mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 15:46 
 
Mark, to masz na myśli ? http://www.sex-top-market.sotiko.pl/opis.php?id=2854
;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 17:15 
 
Oho! Rosnie nam kolejna moda w Polsce widze. Jeszcze 2 lata temu co drugie dziecko mialo pacyfe i anarchie na plecaku, teraz jest modna postawa pseudo-bolszewika/narodowego socjalisty bedacego za gospodarka planowa i weszecego wszedzie masonski spisek. GJ~

Najlepiej to wrocic do czasow Poganstwa. Pojdziemy do lasu i bedziemy wyc do ksiezyca, nikt nas wtedy nie wydyma.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 20:39 
 
Najlepiej to wrocic do czasow Poganstwa. Pojdziemy do lasu i bedziemy wyc do ksiezyca, nikt nas wtedy nie wydyma

Obawiam się że byłbyś wtedy wydymany na prawdę , wtedy nie było telefonu zaufania i kodeksu karnego odnoszącego się do przestępst sexualnych :]

Taunis jest jeszcze młody i mysli że zawojuje świat , niestety...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 22:24 
 
Taunis - gratuluje światopoglądu, dawno się tak nieuśmiałem czytając 2 ostatnie strony tego Topicu... Wróże Ci świetlaną przyszłość ...
Mimo tego,że to Flames to od dalszego komentarza się powstrzymam , no może oprócz tego:
Na odstrzał !! :P

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 00:00 
 
Dalej nie jestesćie w stanie zrozumieć, że można nie robić u kogoś i zarabiać kasę... Co ja tu się będę roztrząsał...

Asmax -> Wiesz ty co to jest bolszewik? albo nazista? Jak nie to spierdalaj.

Aldatha -> A czemu niestety?

Strobek -> Wielu ludzi tak reaguje. Ciężko dopuścić do siebie myśl, że jest się tylko pionkiem - lepiej ratować się śmiechem i dalej się oszukiwać :) Pozdro nigga! A na odstrzał to twoja stara (skoro juz jestesmy na flames)

Edit: nie żebym się zdenerwował, albo coś... po prostu wróciłem deczko poddenerwowany do domu i przeczytałem bzudry wypisywane przez jakichs frustratów. Nic do was nie mam osobiście, ani do waszych matek. Ale nie lubie jak ktoś twierdzi, że jestem śmieszny i na tym kończy. Jak Strobku - frajerze - uważasz ze napisałem coś smiesnego to to wskaż i przy okazji powiedz czemu wydaje ci się to śmieszne. A ty Asmaxiku pomyśl co piszesz, bo bzdety o nazistach, czerwonych i pogaństwie to ni chuja się nie trzymają.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 00:24 
 
Taunis napisał(a):
Asmax -> Wiesz ty co to jest bolszewik? albo nazista? Jak nie to spierdalaj.


Twoj stary.
A wiesz co to czytanie ze zrozumieniem? Jak nie to spierdalaj. ;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 00:59 
 
Geez
Ludzie bez wjazdow rodzinnych. Zawsze mozna uzyc jakiegos argumentu w 'dyskusji' nie 'rodzinnego' :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:19 
 
Taunis napisał(a):

Aldatha -> A czemu niestety?
.



Ponieważ to niebezpieczne tak myśleć , kiedyś zapewne założysz rodzinę
i chcąc niechcąc bedziesz musiał zarobić na to żeby miała co do garnka włożyć , a regóły funkcjonowania w społeczeństwie są nieugięte ...

Być może będziesz pracować dla firmy w której będziesz tak przydatny jak cenne dla niej będą twoje umiejętności , możliwe że założysz swoją własną firmę , ale będziesz musiał wtedy zatrudnić pracowników którzy
muszą mieć swoje umiejętności które sprzedadzą , to są elementarne reguły , truizmy takie same jak fakt że 80% zasobów świata zużywa zaledwie 20% najbogatszych państw ...ty tego nie zmienisz , badz elastyczny , dostosuj się albo zginiesz , ale sądze że to wiesz tylko się z nas naigrywasz

:]

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 16:31 
 
Asmax --> Nie mozna czytac ze zrozumieniem bełkotu, w który wplatasz pojęcia nie mające ze sobą nic wspólnego i wysnuwasz zupełnie niezrozumiałe wnioski. Albo nie czytałeś tego co ja napisałem, albo nie wiesz o czym sam piszesz. Możliwe też, że jestes po prostu najzwyczajniejszym idiotą (co wcale nie jest tak mało prawdopodobne).

Aldatha --> Truizmy truizmami. Zasada 80/20 ma odbicie w wielu dziedzinach życia. Z tym że ja nie rozwodziłem się nad tym jak jest skontruowany świat - uznałem to za oczywiste! Napisałem, że to jak człowiek zarabia i ile musi włożyć wysiłku w zarabianie pieniędzy zależy głownie od jego mentalnośći i tego jak dalece potrafi być cyniczny

Są ludzie o mentalności typowego Murzyna (ewentualnie chłopa pańszczyźnianego) - patrz: Xanth. Którzy zawsze będą charować u kogoś i utrzymywać go. I to nie dlatego że są głupsi, albo mają mniej szcześćia, tylko dlatego, że mają ograniczony, murzyński światopogląd, który w połączeniu z tzw. "moralnością" i przekonaniem, że ciężką pracą można się dorobić tworzy z nich niewolników XXI wieku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 16:41 
 
Brawo niedouczony studenciku. Pogadamy za kilka lat, jak rodzice przestana cie utrzymywac. Zobaczymy, jak mocny wtedy bedziesz w gebie, grzebiac w kublach na smieci, bo przeciez nie zhanbisz sie praca dla kogos ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 16:56 
 
w sumie.. wszędzie pracuje się dla kogoś.. zawsze coś wiąże się z czymś.. Haha najbardziej spodobało mi się.. Stanowisko w firmie rodziców o nazwie syn :).. czy jakoś tak to było. Nawet kradnąc pracuje się dla kogoś i tak zawsze było jest i będzie.. Czy się to kumuś podoba czy nie.. Człowiek nieustannie bedzie okłamywany i oszukiwany. :) .. Ale takie jest życie.. A ta cała duskusja jest bezcelowa :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:00 
 
Xanth napisał(a):
Brawo niedouczony studenciku. Pogadamy za kilka lat, jak rodzice przestana cie utrzymywac. Zobaczymy, jak mocny wtedy bedziesz w gebie, grzebiac w kublach na smieci, bo przeciez nie zhanbisz sie praca dla kogos ;)

X.


Dalej nie jestes sobie w stanie wyobrazić, że są inne sposoby koszenia kasy niż praca najemna i grzebanie w śmieciach. To że ty nie masz alternatywy, nie oznacza że jej nie ma.


Ostatnio edytowano 5 lut 2005, 17:02 przez Taunis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:01 
 
Dobra w takim razie pochwal się co można robić innego po za pracowaniem dla kogoś.. Nawet jak jesteś dilerem narkotyków to robisz dla kogoś.

EDIT: Jakie sa inne sposoby koszenia kasy??


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:04 
 
Taunis napisał(a):
To że ty nie masz alternatywy, nie oznacza że jej nie ma.

Dobrze, ze ty ja masz, grajac na darmowych serwerach. Mnie stac na lepsze gry, a ciebie? ;)

X.

PS. Opravca, nawet jak w jakikolwiek sposob uczciwie zarabia to pracuje na kogos. Na nas wszystkich. Placac podatki. Ale to juz sie nie miesci w jego malym mozdzku ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 5 lut 2005, 17:05 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:04 
 
OPRAVCA napisał(a):
Dobra w takim razie pochwal się co można robić innego po za pracowaniem dla kogoś.. Nawet jak jesteś dilerem narkotyków to robisz dla kogoś.

EDIT: Jakie sa inne sposoby koszenia kasy??


Akurat takie informacje są zbyt cenne.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:05 
 
Xanth napisał(a):
Taunis napisał(a):
To że ty nie masz alternatywy, nie oznacza że jej nie ma.

Dobrze, ze ty ja masz, grajac na darmowych serwerach. Mnie stac na lepsze gry, a ciebie? ;)

X.


Nie gram prawie dwa lata.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:10 
 
Zbyt cenne?? ...hmm... To ciekawe.. A zarazem śmieszne. Uchyl choć rąbek tajemnicy to się przekonamy.. Powiem Ci szczerze że czy tak czy tak robisz dal kogoś.. Sprowadzasz przedmioty zza granicy aby je sprzedać drożej u nas w polsce,, też dla kogoś robisz.. Wszędzie tak jest a to był tylko przykład.. Grasz na giełdzie??.. Też dla kogos robisz.. kupujesz.. sprzedajesz i tak dalej.. ludzie na tobie zarabiają czy Ci się to podoba czy nie.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:24 
 
OPRAVCA napisał(a):
Zbyt cenne?? ...hmm... To ciekawe.. A zarazem śmieszne. Uchyl choć rąbek tajemnicy to się przekonamy.. Powiem Ci szczerze że czy tak czy tak robisz dal kogoś.. Sprowadzasz przedmioty zza granicy aby je sprzedać drożej u nas w polsce,, też dla kogoś robisz.. Wszędzie tak jest a to był tylko przykład.. Grasz na giełdzie??.. Też dla kogos robisz.. kupujesz.. sprzedajesz i tak dalej.. ludzie na tobie zarabiają czy Ci się to podoba czy nie.


Średnio mi zależy żeby Ciebie czy kogokolwiek innego przekonać. Oczywiste jest, że nawet gdy coś wytwarzasz, to po to żeby ktoś inny to od ciebie kupił. Ale co to zmienia? Możesz być producentem, albo robotnikiem. Możesz mieć wolny zawód i sprzedawać swoje umiejętności bezpośrednio nabywcy, albo zapierdalać w jakiejś firmie i nawet nie mieć swiadomości, że to co wykonujesz warte jest kilka razy tyle niż kwota jaką dostajesz. Pieniądze można zrobić na czymś co wydaje się z pozoru głupie i bezsensowne. Taka prawda. Ale prawdą jest też to, że nie każdy jest zdolny do tak dużego wysiłku intelektualnego, żeby sobie to raz: uświadomić, dwa: wprowadzić w życie. To jest w sumie koniec tematu, już definitywny.

Xanth --> Póki co to ty mi opłacasz ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy szkołę, stypendium, opiekę zdrowotną, a nawet dofinansowujesz mi żarcie jak stołuje się w barze mlecznym. Jedyne podatki jakie ja płacę to vat i akcyza. Mi wpada kasa zawsze nieopodatkowana. Co prawda nie są to duże sumy, ale początki nigdy nie są łatwe :) Więc i w tym przypadku, przynajmniej narazie, ty się bardziej frajerujesz...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:39 
 
Taunis:
Inna strona medalu. Wyobraz sobie ze moze istniec praca, ktora poza pieniedzmi potrafi dawac rowniez satysfakcje. Ogromna na przyklad jest z wsadzenia takiego kogos jak Ty za kraty, zakladajac, ze jestes na tyle 'duzy' zeby sie Toba w ogole interesowac, bo jesli tak to moze sie kiedys spotkamy. Fason trzymasz jak niewiadomo kto, a licealista albo nawet student to raczej w tej 'branzy' jest ruchany, nawet jak mu sie wydaje ze jest na odwrot.

Aha, i jak piszesz takie rzeczy to upewnij sie, ze maskujesz swoje IP. Mysle, ze przedstawiciel Twojego ISP, pan Piotr Guziewicz z przyjemnoscia udostepni Twoje na prozbe uprawnionych sluzb.


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:42 
 
Hmm.. CZasami studenciki dorabiaja sobie ruchaniem starszych pań.. Może to jest własnie praca która wymaga odrobinę wysiłku.. A kasa wpada... Hmm ale wydaje mi się że się wkońcu utopisz w tych swoich sposobach na nic nie robienie a zarobienie... Oczywiście życzę Ci.. żyj jak żyjesz i daj żyć innym :).. Tak mi się jakoś napisało. Napewno cię w życiu mase razy "wydymali" i będzie tego więcej.. nie schowasz się przed tym.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.