mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 18:25 
Cytuj  
roball napisał(a):
No, jak ma zamierzac grac w diablo w sp to gl.

A co takiego zaoferuje D3, czego nie miałbym w mmorog? Jeśli ktoś nie jest wyznawcą blizzarda i fanem diablo, to kupowanie tej gry dla trybu multi nie jest takie oczywiste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 18:44 
Cytuj  
Havok napisał(a):
roball napisał(a):
No, jak ma zamierzac grac w diablo w sp to gl.

A co takiego zaoferuje D3, czego nie miałbym w mmorog? Jeśli ktoś nie jest wyznawcą blizzarda i fanem diablo, to kupowanie tej gry dla trybu multi nie jest takie oczywiste.

eeee brak WSAD ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 19:33 
Cytuj  
To nie wiedziales roball, ze D3 to jest WoW w rzucie iso? :D

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2011, 13:25 
Cytuj  
roball napisał(a):
porownywanie diablo do mmorpg jest priceless.

ide z tego threadu az gra wyjdzie bo nie da sie was czytac, jeczypizdy.

widzę, że nie zrozumiałeś. Nie chodziło o porównywanie gatunków, tylko o twój tekst, że kupowanie d3 dla trybu single jest weak. Jest masa gier oferujących znacznie więcej zabawy w "multi" niż D3, gdzie będziesz mógł sobie wbijać 100 lvl i podniecać się kolejnym itemkiem z opisem na pół strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2011, 14:05 
Cytuj  
A ja zawsze myślałem że "zabawa" to wartość subiektywna. Dobrze że mnie wyprowadziłeś z błędu. Jest jakaś oficjalna komisja rządowa która ustala która gra ile oferuje zabawy ? Czy może wyznacza to PEGI lub ESRB ?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2011, 14:55 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ja zawsze myślałem że "zabawa" to wartość subiektywna. Dobrze że mnie wyprowadziłeś z błędu. Jest jakaś oficjalna komisja rządowa która ustala która gra ile oferuje zabawy ? Czy może wyznacza to PEGI lub ESRB ?

Pewnie, że subiektywna dla tego to o czym pisze, to MOJE zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 19:55 
Cytuj  
Update strony głównej, dodano system Run: http://us.blizzard.com/diablo3/world/sy ... stones.xml


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 21:10 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Update strony głównej, dodano system Run: http://us.blizzard.com/diablo3/world/sy ... stones.xml


me like

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2011, 05:38 
Cytuj  
Heh, równolegle podali do wiadomości, że czasowo usuwają z gry Talisman czyli inaczej mówiąc system Charmów. Nie wiadomo kiedy znów się pojawi, czy w patchu czy w expansion packu. Trochę szkoda, niby nie było to coś ekstra ale zawsze pozwalało dopasować atrybuty (które są teraz rozdzielane z automatu) pod swoją postać. Blizzard stwierdził, że pomysł na Talisman mają, ale nie chcą wszystkiego wstrzymywać tylko po to aby naprawiać ten jeden system. I z tego wszystkiego jest to chyba najlepsza wiadomość bo sugeruje, że zależy im na szybkim wydaniu gry (czyli premiera 2011 nadal realna).

Ogłoszenie systemu run w niecałe 2 tygodnie po poprzednim systemie też może sugerować, że beta test ruszy z początkiem lipca. Systemów do ujawnienia jeszcze kilka mają więc czasu jest mało, na pewno pojawi się jeszcze informacja o systemie handlu. Gdybym miał strzelać to obstawiłbym jeszcze 2 systemy: przemieszczania się (waypointy/town portale, które ponoć wróciły do gry) i system składowania/transferu przedmiotów (nadal nie wiadomo jak będzie odbywać się przekazywanie sprzętu między postaciami w obrębie jednego konta).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2011, 12:39 
Cytuj  
Fajnie sie zapowiada. Czesc kombinacji bedzie pewnie bezuzyteczna, ale i tak mozliwosci powinno byc na tyle duzo, zeby mozna bylo stworzyc oryginalne, interesujace buildy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2011, 15:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Fajnie sie zapowiada. Czesc kombinacji bedzie pewnie bezuzyteczna, ale i tak mozliwosci powinno byc na tyle duzo, zeby mozna bylo stworzyc oryginalne, interesujace buildy.


To mi sie najbardziej podoba (a juz sam fakt ze czarka ma nie jeden a kilka ray spelli + runy - zastepujace sie czy uzupelniajace w buildach).

yabaddi napisał(a):
i system składowania/transferu przedmiotów (nadal nie wiadomo jak będzie odbywać się przekazywanie sprzętu między postaciami w obrębie jednego konta).


Przy braku BoE items i "huge, even bigger than you expect" shared stash to nie wydaje sie zeby bylo jakims problemem.


Jak narzie nie zapowiedzieli nic o klanach, co imho jest bardzo istotne a nie pojawiło sie w diablo2. Pamietacie pewnie jeszcze sprzed premiery info o guildhallu i sztandarach/herbach etc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2011, 16:19 
Cytuj  
Hmm, o wsparciu dla klanow nic nie bylo slychac przez ostatnie dwa lata, wiec stawiam ze ich w grze nie bedzie. W sumie co tak naprawde zostalo do pokazania? System setowych itemow, handel, co jeszcze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2011, 16:20 
Cytuj  
W sumie to bym był jak najbardziej za i bardzo by mi się podobała idea klanów, tabardów, klanówek, itp. w d3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2011, 16:35 
Cytuj  
No ba, kazdy by to chcial, ale juz bysmy imho wiedzieli cos wiecej na ten temat gdyby to bylo faktycznie w planach. Chyba ze nas zaskocza i wciaz maja jakies asy w rekawie, moze to jeden z nich :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2011, 17:04 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Przy braku BoE items i "huge, even bigger than you expect" shared stash to nie wydaje sie zeby bylo jakims problemem.


A ja nie twierdzę, żeby to był jakiś problem. Faktycznie, wiemy że Shared Stash jest już w grze i ma się dobrze ale jak wygląda i jak działa to nie wiemy :P

Dużo tych systemów już im nie zostało, zanim ogłosili Followersów Bashiok pytany o liczbę odpowiedział nieco wymijająco "a few" - od tego czasu pokazali 2, na więcej niż 3 bym nie liczył. Handel to pewniak, pozostają wiec 1, góra 2 systemy. Kolejny, który przychodzi mi do głowy to Respec - dość istotny, a nadal okryty mgłą tajemnicy.

Myślę, że za 2 tygodnie się dowiemy o następnym.


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 18 cze 2011, 08:13 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 08:09 
Cytuj  
Wczoraj na forum diablo.incgamers.com, napisał gość z ekipy chińskiego fansite'a Diablo3.cc informując o pewnych, ciekawych datach. Otóż w ostatnim tygodniu lipca (26-28.07) do siedziby Blizzarda mają zostać zaproszeni przedstawiciele fansite'ów D3 na pokaz najnowszej wersji dema D3. Prezentacja będzie połączona z pytaniami do developerów, konferencją prasową oraz oczywiście dostępem do gry. W trakcie prezentacji ma zostać ujawniona ważna opcja gry bazująca na systemie Battle.net (zapewne system domów aukcyjnych). Całość spotkania ma być objęte NDA aż do 2 sierpnia kiedy to Blizzard ma znieść NDA i zwołać konferencję. Termin ten może zbiec się z kwartalnym ogłoszeniem wyników finansowych firmy za II kwartał, a co za tym idzie szanse na ogłoszenie beta testu D3 są bardzo duże. Informacje te są bardzo wiarygodne, pochodzą od członka ekipy Diablo3.cc, który w tym roku wraz z innymi był w siedzibie Blizzarda i który dostarcza co jakiś czas rzetelne informacje na wspomnianym przeze mnie forum. Nie zdziwiłbym się gdyby Blizzard na pokazie dla fansite'ów dał im dostęp właśnie do klienta beta testu.


_________________
For the pony!

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 15:42 
Cytuj  
Grafika na poziomie atari lepsza grafa w dnf http://game.163.com/photoview/4KHR0031/ ... NA4KHR0031 kolejny crap blizza po dodatkach do wowa i nieudanym sc2


_________________
http://warthunder.com/upload/image/comm ... sign_1.png

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 16:59 
Cytuj  
nieudany sc2 ;d


_________________
.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 18:44 
Cytuj  
To musi być troll.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 18:46 
Cytuj  
miliony skośnookich nie mogą się mylić ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.