mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 01:04 
Cytuj  
O takich pisałem. Mówiłem kiedyś, że z tym matołem nie dyskutuję, ale odpiszę.
http://strefa.org/raporty/bezpieczenstw ... stach.html - Szwecja
http://www.disastercenter.com/crime/uscrime.htm - USA

Papa Tor.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 10:19 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
O takich pisałem. Mówiłem kiedyś, że z tym matołem nie dyskutuję, ale odpiszę.
http://strefa.org/raporty/bezpieczenstw ... stach.html - Szwecja
http://www.disastercenter.com/crime/uscrime.htm - USA

Papa Tor.

Ciesze sie, ze podales zrodla swojej kompromitacji. Rozumiem, ze brniesz dalej i negujesz oficjalne dane FBI, ktoere ci podalem. lol
Ciezko oczekiwac czegos wiecej od wyborcy UPR, zero wlasnego myslenia, lykanie jak baranek wsztstkiego co uslyszy. Podobnie bylo z kara smierci i argumentacja jej zwolennikow. Link Jak sie komus chce niech poczyta, mozna sie niezle posmiac z poziomu agrumentow JKM.
Co do policji to niestety za Kaczynskich raczej nie zmniejszy sie ich rola i postawa. Moze z czasem doczekamy sie prawdziwego "sluzyc i chronic" zamiast obecnego "inwigilowac i przypierdalac sie". Niestety dzis panstwo uwaza sie za madrzejsze do obywatela, ktory nie powinien pic piwa w parku bo gorszy mlodziez, palic marihuany bo mu szkodzi, ubierac sie jak ziom bo robi sie podejrzany etc.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 12:31 
Cytuj  
tor-bled-nam nawet pieprząc pierdoły, żyje w świętym przekonaniu, że ma monopol na rację (świętą). To podobno przywilej każdego idioty.. To wszyscy wokół się mylą, są źli, banalni lub po prostu do dupy.
Generalnie 90% pomysłów JKM jest bardzo OK. Problem w tym, ze facet jest w ogóle nie medialny. Do wypacykowanych chłoptasi w stylu Tor-Bled-a trzeba dotrzeć w inny sposób, a nie w pierwszym zdaniu wykładać kawę na ławę... Polityk, a tym bardziej polski polityk to facet który tak mocno owija w bawełnę, że czasami nic poza tą bawełną nie ma. I tylko taki polityk zyskuje pogłos. Dobrym przykładem jest sławne zdanie Lecha Wałęsy - "jestem ZA, a nawet PRZECIW". Równie dobrze JKM mógłby napisać, że jest przeciwko karze śmierci, ale w niektórych przypadkach to chciałby by ta kara jednak była w polskim prawodawstwie, czym niewątpliwie zyskałby przycholność kilku idiotów (aka Tor-ów) - chociaż tak zbudowane zdanie to kompletna nielogiczna bzdura. Z tym, że w odwrotności do innych JKM nie szuka poparcia u małointeligentnych chłoptasiów.

Druga sprawa - nie wiem skąd porównanie USA ze Szwecją. To zupełnie różne kultury i gdyby każdemu szwedowi wepchnąć do łapy kałacha nic by to nie zmieniło, odebranie amerykanom wszystkich gnatów też by nic nie zmieniło.
Co z Rosją - tam ludzie nie mają dostępu do broni a przęstępczość kwitnie. Co ze Szwajcarią? Tam mają w miarę swobodny dostęp do broni a przestępczość jest niska?
Przestępczość jest tam gdzie są duże różnice kulturowe/ekonomiczne, wiec w krajach gdzie obok niesamowicie bogatych ludzi mamy ludzi żyjących na skraju nędzy. Cięzko do tych krajów zaliczyć Szwecję.

do tego:
http://www.fbi.gov/ucr/05cius/data/tabl ... l#overview

The rate for the estimated number of violent crimes was 469.2 per 100,000 inhabitants in 2005, an increase of 1.3 percent compared to the 2004 figure. The property crime rate for 2005 (3,429.8 offenses per 100,000 inhabitants) was down 2.4 percent from the prior year's rate.

nie wychodzi mi 8000/100 000 w żaden sposób :(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 12:54 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Powiedz mi jak mozna odwrócić heksagram :P Żeby zmienić jego wygląd można go co najwyżej nieco przechylić w bok :P



o rly ? ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 13:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
(...)

Przykro mi, ale nie blysnales, bo jak zwykle nie zrozumiales o czym byl post. Nawet lola dalem, zeby takim jak ty bylo latwiej i podalem inny przyklad manipulacji politykow(chyba bylych) UPR. Napisalem ci cos wiecej, ale zdecydowalem sie wyedytowac, bo przypomnialem sobie post Zycha. Zatem wygrales hehe. eot


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 08:53 
Cytuj  
ogur napisał(a):
Po za tym: wracając do przypadku przytoczonego przez kkkk20:
złodziej jeździ teraz na wózku, bo? -> został pobity przez ludzi, którzy byli wkurzeni, za co? -> za to że złodziej sie włamał.
Wniosek: nie jeździłby na wózku, gdyby się nie włamał.

Czy musiał się włamać? Nie.
Odpowiecie, nie musieli go pobić. Tak, ale fakt włamania był pierwszy.


Zwiazek przyczynowo-skutkowy jest dla mnie absolutnie jasny. Oczywiscie ze cala sytuacje sprowokowali zlodzieje. Przeciez nie probuje Was przekonac ze czarne jest czarne a biale jest biale (cytat, dla tych ktorzy nie skumali). Chodzi mi o niewspolmiernosc zastosowanych srodkow do winy. A innymi slowy o to, ze nie za wszystko powinno sie ludzi sadzac na wozek. Jak ktos batonika ukradnie to sie go powinno wieszac ? Skrajny przyklad, ale moze skumasz.

@kkkk20

Twoja opowiesc rozwija sie niczym rolka dobrej srajtasmy. Obstawiam, ze za jakies 2 strony topicu obowiazujaca bedzie wersja, ze kolesie strzelali do Was z automatow, Ty unikales kul, a kuzynek lapal je w zeby. Nawiasem mowiac niezle pojeby te zlodzieje - Was bylo przynajmniej kilku, a zlodzieje byli agresywni :)

I to tyle z rana, musze troche popracowac ;)

Aaaaaaa ... i podoba mi sie wspolczynnik 13k przestepstw na 100k szwedow ;D To chyba liczmy z tym, ze dzieci klamia rodzicom, nie ?

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 19:24 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jak ktos batonika ukradnie to sie go powinno wieszac ? Skrajny przyklad, ale moze skumasz.

Jak dla mnie, jesli taki ktos wiedzialby czym mu to grozi (typu okrzyk "wynos sie z mojego domu albo strzelam") to jak najbardziej tak. Czlowiek powinien liczyc sie z konsekwencjami swoich czynow.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 21:33 
Cytuj  
Qraczek
- gwałt - 1 przestępstwo
- kradzież - 1 przestępstwo
- napaść z użyciem broni - 1 przestępstwo
- kolejne 10 kradzieży - 10 przestępstw...

Wszystkich ich mógł dokonać jeden skurwiel, którego nie powinno się wsadzać na wózek... Bo skurwiel dostanie rentę inwalidzką za pieniądze podatników.... Kulka w łeb dla takich popierdolców.
Recydywista nie ma prawa do życia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 22:40 
Cytuj  
roball tak samo jak ty nie masz prawa decydowac o prawie do decydowania tczewiaka ;)


Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 23:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):

Recydywista nie ma prawa do życia.


Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Artykuł 3: "Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby."


_________________
The Game Fan
West Coast 4 Life

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 23:59 
Cytuj  
To nie zamykajmy przestępców. Bo mają prawo do wolności. Co za nonsens, co to w ogóle za post ma być?
W temat kary śmierci nie chce mi się nawet wchodzić, szkoda czasu :).


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 02:12 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
To nie zamykajmy przestępców. Bo mają prawo do wolności. Co za nonsens, co to w ogóle za post ma być?
W temat kary śmierci nie chce mi się nawet wchodzić, szkoda czasu :).


Jestem za...:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 02:49 
Cytuj  
Jestem przeciw.

Zawsze mozna takich wykorzystywac jak niewolnikow, obiekty do badan czy jako dawcow organow, mozliwosci jest wiele, po co marnowac publiczne pieniadze na utrzymywanie wiezniow, szybka smierc itd. skoro moze na nich zarobic.

Jedyny problem by pojawil sie jakby niewinna osoba zostala skazana na takie warunki... wszyscy boja sie odpowiedzialnosci dlatego wola takiego zamknac albo usmiercic.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 09:49 
Cytuj  
Ja sie czasami tylko zastanawiam, czy niektorzy sa pierdolnieci, czy tylko udaja

Nie uwlaczajac.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 09:58 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ja sie czasami tylko zastanawiam, czy niektorzy sa pierdolnieci, czy tylko udaja

Nie uwlaczajac.


jak zwykle musiałeś powiedzieć coś głupiego


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 01:57 
Cytuj  
Quraczek, opowiesc sie rozwija bo tobie i niektorym trzeba jasniej powiedziec jak bylo bo widze wsrod was wielkie oburzenie. Na poczatku podale historie jak bylo "z grubsza", ale musialem powiedziec o szczegolach bo niektorzy widzieli we mnie jakiegos zabijake...

A twoj przyklad jest imo zly: Batonik - szubienica??

Wlamanie z grozba pozbawienia zycia - wozek (nie specjalnie)??

Sam sie nad tym zastanow. Jak to ktos napisal w USA bysmy dostali list pochwalny i order za odwage a 90% spoleczenstwa by wiwatowalo na nasz widok. Widac w Polsce wiekszosc osob nie dorosla do tego.

BTW - koles niech sie cieszy ze mieszka w Polsce i na wozku sie skonczylo jakby taki numer zrobili w USA, juz by dawno nie zyli - moze to i lepiej??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 08:50 
Cytuj  
kkkk20: Ty jednak chyba nie udajesz. I nie podpieraj sie tak USA - z duzym prawdopodobienstwem koles z wozka wytoczylby Ci proces o odszkodowanie.

MagPS: niestety, kilka poprzednich postow nie zasluzylo na madry komentarz.

Np.
Tczewiak napisał(a):
Kulka w łeb dla takich popierdolców.
Recydywista nie ma prawa do życia.


Ashton napisał(a):
Zawsze mozna takich wykorzystywac jak niewolnikow, obiekty do badan czy jako dawcow organow, mozliwosci jest wiele, po co marnowac publiczne pieniadze na utrzymywanie wiezniow, szybka smierc itd. skoro moze na nich zarobic.


i takie tam.

Chlopcy chyba jeszcze nie zrozumieli, ze swiat nie jest czarno-bialy i bezmyslnie powtarzaja wyrwane z kontekstu fragmenty tego, co kiedys gdzies powiedzial Korwin :) (na ktorego nawiasem mowiac namietnie glosuje od momentu nabycia czynnego prawa wyborczego).

I gwoli wyjasnien - nie popieram w calosci tego co mowi Korwin - ale ma pare niezlych pomyslow i uwazam, ze gdyby dostal sie w jakis sposob do wladzy, to polityczna poprawnosc przytemperowalaby jego niektore bardziej oszolomione idee i mogloby z tego wyjsc cos dobrego.

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:35 
Cytuj  
Cytuj:
I gwoli wyjasnien - nie popieram w calosci tego co mowi Korwin - ale ma pare niezlych pomyslow i uwazam, ze gdyby dostal sie w jakis sposob do wladzy, to polityczna poprawnosc przytemperowalaby jego niektore bardziej oszolomione idee i mogloby z tego wyjsc cos dobrego.


No co Ty? Niemożliwe :). Przecież w sejmie był.
Niestety prawda jest taka, że to głównie przez jego niewyparzony jęzor (mógłby rok przed wyborami trochę go przygryźć) UPR ma takie niskie poparcie. Poza tym niepotrzebnie koncentruje się na sprawach typu: konserwatyzm, antydemokratyzm i eurosceptycyzm (akurat imo ma rację w większości przypadków, ale to trochę samobój) zamiast na liberalizmie.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:43 
Cytuj  
Bycie jednym z 460 poslow to jeszcze nie wladza ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 10:50 
Cytuj  
jasne ze swiat nie jest czarnobialy, jest koloru kalowatego, z tym ze ludzie probuja na sile zrobic z tego kolor rozowy...


ewolucja ;p jezeli chcecie zyc w panstwie prawa to niema litosci dla przestepcow, jezeli nie to dajcie ludziom wolna reke... demokracja, prawa czlowieka... to wszystko wmawianie sobie ze gowno jest rozowe...


no ale qraczek pewnie znowu wezmie mnie za fanatyka i naziste ;D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.