mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:23 
Cytuj  
shad dziekuje im za opinie i opis, ktory w przeciwienstwie do twoich 'chuja sie znasz', 'wow jest zajebisty', podaje konkrety.
i jak widac nie dla wszystkich wow jest taki zajebisty.

oh oh olek tak przedstaw sie nam. naprawde od razu zmienie o tobie zdanie i jeszcze cie przeprosze.
sorry mate ale troche niepowaznie to wyglada, skoro wstydzisz sie pisac pod swoim niby 'oryginalnym' nickiem.
daj juz sobie spokoj bo ci niewiele wychodzi z tych komentarzy.


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 13:24 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Na WSG wejdziesz od 10."

Az jeden BG - mozna jebnac ze szczescia po prostu.

W sumie spoko jest BG od 10 tylko ze wejscie ma sens od 19 - najlepiej jako twink. Bo na 10tym lvlu to nie ma nic wspolnego z jakimkolwiek mio0m pojeciem "funu".


W WAR'ze masz aż 3 scenariusze ! Cóż za niesamowita różnica !
Też najlepiej wejść na najwyższym możliwym lvlu(11) bo na najniższym też nie ma "fun'u"(1). Fakt że się dostaje Bolster'a ale to i tak mała różnica...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:23 
Cytuj  
Cytuj:
Bo na 10tym lvlu to nie ma nic wspolnego z jakimkolwiek mio0m pojeciem "funu".


Ale misiu gówno mnie obchodzi twoje pojęcie funu, mnie obchodzi moje pojęcie funu ;)

Cytuj:
I to nie jest wina graczy, ze bez pewnego gearu (vide full shadow res gear na Mother w BT, na ktory potrzeba ponad 200 HoD's zeby wystarczajaca ilosc osob miala to wycraftowane.


Kurde, ale słuchaj, BT to jest wogóle jakiś kosmos jak chcesz casualową gildie robić, dla mnie casualowa gildi siedzi w karazhanie/heroicach i sie cieszy jak raz na miesiąc zrobi 1st kill ;) Takich Karazhanów ma być dużo więcej w WOTLK co imo jest krokiem w dobrą strone.

Cytuj:
Ja chce zobaczyc cala gre a Blizzard zmusza mnie do siedzenia dziesiatkami godzin zeby to osiagnac. CHORE.


Możesz zawsze poczekać do nerfa ;)

Cytuj:
I nie jestem Blizz haterem, wystarczy, ze poczytasz moje poprzednie posty - uwielbiam Blizzard bo odjebali kawal solidnej roboty nie tylko z WoW.


Wiem że nie jesteś, piszesz jako jedyny (z opozycji ;) ) z sensem, popierasz jakimiś argumentami.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:24 
Cytuj  
Ja graja duzo w WoW moglem gra i grac... ale nie pozwalalo mi to na zobaczenie tego co gra oferuje, konkurencja 14-latka siadajacego do gry po powrocie ze szkoly byla tak silna ze albo musiales poswiecic caly wolny czas na gre, WoW to nie jest gra dla kazdego, wielu gra latami i nigdy nie zobaczyla pelnego contentu i ciesza sie ze w nstepnym dodatku zobacza to co inni 3 lata temu.

Tak jak pisalem wczesniej, WAR nie jest genialny, grafa do dupy, animacje takie sobie, ubogi crafting i wiele innych bidnie zrobionych rzeczy, ale oferuje jedna istotna rzecz, to co wymyslili producenci gry moge zobaczyc kiedy chce co sprawia ze gra oferuje wiele wiecej niz WoW, ktory jest na rynku tyle lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:26 
Cytuj  
@Oyci3C ale co mnie obchodzą inni boosowie jeżeli największy fun sprawia mi granie 5-men instancji a nie potrzebuje mieć hiper-epixorów BTW w WOTLK wszystkie instancje można bedzie robić w 10 osób - dla mnie super sprawa :)


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 13:27 przez hrun, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:26 
Cytuj  
Cytuj:
Gdyby who bylo sensownie rozbudowane;p mialo caly pve content, arenowy na wzor wowa a do tego rvr w takiej postaci jak masz aktualnie.
Moglbys dalej bawic sie w rvr ..ale nie mialbys szans na sprawdzenie pve i XvsX aren - jak zwykle z braku mozliwosci poswiecenia tyle czasu - to who przestaloby CI sie podobac? ten sam rvr juz by Cie nie zachecal do gry?


Najlepsze pytanie jakie padło do tej pory, jestem ciekawy odpowiedzi.

Cytuj:
nie myślałes zeby zaprzestać konkurencji z 14 latkami ? poważnie pytam.


Zaraz sie dowiemy że NIE MOŻE, że ta GRA GO ZMUSZA Ehehe


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 13:28 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:27 
Cytuj  
embe napisał(a):
konkurencja 14-latka siadajacego do gry po powrocie ze szkoly byla tak silna ze albo musiales poswiecic caly wolny czas na gre
nie myślałes zeby zaprzestać konkurencji z 14 latkami ? poważnie pytam.

@Shad
bo rvr na r10 jest zajebiste, ale wow na lvl 10 zajebisty byc nie może :wink:
gdyby w wow wyciąć cały lvl 70 to wtecy pvp wowa mogłoby konkurować z rvr WAR - teraz nei ma prawa 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 13:28 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Na WSG wejdziesz od 10."

Az jeden BG - mozna jebnac ze szczescia po prostu.

W sumie spoko jest BG od 10 tylko ze wejscie ma sens od 19 - najlepiej jako twink. Bo na 10tym lvlu to nie ma nic wspolnego z jakimkolwiek mio0m pojeciem "funu".

Trzeba przyznać, że levelowanie w WoWie jest tak cholernie uciążliwe i trudne, że długo oj długo na 10 lvlu będziesz biegał.

Bez gearu też się nic nie zrobi. Nigdy w życiu nie zabiłam ani mobka ani tym bardziej Alianta o dużo leveli "starszego". Nigdy. Przenigdy.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:28 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
Bo na 10tym lvlu to nie ma nic wspolnego z jakimkolwiek mio0m pojeciem "funu".


Ale misiu gówno mnie obchodzi twoje pojęcie funu, mnie obchodzi moje pojęcie funu ;)



No to masz ciekawy gust m8. Jak lubisz byc one shotowany 30 razy na 10 minutowe BG to ok - nie moja broszka.
Wchodzenie na BG areny w wowie bez uprzednie wyfarmionego gearu to jest masochizm. Znam to, gralem i nic mojego zdania nie zmieni.

BTW. Wyjdz juz bo najpierw piszesz ze nie trzeba farmic w wowie nic zeby grac pvP a w topicu o arenach sypiesz jak z rekawa radami: "farm homor i gear bo nie pograsz".

EOT


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:29 
Cytuj  
hehehe ale ogolnie fajnie sie to czyta.
najmadrzejszy olek, ktory komentuje wszystkie wypowiedzi, nie odnoszac sie do war'a bo przeciez nie gra w niego, wiec pojecia nie ma.
biedny shadhun, ktory probuje bronic wow'a bez podawania argumentow.
i zenon, ktory w ogole nie ma pojecia ani o wow ani o war'ze ale pisac musi :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:30 
Cytuj  
Erevain napisał(a):
W WAR'ze masz aż 3 scenariusze ! Cóż za niesamowita różnica !
Też najlepiej wejść na najwyższym możliwym lvlu(11) bo na najniższym też nie ma "fun'u"(1). Fakt że się dostaje Bolster'a ale to i tak mała różnica...


W WAR masz lacznie 33 scenariosy i jes to tylko alternatywa dla tych co lubia instancjowane pvp, do tego dochodzi fakt ze w tier4 to gracze decyduja jakie scenario moga sie odbywac.

Deshroom napisał(a):
nie myślałes zeby zaprzestać konkurencji z 14 latkami ? poważnie pytam.


Jak widac zrezygnowalem i to bardzo dawno temu, niestety w WoW nie zobaczyc pelnego contentu jesli nie bedziesz konkurowal z nimi.
Na szczescie pojawiaja sie inne gry i mozna sie bawic swietnie nie tylko w WoW.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:31 
Cytuj  
jak chcecie poznac cale mmo, a nie macie na to czasu bo gracie godzinke dziennie to co wy tu robicie ;]

to jak ja bym pisal ze studia sa nie fair bo tam trzeba farmic wiedze, a ja mam tylko godzinke dziennie bo imprezuje i mam fun i to jest bardzo nei fair ;]

teraz z tego wynika, ze jesli warhammer ma nie byc gra gdzie sie farmi, tylko gra dla frajdym a jednoczesnie juz teraz daje zabawe tak jakby sie gralo na max lvlu, bo lvlu sie nie wbija- robi sie go przyokazji, to czy to znaczy, ze na tym polega cala gra i nic wiecej potem nie ma?

zajmuje sie keepy i tyle? ze potem dojdzie wiecej skilli poprostu? niech mi ktos napisze czym sie wyrozni warhammer jak juz wszyscy beda mieli 40rank.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:31 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
Nigdy w życiu nie zabiłam ani mobka ani tym bardziej Alianta o dużo leveli "starszego". Nigdy. Przenigdy.

A potem frustracje wyladowujesz na wronach i wiewiorkach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:32 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
Ojciec, tak z ciekawosci ;]
Piszesz, ze chcesz zobaczyc CALA gre - a nie posiadasz dosc czasu, by zrobic to w wowie.

Gdyby who bylo sensownie rozbudowane;p mialo caly pve content, arenowy na wzor wowa a do tego rvr w takiej postaci jak masz aktualnie.
Moglbys dalej bawic sie w rvr ..ale nie mialbys szans na sprawdzenie pve i XvsX aren - jak zwykle z braku mozliwosci poswiecenia tyle czasu - to who przestaloby CI sie podobac? ten sam rvr juz by Cie nie zachecal do gry?


Gdyby - ale tak nie jest.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:33 
Cytuj  
Akurat tu bym się nie martwił są ludzie którzy lubią sie bić i będą sie bili długo i szczęśliwie. Wiem że niektórym endgame bez 'bicia onyxii' wydaje sie czymś niemożliwym, ale czas wyjść z pudełka ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:33 
Cytuj  
embe napisał(a):
Erevain napisał(a):
W WAR'ze masz aż 3 scenariusze ! Cóż za niesamowita różnica !
Też najlepiej wejść na najwyższym możliwym lvlu(11) bo na najniższym też nie ma "fun'u"(1). Fakt że się dostaje Bolster'a ale to i tak mała różnica...


W WAR masz lacznie 33 scenariosy i jes to tylko alternatywa dla tych co lubia instancjowane pvp, do tego dochodzi fakt ze w tier4 to gracze decyduja jakie scenario moga sie odbywac.


Chodziło o scnariusze od pierwszego lvl'a.
Wiadomo, że ogółem w WAR'ze jest więcej scenariuszy bo pod tym kątem jest zrobiona gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:33 
Cytuj  
embe napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie myślałes zeby zaprzestać konkurencji z 14 latkami ? poważnie pytam.


Jak widac zrezygnowalem i to bardzo dawno temu, niestety w WoW nie zobaczyc pelnego contentu jesli nie bedziesz konkurowal z nimi.
Na szczescie pojawiaja sie inne gry i mozna sie bawic swietnie nie tylko w WoW.
masz racje nie zobacze całego, ale pół to jest aż nadto. w TBC niewiele dalej wyszedłem niz Karazhan i wielu powie pieprzony noob ale ja się nie nudziłem mnie wystarczyło


_________________
psn

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:35 
Cytuj  
@mendol
Przynajmniej Ty masz fun czytajac nasze wypowiedzi, my niestety nie mozemy tego powiedziec o Twoich, nic z nich nie wynika. Nawet dobra zabawa

Ah, no i znowu wiesz wszystko, nawet w co ja gra a w co nie gram.

Chcialbym Ci zadedykowac ten urywek "kultowego" w pewnych kregach filmu.


http://www.youtube.com/watch?v=Tb1XTIcqaa4
szczegolnie od 30 sekundy.

Nie bede musial pisac po raz 10 tego samego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:36 
Cytuj  
wow byl zajebisty na poczatku, robilismy fajne raidy aliantom, walki w tm, namiastka open pvp.
potem wiekszosc skupila sie na instancjach i na poczatku tez to bylo git.
war oferuje nam teraz troche inny rodzaj rozgrywki i to jest wlasnie fajne.
przestanmy sie przekonywac co jest dobre a co zle.
moze czas pogodzic sie z tym ze wow i war to dwie rozne gry, majace 2 rozne cele i skierowane ku roznym gustom.
niech kazdy wybierze to co mu odpowiada najbardziej.
skupmy sie tutaj na war'ze i bedzie spokoj.

olek dlaczego wypowiadasz sie za innych? moze maja inne zdanie :-)
poczytaj moze moje inne wypowiedzi na tym forum to znajdziesz cos konkretnego.
w przeciwienstwie do ciebie, wypowiadalem sie o war, jako o grze i tym co w niej jest. nie skupiam sie tylko i wylacznie na bezmyslnej dyskusji i obrzucaniu sie gownem co jest twoja domena.
bo nie widzialem zadnej twojej wypowiedzi, ktora odnosilaby sie do samej gry.


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 13:38 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:36 
Cytuj  
endryu napisał(a):
jak chcecie poznac cale mmo, a nie macie na to czasu bo gracie godzinke dziennie to co wy tu robicie ;]


A to robimy ze coponiektorzy opisuja WoWa jako sper casual friendly game, gdzie nie trzeba NIC farmic, od 1 levela masz nieograniczone mozliwosci PvP, na areny ludzie zapraszaja ce nawet w zielonych itemkach, jest radosc i sielanka.

I najlepsze..... mozesz wejsc na godzine i pograc - tylko ze tak CHUJA w wowie zobaczysz i zdobedziesz. A nawwet tego chuja nie zobaczysz w sumie. :-P

W godzine to w wowie mozesz:

- login
- 15min LFG Heroic !!!!
- 30min LFM Herioc Need Tank LAst Spot - IMBA Group
- 45min - mamy party do FlightMastera
- 5-10 minut LOT
- o kurwa... trzeba log uot zrobic.
- kkthxbye

:-)

OFC to jest z perspektywy casuala ktory nie ma IMBA PRo gildii ktora go zbostuje, itd..., itp....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 13:38 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.