mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 07:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Min. playstyle zlodzieja zupelnie niegrywalny ibezsensownie zepsuty w Obku i Skyrim... dzieki modom zmieniajacym kasei restoc vendorom, oraz mozliwosci sprzedazy kradzionych dobr nie tylko paserow w koncu grywalny jak w Morku.

Nie wiem czy dobrze rozumiem, dzięki takiemu modowi można np. okradac npc po czym sprzedać mu ukradzione itemy? To może lepiej od razu zainstalować moda, który dopisze xxxx golda naszej postaci ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 07:33 
Cytuj  
Zle rozumiesz. I srsly nie chce mi sie tlumaczyc kolejnemu ignorantowi jak dzialaja mody w TES i na jakiej zasadzie i co sie poprawia po Bethesdzie od czasow Morrowinda w kolko i doszukuje sie haxow w prostym modzie usprawniajacym rozgrywke i poprawiajacym nielogiczne pomysly Beth dotyczace ograniczen sprzedazy itemow tylko po oto aby sztucznie wydluzac playtime uierdliwoscia (maly gold u vendorow w 100% pomijalny czekaniem po 48h i fast travelem czyli siedzeniem przed kmpem i nic nie robieniem w sumie - bo dla mnie klikanie "Wait" i "Fast Travel" to nie jest gra - DLATEGO INSTALUJE MODY oraz sprzedaz kradzionych rzeczy tylko u paserow co jest jedna z wiekszych glupot w Obku i Skyrim i sprawia ze zlodziejem nie ma sensu grac wogole).

Wiec TAK to jest cheat rozwnoznaczny z wpisaniem w konsoli Player -> Add 1000000 gold. Mam nadzieje ze zadowolilem nastepnego znawce.

NAprawde nastepna osoba ktora skomentuje taki mod jako cheat zostanie bezposrednio nazwana idiota bo na wiecej nie zaluguje jesli nie potrafi zrozumiec podstawowych rzeczy ktory byly juz tlumaczone kilkukrotnie.

Ciekawe jak nazwiecie serie modow do Morka i Obka, ktore zwiekszaja wartosci "misc items" takich jak talerze, kieliszki, itp... ktore leza po domach tylko po to aby fajnie i oplacalnie i klimatycznie sie gralo zlodziejem i mozna bylo czerpac fun z opierdolenia calej Balmory i imperial City.
CHEATY CO NIE?! Bo ktos lubi i chce tak grac w sandboksie i edytor na to pozwalal?

Albo zajebiste mody do Morka pozwalajace lapac dusze NPCow bez ograniczen co do gemstone;ow co powodowalo ze zajebiscie sie gralo i RPGowalo necromancerow i warlockow co w zwyklej vanilla grze bylo bland jak uj.
Cheat jak nic i hanba kazdemu kto takie rzeczy instaluje no nie?. Bo przeciez mozna bylo tyle kasy na tym zrobic.

Na serio jebnijta siezbiorowo z glowe. To ze nie portaficie ogarnac modow i tego ze mozna z serii TES wyciagnac o wiele wiecej niz klepanie dungeonu po dungeonie z fast travel to mnie to chuj obchodzi i prosilbym sie takie osoby o ta ograniczonych horyzontach o niewypowiadanie sie(czyli wlasciwie kazego ktos sie wypowiadal o "Cheatach") bo i sie nie znaja i pierdola glupoty.

I zrozumcie ze mody instaluja i sie bawia nimi (na taka skale np. ja ja nie ludzie ktorzy chca sobie cos ulatwic a wrecz przeciwnie.. ludzie ktorzy na seri iTES zjedli zeby, widza bledy jakie popelnia Betheda, poparwiaja je i chca sobie gre rozszerzyc, uprzyjemnic, rozbudowac, itd... a niedzielni gracze sobie niech uwazaaj ze gra jest bezbledna i zbalansowana.

Tak ta seria dziala od czaow Morrowinda i jest dobrze bez malkontentow i znawcow z mmorpg.pl. Serio.
Najlepsze jest to ze to nawet nie sa przewdziwe mody i nawet ja i moderzy nawet niezaczeli w 1% ingerowac w gre bo jeszcze nie ma edytora a tu juz taki placz ze cheaty. No poprostu lol.


Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 07:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 07:54 
Cytuj  
Kabraxis - ale to ty ciagniesz te dyskusje w nieskonczonosc a prosisz o skonczenie LOL. Naprawde, czy juz brak ci argumentow, ze uciekasz sie do wycieczek personalnych, celem sprowokowania adwesarza ? Gratulacje ! Przeciez nikomu nie zabraniam grac z modami, niech kazdy gra jak chce. Nie robie tutaj jakiejs krucjaty przeciw cheaterom, a tylko stwierdzam pewien fakt, ktory ciezko co niektorym przyjac - that's all. Rozmowa z toba wyglada w ten sposob, ze albo mowisz tak jak ja, albo ci dowale osobistymi wycieczkami. To jest naprawde zenujace delikatnie mowiac. Brak opcji, ze ktos moze myslec inaczej niz ty jest nie do przyjecia - masakra - czy faktycznie zycie ci tak dopielo skoro na forum musisz siac dominacje ?
Osobiscie daje sobie spokoj z dyskusja, gdyz poza dyskredytowaniem adwesarza niczego nie wnosi :/

Grunt to aby gra sprawiala przyjemnosc, wiec jesli mody ci to gwarantuja to mimo wszystko zycze ci naprawde milej gry :)

Good Luck !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 07:59 
Cytuj  
Wyluzuj. Pisałem konkretnie o wspomniany przez ciebie złodziejstwie. Jeśli miałbym się bawić w okradnij/sprzedaj u tego samego vendora to nie wiem czy nie wpisałbym komendy na golda w konsoli ;p. Z punktu widzenia rpg sensowne jest, że złodziej sprzedaje fanty paserowi. Ale może w świecie TES jest inaczej, jeśli tak to ok.
Zmiana golda/czasu respawntu to w sumie pierdoły o które nie warto się wykłócać, bo nie wpływają imo jakoś strasznie na rozgrywkę.

Ps. Chętnie bym zainstalował moda zmieniającego rozgrywkę tak, że aby biegać w dobrym sprzęcie nie będę musiał koxać craftingu, bo z tego co można wyczytać w recenzjach najlepsze rzeczy można sobie zrobić samemu lol.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:02 
Cytuj  
Bodziu ->

Zeniujaca jest twoja niewiedza a mimo to wypowiadanie sie w temacie w stylu "Kabraxis te twoje mody sa chuja warte i to zwykle cheaty" (twoj pierwszy post). Nie musisz mi zyczyc milej gry bo mnie to jebie - po prostu nie pisz glupot a tematy ktorych nie ogarniasz.

Jak ktos jest idiota i ignorantem i sie za bardzo panoszy to mu to mowie. Jak ktos pisze bzdury to tez mu to mowie. Ty jestes tym i tym niestety. Deal with it albo daj mnie na ignore i oszczedz mi psychoanalizy ala mmorpg.pl "zycie ci dopieklo" (LOL) bo juz to przerabialem x razy z innymi "madrymi" na tym forum.

A kultura wypowiedzi, sposob argumentacji i poziom tzw. agresji w poscie jest dostosowana do ogolnego poziomu forum bo jak ktos to napisal "nei jestem tu od wczoraj". Rowniez proponuje deal with it i skonczyc pierdolic smutki albo ignore bo ja nikomu nie kaze siebie czytac.

To jest moj ostatni post dociebie bo nie bede niszczyl klawiatury na kolejnego "madrego", ktory najpierw zaczyna polemike a potem nie umiac bronic swoich racji i nie majac argumentow cos tam nudzi o tym ze zycie mi dopieklo i jak bardzo go obrazam swoim sposobem pisania o biedn owieczka wrazliwa. Wyjebane mam na to.... /care
Jak masz tak do mnie pisac to nie pisz nic lepiej.

HAvok --> Musisz poczekac na edytor i mody ktore ulepsza loot ze skrzyn (Cheat ofc) oraz zmienjsz troche randomizacje na rzecz static lootu ala Morrowind i Oscuro z Obka (Cheat ze chuj az bolo oczywiscie). NO i mozna by jebnac takie wymagania matsow na Daedric i Dragon ze kkthxbye bo robienie tych itemow masowo jest niezgodne z Lore i zgodze sie glupie. Choc z tego co wiem all jest tez z lootu wiec zle niej jest. Przynajmniej bandyci nie lataja w Daedric.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:10 
Cytuj  
Kabraxis jak na razie to ty tu jesteś jedynym który sie napina, to że tego nie widzisz, no cóż twoja sprawa, to że znów prowokujesz takimi a nie innymi tekstami też twoja, tylko pls potem znów nie płacz że cię ludzie objechali a przecież ty i tylko ty masz rację na tym forum a reszta jak napisałeś już wczoraj sie nie zna i jest bandą kretynów.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:11 
Cytuj  
Kabra, a ja mam tez fajny mod, nazywa sie God mode :) To cheat czy nie ?

anyway, gierka jest single player, wiec cheatowanie nikomu nie szkodzi... jak ktos lubi niech sobie uzywa modow jakich chce, jego broszka :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
anyway, gierka jest single player, wiec cheatowanie nikomu nie szkodzi... jak ktos lubi niech sobie uzywa modow jakich chce, jego broszka :)


No i na tym zdaniu moze juz naprawde skonczmy. Ci co moduja niech moduja ci co graja w vanilla tez niech sobie graja (tylko niech sie nie wypowiadaja o rzeczach o ktorych maja blade pojecie) i luz.
Bo i tak do niczego nie dojdziemy chyba ze ktos sie jeszcze zblazni i zacznie nazywac 4 gigabajtowe mody i Total Conversiony robione 4 lata upraszczaniem gry bo nie ogarniaja ludzie to sie przynajmniej posmiejemy. :)

Poprostu - nie modujesz, chuja sie na tym znasz, nie wiesz co od zawze jest poprawiane w grach bethesdy w pierwszej kolejnosci i co potem aby dalo sie grac tak jak ktos chce bez idiotycznych ograniczen i rozwiazan - to zawrzyj ryj i nie komentuj(brzydko mowiac).

Peace z mojej strony. Moze jeszcze wrzuce jakie mody bo mnie ludzie prosili na PM ale jak poleca znowu takie komenty to dajcie spokuj.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:30 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Poprostu - nie modujesz, chuja sie na tym znasz.


To ja chylę przed tobą czoło i dziękuję tobie że właśnie przyznałeś że się znam bo moduję.

EOT z mojej strony.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:30 
Cytuj  
no wlasnie nie czaje o co wam chodzi... gra jest single niech kazdy sobie gra jak mu sie chce. w doomie juz ludzie przechodzili gre na god mode i dobrze bylo, jesli im to fun sprawialo

kabraxis czasem zachowujesz sie jak wyborcy pisu w stylu obrona krzyza i przez twoje teksty przechodzi maksyma 'zero tolerancji'. przyczytaj sam jak i co piszesz bo moze nie zdajesz sobie z tego sprawy ;/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:40 
Cytuj  
Dobrze tato.

Na serio odpuscie sobie analize moich postow i jakas pseudopsychologie i porownywanie. Bo ja mam na to wyjebane i nie zmienie sie i nie bede pisal inaczej bo ktos chce i czuje sie urazony czy oburzony czy zniesmaczony albo rozbawiony czy wogole jakkolwiek.
Tak samo jak Mendol sie ne zmieni choc duzo osob pisze z nudzi i mendoli albo Huragan sie nie zmieni choc 9/10 ludzi uwaza go za trolla.

Jakby co to feel free to use ignore button. JA nikomu ne kaze ani czytac ani tym bardziej odpowiadac. Jednak zawsze ktos odpowiada i zawsze kogos moje posty "ruszaja" choc wielu ludzi mnie zapewnie ze nawet ich nie czyta bo nie ma sensu (hi Sobtainerku!).

Tyle. Zmiencie temat srsly.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:52 
Cytuj  
Z calej dyskusji wynioslem Kabra, ze jestes zadufanym bufonem.

Aktualna godzina(zegar komputera) na load screenach:
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=98


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:53 
Cytuj  
Nie modowali nigdy wiec czego od nich oczekujesz Kabra. Ja modowałem sporo w Bg2 i dla mnie to nie sa cheaty ala stackowanie sie strzał lub odpoczynek wszedzie bo po prostu to były głupie ograniczenia mechanikiengingu/devsów i każdy na to narzekał. Może zadroszczą, że modó nie potrafią instalować :P??


Idąc ich rozumowanie - level scaling w obku był zajebisty bo tak chcieli twórcy gry. Chuj z tym, że każdy recenzent jebał za to grę i gracze także. Ale jak sobie wolą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 09:21 
Cytuj  
anastol napisał(a):
Z calej dyskusji wynioslem Kabra, ze jestes zadufanym bufonem.


Wyjebane mam na to niezmiernie co wyniosles. Srsly.
Poprostu wiem kiedy mam racje i potrafie bronic swoich pogladow wobec zgrai ignorantow, ktorzy w zycu (ok oprocz blooda zeby nie bylo) moda nie zainstalowali ale najwiecej maja do powiedzenia.
Nazywaj to jak chcesz.

Zaboleq--> Stackowales strzaly w BG2? Ty smierdzacy cziterze! i CHUJU! Straciles wlasnie caly szacunek jako gracz i fan BG2. Przeciez to jest ulatwianie sobie gry i pomiajanie niezmiernie wplywajacego na trudnosc i rozgrywke micromanagementu inventory KTORY WOGOLE NIE JEST WKURWIAJACY BO PO CO.

:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 09:43 
Cytuj  
Zastanawia mnie na chuj wogole bylo zaczynać dyskusje o tym jakie mody sa fajnie i nie fajne.

Kabraxis podał liste modow które uzywa i które wygrzebał. Cool ze chcialo mu sie przekopywać, przez te tone gówna na Nexus, można skorzystac.


A tu jak zwykle wypada banda retardo-debili, ktorzy za cel zyciowy postawili sobie udowdnienie ze zmienianie gry to czitowanie i wogole beee.
Jak sie kurwa nie podoba to nie uzywaj i się zamknij.

No kurwa. To jest gra singleplayer.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 09:55 
Cytuj  
Zwlaszcza ze to gra singleplayer ktora sie moduje od zawsze i seria ktorej jedna z najwiekszych zalet jest mozliwosc wlasnie takeigo latwego modowania. Ale niektorym wiecznie bedzie zle i widza dziure w calym.

Bo kurwa sobie zmienilem zloto u vendorow z 1k na 2k zeby nie musiec czeac po 24h albo skakac jak debil po miastach za pomoca magicznego Fast Travel co godzine i drama na 7 stron. /FACEPALM i to kura mocny i dosadny.

PS. ciekaw jetem ile z tych osob tu tak piedoloacych o ulatwianiu, cheatowniu itp.. bez krepacji instaluje mody w MMO, np. jesli grali w WoW healboty czy questhelpery albo threat meter. Zaloze sie ze 100%. Wtedy to jest OK.
Zmiana przelicznika obciazenia na 10 per STA w Skyrim to juz koniec swiata.

Poprostu ten thread jest tak pelny failu ze chyba bardziej sie nieda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 10:23 
Cytuj  
ale masz swoj udzial w tym kabraxis.
podales liste modow i ok. na chuj sie wdawales w dyskusje?
tym bardziej, ze kazdy ma racje w tym przypadku :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 13:16 
Cytuj  
Dzięki roball!1~


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 13:29 
Cytuj  
Havok napisał(a):
To może lepiej od razu zainstalować moda, który dopisze xxxx golda naszej postaci ;)

Po co mod? player.additem 000000f xxxx ;)

Huragan napisał(a):
Kabra, a ja mam tez fajny mod, nazywa sie God mode :)

To samo, po co mod? tgm ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:52 
Cytuj  
Ale ze linki z modami do syfu polecialy...


_________________
BF3: hungrymumin

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.