mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 12:35 
Cytuj  
@wszyscy którzy myślą że papież przyczynił się do upadku komunizmu.

radzę trochę się wyedukować w tej kwestii, najlepiej sięgając do źródeł innych niż kościelne i tych poprawnych (z punktu widzenia państwa wyznaniowego) politycznie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 12:52 
Cytuj  
następny racjonalista :lol:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 12:55 
Cytuj  
*Siega do rzetelnego serwisu racjonalista.pl* :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 12:57 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
@wszyscy którzy myślą że papież przyczynił się do upadku komunizmu.

radzę trochę się wyedukować w tej kwestii, najlepiej sięgając do źródeł innych niż kościelne i tych poprawnych (z punktu widzenia państwa wyznaniowego) politycznie.


oo Taunis wrocil :))))))))) znowu bedzie smiesznie ;))))))))))


_________________



****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 13:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
następny racjonalista :lol:


nie ma znaczenia czy jestem racjonalistą, czy mistykiem, tylko to że posiadam na ten temat konkretną wiedzę i nie operuje ogólnikami jak większość z was.

edit: propos serwisu racjonalista to zdecydowana większość prezentowanych tam artykułów, jest bardzo rzetelna, a to dlatego że racjonalna.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 14:08 
Cytuj  
Papież nie przyczynił sie do upadku komunizmu???? Buahahahahahahah. No fajnie tylko 1 kwietnia już dawno minął. Więc kto się przyczynił. Jeśli myślisz ze np. Wałęsa to wiesz co on mówił? Że gdy stanął za nim papież ludzie poczuli że moga zmienic swiat, ze uda sie im uzyskac wolnosc. Nie rozumiesz tego?? Moze trudno ci pojac ze jedna osoba moze tyle zrobic?? No cóz wtedy cie przepraszam. Bo 6 letnim dzieciom niewiedzacym co muwia sie wybacza


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 16:11 
Cytuj  
Kozas15 no ja Taunisa tak nisko bym nie stawial, ze niby sadzi, iz Walesa przyczynil sie do upadku komunizmu. Byl wielkiem dzialaczem ale pare lat wczesniej, gdzie rzeczywiscie walczyl o wyplaty i inne mniej glosne sprawy dla robotnikow.

A z upadkiem komunizmu ma wspolnego tyle co Miller z wejsiem polski do Unii ;)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 16:16 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Papież nie przyczynił sie do upadku komunizmu???? Buahahahahahahah. No fajnie tylko 1 kwietnia już dawno minął. Więc kto się przyczynił. Jeśli myślisz ze np. Wałęsa to wiesz co on mówił? Że gdy stanął za nim papież ludzie poczuli że moga zmienic swiat, ze uda sie im uzyskac wolnosc. Nie rozumiesz tego?? Moze trudno ci pojac ze jedna osoba moze tyle zrobic?? No cóz wtedy cie przepraszam. Bo 6 letnim dzieciom niewiedzacym co muwia sie wybacza


kurde człowieku - o czym ty piszesz? papież miał wpływ na zwykłych ludzi, a nie na pzprowskie elity. wałęsa też raczej dążył do zdobycia władzy, a nie wprowadzania papieskich myśli w życie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 19:13 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
@wszyscy którzy myślą że papież przyczynił się do upadku komunizmu.

radzę trochę się wyedukować w tej kwestii, najlepiej sięgając do źródeł innych niż kościelne i tych poprawnych (z punktu widzenia państwa wyznaniowego) politycznie.



Sorry widze nie jestem tak blyskotliwy jak ty. Najpierw piszesz ze papiez nie mial zadnego wplywu na upadek komuny, a potem ze mial duzy wplyw na zwyklych ludzi. Hmm? Czyli nie zrobil nic, oprucz tego ze sie przyczynil do upadku komuny? Posrednio, wiadomo bo sam nie stal i nie robil strajkuw, no ale mi chodzilo o to ze mial wplyw posrednie, nie bezposrenio. Poza tym ciekawe stwierdzenie "pzprowskie elity". Mniemam ze chodzi tu o Walese? Taaa, jasne wtedy elita byli elektrycy, no jasne rzadzili tym panstwem i calym ZSRR


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 19:35 
Cytuj  
kozas15 daj se spokoj, teraz to juz osmieszasz tych co uwazaja ze Papiez jednak sie przyczynil do upadku komuny (na swoj sposob), swoimi wypowiedziami.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:10 
Cytuj  
Cytuj:
Life is brutal, and full of zasadzkas, and somethimes kopas w dupas i ludzie są sk***ysyny


I wszystko jasne :<

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:11 
Cytuj  
"ale pszecierz ja mam dysmuzgowie"

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:14 
Cytuj  
olejcie juz ten temat, przyjmuje on dziwne formy ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:50 
Cytuj  
konrador napisał(a):
"ale pszecierz ja mam dysmuzgowie"


cz3 m8


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:40 
Cytuj  
kozas, plz, nie wypowiadaj sie za innych, jezeli nie masz pojecia o tym co piszesz

"pzprowskie elity". Mniemam ze chodzi tu o Walese? rotfl:<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:59 
Cytuj  
TO NIE JA WYMYSLILEM. SPOJRZ NA POST TAUNISA TO ON UZYL TEGO ZWROTU JA MU TYLKO ODPOWIEDZIALEM. JAK CHCESZ POGADAC TO PRZECZYTAJ CALY TOPIC.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 22:05 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
kozas15 daj se spokoj, teraz to juz osmieszasz tych co uwazaja ze Papiez jednak sie przyczynil do upadku komuny (na swoj sposob), swoimi wypowiedziami.


Czyli osmieszam tez... siebie :) Bo w prawie kazdym poscie pisalem tu ze papiez sie do tego przyczynil. Przeczytaj dokladnie moje posty i pokaz gdzie mowilem inaczej.


Edit. I ten kawałek z nieszczęsnym Wałesa... Przeczytajcie jeszcze raz to co Taunis zacytowal. Chodziło mi o to ze Walesa miał mały wplyw. Ashton (o ile sie nie myle) pisal ze papiez nic nie zrobil w sprawie upadku komunizmu. Ja go wyslalem i postawilem retoryczne pytanie do niego: a wiec kto to zrobil? Walesa?? Rownie dobrze moglbym tam wpisac jakiegos innego dzialacza, chodzilo mi tylko o to by pokazac Ashtonowi ze komunizm by nie upadl bez papieza.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 22:32 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
TO NIE JA WYMYSLILEM. SPOJRZ NA POST TAUNISA TO ON UZYL TEGO ZWROTU JA MU TYLKO ODPOWIEDZIALEM. JAK CHCESZ POGADAC TO PRZECZYTAJ CALY TOPIC.


SIEMA! ROZUMIEM, TO NIE BYL BLAD Z TWOJEJ STRONY TYLKO JESTES NIEDOUCZONYM DZIECIAKEM. JEZELI SLYSZAC 'DZIALACZ PZPR' MASZ SKOJARZENIE 'WALESA' TO BARDZO KIEPSKO SWIADCZY O TWOJEJ WIEDZY.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 22:38 
Cytuj  
Argh... to Taunis tak nazwal Walesa. Naucz sie odrozniac te 2 ksywki Taunis i kozas. I powiedz temu kto ci czyta posty zeby wyrazniej mowil.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 22:40 
Cytuj  
kozas odpusc sobie juz...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.