mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 15:38 
Cytuj  
ooooooooohohohoho

a ja kurde z krakowa jestem :(


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 15:43 
Cytuj  
@eagleeyes

czyli kaczyński dobrowolnie oddał swoją władzę w ręce tuska? oh lawd... kaczyński chciał zgarnąć >50%, ale mu się nie udało. bywa. teraz posiedzi sobie pare latek w opozucji i (obym sie mylił!) wygra kolejne wybory po nieudanej próbie wprowadzenia w pl V RP, czyli drugiej irlandii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 15:47 
Cytuj  
And where is Sargeras? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 16:09 
Cytuj  
IMO teraz PiS ma 4 lata na przygotowanie programu wyborczego i ludzi do rządzenia. Ostatnie dwa lata rządzili z zaskoczenia (sami się zwycięstwa w 2005 nie spodziewali). Teraz będą gotowi.
Po obecnej porażce PO (bo wiadomo, że nie będzie Irlandii tylko Vietcong) i graniu przez PiS zdecydowanej opozycji dokładnie patrzącej na dziurawe łapska rządów - PiS znowu wygra.
Odnieśli zajebisty sukces sam w sobie, bo jako pierwszy rząd zdobyli liczebnie więcej głosów niż w poprzednich wyborach. To oznacza, że mają sporą liczbę zatwardziałego betonu, który znowu na nich zagłosuje za 4 lata. Do tego dojdą nieudacznicy i frustraci obecnie głosujący na PO ("bo PiS rządzi i jest chujowo") oraz meganiska frekwencja po zawiedzeniu się ferajną Tuska. Wtedy PiS będzie mógł rządzić samodzielnie i znowu będzie megachujowo (samodzielne rządy czy to PO, czy to PiS to porażka)...

Wygrana Ziobro utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że czeka nas 4 lata wyciągania brudów, afer i komisji śledczych. Znowu będzie chuj wielki, dwa bąbelki. Ale może w końcu uda się chociaż zmarginelizować pedałów z lewicy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 16:31 
Cytuj  
@tczewiak trzaskasz slogany a'la "beton pisu" i Mlodziez Wszechpolska - z dupy wyssane i niepoparte niczym poza zawiscia. ze tak powiem "wypierdalaj",bo tu jest warszawka(bo prawdziwa Warszawa zginela w Katyniu), oraz zabojcy ksiedza Popieluszki! o tu!

co do tego co napisales, to zgodze sie w jednym miejscu - PiS ma 4 lata aby przygotowac program wyborczy, bo do tych wyborow juz szedl praktytcznie bez niego.
Cytuj:
w 2005 program pis mial 144 strony, w tym roku 8 pazdziernika opublikowano dokument programowy o tytule "Dbamy o Polskę.Dbamy o Polaków". Tegoroczne pomysły PiS zajęły tylko 35 stron (2 lata temu 144 jak już pisałem), na dodatek gęsto wypełnionych grafiką - zdjęciami,cytatami i ramkami, dublującymi treść tekstu. Trudno wyłowić nowatorskie myśli, ponieważ najwięcej miejsca PiS poświęcił powtarzaniu swoich koronnych argumentów o spadającej przestępczości i bezrobociu, reformie finansów publicznych, jednym okienku w urzędzie czy zmianie w konstytucji z 1997 r. opartej na - jak czytamy w dokumencie "błędnej aksjologii".
Wśród nielicznych nowości znalazły się hasła o utworzeniu urzędu ds. informatyzacji administracji, wprowadzeniu ułatwień z zakładaniu przedszkoli, dbaniu o większe prawa dla polskiej mniejszości w Niemczech, a także zagwarantowanie Polsce obecności w Radzie Bezpieczeństwa ONZ (!).
Największe zaufanie w programie PiS budzi dziewczynka, ubrana w koszulkę "Wygramy! PiS!", eksponowana na wszystkich stronach dokumentu.

cytat (chwilami skrócony) za najnowszą Polityką.


Rozliczaliśmy już tutaj PiS z dwóch lat rządów i tego co i jak udało się nie zrobić. GL! 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 16:46 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
@tczewiak trzaskasz slogany a'la "beton pisu" i Mlodziez Wszechpolska - z dupy wyssane i niepoparte niczym poza zawiscia. ze tak powiem "wypierdalaj",bo tu jest warszawka(bo prawdziwa Warszawa zginela w Katyniu), oraz zabojcy ksiedza Popieluszki! o tu!

Mam w rodzinie działaczy PO (wcześniej UW). Bliskich przydupasów Tuska. Starczy?
UW => PO to chuje :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 16:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
RufeN napisał(a):
@tczewiak trzaskasz slogany a'la "beton pisu" i Mlodziez Wszechpolska - z dupy wyssane i niepoparte niczym poza zawiscia. ze tak powiem "wypierdalaj",bo tu jest warszawka(bo prawdziwa Warszawa zginela w Katyniu), oraz zabojcy ksiedza Popieluszki! o tu!

Mam w rodzinie działaczy PO (wcześniej UW). Bliskich przydupasów Tuska. Starczy?
UW => PO to chuje :P


a ja mam w rodzinie Billa Gatesa....

brb. właśnie przyleciał po mnie helikopter, jak tylko zwiedzę tokyo, to wrócę.


A tak na serio, to pierdolisz strasznie głupoty tczewiak, to jest twój tok myślenia:

Cytuj:
Nie cierpie PO, bo tak. Nie cierpie Lidu bo to komuniści, wszyscy inni też są do dupy. Przed pójściem spać modle się o szczęście i jeszcze większe powiększenie czekoladowego oka mojego lovera kaczyńskiego <3


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 16:52 
Cytuj  
eagle nie ośmieszaj się prosze, jeżeli szukasz teorii spiskowych to przeczytaj post tczewiaka, on już ma wszystko ustawione, pewnie sam Tusk jest podstawiony.

Cytuj:
Do tego dojdą nieudacznicy i frustraci obecnie głosujący na PO ("bo PiS rządzi i jest chujowo")


Cytuj:
UW => PO to chuje


Jesteś nieudacznikiem i frustratą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:08 
Cytuj  
Nie głosowałem ani na PO, ani na PiS, ani na LiD.
Niestety mam w rodzinie pierdolonych fanatyków PO, którzy głosowali na to gówno wcale nie ze względów "niezadowolenia z rządów PiSu" tylko dlatego, że siedzą z tym gównem od początku. Jeden to nawet od czasów brr KL-D.

Enhu daleko mi do modlenia się, gdyż ... a zresztą chuj ci w kuper :P

Co do przepowiedni. Ludzie niezadowoleni z rządów Tuska (bo jak mozna być zadowolonym z rządów?) zagłosują znowu na Lecha i będzie dwie kadencje prezydentem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:12 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie głosowałem ani na PO, ani na PiS, ani na LiD.
Niestety mam w rodzinie pierdolonych fanatyków PO, którzy głosowali na to gówno wcale nie ze względów "niezadowolenia z rządów PiSu" tylko dlatego, że siedzą z tym gównem od początku. Jeden to nawet od czasów brr KL-D.

Enhu daleko mi do modlenia się, gdyż ... a zresztą chuj ci w kuper :P

Co do przepowiedni. Ludzie niezadowoleni z rządów Tuska (bo jak mozna być zadowolonym z rządów?) zagłosują znowu na Lecha i będzie dwie kadencje prezydentem.


niestety właśnie potwierdziłeś to co napisałem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:16 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Cytuj:
UW => PO to chuje


Jesteś nieudacznikiem i frustratą.

Ja bym nie wyciagal pochopnych wnioskow. Po jezyku i "jakosci" wypowiedzi tczewiaka stawiam na pientastoletniego debila, ktory lubi zwracac na siebie uwage. Jesli nie z metryki to na takim poziomie intelektualnym.
Co do ogolych wnioskow na przyszlosc. Jesli PO zachowa glowe i rzeczywiscie powola fachowcow na stanowiska to ma szanse wygrac i za 4 lata. Jest wzrost gospodarczy, plyna pieniadze z unii na rozbudowe infarstruktury, na PO chetniej spojrza inwestorzy. Lepszej okazji do odniesienia suckesu chyba nie miala zadna partia. Licze na to, ze LiD wyrosnie w tym czasie na druga sile w parlamencie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
stawiam na pientastoletniego debila, ktory lubi zwracac na siebie uwage.


:*

Prawie trafiłeś. Tyle, że od już 18 lat muszę się wsłuchiwać w polityczny bełkot. Wcześniej mnie to całkowicie nie obchodziło (komunę kojarzę tylko z kolejkami i zwinięciem ojca), a potem kilka razy w tygodniu byłem narażony na jęczenie byłego komunistycznego aparatczyka, który zmienił upodobania na UD => UW => PO.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dana napisał(a):

Cytuj:
UW => PO to chuje


Jesteś nieudacznikiem i frustratą.

Ja bym nie wyciagal pochopnych wnioskow. Po jezyku i "jakosci" wypowiedzi tczewiaka stawiam na pientastoletniego debila, ktory lubi zwracac na siebie uwage. Jesli nie z metryki to na takim poziomie intelektualnym.
Co do ogolych wnioskow na przyszlosc. Jesli PO zachowa glowe i rzeczywiscie powola fachowcow na stanowiska to ma szanse wygrac i za 4 lata. Jest wzrost gospodarczy, plyna pieniadze z unii na rozbudowe infarstruktury, na PO chetniej spojrza inwestorzy. Lepszej okazji do odniesienia suckesu chyba nie miala zadna partia. Licze na to, ze LiD wyrosnie w tym czasie na druga sile w parlamencie.


w sumie lepiej LID jak Piss

tczewiak napisał(a):
Tyle, że od już 18 lat muszę się wsłuchiwać w polityczny bełkot.


18 lat to ty raczej MAX masz...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:29 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
18 lat to ty raczej MAX masz...

Bo jestem przeciwny PO? :lol:
:*


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:32 
Cytuj  
raczej "bo masz taki elo styl bycia"


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:34 
Cytuj  
Bo jestes największym idiotą tego forum pod nieobecność Fabianka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ale może w końcu uda się chociaż zmarginelizować pedałów z lewicy.


Wychodząc z domu nie zapomnij ubrać pasa cnoty.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:36 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Ale może w końcu uda się chociaż zmarginelizować pedałów z lewicy.


Wychodząc z domu nie zapomnij ubrać pasa cnoty.

Właśnie wychodzę z pracy do domu - pożyczysz?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 17:58 
Cytuj  
lepiej tczewiaczku obawiaj sie hołoty z pisu :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 18:01 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
raczej "bo masz taki elo styl bycia"


zobaczcie tczewiaka :)

http://www.andegrand.pl/users/tczewiak

"Jestem Mati mieszka w tczewie i tam mozna mie spodkac na desce!! yo yo"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.