mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 15:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Teraz sobie patrzę, całe Firelands zapowiada się super, modele bossów, całe to miejsce będzie czymś świeżym czego nikt nie widział nigdy. No ale co? patrzę na MMO Champion, a tu oprócz ilvl zwiększonego, modele i ikony staffu tam lecącego zostaną takie same jak ilvl 359-379.


jedno slowo, a tyle w nim magii - PLACEHOLDER
kurwa, przeciez to sa podstawy o ktorych powinno sie wiedziec majac do czynienia chodz z jednym nowym content patchem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 15:27 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Teraz sobie patrzę, całe Firelands zapowiada się super, modele bossów, całe to miejsce będzie czymś świeżym czego nikt nie widział nigdy. No ale co? patrzę na MMO Champion, a tu oprócz ilvl zwiększonego, modele i ikony staffu tam lecącego zostaną takie same jak ilvl 359-379.


jedno slowo, a tyle w nim magii - PLACEHOLDER
kurwa, przeciez to sa podstawy o ktorych powinno sie wiedziec majac do czynienia chodz z jednym nowym content patchem.


tzn. co, bo wygooglowalem o co Ci chodzi i dalej nie wiem o co chodzi :) wytłumacz proszę.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 16:11 
Cytuj  
po polszczemu - tymczasowy model.
pisales ze itemy z firelands wygladaja identycznie jak te z terazniejszego contentu, a ja ci mowie ze to placeholder i modele/ikonki zostana zamienione w finalnym buildzie 4.2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 16:16 
Cytuj  
embe napisał(a):
( diablo2 chodziło na Pentium III 500mhz, grafa Voodoo 2, 128 MB RAM, taki sprzęt był wtedy dość drogi )

Podobny mialem, i nie byl to wtedy nowy sprzet. Jak ram mi padl i mialem pozyczone 32MB (lol jak teraz sie to czyta) to tez jakos uciagnelo ;]

Nie rozumiem jak ktos moze napisac ze robia gre malym wysilkiem graficznie. Kupic drogi silnik, nasrac swiatelek i poligonow robiac BRZYDKA gre to kazdy w dzisiejszych czasach umie.
Co innego zrobic ladna grafike i dopiescic kazdy jej element nieazleznie od przyjetych rozwiazan technologicznych.

Tak tak, teraz wychodzi masa brzydkich gier. Cos jak samochody od konca lad 90tych, niby nowoczesne a brzydkie (chociaz ostantio sie to poprawia).

http://www.youtube.com/watch?v=F46LWQXA ... re=related


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 16:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Kupic drogi silnik, nasrac swiatelek i poligonow robiac BRZYDKA gre to kazdy w dzisiejszych czasach umie.


Otóż to, dodam że nie tylko Brzydką - Płytką! Większość produkcji jaka ostatnio wychodzi ma oprawę graficzną "na rybkę", świeci się jak choinka i ugina od fajerwerków ale oferuje płytką i krótką rozrywkę (mam takie obawy np. co do Dungeon Siege 3).

Ekipa od Diablo 3 rzeźbi od ładnych paru lat, nie dlatego że lubią się pieprzyć z każdym detalem ale dlatego, że te detale budują efekt końcowy. Ich gra nie będzie płytką i krótką szmirą jakich pełno na rynku ale da graczom zajęcie na kolejne parę latek (w D2 grają ludzie do dzisiaj, ciekawe dlaczego? heh). Co dzieje się z produkcjami, które nie oferują niczego więcej poza siekaniną mobów (via Torchlight) wszyscy wiedzą - lądują na wyprzedażach za 5$, a i tak nikt ich nie chce.

Dobra, kończę tę polemikę bo zaczyna to przypominać dywagacje nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocy.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 16:51 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie rozumiem jak ktos moze napisac ze robia gre malym wysilkiem graficznie. Kupic drogi silnik, nasrac swiatelek i poligonow robiac BRZYDKA gre to kazdy w dzisiejszych czasach umie.
Co innego zrobic ladna grafike i dopiescic kazdy jej element nieazleznie od przyjetych rozwiazan technologicznych.


No i Blizzard robi BRZYDKA gre na wlasnym silniku. Kupili by sobie jakies CryEngine to by gra wyszla 2 lata wczesniej a i pewnie ladniejsza by byla. Mysle ze finanse nie bylyby problemem.

Ja na zadnym z dotychczasowych filmikow nie widze "dopieszczenia kazdego mozliwego elementu" (graficznego). Widze poprostu bardzo srednia grafe (jak na rok 2011).

Dla porownania jedyne dwa dostepne filmiki z pre-alphy Grim Dawn (nowy HnS tworcow Titan Quest). Oba wygladaja o wiele lepiej niz D3. Da sie? DA. Tylko trzeba chciec a Blizzardowi sie nie chce.

http://www.youtube.com/watch?v=ib7fe-26mEw
http://www.youtube.com/watch?v=Z6kIdC1AjSk

I nie... nie martwie sie ze gra bedzie plytka (nawiazujac do posta wyzej) bo TQ nie byl mimo tego ze byl przeladny (w czasie premiery.. zreszta dalej jest chyba najladniejszym, HnS na rynku).

No i przypominam ze rozmawiamy o grafice, fizyce i technikaliach... to czy D3 bedzie "glebokie" i da rade tak jak D2 (wielokrotne przechodzenie, ubertrudny Hell, itp...) to sie okaze. Nie zapominalbym tutaj o EWIDENTNEJ tendencji Blizzarda do celowania w target <18 i upraszczania wszytkiego jak sie da aby bylo proste, latwe i przyjemne (WoW = no brain, no pain atm).
Szczerze to ten nowy system rozwoju postaci co wymislili zamiast drzewek to jedna wielka niewiadoma i wydaje mi sie osobiscie ze to wlasnie efekt myslenia ze "drzewka sa za trudne do ogarniecia dla naszego primary targetu". (nie mowie tu o runach - te zapowiadaja sie ok tylko o sposobie nabywania nowych skilli). Cos podobnego zrobili w WoW (zlockowanie drzew na XXlvli, ograniczenie mozliwych kombinacji buildowych o praktycznie 90%).

Tak samo mam watpliwosci co do itemizacji bo na tych 300 screenach z tej azjatyckiej strony co ktos postowal widac np. magiczne amulety na lvl2 req i one juz maja po +10% +20% do obrazen np. ze spelli ognia. Na max lvl beda pewnie cyfry po kilkadziesiat tysiecy ze zwyklego fireballa jak w WoW.

No ale zobaczymy.

Dla mnie ja narazie (mimo SETEK godzin przegranych w Diablo 2 i uwialbienia dla gatunku HnS i zbierania itemkow) D3 to jedna wielka niewiadoma.

"Tutaj więcej o systemie fizyki w "D3" i czemu zrezygnowali z Havoka:
http://www.diablospot.com/tag/diablo-3-physics-engine"


RLY? Wklejasz mi marketingowy belkot Community Managera? Sami ludzie w pytaniach stwierdzaja dokladnie to co ja - ze "fizyka" wyglada jak skryptowana a nie realtime. I pewnie tak jest. Bashiok mowi i pisze co mu kaza m8.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
RLY? Wklejasz mi marketingowy belkot Community Managera? Sami ludzie w pytaniach stwierdzaja dokladnie to co ja - ze "fizyka" wyglada jak skryptowana a nie realtime. I pewnie tak jest. Bashiok mowi i pisze co mu kaza m8.

No zgodzę się, że bełkot. Wkleiłem by przytoczyć ich zdanie na temat fizyki. Tyle. Nie jestem osobą, która sra na widok każdej gry Blizzarda i uważa ich za geniuszy. Od tego mam ArenaNet. No.


Tutaj grafika według mnie wygląda całkiem, całkiem:
http://www.gameriddles.com/video/diablo ... ,2008.html :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie zapominalbym tutaj o EWIDENTNEJ tendencji Blizzarda do celowania w target <18 i upraszczania wszytkiego jak sie da aby bylo proste, latwe i przyjemne (WoW = no brain, no pain atm).

a ty myslisz ze glowny przedzial wiekowy graczy to 30-50lat przepraszam?
moze zaraz zaczniemy plakac ze producenci piaskownic celuja w target 2-10 lat i dal starszych sa one za male...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:13 
Cytuj  
Glowny przedzial wiekowy graczy na swiecie (a juz zwlaszcza PCtowych) to sporo ponad 20+.

W sumie mea culpa zawyzylem... Blizzard celuje w target <15.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
I tak kazdy kupi i bedzie cisnal z uporem maniaka.


This.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:18 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
RLY? Wklejasz mi marketingowy belkot Community Managera? Sami ludzie w pytaniach stwierdzaja dokladnie to co ja - ze "fizyka" wyglada jak skryptowana a nie realtime. I pewnie tak jest. Bashiok mowi i pisze co mu kaza m8.

No zgodzę się, że bełkot. Wkleiłem by przytoczyć ich zdanie na temat fizyki. Tyle. Nie jestem osobą, która sra na widok każdej gry Blizzarda i uważa ich za geniuszy. Od tego mam ArenaNet. No.


Uwazajac ArenaNet za geniuszy w rzeczywistosci uwazasz Blizzarda za geniuszy (tylko tego statrego prawdziwego, dobrego Blizzarda) you know that? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:18 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
roball napisał(a):
I tak kazdy kupi i bedzie cisnal z uporem maniaka.


This.


no baa, będzie z tydzień gorączkowego grania


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W sumie mea culpa zawyzylem... Blizzard celuje w target <15.


tak ostatnio patrzylem na topowym graczy w wowa i sc2 i musze cholera powiedziec, ze calkiem rosli sa jak na 15tke.
ach te hormony w jedzeniu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:23 
Cytuj  
roball napisał(a):
I tak kazdy kupi i bedzie cisnal z uporem maniaka.


:lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Glowny przedzial wiekowy graczy(...) to sporo ponad 20+.
(...) Blizzard celuje w target <15.


Aha, czyli Blizz to banda idiotow, ktora sama sobie zaweza potencjalny krag odbiorcow swojej gry. Ok.
Ciekawe jak to sie ma do placzu, ze Blizz to wydaje gry dla mas.
Tak jak napisal roball - jeszcze sie bedziecie spuszczac, jakie to diablo jest epickie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:28 
Cytuj  
Cytuj:
No i Blizzard robi BRZYDKA gre na wlasnym silniku. Kupili by sobie jakies CryEngine to by gra wyszla 2 lata wczesniej a i pewnie ladniejsza by byla. Mysle ze finanse nie bylyby problemem.

o kurwa jaki znawca

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:28 
Cytuj  
"I tak kazdy kupi i bedzie cisnal z uporem maniaka."

Ja jesli sie nie dostane do bety i nie bede mial mozliwosci dosc doglebnego przetestowania (a pewnie nie bede mial bo beta to przypuszczalnie bedzie jeden akt i to moze nawet nie caly, wiec pewnie max 20lvli) to pirace albo namowie jakiegos znajomego aby rzucil passami do BN coby pograc i potestowac tak jak zrobilem z SC2. : )

Po failu jakim byl powrot do WoW'a na WOTLK (i wydaniu prawie 200pln bo kupowalem od zera) nie kupie juz nigdy gry Blizzarda w ciemno.

Plus jeszcze jestem bardzo ciekawy jaka sobie zaspiewaja cene i jakie cudne pomysly w stylu podzialu Sc2 na 3 gry wymysla do premiery aby zmaksymalizowac potencjalne zyski.


Ostatnio edytowano 21 maja 2011, 17:30 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:29 
Cytuj  
Niah napisał(a):
roball napisał(a):
I tak kazdy kupi i bedzie cisnal z uporem maniaka.


:lol:


A jak ty chcesz grac w multi na piracie? Chyba ze masz zamiar zagrac tylko w singla, ale to jak jedzenie lizaka przez papierek...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:31 
Cytuj  
Pewnie na Garenie beda grac

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 17:34 
Cytuj  
roball napisał(a):

I tak kazdy kupi i bedzie cisnal z uporem maniaka.

Chciales napisac kazdy sciagnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.