mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:56 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Poczucie humoru ci ukradli? :]


Poczucie humoru? Humor konczy sie tam, gdzie ktos ponosi krzywde. A 5h spedzonych na zdobywaniu portalu zdecydowanie sie do tego zalicza.. Wykozystywanie czyjejs niewiedzy to zwyczajnie swinstwo.. Zwlaszcza, ze Fabianek mial powody, aby ufac osobie ktora dowodzila jego gildia..


Shame!

Kazar napisał(a):
my tez kilka razy ludzi w gildii w chuja robilismy


Gratuluje... Trafic to takiej gildii to musi byc wspaniale przezycie - na wstepie jestes 'robiony w chuja'... Potem jest pewnie jeszcze ciekawiej..




Zanim zrobicie komus 'zart' to pomyslcie przez chwile: "czy gdybym ja padl ofiara tego zartu, to czy bym sie smial?" Obiecuje - wystarczy chwilke pomyslec, a oszczedzicie ludziom wiele przykrosci..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 16:06 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Poczucie humoru ci ukradli? :]


Poczucie humoru? Humor konczy sie tam, gdzie ktos ponosi krzywde. A 5h spedzonych na zdobywaniu portalu zdecydowanie sie do tego zalicza.. Wykozystywanie czyjejs niewiedzy to zwyczajnie swinstwo.. Zwlaszcza, ze Fabianek mial powody, aby ufac osobie ktora dowodzila jego gildia..

Shame!


Huehuehue, no co ty?
Krzydwa? gdzie? kiedy? wyslali newbie zeby pozwiedzal i tyle....
No i trudno nabrac kogos nie korzystajac z jego niewiedzy czy tez naiwnosci ;]

To jak wysylamy ludzie do piekielka za Golemaggiem po "buffa" to tez swinstwo chamstwo i wykorzystywanie [o okradaniu z pieniedzy na naprawe nie wspomne]?
Albo summonowanie ludzie na lava pit u Majorhomo a potem ostrzal kulkami sniegowymi zeby nie uciekl to tez cos zlego?

A nasi priesci [w tym ja] zabijajacy wszystkich rogue na nefarianie w czasie Corrupted healing, czy zabijajacy _zawsze_ naszego ulubionego warriora (kiedy nie swpowoduje to juz wipe, czyli przy <20%) to tez straszliwe dranstwo?

Ktos mi kazal np. nie uczyc skilli mojego peta przed 30lvl bo mu pozniej zabraknie kidy gralem altem hunterem ;] 2 levele sie meczylem z petem nie trzymajacym agrro ^^. Powinienem /gquit zrobic?



Shame! SHame! na stos!

olaboga....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 16:20 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tomu zabicie kogos + res to jedno, zmarnowanie komus pol nocy i tony nerwow to zupelnie co innego.

A kto powiedzial ze resowalismy?
Loot nefa, HS i spac ^^

Czy zmarnowane pol nocy to cos zlego zeby to rozpamietywac i tracic nerwy?
Zreszta to ze sie nie domysliles, ze cos nie tak tylko zle o tobie swiadczy ;[

O, taki przyklad. Tez zmarnowalem pol nocy wczoraj... poszedlem na ZG raid zeby potem od razu rogiem do AQ20 skoczyc bo chcialem mieczyk z questa w CH. Kolo 3go bossa w AQ20 zorientowalem sie ze item ktorego potrzebowalem do questa dropuje sie wlasnie w ZG... nazwy bossow mi sie pokroliczkowaly... Mam plakac?

Serio, wyslanie nooba do blasted to swietny pomysl... mam jednego kandydata na taki numer nawet... ale on Horde jest to bedzie trudniej.


Edit: ror, Fabię sie wykasowal a moja odpowiedz zostala...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 16:29 
Cytuj  
Czytajac ten wybryk 'FoD' znowu sie usmialem;D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 17:28 
Cytuj  
Szczerze mówiąc Kurwa PPL bardzo ale to bardzo pasuje do tego grona ludzi.

SvD.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 18:30 
Cytuj  
Qrwa dajcie już spokój...Nudne to. Nie ma w tym nic śmiesznego, to raz. Dwa że Sandman ściemnił że Fabianek zmienił frakcje przez ten numer i gra teraz horde. (To była jedyna śmieszna rzecz IMO) Poza tym mogę się założyć, że połowa z was była ofiarami głupszych żartów :P Tyle. *sigh*
Ps. Żeby nie było że sam pie***e żeby pie***yć : http://www.youtube.com/watch?v=jKZD7JDU ... ft%20funny


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 23:03 
Cytuj  
ja tylko Deadminesy raidowałem bez healera i tanka ;D


_________________
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 00:16 
Cytuj  
Po pierwsze opowiedzialem co slyszalem, po drugie nie przypominam sobie zeby fabianek kiedykolwiek byl w mojej gildi , ja przepraszlaem ? :D :D :D

Fabianek moze ci sie cos popieprzylo ale to bylo chyba jak byles w jakis orlach bialych czy cos z darkvanem i skrytobojca ja nie mam z tym nic wspolnego. a wgoole to cry more :D


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 00:16 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Czytajac ten wybryk 'FoD' znowu sie usmialem;D


To bylo jeszcze za czasow jak bylo FiRe :)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 00:21 
Cytuj  
Zrobilem maly research:
Name: Fabianek (ID: 3158723)
PVP Rank: Sergeant
Stated HKs: 0
Server: EU-Burning Legion

Level Guild Name Date
15 DUNE Feb 19, 05
16 DUNE Feb 20, 05
21 DUNE Feb 26, 05
22 DUNE Feb 28, 05
26 DUNE Mar 04, 05
29 DUNE Mar 05, 05
32 DUNE Mar 07, 05
34 DUNE Mar 11, 05
35 DUNE Mar 12, 05
36 DUNE Mar 13, 05
41 Fury Fighters Mar 20, 05
42 Fury Fighters Mar 21, 05
46 Unguilded Apr 06, 05
48 SEVEN Apr 09, 05
52 SEVEN Apr 14, 05
54 SEVEN Apr 18, 05
55 SEVEN Apr 23, 05
56 Unguilded Aug 01, 05
57 Unguilded Aug 02, 05
60 Guards of Honor Aug 29, 05

No wiec odrazu mowie ze DUNE nie mialo nic wspolnego z FiRe ani ze mna w lutym 2005, wiec odpusc ze ja cie przepraszalem czy kase ci chcialem oddac, bo jedyna osoba ktora tu wymysla jestes ty, a ja mowie co slyszlaem i moze to byc nie dokonca dokladne.

60 FiRe Mar 07, 05
60 Unguilded Apr 14, 05
60 FiRe of DUNE Jun 11, 05

FoD powstal jak byles w SEVEN, a juz dawno bylem na 60 jak to sie stalo wiec nie wmawiaj ze mialem 5x :D


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 00:27 
Cytuj  
Sandman, to normalne on przeciez gra w inną gre niż my, nie będe sie powtarzał jaką ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 08:36 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
Fabianek moze ci sie cos popieprzylo ale to bylo chyba jak byles w jakis orlach bialych czy cos z darkvanem i skrytobojca ja nie mam z tym nic wspolnego. a wgoole to cry more :D


przepraszam, pomylilem cie ze skrytobojca. coz bywa tymbardziej ze to bylo ponad rok temu a tylko ty do tego ktorys raz wracasz.


a swoja droga jestes dla mnie osoba zupelnie obca, grajaca inna klasa, w gildii ktora jest kilka miesiecy w plecy za top gildiami (no off do FoD members bo znam tam kilka calkiem spx ludzi) do tego zaliczasz sie moim zdaniem do "kurwa ppl", gdyz bawi cie robienie w ch.. innych marnujac im pol nocy. innymi slowy czytanie twoich postow w ktorych ciagle wracasz do zdarzenia ktore bylo rok temu to strata mojego czasu, wiec welcome on my ignore list.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 09:41 
Cytuj  
WELCOME ON MY IGNORE LIST, BIACH! OU YEAH!!!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 10:29 
Cytuj  
Cytuj:

1/10


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 10:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
S4ndM4n napisał(a):
Fabianek moze ci sie cos popieprzylo ale to bylo chyba jak byles w jakis orlach bialych czy cos z darkvanem i skrytobojca ja nie mam z tym nic wspolnego. a wgoole to cry more :D


przepraszam, pomylilem cie ze skrytobojca. coz bywa tymbardziej ze to bylo ponad rok temu a tylko ty do tego ktorys raz wracasz.


a swoja droga jestes dla mnie osoba zupelnie obca, grajaca inna klasa, w gildii ktora jest kilka miesiecy w plecy za top gildiami (no off do FoD members bo znam tam kilka calkiem spx ludzi) do tego zaliczasz sie moim zdaniem do "kurwa ppl", gdyz bawi cie robienie w ch.. innych marnujac im pol nocy. innymi slowy czytanie twoich postow w ktorych ciagle wracasz do zdarzenia ktore bylo rok temu to strata mojego czasu, wiec welcome on my ignore list.


Klasa gram ta sama co ty, FoD napewno jest mniej w plecy za topguildiami niz twoja gildia, rozumiem ze jesli bawi to nie polaka to juz nie jest kurwa ppl ? Cytuje to po raz kolejny bo co sobie przypomne to mi sie japa cieszy wiec czemu nie, a co do ignore list do mam to w dupie, cry more


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 10:34 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
Klasa gram ta sama co ty,


lol? ja od rowno roku gram droodem (moj profil: http://ctprofiles.net/23884 )

Cytuj:
FoD napewno jest mniej w plecy za topguildiami niz twoja gildia


orly? let's see:
FoD status - C'thun, Ouro
Inner Sanctum status - AQ cleared - 02-05-06

afaik moja gildia jest w top10 world jesli chodzi o progress.


hmmm to zes sie popisal rotfl

@down: jak kogos masz na ignore list to zamiast jego postow widzisz: You have added this person to your Ignore List. Click HERE to view this post. czyli mozesz obejrzec posty ignorowanej osoby ale nie musisz :P Gratuluje znajomosci forum ktorego uzywasz :lol:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 8 cze 2006, 10:48 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 10:40 
Cytuj  
myslalem ze jestem na ignore list , rotfl


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 11:38 
Cytuj  
Cytuj:
Cytat:
Ors




Posts: 12
Joined: 09 Apr 2006

http://www.mmorpg.pl/search.php?search_author=Ors

1/10


Cytuj:
afaik moja gildia jest w top10 world jesli chodzi o progress.



oj chlopie chlopie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 14:23 
Cytuj  
Proszę moderatora, o dodanie kilku ostatnich postów (w tym tego) do "nie śmiesznych przypadków i zdarzeń", "kosz śmiesznych przypadków i zdarzeń" czy coś takiego :P Tak samo jak było podczas flame na ML. Z góry dziękuje ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 15:05 
Cytuj  
Moja gildia jest lepsza. Nie bo moja. A moj tata jest strazakiem. A moj ma fajny samochod...

Proponuje schowac wiaderko i lopatke i nie nie wchodzic do tej samej piaskownicy :P Dyskusja na poziomie przedszkola...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.