mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:04 
Cytuj  
Tu jeszcze mod zmieniający wodę, całkiem si wygląda

http://www.skyrimnexus.com/downloads/fi ... 11#content


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:25 
Cytuj  
Ja już nie mogę patrzeć na te "SUPER HD TeXTURY" mody, gdzie muszę przeczytać na screenie która część to przed a która po.
Jedyne sensowne to podmianka skał i wody z tego co przetestowałem.

Ps. Chętnie łyknę sensowny graficzny mod ale pod warunkiem, że ktoś go ma i widzi sensowną! różnicę, a nie podkręcony kontrast +2 inne pedalskie graficzne efekty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:43 
Cytuj  
Na zrobienie sensownego graficznego moda potrzeba czasu. Nie ma narazie i przez jakis czas nie bedzie nic wartego downloadu z tej dziedziny.

PS. Aby zmienic temat i poklocic sie o czym innym.. fajny artykul na temat polonizacji Skyrim. Wiele z rzeczy opisanych przez goscia bylo poruszane na forum min. Lozizmy i "Smocze Dziecie". WIem ze to CD-A ale akurat to jest good read i zgadzam sie w wiekszosci rzeczy z kolezka. PLka jest slaba poprostu (czego dziwnie jakos koles boi sie powiedziec wprost ale to przywara dzisiajszych recenzji... gra ma wady bla, bla i jest najgorsza z serii ale i tak JEST ZAJEBISTA! 9/10! - ta np. wygladaja recki nowego AC... zal.pl)

http://www.cdaction.pl/artykul-23427-2/ ... enzja.html

Strona 2.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:54 
Cytuj  
Mod do inventory:
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=667

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:56 
Cytuj  
Assassin's Creed jest zajebisty. Kropka.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:57 
Cytuj  
Na rozluznienie atmosfery pytanie: czy jest mozliwosc wyboru jezyka angielskiego w wersji polskiej pudelkowej/steamowej?


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 22:03 
Cytuj  
Wdusiłem kod z wersji polskiej-pudełkowej wybierając instalację po angielsku, ze Steama pobrał z 5gb i gram po angielsku więc jest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 22:16 
Cytuj  
Eh. Na 4 letnim sprzęcie działało dobrze na High/Ultra w 1980x1200, a na teoretycznie lepszym laptopie i w mniejszej rozdzielczości gra nie daje rady. Jakieś dziwne shatteringi są. Ktoś tu kiedyś dawał jakiś .dll chyba, co niby trochę poprawia, ale nie mogę znaleźć. Poza tym mógłbym updatnąć stery do grafy, ale za cholere nie wiem jak ich pod tego lapka (Lenovo Y560) szukać. Na stronie oficjalnej podobno są jakieś stare.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 22:34 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Eh. Na 4 letnim sprzęcie działało dobrze na High/Ultra w 1980x1200, a na teoretycznie lepszym laptopie i w mniejszej rozdzielczości gra nie daje rady. Jakieś dziwne shatteringi są. Ktoś tu kiedyś dawał jakiś .dll chyba, co niby trochę poprawia, ale nie mogę znaleźć. Poza tym mógłbym updatnąć stery do grafy, ale za cholere nie wiem jak ich pod tego lapka (Lenovo Y560) szukać. Na stronie oficjalnej podobno są jakieś stare.


Gram na Lenovo Y560 na high settings bez zadnego problemu.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 22:36 
Cytuj  
Masz jakiś monitor podłączony do tego? Ja próbuję w 1680x1050 grać i jakieś dziwne lagi są. Poza tym, skąd bierzesz sterowniki do grafy? Oficjalna strona?

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 22:40 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Masz jakiś monitor podłączony do tego? Ja próbuję w 1680x1050 grać i jakieś dziwne lagi są. Poza tym, skąd bierzesz sterowniki do grafy? Oficjalna strona?


Bez dodatkowego monitora. Sterowniki mam z oficjalnej strony, wiem ze sa przestarzale ale zadne inne nie chca dzialac, jebane Lenovo. Gra leci mi bez problemow, ale gram 1360x768 i mi wystarcza, nie probowalem z wieksza resolution ani wiekszym monitorem.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 22:42 
Cytuj  
Ok, dzięki. Spróbuję jeszcze na samym lapku, bez monitora. Co do sterów, to faktycznie, jest bieda.

Edit: Znalazłem tego fixa, wgrałem, zmniejszyłem trochę ustawienia (medium/high) i jakoś śmiga.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 23:58 
Cytuj  
Kabraxis - hmmm... ty masz jakis kompleks mniejszosci ? Specjalnie ucialem sobie dalsza dyskusje z czlowiekiem z kalapkami, ktory w kazdym topicu ma najwieksza racje, a ty nadal pijesz do mnie LOL Chyba mialem racje skoro cie to tak boli, a no widzisz mod ktory poprawia stamine celem zwiekszenia CW to jest CHEAT a nie udogodnienie.

Tutaj masz definicje: http://pl.wikipedia.org/wiki/Cheat bo widze, ze interpretacja jest jak dupa kazdy ma swoja !

Piszesz ciagle jakies steki bzdur tlumaczac sie, ze tylko rozgrywke sobie utrudniasz a nie ulatwiasz LOL Mydlic oczy to ty idz do przedszkola dzieciom.
No i jak w tej grze mozna narzekac na kase LOL, czy Twoje szare komorki juz poza sprzedaza zlomu u vendora nie widza innych mozliwosci ? Potrzebny do tego oczywiscie mod "usprawniajacy", bo po co zrobic trzy zlecenia w gildii Brotherhood, za ktore w 30 minut niecale mamy 2500 septimow. Devsi specjalnie ograniczyli ilosc kasy vendorom, aby zmusic graczy do pojscia w innym aspekcie anizeli zlomiarstwo.

Na koniec wez sobie do serca:
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt

Good luck !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 00:06 
Cytuj  
Taka pierdółka, ale fajna: jak z konsoli (tylda) wpisać QQQ to gra wychodzi do pulpitu bez zbędnych pytań/save'ów itp. (może już ktoś wcześniej pisał o tym, jak tak to sorry - ja nie widziałem)


_________________
For the pony!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 00:08 
Cytuj  
zachciało się cheatowania? :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 00:16 
Cytuj  
roball, weź wymoderuj ich do flames :<


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 00:53 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Nie krytykuje tutaj samej idei modow, bo sa mile widziane przeze mnie i w ciekawy sposob modyfikuja rozgrywke, ale Twoje nastawienie w ich obronie po prostu zwala mnie z nog. Nasuwa mi sie na mysl Kaczynski i jego jedyna racja.

No bo ten flame zaczął się od tego, że casualowiec Kabraxis zaczął najeżdżać na ludzi uznających łażenie po kilkunastu sprzedawcach i odpoczywanie aż im się kasa zregeneruje za fajny feature gry.

Oh wait.


Przy okazji chyba już wiem co to za ludzie narzekali na wprowadzenie quick travel w Oblivionie.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 01:29 
Cytuj  
Kabra ma racje


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 02:32 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No i jak w tej grze mozna narzekac na kase LOL, czy Twoje szare komorki juz poza sprzedaza zlomu u vendora nie widza innych mozliwosci ? Potrzebny do tego oczywiscie mod "usprawniajacy", bo po co zrobic trzy zlecenia w gildii Brotherhood, za ktore w 30 minut niecale mamy 2500 septimow. Devsi specjalnie ograniczyli ilosc kasy vendorom, aby zmusic graczy do pojscia w innym aspekcie anizeli zlomiarstwo.


niesmialo pragne przypomniec, ze to sandbox i kazdy gra jak chce (a przynajmniej powinien moc tak robic, i wyciagac z tego wymierne kozysci) i jak ktos lubi byc zlomiarzem i niekonieiecznie preferuje idee gildi zlodziei czy tez dark brotherhood, to w dupie ma ze z questow dla tej/tych gildii mozna wyciagnac 2,5k w 30 min, ktos chce sie zajac handlem zlomem, ktorego pierdyliony ton walaja sie tu i tam i nie moze bo devsi obcieli golda vendorom .... bo idac twoja logika, musze sobie zrobic postac, ktora zupelnie nie odpowiada mojemu gamestyle, zeby zarabiac kase ?

wyobraz sobie ze jakies 20 -30% graczy nawet nie liznie 1/3 tych obfitych w kase/uber itemy questow bo jest to sprzeczne z ogolnym zarysem ich postaci. dlatego sosuje sie mody usprawniajace gre zwane dalej "cheat'ami" bo ktos ma inny pomysl na postac niz ty/ja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 05:36 
Cytuj  
A wy dalej? No ja pierdole faceplam normalnie.

Banda kretynow nazywajaca usprawnianie i dostosywanie pod swoje potrzeby gre Bethesdy cheatowaniem.
Serio odpuscie sobie i grajcie biegajac jak kretyni od vendora do vendora bo to jest pro i trudne lol - mnie to juz jebie.

Naczytalem sie tutaj takich bzdur ze normalnie pasowaloby wyjebac te wszytkie mody do Morka, Obka i Falloutow, wykasowac z sieci nexusy i wlezc ze wstydu pod lozko bo proplayer i intelektualista probujacy brak jakiejkolweik wiedzy o modach i modowaniu serii TES przykryc cytatami z laciny Bodziu uwaza ze to cheaty.

Prosze uprzejmie o skonczenie tej rozmowy bo zal to czytac.
I ogarnijcie kurwa co to jest sandbox, po co sa te mody do niego i po co bethesda udostepnia mod toolsy - bo srsly nie dlatego zeby idoci narzekali ze zwiekszenie kasy vendorom z 1k do 2k jest gamebreaking i ulatwianiem sobie gry.

NIech kazdy wrzucamody ktore uwaza za ciekawe tutaj lub w temacieo modach i kurwa plz niech "prosi" uwazajacy ze gra jest idealna i zbalansowana zamkna mordy i powtrzymaja sie od komentarzy. Bo ani one madre ani potrzebne. Chcecie grajcie sobie bez cziterskich modow ale nie rozsiewajcie bzdur i pierdol w czym przoduje Bodziu ktory jedyne co wie to ze nic nie wie i Blood ktorego bola nawet najwieksze overhaule do Obka i NEhrim bo maja czitersko zwiekszona kase u vendorow. Zrobile te mody pewnie banda cziterow co nie ogarniaja ogromu gry bethesdy i musza sobie ulatwic a kilkanascie/kilkadziesiat questow i kilka tysiecy itemow i pewnie kilkadziesiat tysiecy skryptow wrzucili przez przypadek.


MODY SA PO TO ZEBY KAZDY GRAL JAK CHCE. BO TO TES I BO TO SANDBOX. VANILLA GRA NIE OFERUJE NAWET 10% Z PLAYSTYLE'OW JAKIE MOZE OFEROWAC DOBRZE ZMODOWANA I ZBALANSOWANA GRA.
Min. playstyle zlodzieja zupelnie niegrywalny ibezsensownie zepsuty w Obku i Skyrim... dzieki modom zmieniajacym kasei restoc vendorom, oraz mozliwosci sprzedazy kradzionych dobr nie tylko paserow w koncu grywalny jak w Morku.

Tak ciezko to zrozumiec? To sa cheaty? Bo smie chciec wyciagnac z tej gry wiecej niz LPM przez dungeon a potem TP do vendora i klikanie "rest 24h"?
Tak sie gra na poczatku, pierwszy raz aby przejsc fabule. Potem wchodza mody i mozecie mi skoczyc i obtoczyc ale wlasnie dzieki temu gry BEth sa zajebste zyja latami a nie jak taki Wiedzmin 2 juz nikt o nich nie pamieta dzis chybaze DLC wyjdzie.

:oops:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.