mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:42 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Uważam że przymykanie oko na machlojki bandy cwaniaczków z którymi nie wiąże mnie żadna więź emocjonalna nie jest wartoscią.


:wtf:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:54 
Cytuj  
zpwnowali nam mareczka :DDDD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:19 
Cytuj  
Nikogo nie zpwnowali. Poruszyliscie kwestie szkosldiwosci spolecznej czynu. To, ze sciagne z interentu nielegalnie film, nie znaczy, ze mi sie to podoba i lubie krasc. Nie znaczy tez, ze musze od razu akceptowac dzialalnosci pirackich serwerow itp. Siciagne cos czasem, jak mi sie spodoba to ide i kupuje, albo wybieram sie do kina. Potrafie docenic czyjas prace, ale jesli przypadnie mi do gustu. Jest drobna roznica tez miedzy pograniem w jakas gre bez uiszczenia oplaty, a czerpaniem zyskow z czyjegos pomyslu i pracy. Moze sie to wydawac dwuznaczne moralnie, ale kodes karny ma rowniez pewna hierarchie przestepstw.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:22 
Cytuj  
[edit] Poniosło mnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 21:27 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam

:lol: :o :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 22:01 
Cytuj  
eska napisał(a):
Tor-Bled-Nam

:lol: :o :roll:

Nikt sie nie spodziewal, ze zrozumiesz. Kodeks karny okresla co jest ciezszym przestepstwem kradziez, czy zabojstwo. Poniewaz prawo nie reguluje jednoznacznie w naszym kraju dzialalnosci w internecie kazdy moze to osadzac sam. Osobiscie nie przejmuje mnie, ze Mark czy ktos inny obejrzy nielegalnie serial, natomiast z checia zobacze dzialania prokuratury przeciwko nielegalnym serwerom jak wasz, gdzie probujecie zarobic na czyims pomysle. Chyba nie ma watpliwosci, ze pan eska jest w jakis sosob zwiazany z ta ekipa. Ludzie jada tu po was ostro, wypadaloby miec odrobine honoru i bronic sprawy pod wlasnym imieniem.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 22:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
[..cut..] gdzie probujecie zarobic na czyims pomysle. [..cut..]


I wlasnie to mnie drazni :P Tego nie cierpie, zarabiania etc na kradziezy pomyslow czy innej wlasnosci :P

O ile moge zniesc darmowki, to o tyle zarabiania na nich nie cierpie.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 22:54 
Cytuj  
Tor

Po pierwsze nie pan tylko pani. Nie wierzysz - Twój problem.
Po drugie nie mam z organizacją czy prowadzeniem jakiegokolwiek prywatnego serwera nic wspolnego. Podpisywac sie danymi oosobowymi nie musze, zresztą nie robisz tego tutaj ani Ty ani nikt inny.
Po trzecie smieszy mnie jak pewne osoby onanizują sie tematem - jak jeden z szanownych poprzedników napisał juz enty raz z kolei.
Po czwarte - pierwsze słysze aby prokuratura miała w zwyczaju informowac szczegółowo donosiciela o prowadzonych czynnościach sledczych a policja o czynnościach operacyjnych (komus się chyba w główkach poprzewracało lol)
Po piate - jak sie komus zarzuca piractwo to wypada najpierw spojrzec na siebie. Nawijanie pod adresem serwera stojącego na open source przez osoby słuchające lewych mp3, jadące na pirackim systemie i sofcie i sciagające piraty torrentem to hipokryzja. Hipokryzją sa również pokretne interpretacje prawa niektórych osób w zakresie próbnego uzywania pirata celem zakupienia potem oryginału OMG (a od czego sa trailery, dema i próbki na stronach producenta?).
I wrescie po szóste - osobiscie watpie czy przedmiotowa sprawa zostanie wogóle przez kogokolwiek podjeta. W tym kraju jest tyle powaznych wałków niemal w kazdej dziedzinie zycia, ze jakos sobie sledztwa prokuratora i inwigilacji PG w tej sprawie wyobrazic nie mogę ( słupy i fałszerze dostają wyroki w zawiasach bo nie ma gdzie ich wsadzac , a co dopiero gracz czy owner serwerka):) A moze sie mylę i znajdzie sie jakis nie zawalony poważniejszą robotą prokurator, który bedzie miał czas na takie pierdoły, gdy sam wlasciciel praw do gry ma to na całym świecie w głębokim "poważaniu" Czas pokaże, sama jestem ciekawa.

Edit
I jeszcze na koniec aby jednoznacznie to wynikało. Nie neguję opinii zadnej ze stron sporu. Kazdy ma prawo wyrazac swoje poglądy, a jak ktos ma watpliwosci co do legalnosci ma prawo to zgłosic do zbadania. Ale naprawde zachowanie niektórych osób wypowiadających się z taką zaciekłością mnie bawi. No i ten brak konsekwencji (donosze ale na obcych, na swojego nie doniose bo sa wyzsze wartosci, kali krasc to dobrze, kalego okrasc zle .. fajnie :wink: )

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:22 
Cytuj  
@eska
twierdzisz ze nie jestes n altem Ice, a wszystkie twoje posty dotycza tylko tego tematu...i do tego zalozyla/es konto 01.02, a temat powstal 31.01..wiec...skoncz, az zal czlowiekowi sie robi, jak to widzi....

eska napisalo:
Hipokryzją sa również pokretne interpretacje prawa niektórych osób w zakresie próbnego uzywania pirata celem zakupienia potem oryginału OMG (a od czego sa trailery, dema i próbki na stronach producenta?).

to mniej wiecej tak jak niektorymi producentami oprogramowania ktorzy zabraniaja posiada kopii programu, z tego co _pamietam_ nie mozna bylo miec kopii Windows-a, jakos nie dawno sie to zmienilo....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 23:28 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:26 
Cytuj  
No i co z tego ze akurat wtedy załozyłam konto? I to ma dowodzić ze jestem ta czy inna osobą? LOL

A ja myslałam ze jestem 121 wcieleniem Chucka Norrisa :o


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 23:27 przez eska, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:27 
Cytuj  
Cytuj:
No i ten brak konsekwencji (donosze ale na obcych, na swojego nie doniose bo sa wyzsze wartosci, kali krasc to dobrze, kalego okrasc zle .. fajnie )


Inaczej.

Nie od dziś wiadomo że kobiety mają problem z logicznym rozumowaniem. Wiec ułatwie ci zadanie, odpowiedz prawda/fałsz na dwa hipotetyczne pytania.

(a) Dowiadujesz sie że twój brat/siostra/mama/tata ukradł(a) komuś pieniądze, lecisz na policje.

(b) Wieczorkiem palisz papieroska przez okno i widzisz jak jakis złodziej kradnie komuś samochód, gasisz papierosa i idziesz spokojnie spać.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 23:30 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 47
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:27 
Cytuj  
Cytuj:
( słupy i fałszerze dostają wyroki w zawiasach bo nie ma gdzie ich wsadzac , a co dopiero gracz czy owner serwerka)


Co to są słupy?


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
No i ten brak konsekwencji (donosze ale na obcych, na swojego nie doniose bo sa wyzsze wartosci, kali krasc to dobrze, kalego okrasc zle .. fajnie )


Mhm czyli ty byś doniosła na swojego brata gdybyś wiedziała że np ukradł komuś samochód ? A moze byś nie doniosła na obcego człowieka ?



A co to za róznica ze brat???? No ale przynajmniej teraz znam Twoją argumentacje. Gdyby kradła Twoja rodzinka byłoby git... a tak ... donosimy :P Gratz :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:32 
Cytuj  
Wyedytowałem posta by może lepiej trafiło do twojej głowki.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:35 
Cytuj  
eska napisał(a):
No i co z tego ze akurat wtedy załozyłam konto? I to ma dowodzić ze jestem ta czy inna osobą? LOL

A ja myslałam ze jestem 121 wcieleniem Chucka Norrisa :o


wiec oburzony/a napascia na FUNSOFT stworzyla/es sobie konto, w celu obrony w/w firmy, a mozna wiec skad wiedziale/as ze wlasnie pod tym adresem sa rozpowszechniane informacje szkalujace w/w firme?...
a no tak www.google.pl


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 3
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:42 
Cytuj  
Chyba właśnie „myszy” zjadły już serverki :lol:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:45 
Cytuj  
jak sie komus zarzuca piractwo to wypada najpierw spojrzec na siebie

Zarzuca? Sprawa jest naprawde bardzo prosta i nie ma sie tutaj nad czym rozwodzic: ekipa Moongate.pl prowadzi serwer wbrew licencji wykorzystujac zasoby gry, ktore sa wlasnoscia EA, pobierajac przy tym oplaty - przypominam - za cos, co nie jest ich wlasnoscia. I to jest fakt.

Ty natomiast teoretyzujesz sobie luzno, jak kazdy emulatorkowiec zreszta, na temat ewentualnego posiadania nielegalnego oprogramowania przez osoby emulatorkom przeciwne.

Swiat sie zmienia, a wiekszosc emulatorkowcow wciaz tak samo pusta.


Ostatnio edytowano 25 lut 2006, 00:35 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:46 
Cytuj  
eska napisał(a):
Po pierwsze nie pan tylko pani. Nie wierzysz - Twój problem.


Oh damn, Ice is a shemale :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:47 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Swiat sie zmienia, a emulatorkowcy wciaz tak samo pusci.


Konrador nie deptaj mojej "bogatej" przeszlosci :\

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 00:34 
Cytuj  
kk.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.