mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 11:39 
 
Zamiast pluć to się debilu zastanów.
Polskie społeczeństwo 50+ żyje ciągle socjalizmem i głosuje na tych którzy dadzą im na wódkę, a partiami które to gwarantują jest pis i po (w ich przypadku bardziej stołek niż wódka/darmowe żarcie). Młodych z każdym wyjazdem jest coraz mniej i niechętnie głosuje. Ogarniasz to? Ogarniasz cokolwiek?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 11:43 
 
@Nefastus Na Donalda i PO nigdy nie głosowałem, nie rób z siebie większego idioty niż Mareczek. Palikot był błędem, sam o tym pisałem. Ty za to postawiłeś na Korwina. UPR nie ma. KNP nie istnieje. Krul za to wiecznie żywy, a kolejna partia pod progiem. Partia piesków idących za niepełnosprawnym intelektualnie panem. Widziałem wywiad z Berkowiczem: zaczął dobrze, można pomyśleć młody, inteligenty człowiek. Ale w drugim zdaniu jakieś brednie żywcem wyjęte z ust swego lidera. Tak się nie zmiana świata, nie wygrywa wyborów, tak się robi z siebie błazna i folklor polityczny. Wiara w libertarianizm w dzisiejszym świecie, gdzie jest trend w stronę silnego państwa jak zwykłą głupotą. Zmiany trzeba wprowadzać na drodze kompromisu, kampanię prowadzić językiem racjonalnym, a nie obrażającym ludzi. I tak nic z tego nie zrozumiesz w poczuciu własnej zajebistości, niczym nie uzasadnionej.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 11:46 
 
@Niah Tak ogarniam że ostatnio bijesz się z Markiem co do pozycji czołowego debila tego forum. Ja nie wiem co jest z tobą ostatnio ale na serio pierdolisz jak potłuczony. Idź sprawdź czy nie masz jakiegoś tasiemca czy guza na mózgu.

@Tor ooo jaki ładny ból dupy. Prawda boli. Już czekam na kolejną wymówkę co do Petru "bo nie dali mu szansy, bo niestety nie dał rady i wpłynęli na niego, no ale ten nowy kandydat jest automatyczny".


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 paź 2015, 11:54 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 11:48 
 
Nefastus napisał(a):
A może to ty byś zamknął lemingowego ryja? Tak, ugrupowanie JKM nie weszło do sejmu, porażka, ale przynajmniej mogę z sumieniem i podniesioną głową powiedzieć że głosowałem na właściwych ludzi. Za to co ty reprezentujesz? Co wybory głosujesz na najgorsze ścierwo i gówno i zawsze te same wymówki, bo nie wiedziałem, bo nie dotrzymali słowa, i tak dalej. Donald, Palikot, Petru, liczymy dalej.


ale Ty wiesz , ze demokracja polega na tym , że każdy głosuje na kogo mu pasuje a mówienie ,że jeden głosuje na tych właściwych a inny nie i ci niewłaściwi to gówno - świadczy o Twoim poziomie i inteligencji i kultury ?

z sumieniem i podniesioną głową - hehe jaki ideowiec, myślałby kto :)
w dodatku co 2 zdanie to wulgaryzm i inwektywy- teraz rozumiem czemu JKM tak ci pasuje :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 11:50 
 
W polityce i w wyborach "trzeba być lisem i lwem". korwin jest tylko lwem :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 11:56 
 
Cytuj:
ale Ty wiesz , ze demokracja polega na tym , że każdy głosuje na kogo mu pasuje a mówienie ,że jeden głosuje na tych właściwych a inny nie i ci niewłaściwi to gówno - świadczy o Twoim poziomie i inteligencji i kultury ?

z sumieniem i podniesioną głową - hehe jaki ideowiec, myślałby kto :)

Pamiętaj, że zwracasz się do człowieka, dla którego wyzywanie ludzi od chujów i kurew jest przejawem buntu wobec politycznej poprawności. Taki forumowy Stonoga.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 11:59 
 
Przepraszam bardzo ale od kurw tylko wyzywalem twoje troll konto montechujnia.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:04 
 
Nefastus napisał(a):
Przepraszam bardzo ale od kurw tylko wyzywalem twoje troll konto montechujnia.

https://www.youtube.com/watch?v=EReBufOMEJA

Masz, pogadaj sobie z kolegą. Przecież Stonoga był ok, dopóki nie przyszedł prikaz z góry, że już się z nim nie kolegujecie. I ty masz czelność wypominać komuś głosowanie na Palikota?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:05 
 
@Nefastus
a Ty przypadkiem nie żyjesz poza granicami Polski?

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:05 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Nefastus Na Donalda i PO nigdy nie głosowałem, nie rób z siebie większego idioty niż Mareczek. Palikot był błędem, sam o tym pisałem. Ty za to postawiłeś na Korwina. UPR nie ma. KNP nie istnieje. Krul za to wiecznie żywy, a kolejna partia pod progiem. Partia piesków idących za niepełnosprawnym intelektualnie panem. Widziałem wywiad z Berkowiczem: zaczął dobrze, można pomyśleć młody, inteligenty człowiek. Ale w drugim zdaniu jakieś brednie żywcem wyjęte z ust swego lidera. Tak się nie zmiana świata, nie wygrywa wyborów, tak się robi z siebie błazna i folklor polityczny. Wiara w libertarianizm w dzisiejszym świecie, gdzie jest trend w stronę silnego państwa jak zwykłą głupotą. Zmiany trzeba wprowadzać na drodze kompromisu, kampanię prowadzić językiem racjonalnym, a nie obrażającym ludzi. I tak nic z tego nie zrozumiesz w poczuciu własnej zajebistości, niczym nie uzasadnionej.


Mimo ze Józwiak to debil i jedyny prawdziwy Korwin, to jednak jest prezesem UPR i wlasnie zostal poslem, to samo z Najzerem i Wilkiem z KNP (zaraz Junkier sie oburzy, ale Najzerowi to bym zajebal w pysk bo to taki smiec jakich szuakc ze swieczka). Co prawda Wilka nie lubie, ale zycze mu tego zeby sie tak nie sprzedal jak z tym podzialem z KNP, chociaz bym sie nie zdziwil jak by przeszedl do PiS czy do Nowoczesnej, bo lepsze stolki.

Dam ci jedno Torbis, na razie to Swetru nie ma co oceniac, ale znajac twoje wybory, mozemy sie zalozyc ze przy nastepnej kampani bedziesz mail takie same wymowki co do Swetru jakie miales co do PO i RP. Poczekamy, zobaczymy.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 paź 2015, 12:10 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:06 
 
lordyp napisał(a):
@Nefastus
a Ty przypadkiem nie żyjesz poza granicami Polski?


Nie, a teraz nonamie wypierdalaj za brame.

Junkier napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Przepraszam bardzo ale od kurw tylko wyzywalem twoje troll konto montechujnia.

https://www.youtube.com/watch?v=EReBufOMEJA

Masz, pogadaj sobie z kolegą. Przecież Stonoga był ok, dopóki nie przyszedł prikaz z góry, że już się z nim nie kolegujecie. I ty masz czelność wypominać komuś głosowanie na Palikota?


Sorry ale zawsze mowilem ze to agent i smiec, nawet jak byl ostatnio na wyborczym spotkaniu z JKM.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:07 
 
Ten stonoga to ładny aparatczyk jest
Widać ze to najgorszy śmieć i moralna gnida
Cieszy mnie jego wynik


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:11 
 
Jeszcze jest opcja, że stonoga jest po prostu popierdolony na mózg.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:16 
 
Osoby najbardziej zadowolone z podziału miejsc w sejmie to jednocześnie przeciwnicy partii która najbardziej zyskała. Najgłośniej też domagają się oni dotacji na dzieci, mimo że statystycznie w niewielkim stopniu z niej skorzystają. Zaiste wielka jest troska o państwo i współobywateli wśród lemingów.
Wynik wskazuje że wiele partii nie potrafi właściwie odczytać nastrojów społecznych, jednocześnie scena polityczna jest mocno zabetonowana. Poparcie przepływa między partiami o zbliżonym profilu, ale suma poparcia pozostaje niezmienna od lat.
PiS zdołał przełamać impas i przyciągnąć młodych wyborców, prognozy funkcjonowania tej partii na scenie politycznej są dobre. Trzeba jednak pamiętać że prezes partii i główny strateg jest w wieku emerytalnym, a nie widać nikogo o podobnych umiejętnościach politycznych.
PO mimo utraty poparcia utrzymała silną pozycję. Konsolidacja, odmłodzenie aparatu i odzyskanie poparcia pozwoli zachować pozycję jednego z dwóch głównych graczy, jako opozycja ma większe pole manewru. Paradoksalnie "porażka" może wyjść partii na zdrowie, podobnie jak to było z PiSem.
Kukiz 15 nie jest partią, a raczej projekcją marzeń. Jakiekolwiek decyzje lub ich brak będą osłabiały poparcie, przed związkiem trudne lata.
.Nowoczesna jest ofertą dla konkretnej grupy. Prawdopodobnie jednak PO będzie dążyła do odzyskania poparcia w tym sektorze, bardzo wątpliwe by słaby aparat .N zdołał utrzymać poparcie w najbliższych latach.
PSL poparcie spada od lat i nawet silna pozycja w samorządach nie uchroni tej partii przed dalszymi spadkami. Grupa popierająca PSL w dużej części jest w polu zainteresowań PiS. Prawdopodobnie tak jak PO załatwi .N, tak PiS załatwi PSL.
ZL&Razem - pogłoski o śmierci czerwonych są mocno przesadzone. Odmłodzenie, dofinansowanie z budżetu i zrzucenie łatki postkomunistów przyniesie skutek w postaci najpierw konsolidacji, potem powrotu na scenę parlamentarną.
KorWiN partia do której pasuje określenie niewybieralni. Są dwie drogi - trwanie w obecnym impasie i dalsze niewchodzenie do parlamentu, albo zmiana przywódcy i dalsze niewchodzenie do parlamentu.
Do zagospodarowania jest prawie połowa uprawnionych, największe szanse na przyciągnięcie kolejnych mają marksiści i Kukiz, ten ostatni jednak będzie tracił wiarygodność jako uczestnik partyjnego rozdawnictwa. Poparcie dla PiS i PO będzie się utrzymywać i rosnąć jako dla sił faktycznie zdolnych do kierowania państwem. Reszta będzie zanikającym folklorem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:17 
 
Nefastus napisał(a):
Sorry ale zawsze mowilem ze to agent i smiec, nawet jak byl ostatnio na wyborczym spotkaniu z JKM.

search.php?keywords=stonoga&terms=all&author=nefastus&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
Nefastus napisał(a):
Zbigniew Stonoga oficjalnie w KNP! Good news! +1

http://www.wykop.pl/ramka/2110470/zbign ... oga-w-knp/

Nefastus napisał(a):
Stonoga jak zwykle wymiata :D

Nefastus napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niezły prostak ten Stonoga. Ktoś mu powinien przypierdolić to może nabierze ogłada, ale patrząc na jego wybryki to do ostrzału tylko.


Jakbys byl tak poszkodowany przez "milicje" i montezumy u wladzy jak Stonoga to tez bys sie nie bawil politycznie poprawna mowe.

Prezentujesz taki sam poziom jak Stonoga, na drodze do przyjaźni stanęła wam wyłącznie polityka :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:33 
 
Zaorany :lol:


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:35 
 
Okey przyłapałeś mnie na postach kiedy jeszcze niewiele wiedziałem na temat Stonogi. I nie, polityka nie podzieliła nas z Stonogą. Sam się oddzielił i sam zaczął odpierdalac. Możesz szukać tylko wymówek na siebie, ja stoję za byłym KNP i teraz KORWiN jak mur, za to ty jak Tor co wybory macie wymówki co do waszych byłych partii, bo PO to, bo Palikot tamto. Byście mieli przynajmniej godność przyznać że co 4 lata wybieracie skurwielizne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:39 
 
Zamiast cieszyć się że już za miesiąc dobrobyt i bogactwo nas zaleje to wy się przepychacie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 12:50 
 
embe napisał(a):
Zamiast cieszyć się że już za miesiąc dobrobyt i bogactwo nas zaleje to wy się przepychacie.


+1

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2015, 13:04 
 
Ja tu kurwa właśnie podwyżkę i awans dostałem :(
Jak żyć?
A miało być tak pięknie. Miałem się wkurwić i wyjebać z Polski jeśli KORWiN się nie dostanie.
Najgorsze, że i sweter i skórzaną kurtkę dostałem w moim wymiarze. Nie mam na co narzekać za bardzo. Przecież PiS powinien już od wczoraj zburzyć wszystko.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.