mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 12:42 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Mam nadzieje ze bronek go zownuje w 2 turze co da platformersa 2 lata na spelnienie obietnic ktore zlozyli mi 2 lata temu. Jak nie, to na nastepnej karcie do glosowania napisze duzymi literami: chuj wam w dupe, a nastepnie bede okradal to jebane panstwo na kazdym mozliwym kroku.
To możesz już zacząć ;). Nic się nie zmieni bez względu na wynik, niestety jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej okradanie państwa będzie bardzo utrudnione.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:11 
Cytuj  
JKM daje głos.

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

:P


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:14 
Cytuj  
lol, czekam na opinie fanów JKM zwłaszcza tych z tczewa ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:18 
Cytuj  
Ależ ja zawsze wolałem mniejsze zło (PiS) od większego (PO), ale jara nie przetrawię i głosuję na Cthulhu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:20 
Cytuj  
Korwin sie doszczetnie kompromituje namawiajac do glosowania na socjaliste. Debata to byl festiwal obietnic z jednej i drugiej strony kto komu co da. Jakie spoleczenstwo tacy kandydaci. Obaj moga spierdalac.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:23 
Cytuj  
komorro tez socjalista :P

JKm nie powinien popierac kogokolwiek ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:39 
Cytuj  
Bronek nie jest socjalistą, on tylko gra populistycznie na głosy.

Jak Jarek powiedział że BK chce prywatyzacji Służby Zdrowia, to się ucieszyłem bo wiedziałem na kogo głosować, ale potem sam zainteresowany wycofał się z tego szybko by mu notowania nie spadły.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 14:37 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jak Jarek powiedział że BK chce prywatyzacji Służby Zdrowia, to się ucieszyłem bo wiedziałem na kogo głosować, ale potem sam zainteresowany wycofał się z tego szybko by mu notowania nie spadły.

Polskiej służbie zdrowia nic nie pomoże. Sporadycznie (na szczęście) korzystam ze wszystkich rodzajów tzn. państwowej, prywatnej i "po znajomości". W prywatnej ofk czeka się krócej i panie w rejestracji są milsze. Przyjmuje ten sam lekarz który na państwowym etacie kładzie lachę bo tak, a na prywatnym ma złotówki w oczach i tak samo odwala chałturę. Najlepiej sprawdzają się znajomości, może dla tego że wówczas nie wypada traktować pacjenta "na odwal". Lekarze to jedna z najbardziej pazernych grup zawodowych jaką znam, bez zmiany mentalności tzw służbie zdrowia nie pomoże i prywatyzacja.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 16:14 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):


Cały JKM. Jak zwykle prosto z mostu, bez owijania w bawełne. Ale i tak CTHULU nadal aktualne.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 19:05 
Cytuj  
Havok napisał(a):
niestety jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej okradanie państwa będzie bardzo utrudnione.


No to chyba nic latwiejszego jak wziac kredyt/spieniezyc akcje/nieruchomosci czy cokolwiek zalozyc wlasny biznes i nakrasc sie do oporu. Powaznie ci zli niedobrzy ludzie prowadzacy dzialnosc gospodarcza to jest cale zlo, nie etatystyczne kasty pracujace w budzetowce, tudziez wiecznie zblazowany pracownik ktoremu zawsze zle i wine za swoj umeczony los najchetniej zrzuca na wlasciciela firmy w ktorej ma to nieszczescie pracowac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 20:19 
Cytuj  
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

Kaczorro 49%, Komorro 47%
Skoro onet podaje takie info to najwyraźniej Kacz. rzeczywiście wyprzedził Kom. :o

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 22:25 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Havok napisał(a):
niestety jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej okradanie państwa będzie bardzo utrudnione.


No to chyba nic latwiejszego jak wziac kredyt/spieniezyc akcje/nieruchomosci czy cokolwiek zalozyc wlasny biznes i nakrasc sie do oporu. Powaznie ci zli niedobrzy ludzie prowadzacy dzialnosc gospodarcza to jest cale zlo, nie etatystyczne kasty pracujace w budzetowce, tudziez wiecznie zblazowany pracownik ktoremu zawsze zle i wine za swoj umeczony los najchetniej zrzuca na wlasciciela firmy w ktorej ma to nieszczescie pracowac.

Kolega widzę nie zrozumiał mojego posta i od razu wyleciał ze znana śpiewka. Spróbuję zatem wytłumaczyć. Człowiek pracujący na etacie dostaje kasę na konto po odliczeniu zus,podatków itp. nie bardzo ma jak oszukiwać państwo bo sporo spraw rozliczanych jest niejako z automatu. Możliwości oszukania ma stosunkowo niewielkie. Prowadząc działalność gospodarczą ma znacznie szersze możliwości, może robić wały na vat, fakturach, wycofać paragon, robić lewe odliczenia itp.
Toteż jeśli kolega Ziolo koniecznie chce "okradać państwo na każdym kroku" powinien założyć jakąś działalność, bo pracując na etacie będzie mu trudniej. Mam nadzieje, że już jasne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 22:36 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
lepiej byś zrobił gdybyś się wykastrował, a tak po za tym to stfu

Znowu masz bana na mainie? oO WTH!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 22:37 
Cytuj  
To klęknij do bicza przed ojcem i Ci zmieni :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 07:30 
Cytuj  
Cytuj:
bede okradal to jebane panstwo na kazdym mozliwym kroku.


W dupokracji okradając państwo okradasz wszystkich obywateli !

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 07:49 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3315658,aktualnosc.html

Kaczorro 49%, Komorro 47%
Skoro onet podaje takie info to najwyraźniej Kacz. rzeczywiście wyprzedził Kom. :o

Bo to prognoza jest, a nie sondaż. :P


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 08:35 
Cytuj  
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html
Kaczka to juz przegina z ta swoja elastycznoscia...
Niedlugo zacznie mowic ze Stalin i Hitler to tez byli patrioci i mieli ambicje... no i za to ich cenii :F
(to nie porownanie Gierka do tych dwoch gosci, poprostu przyklad w ktora strone idzie Kaczka ;D)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 09:46 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3315753,aktualnosc.html
Kaczka to juz przegina z ta swoja elastycznoscia...
Niedlugo zacznie mowic ze Stalin i Hitler to tez byli patrioci i mieli ambicje... no i za to ich cenii :F
(to nie porownanie Gierka do tych dwoch gosci, poprostu przyklad w ktora strone idzie Kaczka ;D)


Mniejsza o patriotyzm. Ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o historii.

Mogliśmy być nawet 1si na świecie, ale to właśnie dziś płacimy jeszcze za "ambicje" komunistycznego systemu.
http://krawczyk.salon24.pl/12486,polska-splacila-dlug-sprzed-40-lat-biorac-inny-kredyt

Mało kto wie że owe stocznie których tak się teraz boją wszyscy prywatyzować, nigdy nie przynosiły zysków. Od momentu ich powstania, tylko straty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 09:54 
Cytuj  
Ide leb w leb prawdopodobnie. Mialem glosowac na Cthulu, ale pojde zaglosuje na Komorowskiego, jakos to przelkne. Jedyny plus bedzie taki, ze podpisze to co mu Tusk podstawi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 10:23 
Cytuj  
cthulhu orzekl program wyborczy ;p

Program wyborczy Cthulhu "Nowy Prezydent, Nowe Państwo, Nowy Chaos"

Zredagowany przez rzecznika prasowego Wielkiego Cthulhu, Nehkruga, przy jajecznicy z resztek Chaosu.

Część pierwsza: Postulaty
1. otwarcie granic wymiarów dla taniej siły roboczej z odwiecznej pustki
2. radykalne podniesienie wieku emerytalnego, aż do granicy wieczności
3. budowa międzyplanetarnej pozycji kraju na miarę wyimaginowanego potencjału
4. budowa sieci portali podprzestrzenych zamiast autostrad
5. podjęcie rzeczywistej walki z korupcją międzywymiarową i nielegalnym handlem odpustami
6. zakończenie wszelkich wojen poprzez totalną anihilację obu stron
7. podniesienie poziomu edukacji, przynajmniej w statystykach
8. oparcie się we wszelkich działaniach na prawdzie, że białe jest białe, czarne jest czarne a woda spływa do morza

Część druga: Obietnice
1. nowa Ojczyzna będzie jak drugie Karaiby, stamtąd pochodzą najlepsze drinki
2. wszystkim będzie lepiej, natychmiast, magicznie, bezwarunkowo
3. dziura budżetowa zostanie załatana skarbami Azteków wydobytymi z hiszpańskich karawel
4. podatki zostaną całkowicie zniesione na rzecz obowiązkowych datków
5. bezwolność słowa, wyznania i wyboru zostanie zniesiona

Część trzecia: Ideologia
Jako istota przedwieczna, której mądrości i potęgi nie zrozumie żaden z Was maluczkich, obwieszczam, co następuje:
Dajcie się dalej wodzić za nos, słuchajcie potakiwaczy, nie używajcie mózgu, nie słuchajcie siebie, izolujcie się od siebie dalej i starajcie się nigdy nawet nie próbować uświadomić sobie, że siła jest w każdym z Was. Będzie mi jeszcze łatwiej odzyskać władzę nad światem. Nie żeby to był jakiś problem teraz, ale po co się mam męczyć?

Wybierz WIĘKSZE zło! Głosuj na mnie!
Wielki Przedwieczny, Cthulhu
http://wybierz-wieksze-zlo.pl/index.php


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.