mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 14:04 
Cytuj  
Właśnie do 30tki freelancing jest ok. Potem potrzeba stabilności w życiu ;)
Dziecko, rodzina itd.

Ale mareczku - jeśli twój brat to taki informatyk jak ty - pan od kabli to nic dziwnego, że gówno zarabia. To wtedy jest po prostu serwisant, a nie informatyk. Informatyk to specjalista - zajebisty w swoim fachu - programista, grafik, project manager, analityk itp.

Chociaż przy takim stanowisku (frajera od kabli/worda) można mieć spokojnie te 2.5k netto i 3/4 czasu pracy trzepać freelance zlecenia za 3x taką stawkę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 14:06 
Cytuj  
To się fachowo nazywa helpdesk.


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 14:22 
Cytuj  
Pomagier kierownika to tez jakby nie patrzec 'Assistant Manager'.

[;

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 14:29 
Cytuj  
w restauracjach AmRestu są stanowiska "Key Person" - mogłoby dla niektórych brzmieć fajnie, ale tak na prawdę jest to czarnuch najczęściej przeszkolony do pracy na wszystkich stanowiskach, z praktycznie 100% dyspozycyjnością (jest w pracy na praktycznie każde zawołanie), przy miniamalnie wyższej stawce godzinowej niż zwykły kelner/kucharz ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 14:35 
Cytuj  
mój brat to programista w ogóle inna działka.
Ja rozumiem, ze ktoś gdzieś w jakimś artykule kiedyś napisał, że programista w Polsce zarabia 10 000zł netto conajmniej i całe społeczeństwo łyknęło i się zachłystnęło tą wiedzą, a było to tak szokujące przeżycie że do dzisiaj każdy pamięta. Ja jednak piszę o realiach, a nie o artykułach opiniotwórczych w polskiej prasie... I nie mówię, że nie można tyle zarabiać.
Inny przykład: Baksiński ile zarabia? z 10k pewnie mu wychodzi miesięcznie. A mój kolega z Wwy zacharowywał się za 2500zł miesięcznie w 3d Maxie (to wtedy tego 3d Max-a odpuściłem)
rotfl tczewiak nie o to chodzi by jebać 24/7 by przekroczyć 3000zł miesięcznie, chodzi o to by pracować max 8h dziennie za ludzką stawkę. Pozarzynacie się w tej Polsce niedługo. W Polsce przez moment miałem własną firmę i przychody z obu źródeł miałem bliskie 10 000zł ale co z tego jak w domu tylko spałem - odpuściłem sobie po pół roku.

Właśnie sedno tkwi w tym by się nie narobić a zarobić, a nie zacharowywać się za 10zł/h.

Wiesz Mendol ja już mam 3 plany na przyszłość, w tym jeden jest w fazie beta - praktycznie pozostała tylko robota papierkowa, bo firma jako tako już działa od miesiąca, tylko zysków jeszcze nie przynosi.
Teraz tylko przebić się przez stado urzędasów w Polandzie, odstać swoje w kolejkach i "pozałatwiać" mnóstwo rzeczy.

Assistant Manager = męska sekretarka od robienia kawy i mówienia, ze szef jest zajęty ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 14:49 
Cytuj  
Pewnie w UK jest lepiej niż w Polsce bo oni nie mieli przyjemności zaznać 40+ lat komuny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 15:01 
Cytuj  
Brytyjski raj:
Cytuj:
Gwałtownie rośnie liczba samobójstw Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Zdaniem psychologów przyczynami są samotność, brak pieniędzy i wstyd przed przyznaniem się do porażki - czytamy w "Dzienniku". Tylko w ubiegłym roku aż 63 polskich emigrantów targnęło się na swoje życie - podaje gazeta.

http://www.psychologia.net.pl/serwis.php?level=2009,751 ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 16:33 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Brytyjski raj:
Cytuj:
Gwałtownie rośnie liczba samobójstw Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Zdaniem psychologów przyczynami są samotność, brak pieniędzy i wstyd przed przyznaniem się do porażki - czytamy w "Dzienniku". Tylko w ubiegłym roku aż 63 polskich emigrantów targnęło się na swoje życie - podaje gazeta.

http://www.psychologia.net.pl/serwis.php?level=2009,751 ;)

Nikt nie bedzie teraz tu czytal jakis bzdur z polskich opiniotworczych gazet wykupionych przez niemiecki kapital.

Marek nie zna zadnego samobojcy w UK, wszyscy zyja i maja sie dobrze. Za to w polsce jest duzo samobojstw.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 16:47 
Cytuj  
Zgadza się, można jeszcze powiedzieć, że kultura samobójstw w UK jest na znacznie wyższym poziomie niż w Polsce, gdy już jakimś cudem do nich dochodzi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 16:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Assistant Manager = męska sekretarka od robienia kawy i mówienia, ze szef jest zajęty ;)


A damska juz nie?:[

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 16:54 
Cytuj  
Do tego sympatyczny, brytyjsi lekarz przyjezdza bardzo szybko, zeby stwierdzic zgon. A w Polsce... szkoda gadac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 16:54 
Cytuj  
Dokladnie tak. Jak Brytyjczyk skacze z budynku to robi to czysto i schludnie, zeby przypadkiem nie ubrudzic mozgiem przechodniow. Polak na pewno by napaskudzil niemilosiernie, rozwalil sie na chodniku i po nim sprzatajcie pozniej.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 17:04 
Cytuj  
Samokremacja imo .. Czysto i schludnie

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 17:12 
Cytuj  
Kocham was :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 17:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Polak na pewno by napaskudzil niemilosiernie, rozwalil sie na chodniku i po nim sprzatajcie pozniej.


Przesadzasz. Brytyjscy kibice, przyjdą i posprzątają polaczka bez żadnych problemów. Tacy to już kulturalni faceci ^_^ Pozazdrościć.
A w Polsce? Pewnie by go okradły hieny cmentarne i poszły pić za to... A potem agresja po alkoholu! Ale to wina systemu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 18:22 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Erelen napisał(a):
Brytyjski raj:
Cytuj:
Gwałtownie rośnie liczba samobójstw Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Zdaniem psychologów przyczynami są samotność, brak pieniędzy i wstyd przed przyznaniem się do porażki - czytamy w "Dzienniku". Tylko w ubiegłym roku aż 63 polskich emigrantów targnęło się na swoje życie - podaje gazeta.

http://www.psychologia.net.pl/serwis.php?level=2009,751 ;)

Nikt nie bedzie teraz tu czytal jakis bzdur z polskich opiniotworczych gazet wykupionych przez niemiecki kapital.

Marek nie zna zadnego samobojcy w UK, wszyscy zyja i maja sie dobrze. Za to w polsce jest duzo samobojstw.


ilu się targnęło w Polsce? tylko 3530 udanych prób samobójczych w 2007r., oczywiście to wszystko z nadmiaru szczęścia.
Więc te 63 próby na jakiś milion polaków w Uk jest poniżej naszej średniej, czy ktoś nie umie obsłużyć kalkulatora?

Fail Zychoo, czytaj dalej Filipinke i Fakty to odpowiednio ukształtuje Twój światopogląd.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 18:33 
Cytuj  
"tylko polska" hail!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 18:35 
Cytuj  
roball napisał(a):
Pierdolicie jeden bardziej od drugiego. Prawda lezy po srodku, jak ktos chce sobie zyc na poziomie to wszedzie (no prawie) ma ta mozliwosc, czy w polsce, czy w uk, czy w jebanych stanach. Kwestia tego co kto lubi.

Chyba nie zauwazyles, ze kazdy tak twierdzi oprocz Marka. :<


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 19:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Fail Zychoo, czytaj dalej Filipinke i Fakty to odpowiednio ukształtuje Twój światopogląd.

Jestem twoim sprzymierzencem, a ty tak mi odplacasz. Ktos tu wkleja cytaty z Filipinki, ja go jade, a ty mi mowisz, ze fail. Odwroca sie od ciebie ostatni przyjaciele w polsce.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 19:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zauwazylem ze wielu z postujacych twierdzi ze UK to kraj 3ego swiata i w ogole same debile tam wyjezdzaja krasc felgi z samochodow.


Prawie zgadles

http://www.youtube.com/watch?v=r4ibUWdkPaY

i takich filmow na youtubie jest masa ! Wlasnie o Polakach w Anglii i jaka nam tam robia wioche.

Niektorzy nawet w Warcrafta graja http://www.youtube.com/watch?v=5XPv03ixnoM

Troche obciach teraz jechac do Anglii turystycznie by sobie cos pozwiedzac :( Przez was

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.