mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 21:46 
Cytuj  
towar luksusowy to jest pojęcie, które oznacza towar nie będący niezbędnym do życia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 22:13 
Cytuj  
Chcialem tylko napisac ze Holy to fajny elo kulturalny ziomal

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 22:20 
Cytuj  
Haha szynka towar luxusowy, ktos tu myli pojecia oj oj.
Sorki nie moglem sie powstrzywac.

Przeczytałem cały thread od początku spokojnie i rozwalił mnie argumęt o swądzie siarki w CO2. Poprostu, daje do myślenia :)


_________________
forfiter

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 22:25 
Cytuj  
Mam takie pytanko. Skoro w piekle nie ma tlenu to czym oddychają demony i dusze potępione? CO2? W takim razie można by zaprząc kilka demonów do samochodu i mamy silnik działający na dwutlenek węgla!



Eureka!! Dostanę Nobla!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 22:36 
Cytuj  
Holy napisał(a):
Kromer ty jebany sukinsynu kurwa jakim prawem tak piszesz ty łajzo zasrana w dupe całe życie jechana kto cie tego nauczył kloszard z ulicy czy matka czy dzieci z domu dizecka które cie jebały w dupe jebana patafiańska suko gdybym cie zobaczył na ulicy boś stary kurwa twarzy nie miał policja by miała problem z inentyfikowaniem ciebie !!
Kurwa jebany chuju !!


I lol'd.

Holy napisał(a):
A wogule pierdolcie sie wszyscy gledzicie jak stare kurwy w moherowych bewretah nie sądziłem że na takim forum są debile takiego kalibru poporstu mnie zniesmaczyliście swym totalnym brakimje kultury tym brakime tolerancji czy chodzby dobroci !! Jak wy swe dzieci wychowacie chyba na takich samych chorych na głowe popierodleńco jak wy.
Dowidzenia pierdolcie sie nawzajem w dupe i poznajcie zasade
Ja ci w dupe czy ty mi loda ?? I bawcie sie na globalu płaćcie chajs walcie se "Johna na nude patchu nie miejcie życie Pierdolcie sie w dupe !!

Omg, again. ^^


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 23:43 
Cytuj  
Szybko nerwy puściły, nie? :D

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 23:46 
Cytuj  
Chciałbym spotkac tych pyskatych pajaców IRL. Pewno młodziki z podstawówki/gimnazjum, ale fajnie byłoby takiego pieprznąc przez łeb, ot tak w celach wychowawczych. No i niezapominajmy o satysfakcji ;]

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 23:54 
Cytuj  
DVD napisał(a):
Chciałbym spotkac tych pyskatych pajaców IRL. Pewno młodziki z podstawówki/gimnazjum, ale fajnie byłoby takiego pieprznąc przez łeb, ot tak w celach wychowawczych. No i niezapominajmy o satysfakcji ;]

/agree ZERO TOLERANCJI :wink:


_________________
nie lubie konserw

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 00:03 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Ojej exluzywny towar hehe.
Give me a break, 90% uzytkownikow tego forum juz nalezy do tego "exluzywnego" klubu.


Hmm raczej chodziło mi o to:

Dwutlenek napisał(a):
towar luksusowy to jest pojęcie, które oznacza towar nie będący niezbędnym do życia.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 00:33 
Cytuj  
powiedział bym coś ale został bym niezrozumiany a ci co by zrozumieli to im tego mowic nie musze ... : ) a topic wybitny dowiedziałem się że branie pieniedzy za swoja robote (skodowanie gierki) to złodziejstwo a stwianie priv serv nie ... hmmm niech zgadne , policji tez nie lubicie ??

Holly skoncz to jakims wierszykiem :D:D

edit : zapomnialem napisac +1


_________________
Obrazek

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 00:41 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Holly skoncz to jakims wierszykiem :D:D
To był rapowy elo fristajl ignorancie...

poza tym to najfajniej ich skomentowal rufen
RufeN napisał(a):
jestem debilem,bo place innym za ich prace :cry:
a po reakcji berserka to jzu byl tzw. ROTFL :lol:
EDIT:tez +1


_________________
nie lubie konserw

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 07:57 
Cytuj  
Doprawdy pocieszny topic. Infantylne pieniactwo, zmieszane z klasycznym trollingiem, połączone z rzucaniem fekaliami, a nawet elementy filozoficzne się pojawiają. :lol:
Rage/Trade byłby z was doomny. :lol:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 09:24 
Cytuj  
Holy napisał(a):
Kromer ty jebany sukinsynu kurwa jakim prawem tak piszesz ty łajzo zasrana w dupe całe życie jechana kto cie tego nauczył kloszard z ulicy czy matka czy dzieci z domu dizecka które cie jebały w dupe jebana patafiańska suko gdybym cie zobaczył na ulicy boś stary kurwa twarzy nie miał policja by miała problem z inentyfikowaniem ciebie !!
Kurwa jebany chuju !!


Rozumiem ze nie jest MILF ;(

BTW jakbysmy sie kiedys spotkali to pamietaj:
Obrazek

:>


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 09:30 
Cytuj  
Jeden dzien mnie nie bylo przy kompie a tu juz 7 stron!!!
Holy napisał(a):
Sam masz czopek w głowie
Tyle ci kretynie powiem
Załóż se rodzine i wnuki
A nie męcz w pracy wódki
Popełniasz błąd głupi cwelu
Jesteś niewiernym jak wielu
A jak takich dorwać to tylko w łeb
Aby poczuli odpowiedzialności zew
Więc odrzuć swe pościąglowości
I zostaw to dla swych głąbie gości


HiPhOpNiGdYsToP!!! :lol:

Berserk napisał(a):
Cytuj:
zawryj klamor
jak nie masz nic madrego do powiedzenia


1. w sumie to juz nie chce mi sie za bardzo pisac po tym wszystkim,co przeczytalem (ale usmialem sie przednio)
2. to z rosyjskiego? brzmi tak jakos, jak na te strony - dopiero zaczynam rosyjski na drugim kierunku, wiec nie kojarze jeszcze "madrych" tekstow :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 10:31 
Cytuj  
Czytalem ten thread jakas godzine i w tym czasie zarobilem 40pln. Faktycznie, oplacenie wowa to mnooostwo kasy :)


pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 10:52 
Cytuj  
@RufeN
Z rosyjskiego to mi sie podoba cos w stylu: "zakroj jebalo". :]

Swoja droga pamietam jak w Rosji, podczas poczestunku porannego (po imprezie siostry gospodarza zaprosily nas rano na herbate, ale okazalo sie czaju niet, tylko wodki sporo) powiedzielismy cos w stylu znow "gruba impreza". Jak sie okazalo "grubo" po rosyjsku znaczy tyle co "chamsko". Musielismy sie ostro tlumaczyc, ze mielismy co innego na mysli :>


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 11:29 
Cytuj  
Gadaj z dupą to cie osra : |
Anyway fajnie sie czyta posty debili. Chociaz troche rozrywki dotarczaja : |

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 12:49 
Cytuj  
+1

Po co wy chłopcy zawracacie sobie głowę udostępnianiem innym pirackiego serwera? Jaki jest tego cel? Altruizm? Władza nad użytkownikami? Ja tego nie rozumiem. Tym bardziej, że nigdy jakość rozgrywki nie zbliży się do jednej setnej grania na prawdziwym serwerze.
Może to ma polepszyć wasze samopoczucie, że niby robicie coś dla innych, tylko że to strata czasu i energii.
Pochwalam społeczną inicjatywę, owszem, tyle że nie opartą o kradzione oprogramowanie.


_________________
O.o

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:31 
Cytuj  
Pewnie z tego samego powodu ,z ktorego ludzie pisza ksiazki i nie chowaja ich do biurka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 23:10 
Cytuj  
Dawno tak sie nie sponiewierałem. Temat mną pozamiatał. Dobra lekturka na godzinke szkoda troche, ze wedlug starego schematu :

1. Pan A jest relatywnie nowy i zaklada topic.
2. Pana B wchodzi i szuka błedów stylistycznych/ort. Jezeli znalazł, Pan A jest owned by forum w ciagu 15 minut.
3. Pan B nie znalazl błedów, ale ze wzgledu na staz Pana A zapuszacza logiczna pułapke lub argumenty o kant dupy rozbic.
4. Pan A stara sie odpowiedziec
5. Pan A bez wzgledu na to co powie i bez wzgledu jak bedzie to logiczne, zostaje owned by forum.
6. Jezeli Pan A bedzie na tyle wytrwały by przetrwac psychicznie tony idotycznych argumentow i spamu, zostanie zaakceptowany a nawet obdarzony sympatią.
7. Przeważnie nie dochodzi do punktu 6.

Szkoda tylko, ze gosc chciał dal Was dobrze a go tak zjechaliście. Ba, nawet broniliście firme, ktora od Was ściaga kase, i dla ktorej w 30% płacicie pensje ( ok 20000 zł / osobe) ( 70% to zysk korporacji) , ktora znowu wydaje te pieniadze tylko w odrebie swojego Państwa co przyczynia sie do wzrostu gospodarczego tegoż Państwa, a w konsekwencji do zamożności jego obywateli, kosztem naszym. Polak biedny być musi.
Oczywiście popieram oryginalne gry, ale nie mam nic przeciwko tym, ktorych na nie nie stać. Zyj i daj zyc innym.


_________________
OrleOko czuwa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.