mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:13 
Cytuj  
Posłanki Samoobrony zmuszały mężczyzn do seksu? Zrodlo: dziennik
Khehehe rownouprawnienie jak rozumiem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:44 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Aldzik emokidzie. Nie wjechali mu na rodzine, biedak sie zasmucil, ze corcia sie dowiedziala, ze tatus nie jest swiety. Niestety, ale zgodzil sie na to wchodzac w wielka polityke.

A a propo wjezdzania na rodzine to stary przypadkiem w wannie nie czeka?


mam korwa prysznic :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:47 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
2. Wizytę premiera na obchodach jubileuszu Radia Maryja nazwano paranoją. A ja się pytam: co paranoidalnego jest w tym, że ktoś jeździ tam, gdzie go zapraszają?

Wniosek: doszło do generalnej ofensywy, której celem jest obalenie koalicji. Strategia: skoro medialne gnojenie PiSu, robienie z każdego piardnięcia ogólnopolskiego skandalu przyniosło marne efekty, to dobrano się do LPR i Samoobrony. Taktyka: zebranie wielu kompromitujących faktów i ujawnienie ich w krótkim czasie, w celu spotęgowania atmosfery skandalu.


Paranoia z tego powodu ze jest to wg. mnie medium nienawisci i fanatyzmu, jak widze tych dziadkow ktorzy krzycza "sperdalac" do dziennikarzy i sla kase dla rydzyka ktora pewnie przeznacza na kurwy (oby w burdelu) bo nie wiadaomo na co. Ale to rzeczywiscie jest w stylu kaczek - pamietne "sprierdalaj dziadu". Zgadza sie nie jest paranoja ze jedzie tam kaczynski, paranoja jest ze jedzie tam premier mojego kraju.
Wstyd mi jest, ze kazdy moze powiedziec o prezydencie/premierze mojej ojczyzny, ze to klamcy i bez problemu to udowodnic :( .

a jak slysze to tych ukladach i innej nowomowie pisowskiej to mam dosc, ciagle ktos ich chce zniszczyc, obalic, a wg. mnie to bzdura oni sami sie wykanczaj nikt im nie musi pomagac, rozumiem ze to bardzo denerwujace miec opozycje, ktora patrzy na lapki, ale taka jest demokracja i trzeba sie do tego przyzwyczjic. PiS pietnuje komune ale chetnie sam by zostal "przewodnia sila narodu" jedyna i nieomylna :P

Aenima napisał(a):
Piekna odpowiedz bardzo w elo stylu, moze uda mi sie zejsc do twojego poziomu.
A a propo wjezdzania na rodzine ciekawe czy twoj stary to tez "zwyczajny czlowiek". Moze "chuj wie z kad jestes" to jest normalne i w niedziele wszystkie kromerki zapierdalaja do burdelu aby sobie umoczyc, tylko czy bierzesz chlopca czy dziewczynke?


Rozumiem, ze przy podejsciu burdel=narzedzie szatana w sprowadzaniu ludzi na zla droge - to to podejscie jest ok,
ale wg mnie burdel jest to instytucja swiadczaca okreslone uslugi i jesli ktos ma taka potrzebe (jest brzydki, uposledzony, niesmialy, ma olbrzymie potrzeby sksualne, jest stary a nadal ma ochote :P ) to tam idzie, a nie zmusza swoich podwladnych do takich uslug. Aha wytrace ci jeden argument, ktorym lubisz sie poslugiwac - tak jak bede mial ochote/potrzebe to pojde do burdelu i nie jest to dla mnie wstyd (wybiore dziewczynke jesli takie informacje cie podniecaja :P )

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:55 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Jestes zalosny. Musisz oczywiscie stwierdzic od razu ze _ja_ place za sex Zaraz po tym jak napisalem ten post wiedzialem ze jakis palant sie przyczepi do tego "zwyczajnego czlowieka". Huknij w stol, a Aenima wyskoczy z konopi


Piekna odpowiedz bardzo w elo stylu, moze uda mi sie zejsc do twojego poziomu.
A a propo wjezdzania na rodzine ciekawe czy twoj stary to tez "zwyczajny czlowiek". Moze "chuj wie z kad jestes" to jest normalne i w niedziele wszystkie kromerki zapierdalaja do burdelu aby sobie umoczyc, tylko czy bierzesz chlopca czy dziewczynke?


Wzioles kase to teraz nie narzekaj ze cie dupa boli. I stfu :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:17 
Cytuj  
Kard napisał(a):

Rozumiem, ze przy podejsciu burdel=narzedzie szatana w sprowadzaniu ludzi na zla droge - to to podejscie jest ok,
ale wg mnie burdel jest to instytucja swiadczaca okreslone uslugi i jesli ktos ma taka potrzebe bla bla bla


Nawet nie chcialo mi sie tego czytac bo po pierwsze:
Nie mam nic przeciwko burdela a po drugi nie do ciebie pisalem synku wiec cytujac kolege ponizej STFU.
Jak ktos chce to sobie pojdzie i mam to w dupie tylko nadal twierdze ze normalny facet nie musi lazic do burdelu zeby sobie znalesc dupe tylko pojdzie do knajpy pubu itp.


Wzioles kase to teraz nie narzekaj ze cie dupa boli. I stfu

Twoj brat tez tu postuje? Jakis rodziny interes prowadzicie w Kromerkowie?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:36 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Nawet nie chcialo mi sie tego czytac bo po pierwsze:
Nie mam nic przeciwko burdela a po drugi nie do ciebie pisalem synku wiec cytujac kolege ponizej STFU.
Jak ktos chce to sobie pojdzie i mam to w dupie tylko nadal twierdze ze normalny facet nie musi lazic do burdelu zeby sobie znalesc dupe tylko pojdzie do knajpy pubu itp.


Piszesz na forum ogolnym, jak piszesz do konkretnej osoby to masz pw i wowczas nie narazisz sie na moje komentarze,

nie pisz do mnie synku misiu, bo watpie bym chcial miec takie go ojca :P

jeden pojdzie do bibliotek, drugi do baru (moze nawet dla pedalow), trzeci do burdelu - nie znam ich, nie wiem ktory jest normalny

i jesli chodzi o szczegoly to czesciej dochodzi do przestepst w barach (np. tabletki gwaltu niz w burdelach) i z tego powodu osmielam sie stwierdzic ze ci bardziej normalni chcdza do burdelu :P

przykro mi ze zmusiles sie do czytania tego

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:39 
Cytuj  
http://e.pardon.pl/pa798/47e97f7b000b19554578345d

niech ten widok poruszy wasze kamienne serca :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:42 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Nie chcę dokonywać oceny moralnej tej pani. Moim zdaniem dochodzenie swoich praw 3-4 lata po domniemanym fakcie to jednak trochę późno.


z bolem serca ale musze sie z toba zgodzic, stad pomysl o jawnosci takich "dodatkowych" uslug uniknieto by w ten sposob oskarzen o molestowanie.

Cytuj:

Czuję też niesmak z powodu tego, iż Fabianek wywołał ten w temat w celu prowadzenia podszytych ironią, szowinistycznych dysput na temat "wliczania" usług seksualnych w obowiązki pracownicze. Choć z drugiej strony napiętnowanie kobiecej obłudy, polegającej na rządaniu zrównania w prawach, ale nie w obowiązkach, jest pozytywne.


hehe tu nie chodzi oto ze kazdy szef tak bedzie robil w stosunku do kazdego pracownika :]

Cytuj:
2. Wizytę premiera na obchodach jubileuszu Radia Maryja nazwano paranoją. A ja się pytam: co paranoidalnego jest w tym, że ktoś jeździ tam, gdzie go zapraszają?


Sag pamietam sytuacje z przed ~6sciu lat w czasie poprzednich wyborow prezydeckich. Obecna pani prezyden Warszawy miala zajebiste wyniki tylko ona mogla zagrozic Kwasniewskiemu....ale sqmala sie z ksiezami zaczela niczym Walesa nosic broszke z Matka Boska, efekt: sondaze tka jej polecialy w dol ze przestala sie zupelnie liczyc w wyborach.

Cytuj:
Tutaj również zastanawia fakt, że całe wydarzenie ujawniono z "dwuletnim lagiem". Inni forumowicze również stwierdzili, że to raczej nie jest zbieg okoliczności.


jasne powody imho sa dwa:
1. dotarcie do takich spraw jest trudne i wymaga czasu
2. dziennik.pl potrzebowal cos na swoja premiere zeby miec boom w statystykach i w pelni mu sie to udalo.

Cytuj:
Wniosek: doszło do generalnej ofensywy, której celem jest obalenie koalicji. Strategia: skoro medialne gnojenie PiSu, robienie z każdego piardnięcia ogólnopolskiego skandalu przyniosło marne efekty, to dobrano się do LPR i Samoobrony. Taktyka: zebranie wielu kompromitujących faktów i ujawnienie ich w krótkim czasie, w celu spotęgowania atmosfery skandalu.


znow sie musze z toba zgodzic, tylko mam pewne obiekcje do "autorow" tej akcji. Bo pis pierwszy raz odciol sie od swoich koalicjantow. mozna wysnuc teze, ze autorem jest pis (jak powiedzialem teze a nie ze tak jest wiec no flame please) dlaczego mozna wysnuc taka teze? Ano dlatego ze jelsi ktos sledzi sondaze to pis "pozarl" elektorat so/lpr a teraz odcinajac sie od nich zyskuje nowych zwolennikow w zwiazku z tym sondaze szybuja do gory.

Cytuj:
Być może żarty przy zaistniałej sytuacji nie są odpowiednie. Ja jednak zwróciłem uwagę na motywy, jakie kierowały bohaterami seks-skandalu. Pani Aneta K. nie jest kobietą powalającej urody. Z drugiej strony poseł Łyżwiński również nie jest przystojniakiem. :P


wiesz o gustach sie nie dyskutuje, aqrat anetka jest boska w porownaniu do tej drugiej ktora glosi ze nie przyjelala propozycji ;-) a komentarz filipka o wyginieciu rasy ludzkiej to juz wogle powala bo z jego wygladem to faktycznie rasa ludzka by wyginela ale nie z powodu ze on by nie chcial tylko raczej ona ;-)

KromeR napisał(a):
Mam nadzieje ze lapiesz mysl i kierunek w ktorym zmierzam :)


lapie lapie, z pewnoscia masz racje w tym co piszesz jednak wiesz zglaszanie molestowania 5+ lat (iirc tyle pracowala anetka) po fakcie jest conajmniej smieszne i zalosne.

Kard napisał(a):
... ale wg mnie burdel jest to instytucja swiadczaca okreslone uslugi i jesli ktos ma taka potrzebe (jest brzydki, uposledzony, niesmialy, ma olbrzymie potrzeby sksualne, jest stary a nadal ma ochote :P ) to tam idzie, a nie zmusza swoich podwladnych do takich uslug.


a na potwierdzenie tego co mowisz, dodam ze w Holandii emeryci/rencisci/osoby niezdolne do pracy maja dotacje z rzadu wlasnie na ten cel, pare lat temu zostalo to przeforsowane przez ich "ministerstwo zdrowia" jako ze sex czyni zdrowszym (w duzym skrocie). zainteresowanych odsylam na Holenderskie strony rzadowe nie chce mi sie tego szukac, keidys przyszedl link z serii "przyszlo mailem...posylam dalej".

Aenima napisał(a):

Jak ktos chce to sobie pojdzie i mam to w dupie tylko nadal twierdze ze normalny facet nie musi lazic do burdelu zeby sobie znalesc dupe tylko pojdzie do knajpy pubu itp.


jasne, tylko jest pewna roznica miedzy lasia z pubu a z burdelu.
po pierwsze: trzeba sie postarac, byc milym i wogle
po drugie: trzeba poswiecic wiecej czasu
po trzecie: koszta sa wieksze, aczkolwiek z lasia z pubu pozniej powstaje przez jakis czas uklad "pernamentny"
po czwarte: roznica w jakosci sexu, odczuwalna oczywiscie na korzysc pani z burdelu.

ot takie moje 3 grosze :]

Kard napisał(a):
i jesli chodzi o szczegoly to czesciej dochodzi do przestepst w barach (np. tabletki gwaltu niz w burdelach) i z tego powodu osmielam sie stwierdzic ze ci bardziej normalni chcdza do burdelu :P


sluszna uwaga :]


@sag na koniec chcialem ci zadac pytanie jako w pewnym sensie przedstawiciela PiS, odnoszac sie do wypowiedzi Kurskiego (cytowana na poprzedniej stronie) o politykach skompromitowanych o tym ze powinni odejsc z zycia publicznego, mozesz mi odpowiedziec co on nadal robi na scenie politycznej?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 8 gru 2006, 11:49 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:47 
Cytuj  
jesli chodzi o szczegoly to czesciej dochodzi do przestepst w barach

chcesz napisac ze czesciej dochodzi do przestepstw w barach niz burdelach tak?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:01 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
chcesz napisac ze czesciej dochodzi do przestepstw w barach niz burdelach tak?

Tak chcialem napisac :) thx

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:35 
Cytuj  
raczej bzdura ale uw


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:50 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
raczej bzdura ale uw

to "bzdura" zrozumialem natomiast "uw" juz nie :P
moze i bzdura, chociaz masz zarabiste argumenty :P
natomiast moze inaczej, ktos kto wchodzi w interesy zwiazane z tym przemyslem raczej ma swiadomosc, ze w duzej mierze jest on powiazany ze swiatem przestepczym, inaczej klient on jest obsluzony i wrecz chroniny by nic zlego mu sie nie stalo i wrocil ponownie, w barach klienci raczej sa slabo chronieni i czesciej przytrafiaja sie im niemile przygody (debski- chyba tak mial ten minister sportu)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:22 
Cytuj  
uw= you welcome

pisalem taki dlugi post ale cos sie wyjebalo i odechcialo mi sie go pisac again. Tak na szybko to z tego co pamietam Debski zginal przed knajpa, zabity pewnie przez mafie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:03 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
uw= you welcome

pisalem taki dlugi post ale cos sie wyjebalo i odechcialo mi sie go pisac again. Tak na szybko to z tego co pamietam Debski zginal przed knajpa, zabity pewnie przez mafie.


no wlasnie wiecej mialo to wspolnego z knajpa niz z burdealem :P - ostatnio takie skroty myslowe sa modne :P
ale to juz daleko odbieglismy od prelek, wracajac do tematu chodzilo mi o to ze dla mnie bardziej normalny jest gosc ktory gdy ma ochote/potrzebe idzie do burdelu niz daje prace w zamian za takie dodatkowe uslugi. jesli chodzi o lyzwinskiego to jest cwok totalny (ale to raczej normalne w tej partii) nawet jesli to wszystko nieprawda to dal sie zalatwic na ament.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:11 
Cytuj  
Jakie przestepstwa w burdelach?! Tam sie za "masaz" placi!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:31 
Cytuj  
Aenima napisał(a):

Wzioles kase to teraz nie narzekaj ze cie dupa boli. I stfu

Twoj brat tez tu postuje? Jakis rodziny interes prowadzicie w Kromerkowie?


Masz 5 lat ze piszesz posty na poziomie przedszkolaka? Czy to takie ograniczenie umyslowe?
Musisz sie bardziej postarac, bo twoje teksty sa poprostu kiepskie :( A dalej przerzucac sie postami z kims kto reprezentuje poziom "a ty jestes glupi do 2 potegi, a ty do 5, a ty do nieskonczonosci" mi sie nie chce bo to zenujace :(


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 18:31 
Cytuj  
dodam ze w Holandii emeryci/rencisci/osoby niezdolne do pracy maja dotacje z rzadu wlasnie na ten cel

+wszystkie retardy, wiec moze kromek lec do Holandi tam wszyscy tacy "normalni" jak ty juz sobie moga uzywac.

Najwyrazniej nie ma nic gorszego od sfrustrowanego sexualnie retarda czego jestes dokladnym przykladem.
Mozesz dalej produkowac te zalosne posciki ale jak dla mnie EOT przynajmiej z toba. Dolaczasz do zupelnie "normalnych ludzi" jak kremas,trade itp na mojej ignore liscie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 19:46 
Cytuj  
@Aenima odpisze ci slowami piosenki ktora odpowiada poziomem twojemu postowi:
w wysokich andach wielki kondor jajo zniosl, pierwsze jajo zniosl, drugie jajo zniosl, trzecie jajo zniosl, a potem zdech


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 20:53 
Cytuj  
Mi wystarczy ze cale community wow sie juz na twoim pierdoleniu poznalo, wracaj grac w pokemony z swoimi dzieciakami, i nie sil sie na jakies elokwentne odp. bo i tak nie bede tego czytal.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 04:29 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dodam ze w Holandii emeryci/rencisci/osoby niezdolne do pracy maja dotacje z rzadu wlasnie na ten cel

+wszystkie retardy, wiec moze kromek lec do Holandi tam wszyscy tacy "normalni" jak ty juz sobie moga uzywac.

Najwyrazniej nie ma nic gorszego od sfrustrowanego sexualnie retarda czego jestes dokladnym przykladem.
Mozesz dalej produkowac te zalosne posciki ale jak dla mnie EOT przynajmiej z toba. Dolaczasz do zupelnie "normalnych ludzi" jak kremas,trade itp na mojej ignore liscie.


Widze posta ale na nim tylko bla bla bla...
Mr wannabe psycholog jeszcze ma cos do zakomunikowania?
Prawde powiedziawszy klade lache na to czy masz mnie na ignorze czy nie. Ja tam jestem cierpliwy wiec pirdziel, pierdziel, ja poslucham.

Ps. Pokemony wyszly z mody. Ale jak ktos jest "retardem" to na nic innego sie zdobyc nie moze. W koncu co powtarzanie sie to powtarzanie sie. Przynajmniej sie kolejnej glupoty nie strzeli. :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.