcipami za 1zł, którą kupił mój znajomy. Śmiać się, czy płakać? Ale tak (niestety) w Polsce traktuje się homoseksualistów i ludzi innych wyznań. Księża (głównie ci starsi) prowadzą na takich ludzi nagonke, wytykają palcami. Jest to moim zdaniem chore.


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 17:48 przez WithnesS, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:13 
Cytuj  
Cytuj:
Wez moze pieska na smycz Shadhun, bo to sie smieszne robi powoli, chyba ze chcecie wykreowac sie na pierwsza gej pare mmorpg.pl.


To jest mój Jacek Kurski ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:23 
Cytuj  
roball napisał(a):
Masz takie doswiadczenia? Bo jesli nie to chyba nie masz prawa sie wypowiadac na temat "jak ksieza traktuja gejow w polsce". To jest bardzo indywidualna sprawa, ksiadz to tez czlowiek, ma wlasne zdanie na ten temat i jestem przekonany ze nawet jesli nie popiera zwiazkow gejowskich to nie bedzie z nimi walczyl ogniem.


No sorry, ale jeśli tak w Polsce, wygląda Książeczka z "dowcipami" to szkoda gadać. A co do doświadzczeń własnych, to nie mam jako, że podnieca mnie tylko płeć przeciwna. Z drugiej strony, mój znajomy ma koleżanke lesbijke. Gdy ludzie się dowiedzieli że ona jest homo, to przestała nawet chodzić do kościoła, przez nietolerancje, głównie księży.

@Down
Także na podstawie reala. Jak już napisałem, wiem to z przykładu osoby, którą znam tylko z widzenia. Jest ona jednak dobrą koleżanką mojego kolegi. Tyle.


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 17:34 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:38 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Wszystko fajnie. Ale chciałbym zwrócić uwage że kościól nie toleruje alkoholu, narkotyków, antykoncepcji, gejów. Problem polskich księży wygląda tak:


Wszystko fajnie, ale rozmowa nie byla na temat tego co toleruje kosciol wiec o co chodzi?

Pozatym, jak juz piszesz to pisz dokladnie: kosciol nie toleruje alkoholu? Podejrzewam ze byles na mszy wiec powiniennes wiedziec ze podczas mszy ksiadz pije wino. Stosunek kosciola do alkoholu jest neutralno-przychylny do momentu w ktorym spozywana ilosc wplywa negatywnie na zdrowie osoby pijacej i jej otoczenia.


pozdrawiam


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 22:38 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:47 
Cytuj  
Miałam na myśli "alkochol spożywany często, i w dużych ilościach" ;) W sumie to faktycznie zaczołem niepotrzebnego offtopa...Więc proponuje wrócić do pierwotnego tematu, a mianowicie "Nastepna perelka naszego rzadu" ;d

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 20:59 
Cytuj  
[OT] No ja pier... ludzie, oczy mi pankły, alkoholu... ...proszę ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:23 
Cytuj  
Zwolnic wszystkich w pizdu i zatrudnic nowych, mlodych, wyksztalconych !!!!!!!!!!!!!!!!oneoneoneelevenonehundredleven1thousend.......

Drunk...


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:25 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
widzisz, prawdą tą jest truizm, którego ty nie zauważasz :lol: ale cóż.. czego się spodziewać po osobie, która uważa, że w obecnych czasach da się wprowadzić demokrację, w czystej, ateńskiej formie...
Woow...

Ateńskiej formie lol, w Atenach kolebce demokracji mieli prawo do glosowania obywatele miasta fakt ale pod warunkiem że:
-Nie byli kobietą <50% w dół> <i to juz nie demokracja w dzisiejszym tego slowa znaczeniu>
-Nie byli cudzoziemcem ale byli <podobnie jak w III Rzeszy z dziada Ateńczykami> -15-20%
-Ani broń Zeusie niewolnikami 15-20%

Hemm, fajna ta demokracja :] od 10 do 20 % głosujących <to nawet mniej niż w Polsce :P>

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:42 
Cytuj  
n/c... załamałeś mnie.
dlaczego ludzie uważają myśl polityczną Arystotelesa za ponadczasową, pomimo że dyskryminuje w niej kobiety? bo w jego czasach to było oczywiste. główne założenia się nie zmieniają, a stosunek prawny - tak. to chyba oczywiste. zresztą Tor wie o co chodzi, ty niezbyt.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:58 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
(...)


Nazaal ma racje...jak mozna porownywac dzisiejsza forme demokracji do demokracji ktora byla 2000+ lat temu. :o


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 22:37 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
[OT] No ja pier... ludzie, oczy mi pankły, alkoholu... ...proszę ;)


Nosz karwa! Nie wiem, moze kiedys nastanie taki piekny dzien kiedy uda mi sie to napisac poprawnie :) Staram sie zwracac uwage na to co pisze, ale w przypadku alkoholu zawsze, po prostu zawsze robie blad :) Sorry ze narazilem cie na straty moralne SwenG :)


pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 23:18 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
O kurcze, umiesz angielskie skróty , gratuluje !.


Shadhun_ napisał(a):
A możesz powiedzieć po co ten znak zapytania ? Wiem że ostatnio wśród gównażerii popularne jest pisanie zdań twierdzących ze znakiem zapytania na końcu, czy to właśnie to ?


ROFL
ja takze gratuluje
poprostu zapomnialem po "debilu" dac . i tyle


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:17 
Cytuj  
Przy okazji, jak znajdziecie chwilę czasu proponuję zerknąć na to:
http://www.wprost.pl/ar/?O=91312


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:37 
Cytuj  
Cytuj:
Aktywiści homoseksualni (w żadnym wypadku nie należy ich utożsamiać po prostu z homoseksualistami) są rewolucjonistami. Jak ich przodkowie w XIX wieku po prostu nienawidzą społeczeństwa, w którym muszą żyć

Dokladnie. Mnie sami homoseksualisci nie przeszkadzaja. Ale kazdy rodzaj ekstremizmu mnie... denerwuje ;) Czy to religijnego, politycznego czy jakiegokolwiek innego. Ekstremistow powinno sie usuwac ze spoleczenstwa, bo nie dosc ze nic dobrego z nich nie wychodzi to jeszcze zamieszanie robia :) To ze 2 facetow wybiera ze woli sypiac ze soba niz z kobieta to ich sprawa. IMHO moga nawet slub wziac. Ale ludzi ktorzy wpieprzaja sie w zycie innych probujac narzucic im swoje zwyczaje (paradoksalnie, pod haslem walki z narzucaniem im zwyczajow ktorych nie akceptuja) powinno sie zamykac.


A tak z innej beczki, cos co nie bedzie nastepnym OT w tym temacie:
http://fakty.interia.pl/news?inf=761517
Nie dosc ze beda wpajac dzieciakom ze naturalne metody antykoncepcyjne sa dobre, co wiadomo do czego moze prowadzic, to jeszcze bedzie to finansowane z funduszy ministerstwa zdrowia. Ministerstwa, ktore jak wiadomo ma za duzo pieniedzy. No i jak tu sie nie wkurwic???



pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 10:01 
Cytuj  
O Logain wlasnie chcialem o tym kretynizmie postnac.

Noooo wreszcie dzieci beda wiedziec jak moczyc bez gumek~! Beda mogli sprawdzac paluszkami gestosc sluzu, wyciagac pindolka na pol-metku i w razie awarii walic faceshoty albo titsshoty. GG.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.