mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 06:09 
Cytuj  
powinni uzyc koktajli molotova, katapult, kamieni, wiatrowek i innych narzedzi pokojowego demonstranta.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 06:14 
Cytuj  
Protestuja zapewne prymitywy o mentalnosci ludzi wschodu tak jak ja! Przeciez UE jest fajna i taka nowoczesna. Powinni ich wyslac na Bialorus. Jak mozna byc niezadowolonym z obnizki swiadczen?? Polacy dostaja 1/5 tego i sa bardzo zadowoleni!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 06:37 
Cytuj  
kapitalistyczne lewicowe i co najważniejsze ateistyczne rządy aktualnie dominujące w nowoczesnej i prężnej Brukseli pakują podatki ściągane ze społeczeństwa w utrzymanie coraz bardziej rozbuchanego aparatu biurokratycznego państwa/EU.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 07:38 
Cytuj  
W nocy na Krymie Rosjanie zastrzelili oficera wiernego przysiędze składanej w ukraińskiej armii - podaje serwis Kommentari powołując się na informacje pochodzące od Dmitrija Tymczuka - szefa Centrum Badań Wojskowo-Politycznych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 07:57 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Protestuja zapewne prymitywy o mentalnosci ludzi wschodu tak jak ja! Przeciez UE jest fajna i taka nowoczesna. Powinni ich wyslac na Bialorus. Jak mozna byc niezadowolonym z obnizki swiadczen?? Polacy dostaja 1/5 tego i sa bardzo zadowoleni!

Związkowcy, więc wszystko się zgadza.

Fidesz znów wygrał, Jobbik 20%, wyjebałbym Węgrów z UE. Niech sobie Orban steruje cenami w unii celnej z Rosją.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 08:05 
Cytuj  
A może znowu przypięta łatka 'związkowcy'?

U nas było ponoc podobnie i np. w Wawie zwiazkowcow była garstka, a glownie byli wkurwieni ludzie, ale oczywiście związkowcy są bardziej zorganizowani, wiec ich postulaty były bardziej widoczne.

Prawdy nie znam, bo slyszalem 2 rozne wersje.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 08:31 
Cytuj  
mysle, ze gdyby orban robil narod w chuja, tak jak nas robia nasi politycy, to wegrzy by mu tym razem podziekowali.
ale widocznie to co robi ma jakis sens i ludzie sie ciesza.
nie wspominajac o tym, ze ue powoli zaczyna przypominac jeden wielki oboz koncentracyjny, gdzie wszyscy zapierdalamy na tych nierobow.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 08:31 
Cytuj  
http://www.pb.pl/3611992,66749,uokik-za ... ny-paraliz

wiedziałem, że zatrudnienie twitterowego trolla było kretyńskim pomysłem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 08:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wspominajac o tym, ze ue powoli zaczyna przypominac jeden wielki oboz koncentracyjny, gdzie wszyscy zapierdalamy na tych nierobow.

przyjdą muslimy i się skończy:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Syrii.html


http://sejmowewiezienie.pl/ - gość od plakatow jak to fiskus wyjebal go na 2 mln itp. Ogolnie mam mieszane uczucia czy taki uczciwy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 08:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A może znowu przypięta łatka 'związkowcy'?



Zawsze protestuja zwiazkowcy albo pseudokibice. Normalni ludzie sa zachwyceni zyciem w europejskim kraju.

Oczywiscie poza unia jest zupelnie odwrotnie. Protestuja ludzie postepowi i kwiat narodu.

Zazdroszcze zycia w takim prostym i poukladanym swiecie. Wystarczy zajrzec do GW, obejrzec TVN24 i juz czlowiek wie co ma myslec na kazdy temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 09:12 
Cytuj  
Chyba lepiej już być czytelnikiem GW, niż mieć wgląd sprawy na poziomie onetu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 09:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chyba lepiej już być czytelnikiem GW, niż mieć wgląd sprawy na poziomie onetu.


Za bardzo nie widze roznicy miedzy jednym a drugim.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 09:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
.. wyjebałbym Węgrów z UE


:lol:

Mendol +1,

Torbus nie zauwaza ze prawica i lewica to aktualnie socjalizm w pelnej krasie. Rozni je praktycznie szczegol - lewica uwaza, ze wysokie podatki mysza byc by rozbudowany aparat biurokratyczny panstwa mogl te pieniazki przejadac, prawica natomiast widzi ze czesc tych podatkow wraca do kieszeni podatnika.
To nie przypadek ze wlasnie za rzadow PO jakas paniusia od spraw wazkich i pierdzenia w stolek publicznie popelnia gafe, twierdzac ze gdyby nie ona i jej urzad to prywatny przedsiebiorca nie moglby prosperowac, bo ona wydaje pozwolenia. A najlepsze, ze e ogole nie rozumie ze popelnia gafe.
Podobnie jak Torbus - on ma swiatopoglad uksztaltowany przez lewicowe media, dojna krowa bez mozgu, ma zapierdalac i utrzymywac swoich mentorow. Do tego ksenofob i rasista - wrecz znakomicie wpisuje sie w tepy betonowy elektorat PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 09:38 
Cytuj  
A gdzie Ty u nas prawicę i lewicę widzisz? Potrafisz rozróżnić? Nieźle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 09:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chyba lepiej już być czytelnikiem GW, niż mieć wgląd sprawy na poziomie onetu.


Za bardzo nie widze roznicy miedzy jednym a drugim.


To tylko świadczy o tobie. Wiadomości też nie rozumiesz?

@Oyciec W podejściu do gospodarki nie ma różnic, między partiami ale w innych kwestiach są. Chociaż taki Wipler to typowy republikanin, więc można go wrzucić podpiąć pod prawicę. Jedyny miał jaja zagłosować przeciw ostatniemu podnoszeniu świadczeń dla niepełnosprawnych i zadać właściwe pytania. Co prawda nie jego bo jest chyba za głupi, ale zawsze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 09:44 
Cytuj  
Chyba nawet ruch narodowy nie odcina się od socjalu za bardzo ;)
prawica i lewica rozni się jeśli już to tylko wśród tych lekko mało istotnych poglądów.

Tor- a może dla mnie to jest podobny poziom? jedni i drudzy robia w chuj bledow w artykułach, pisza niekiedy dziwna polszczyzna, czy sensacyjnym językiem itp.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 10:02 
Cytuj  
Cytuj:
mysle, ze gdyby orban robil narod w chuja, tak jak nas robia nasi politycy, to wegrzy by mu tym razem podziekowali.
ale widocznie to co robi ma jakis sens i ludzie sie ciesza.
nie wspominajac o tym, ze ue powoli zaczyna przypominac jeden wielki oboz koncentracyjny, gdzie wszyscy zapierdalamy na tych nierobow.


Miej na uwadze, że mieszkasz w kraju w którym 50% wyborców wierzy Antoniemu Macierowiczowi i jego "komisji śledczej", nadal nie dostrzegasz jak działa demokracja, to nie jest tak, że gdy koleś ma większość to jednoznacznie znaczy, że jest zajebisty. Nie rozumiem skąd się wzięło to pseudo zainteresowanie Węgrami od jakiegoś czasu, to się zaczęło gdy pan prezes powiedział o Budapeszcie? Teraz w miarę cykliczne pokazują się jakieś artykuły o Orbanie, który jest wykorzystywany jako argument w walce politycznej, to jest jakiś żart, co nas k... obchodzi jakiś kraj setki km od granic Polski, z którym nie mamy prawie żadnych kontaktów handlowych? To są ich sprawy wewnętrzne, które w żaden sposób nas nie dotyczą, a już na pewno nie można robić żadnej kalki tamtego społeczeństwa na nasze.

W ogóle wtf, jak można sobie wyrabiać zdanie o polityce w danym kraju na podstawie paru artykułów serwowanych cyklicznie co parę tygodni? Nagle wszyscy są ekspertami od Węgier lol.

Sam mam przyjaciela Węgra z którym rozmawiam prawie co drugi dzień, ale nigdy z nim nie gadam o polityce, bo co niby wiem o ich sytuacji w kraju i co mnie to k.. obchodzi, raz się go spytałem Orbana to nazwał go Hitlerem, ale spoko panowie wymieniajcie się dalej argumentami, czy hasłami.

btw co to ten ruch narodowy?
Ostatnio jakaś laska mnie zaczepiła na ulicy, żebym dał jej podpis, bo startuje do ue, to od korwina?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 10:10 
Cytuj  
jasne, 50% ludzi wierzy Macierewiczowi, a skad te dane niby? I już raczej mało kto go slucha.
moim zdaniem gdy śledztwem zajeli się Rosjanie to już można było sobie odpuscic dociekanie czegokolwiek. I nie chce o tym gadac, temat dawno się przejadł.

nie znam się na Węgrzech, rozumiem tylko, ze można się na kogos działaniach w pewnym stopniu wzorować (nie, nie wiem czy warto). Ja mnóstwa artykulow o Węgrzech jakos nie widze. Nie wspominając o Islandii czy Finlandii. Jeśli ktoś stosuje dobra polityke wew. to niby czemu by się jej nie przyjrzeć? jakbyśmy nie mieli porównania to pewnie do dziś bylby PRL.

ruch narodowy to ruch narodowy
http://ruchnarodowy.org/
kolejny plankton polityczny

jest tez 'wspaniala' http://partialibertarianska.org/


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 10:18 
Cytuj  
@whitetrox
Widać, że gówno wiesz.
W zamach wierzy mniej niż połowa wyborców pisu, a ponad połowa ankietowanych zauważa skandaliczne błędy kurw z po w śledztwie. ruscy jak zobaczyli tuska na kolanach to stwierdzili, że będą grali na destabilizację Polski. Oficjalnie wina pilotów, nieoficjalnie był zamach.
+ dla politycznych miernot jak ty
http://merlin.pl/Napastnik-Opowiesc-o-W ... 72754.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 11:08 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Cytuj:
mysle, ze gdyby orban robil narod w chuja, tak jak nas robia nasi politycy, to wegrzy by mu tym razem podziekowali.
ale widocznie to co robi ma jakis sens i ludzie sie ciesza.
nie wspominajac o tym, ze ue powoli zaczyna przypominac jeden wielki oboz koncentracyjny, gdzie wszyscy zapierdalamy na tych nierobow.


Miej na uwadze, że mieszkasz w kraju w którym 50% wyborców wierzy Antoniemu Macierowiczowi i jego "komisji śledczej", nadal nie dostrzegasz jak działa demokracja, to nie jest tak, że gdy koleś ma większość to jednoznacznie znaczy, że jest zajebisty. Nie rozumiem skąd się wzięło to pseudo zainteresowanie Węgrami od jakiegoś czasu, to się zaczęło gdy pan prezes powiedział o Budapeszcie? Teraz w miarę cykliczne pokazują się jakieś artykuły o Orbanie, który jest wykorzystywany jako argument w walce politycznej, to jest jakiś żart, co nas k... obchodzi jakiś kraj setki km od granic Polski, z którym nie mamy prawie żadnych kontaktów handlowych? To są ich sprawy wewnętrzne, które w żaden sposób nas nie dotyczą, a już na pewno nie można robić żadnej kalki tamtego społeczeństwa na nasze.

W ogóle wtf, jak można sobie wyrabiać zdanie o polityce w danym kraju na podstawie paru artykułów serwowanych cyklicznie co parę tygodni? Nagle wszyscy są ekspertami od Węgier lol.

Sam mam przyjaciela Węgra z którym rozmawiam prawie co drugi dzień, ale nigdy z nim nie gadam o polityce, bo co niby wiem o ich sytuacji w kraju i co mnie to k.. obchodzi, raz się go spytałem Orbana to nazwał go Hitlerem, ale spoko panowie wymieniajcie się dalej argumentami, czy hasłami.

btw co to ten ruch narodowy?
Ostatnio jakaś laska mnie zaczepiła na ulicy, żebym dał jej podpis, bo startuje do ue, to od korwina?


Polityka to mnie tez jebie, ale gospodarka juz nie, bo ma za duzy wplyw na moje zycie. Akurat Wegry maja oryginalne pomysly gospodarcze i dluzszy czas pokaze czy sa to dobry pomysly czy nie.
Pare lat temu wieszczono ze Orban jest wariatem, jego pomysly sa debilne i napewno przegra nastepne wybory. Tymczasem wyciagnal kraj z zapasci (poprzednie rzady zafundowaly Wegrom spadek PKB o 6%) osiagnal wzrost gospodarczy, obnizenie bezrobocia, inflacji, UE zdjela Wegry z czarnej listy kajow o zbyt duzym deficycie i zdecydowanie wygral wybory.
Ale po co o tym wiedziec, lepiej nazwac go faszysta albo komunista i sie cieszyc ze u nas to jest tak normalnie!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.