mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 10:10 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
bla bla bla


alda po pracy w przedszkolu odkryl uroki pracy w IT , za dwa lata zauwazy ze w UK placa 5x wiecej za to samo


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 10:28 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytan ... ziny/f2g3x

Londyn: Polacy w niewoli romskiej rodziny, lol

Spoiler:

lol2 jesli prawda


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 12:32 
Cytuj  
Można?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxSlotIIMT

Można.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 12:52 
Cytuj  
Oni tam robia pod siebie?;c


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 15:08 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):


no kurwa , dzicy wiedza mimo wszystko jak sie zalatwia pewne sprawy , nawet baby wiedza gdzie ich miejsce i co ? i porzadek kurwa jest


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 17:15 
Cytuj  
korwin może spierdalać to jest masakrator lewactwa i złodziejstwa


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 17:41 
Cytuj  
"Bronimy polaków przed rządami populistów utrzymując wysoki poziom zatrudnienia w administracji."
Stefan Niesiołowski

przynajmniej nie ukrywa


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 19:51 
Cytuj  
Niah napisał(a):



Marcin Chmielowski wymiata. Miałby mój głos z miejsca.
Nawet nie wiedziałem, o istnieniu krzywej Laffera mimo, że o niej pisałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 20:55 
Cytuj  
O wielu rzeczach nie masz pojęcia, ale cieszę się że austriacka szkoła ekonomii budzi zainteresowanie. Chmielowski za dużo zagrywek pod publiczkę stosuje. Ciężko w momencie akceptacji ustroju i danin na rzecz państwa wypominać urzędnikom, że biorą pieniądze. Wykonują lepszą lub gorsza pracę. Ale gawiedź klaskała, więc manewr się udaje. Ocenie podlega ilość kadry i jakość pracy, pensja. No i tu lewak zmasakrował go jak szczeniaka.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 21:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
cieszę się że austriacka szkoła ekonomii budzi zainteresowanie.

ta, mam nadzieje, ze zacznie rosnąć coraz bardziej popularnosc austriakow.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:12 
Cytuj  
Wyedukowany ekonomicznie populista.
Ogólnie przez kryzys i nieudolność w wydawaniu unijnych pieniędzy w najważniejszych dla nas projektach każdy populista dostałby oklaski.
Jednogłośnie cały kraj, nawet ci zamożni, powiedziałby że jest zmęczony tym wszystkim i tęskni się za tymi tłustymi latami 1997-2008. Najgorszym okresem zmarnowania tych tłustych lat była kadencja PiS zaraz po SLD. Ostatnie kilka lat dobrobytu przed kryzysem zostało rozpierdolone na...socjal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:17 
Cytuj  
O kurwa. Mamy tutaj wyborcę PO lol. Nieźle wypranego już.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:25 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ostatnie kilka lat dobrobytu przed kryzysem zostało rozpierdolone na...socjal.

Czyli na co konkretnie? Bo to brzmi jak populistyczna zagrywka. Jedyny socjal jaki PIS dodało, który mi przychodzi do głowy to becikowe. PIS było pro-socjalene w wymiarze medialno-propagandowym, ale ich realne decyzje były mocno konserwatywne, miejscami wręcz konserwatyno-liberalne i jak już to ten nędzny socjał istniejący w PL się za ich rządów zmniejszył.

No chyba, że masz na myśli potężny rozrost administracji i topienie kasy tam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:30 
Cytuj  
PO? Nah, jak SLD upadało to tak PO miało wizję przystępną dla moich poglądów.
Jednak przyszło co do czego i w ogóle nie zachowali się jak rasowi ekonomiści. Teraz z palca bym sam wyciągnął teksty na oczernianie aktualnych ekip i też bym dostał oklaski. Po prostu przewodniczący KASE zachowywał się jak cwaniaczek (kliknij video z Kurskim) i czuł się zajebisty.
Wiesz jak na uczelni nas SLD odwiedzało, to jak ja zadawałem pytania jako jeden z studentów z ekonomi też się sypały aroganckie i roszczeniowe teksty, a wtedy wszyscy byli za PO. Teraz to żałuje że w ogóle się wypowiadałem i Piechotę z błotem mieszaliśmy. Bo tak na prawdę, uwierzyliśmy w kiełbasę PO.

Serio, aktualne ekipy relatywnie łatwo jest mieszać z błotem, bo z makroekonomicznego punktu widzenia NIE DA się zrobić wszystkiego idealnie. Aktualnie to bym wolał zagłosować na Korwina i zobaczyć kompletny rozpierdol polityczny, ba może bym się zaskoczył jak z PO i byłoby na odwrót.

@sula
Musiałbym googlować, bo w głowie mi zapamiętało się jedno "zmarnowana szansa, kasa w błoto, brak decyzji w sprawie ZUS, burdel koalicyjny, żałosna polityka zagraniczna".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:33 
Cytuj  
'rasowi ekonomisci', tak jakby ekonomisci nie roznili sie czasem jak ogien i woda i mozna bylo ich wrzucic do jednego wora...
dobrych ekonomistow to jest nieslychany brak i są raczej zepchnięci na margines od lat. Ekonomiści 'w łaskach' to są Ci co pierdolą tak jak politycy każą.

Ja tam za PO ani za PiSem nigdy nie bylem.


_________________
.


Ostatnio edytowano 4 maja 2014, 11:37 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:36 
Cytuj  
Nie wiem jak w innych miastach, ale w Szczecinie kręgi ekonomistów są mocno ukierunkowane na wolny rynek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:40 
Cytuj  
No i moga sobie i być w calej Polsce ale kompletnie nie ma tego w polityce. A najczesciej uzywame tylko jako hasło na wietrze, nic wiecej 'wolny rynek' - uzywane przez Gowina i Europe+.

W mediach to dla mnie nie jest mainstream, a raczej dorzuca sie -> liberalizm -> kapitalizm -> za komuny bylo lepiej -> wyzysk -> blabla

zdecyduj sie kogo krytykujesz ;p ja juz wole populistow z KASE niz innych ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:47 
Cytuj  
Ale KASE to głównie krytycy polityczni i zanim odgłos tych chłopaków dojdzie do realnych wyników wyborów to aktualni wyborcy co mają przez komunę wyprany łeb muszą pójść do piachu.
Populizm ekonomiczny a realna propozycja reform to inne światy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 11:57 
Cytuj  
Sorry zarzucasz komus populizm gdy w mainstreamie są ludzie ktorzy stosuja gigantyczny populizm typu "damy pieniadze na cele X i Y". I tak, duzo ludzi nawet wierzy w jakis 'mityczny skarb panstwa' ktory bierze sie z kosmosu...

Nie widze by KASE jakos sie pchalo do polityki z tego co widzialem to wiekszosc dzialan tam opiera sie na wolentariacie.
A jak chcesz sie zaglebic to austriacy maja sporo konkretnych odpowiedzi, ale nie sądze by ktos tego sluchac w TV itp.
Lepsze to co robią i nawet jakas krytyka (która pląta sie na marginesie) niz nic. A noz kogos to zainteresuje i podlapie.

Zamiast sluchac jakis chlopaczkow wole poczytac jakiegos misesa czy kogos ;p


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:43 
Cytuj  
Śmiechowy ten pieszczoch


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.