mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 13:27 
 
cavalorn napisał(a):
mosial


Jakiś zalew analfabetów ostatnio czy co?

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 13:29 
 
Motopompa napisał(a):
bylo sie wypierac piszac, ze chodziles do gimnazjum po I wojnie swiatowej.


nie wpadlem na to xP

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 13:58 
 
Literowka, czy nie literowka to i tak poziom oceniam na mierny z minusem.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 14:18 
 
Literowka to oczywiscie jest, bo zamiast 'zroblili' kolega chcial napisac 'zrobili'. Co nie zmienia faktu ze on w dalszym ciagu nie wie ze popelnil inny, poza literowka, blad.


_________________
Obrazek

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 15:53 
 
chodzi mi o to ze mialo byc zrobila ;p

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 17:14 
 
Czytając takie brednie mam wrażenie, że 75% tego forum jest na poziomie poniżej 15 roku życia. Zachowują się dokładnie jak mój 13-letni syn.
Po prostu debilizm i dno emocjonalne jest na poziomie poniżej zera... Jak można w ogóle napisać: "po co ta żałoba, co mnie obchodzi, że oni zginęli??"

Tylko zakompleksione małolaty które w swojej drodze życia zagubiły gdzieś swój patriotyzm, oraz zwykłe współczucie dla drugiego człowieka... Tego aż się nie chce komentować. :cry:

Ja napisze tylko tyle:

- Generał Andrzej Andrzejewski
- Major Piotr Firlinger
- Major Robert Maj
- Pułkownik Jerzy Piłat
- Major Grzegorz Jułga
- Pułkownik Dariusz Maciąg
- Major Mirosław Wilczyński
- Major Krzysztof Smołucha
- Porucznik Robert Kuźma
- ppłk Wojciech Maniewski
- Porucznik Michał Smyczyński
- Kapitan Leszek Ziemski
- Kapitan Grzegorz Stepaniuk
- kapitan Karol Szmigiel
- ppłk Dariusz Pawlak
- Sierżant Janusz Adamczyk
- ppłk Zbigniew Książek
- ppłk Zdzisław Cieślik
- Major Jarosław Haładus
- Kapitan Paweł Zdunek

Swieć Panie nad ich duszą... To jest niepowetowana strata dla polskiego wojska. Zanim kraj wyszkoli ich następców minie sporo lat... Osierocili dzieci, zostawili żony...

Jeżeli nie ma już w was ani krzty patriotyzmu, wykażcie przynajmniej współczucia dla tych rodzin... Dawno dawno temu straciłem brata. Łącze sie w żalu z rodzinami ofiar...

Tczewiak i paru innych delikwentów - czy wy widzicie coś poza czubkiem własnego nosa?? Nikomu tego nie życze, ale niektórzy sie nie nauczą pokory i szacunku dla innych, póki ich samych i ich rodzin nie spotka taka tragedia :cry:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 17:41 
 
heh ja nie wiem gdzie u tczewiaka widziales brak szacunku. Moim zdaniem Ci co oglaszaja zalobe, troche wypaczaja to. Bo oglaszaja no dosc czesciej niz we wczesniejszych latach. No i rzeczywiscie to co ogladam w necie, tv, gazetach, to troche taniec na grobach tych zmarlych. Jest to smutne wydarzenie, chyba kazdy to rozumie, ale co dnia ktos ginie i np. zaloba po tamtej pielgrzymce, to mi srednio pasowala. I nie wiem czemu ma od razu kazdemu byc brak patriotyzmu, osobiscie jestem.


Osobiscie to wspolczuje tym rodzinom, zreszta zasmucilo mnie to wydarzenie.

btw.
Obrazek


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 17:45 
 
kkkk20 napisał(a):
Zachowują się dokładnie jak mój 13-letni syn.
Po prostu debilizm i dno emocjonalne


Współczuję tobie takiego syna. Ja w tym wieku byłem całkiem normalny.

kkkk20 napisał(a):
niektórzy sie nie nauczą pokory i szacunku dla innych, póki ich samych i ich rodzin nie spotka taka tragedia


Akurat spotkała mnie taka tragedia. I dalej jest mi to wszystko obojętne, nawet "wspaniałe i współczujące" media tego nie zmienią. Nie chce mi się za bardzo wmawiać sobie, że jest mi smutno. Mam inne zmartwienia na codzień.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 17:48 
 
kkkk: jak już skończysz gimnazjum to wróć i poczytaj ze zrozumieniem tekstu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:00 
 
+8

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:05 
 
bez urazy, ale co roku mamy conajmniej 2 zaloby narodowe... to juz jakas tradycja ?

dla mnie to smiech i na sile wymuszanie na ludziach zaloby coby podlizac sie tepym masom ;/


swoja droga jak zobaczylem wstazki myslalem ze juz roznicza smierci papieza czy inny shit i bedzie tak co roku... no ale widze jednak kaczory staraja sie znalezc inne powody do zaloby..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:11 
 
[`]

ciekawe czy gnija w piekle czy jednak do czysca poszli

(post flame'owy bo cos slabo idzie a drama by sie przydala)

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:21 
 
Dzisiaj będę o was myślał w czasie wydawania 2000 pln na imprezie, będę o was też myślał w czasie wypróżniania się, że to wy leżycie na dole ze swoją mordą wmontowaną w mój sedes. Będę myślał o waszym niespełnionym życiu, o tym, że nie umiecie go zmienić i o tym, że 3/4 z niego przesiedzieliście przed monitorem zamiast poznawać ogromny i wspaniały świat, który was otacza. Będę myślał o was, bo będzie mi was żal, wy chuje żałosne.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:24 
 
nagraj o tym rap.


_________________
.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:31 
 
@ Tczewiak - Idz lepiej sprawdz czy cie w przedszkolu nie ma...

@ CouRage - Odpisze do ciebie kmiotku, ten jedyny raz. Zrobie ci ten zasZczyt i napisze do ciebie. Myslisz ze kogokolwiek ruszaja twoje zaczepki zfrustrowanego 10-latka z debilnym avatarem w tle...

Wydac to ty mozesz co najwyzej 2 zl na wozek w tesco i posmigasz na nim sobie ze ohohoh, serio zadroszcze... Srasz to ty jeszcze do nocnika, nie znasz prawdziwego zycia. Zyjesz w jakims smiesznym swiecie fantasy ktory sam sobie wymysliles.

Idz lepiej juz sie umyc bo za godzinke bedzie twoja dobranocka a pozniej lulu, swoja droga jestem ciekawy czy mamusia wie co jej synek w necie wypisuje :har:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:34 
 
kkkk20 napisał(a):
@ CouRage - Odpisze do ciebie kmiotku, ten jedyny raz. Zrobie ci ten zasZczyt i napisze do ciebie. Myslisz ze kogokolwiek ruszaja twoje zaczepki zfrustrowanego 10-latka z debilnym avatarem w tle...

Wydac to ty mozesz co najwyzej 2 zl na wozek w tesco i posmigasz na nim sobie ze ohohoh, serio zadroszcze... Srasz to ty jeszcze do nocnika, nie znasz prawdziwego zycia. Zyjesz w jakims smiesznym swiecie fantasy ktory sam sobie wymysliles.

Idz lepiej juz sie umyc bo za godzinke bedzie twoja dobranocka a pozniej lulu, swoja droga jestem ciekawy czy mamusia wie co jej synek w necie wypisuje :har:


...


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:49 
 
CouRage napisał(a):
Dzisiaj będę o was myślał w czasie wydawania 2000 pln na imprezie, będę o was też myślał w czasie wypróżniania się, że to wy leżycie na dole ze swoją mordą wmontowaną w mój sedes. Będę myślał o waszym niespełnionym życiu, o tym, że nie umiecie go zmienić i o tym, że 3/4 z niego przesiedzieliście przed monitorem zamiast poznawać ogromny i wspaniały świat, który was otacza. Będę myślał o was, bo będzie mi was żal, wy chuje żałosne.


teraz sluchaj bo masz ten zaszczyt ze JA ci odpisze kmieciu zasrany myslisz ze jak napiszesz takie bzdury bez sensowne to bedziesz kims? co ty w ogule masz w glowie? opisales swoje zycie przed monitorowe? jak dla mnie to ty mozesz miec 2 grosiki a nie 2000 na impre kolku zasrany co ty w ogule soba reprezentujesz? przedszkole dla chorych umyslowo? high przestan mowic zeby nagral rap...on nigdy tego nie zrobil

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 18:52 
 
cavalorn napisał(a):
w ogule x2


...


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 19:29 
 
LA CUCARACHA!


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2008, 19:40 
 
Para bailar la bamba.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.