mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 18:38 
Cytuj  
odnosnie sklepu mikrus
http://tinyurl.com/bt8hhcf


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 13:58 
Cytuj  
Ta sprawa to jest zart, bez kitu. Ktos powinien wyleciec na zbity ryj, moze nie minister, ale nie wiem, komendant posterunku czy szef strazy miejskiej, przeciez to jest parodia, zeby pare dzieciakow bylo kurwa bezkarnych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 17:36 
Cytuj  
Mnie az dziwi, ze nie ma jakis amatorow by wcielic sie w superhero ;d


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 17:37 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mnie az dziwi, ze nie ma jakis amatorow by wcielic sie w superhero ;d


a ty to co?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 17:39 
Cytuj  
nie moj rewir ;d


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 lis 2012, 20:11 
Cytuj  
Batman nawet do Hongkongu się zapuszczał.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 19:06 
Cytuj  
Łazarz w Poznaniu to to taka Praga Warszawska (jeszcze jest Wilda). Po ciemku lepiej się nie zapuszczać. Zagłębie patologii w jednym miejscu, policja w wzmocnionym składzie się tam zapuszcza. Nocna rundka samochodem po okolicy parę lat temu to było prawie safari po jakimś czarnuchowym getcie, a policja co ma niby zrobić? Pojechać sklepać mordy i zaraz będą na pierwszej stronie relacje ze szpitala pobitych "młodych dzieciaków" ze złamaniami przez brutalnych policjantów? - ostatnio właśnie na gazeta.pl była jakaś taka relacja- pobitego "młodego chłopaka" z łazarza lol.

Prawo jest jakie jest, lepiej chroniony od sklepikarza czy policjanta jest przystanek autobusowy.

Patrząc na to w jakiej okolicy ma ten sklep, to źle to nie wygląda. Takie znikanie towaru powinno być uwzględnione w biznes planie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 19:14 
Cytuj  
To teraz tam sie przeprowadziles Tomu ? ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 19:17 
Cytuj  
White- ale i tak jest o wiele lepiej niz kiedys.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 19:20 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
To teraz tam sie przeprowadziles Tomu ? ;)

przeczytal,ze mozna ze sklepu brac zarcie za free to co sie dziwic?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 19:24 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
To teraz tam sie przeprowadziles Tomu ? ;)


Zadna nowosc ja sie na Złodziejewie wychowalem;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 21:28 
Cytuj  
Obrazek


_________________
.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 22:36 
Cytuj  
A ludzie się dziwią że arabusy za kradzież rękę upierdalają. I kurwa dobrze robią. Bezmózgi są wszędzie i powinny być tępione bez litości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 18:36 
Cytuj  
Ucinanie lap by w EU nie przeszlo, ale ja byl bym jak najbardziej za karami cielesnymi. Wybatozyc publicznie takich chujkow to by sie od razu nauczyli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2012, 18:23 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ucinanie lap by w EU nie przeszlo, ale ja byl bym jak najbardziej za karami cielesnymi. Wybatozyc publicznie takich chujkow to by sie od razu nauczyli.

Jak już arabusy opanują EU to uwierz mi, że nie takie rzeczy przejdą.
Za Włada Palownika nikt się nawet nie ważył pomyśleć, żeby coś buchnąć ze straganu pod nieobecność właściciela.
To były piękne czasy...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2012, 22:09 
Cytuj  
z innej beczki:
1. "polskie" sieci komorkowe okradajace swoich klientow:
a) kasa na karcie ma termin waznosci, do tego zajebiscie krotki - bezczelne zlodziejstwo w bialy dzien
b) karty sim/doladowania do internetu/na rozmowy i inne cuda/wianki - kupisz nieodpowiednia karte zezre ci kase w pol godziny
Na zachodzie te same firmy troszke inaczej traktuja swoich klientow, mimo tego, ze czesto to w Polsce klient za ta sama usluge placi zdecydowanie wiecej.

2. Ubezpieczenia kredytow bankowych - widzialem w jakiejs reklamie. Smieszy mnie to, bo akurat z tymi ubezpieczeniami jest aktualnie afera w UK i banki ktore do takich ubezpieczen zmuszaly kredytobiorcow oddaja teraz skrzetnie pieniazki. Akurat polska bankowosc wpadla na ten sam bezprawny pomysl - zreszta jak znam zycie to w Polsce bedzie on w 100% prawny i o zadnych zwrotach nie bedzie mowy. Drugi rotfl.

3. LTE, innowacje, predkosc 150Mb/s - omg jak to ladnie wyglada na reklamach. W praktyce z zasiegiem 3G jest kurewny problem i w wiekszosci jade na Edgu - internet muli jak w jakims uzbekistanie pewnie. I jeszcze mnie rozsmieszaja w punkcie oblugi klienta twierdzac ze to wina przeciazonych nadajnikow bo duzo ludzi korzysta z netu ze smartfona - rotfl potrojny - wynika z tego, ze to musi byc jakis nadajnik marki "pobieda" pewnie potrafi obsluzyc ze 3 osoby naraz sadzac po zageszczeniu sprzetu z 3G w miejscu gdzie mieszkaja moi tesciowie..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2012, 23:15 
Cytuj  
LTE to nie 3G.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2012, 13:02 
Cytuj  
Cytuj:
2. Ubezpieczenia kredytow bankowych - widzialem w jakiejs reklamie. Smieszy mnie to, bo akurat z tymi ubezpieczeniami jest aktualnie afera w UK i banki ktore do takich ubezpieczen zmuszaly kredytobiorcow oddaja teraz skrzetnie pieniazki. Akurat polska bankowosc wpadla na ten sam bezprawny pomysl - zreszta jak znam zycie to w Polsce bedzie on w 100% prawny i o zadnych zwrotach nie bedzie mowy. Drugi rotfl.


W Polsce też się ludzie zaczynają procesować - czytałem gdzieś o jednym albo dwóch przypadkach gdzie klient wygrał z bankiem, który wymagał od niego opłaty za ubezpieczenie kredytu, w którym klient nawet oficjalnie nie był stroną i nie mógł przeczytać warunków ubezpieczenia.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 07:04 
Cytuj  
http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/ga ... ,id,t.html
łahehe, byla pazerna baba z radomia, teraz ludzie zrobili mobilna czytelnie w tramwajach to zajebali ksiazki i nawet siatki na ksiazki ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 08:16 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1681635,mobilne-czytelnie-w-gdanskich-tramwajach-po-kilku-dniach,id,t.html
łahehe, byla pazerna baba z radomia, teraz ludzie zrobili mobilna czytelnie w tramwajach to zajebali ksiazki i nawet siatki na ksiazki ;d


Nie chce mi sie sprawdzac, ale w jednym komentarzu napisal ktos:

Cytuj:
Szanowna Autorko,
Na najdłuższej trasie w Gdańsku (60 minut) nie da się przeczytać większości książek. A założenia akcji mówiły wprost, że Biblioteka Wojewódzka będzie uzupełniać książki po tym, jak czytelnicy będą je ze sobą brali. Doradzam przeczytanie założeń akcji na stronie miasta Gdańska.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.