mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 13:04 
Cytuj  
cheatowanie powinno byc karalne. ale nie bedzie, bo pozwala to rozjebac gre, ktore i tak są skazane na zapomnienie, bo gracze maja kupowac nowe gry, a nie tkwic przy starych.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 13:27 
Cytuj  
sula napisał(a):
Oczywiście, że jest.
Tak samo używanie jakiegokoliwiek exploitu czy buga.

Tu jestem bardziej papieski od papieża, że się tak wyrażę. Żadnych kompromisów.

Sula powinieneś przestać grać w gry online. Ludzie botują bo to się opłaca. W takim eve jest masa botów i nikt z ty nic nie robi bo producent ma z tego zysk. Podobnie w D3 dokąd kasa z RMAH będzie płynęła do blizzarda nie będą na masową skalę banować boterów, może zrobią co jakiś czas jakąś pokazówkę. Zamiast szukać gry idealnej z idealnymi ludźmi wytłumacz to sobie w ten sposób: w grze jak w życiu uczciwością mało kto do czegoś dochodzi ;).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 13:42 
Cytuj  
Ogólnie 'dochodzenie do czegoś' jest trochę dziwnym konceptem w grach, ale tu już się czepiam wiadomo.

Zresztą mi się akurat udawało do czegoś 'dochodzić' a nie botowałem praktycznie nigdy.
Poza tym nie szukam idealnej gry w której nie będzie botterów, exploiterów, oszustów, scammerów czy innych.
Bez jaj.

Po prostu im ich mniej i im mają cięższe życie tym lepiej.

W D3 nie gram, choć próbowałem - ze względu na AH / RMAH (m.in. bo są też inne powody) także dla mnie to tam może Blizzard nawet boty sam pisać i sprzedawać.

Co do braku banowania bo przynoszą zyski producentowi - no spoko. Dlatego jak już wspominałem ja mógłbym nawet zapłacić premium za jakieś osobne serwery / ligi / whatever gdzie byłoby to ostrzej tępione. (jakiś ekstra pracownik / -nicy do łapania, na tych serwerach perm-bany za takie coś, etc). Oczywiście nie łudzę się, że by to wyeliminowało problem, bo jego całkowicie nic nigdy nie wyelminuje - choćby cheaterów przypiekać gorącym żelazem w RL.

Wtedy reszta serwerów bez takich zasad / pilnowania może sobie mieć co tam sobie chcą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 14:47 
Cytuj  
Tylko czy np. w takim D3 jak beda botowac na szeroka skale, to zaraz ceny beda do dupy dla sprzedawcow, po prostu bardzo male, wtedy nawet zysk producenta bedzie mniejszy. To co beda co jakis czas banowac? ;)


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 15:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
tomugeen napisał(a):
@kabra, dzieci w parku tez kamieniami rzucasz? przeciez to za proste.


W sumie racja.


Nie miałeś zamknąć ryja?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 16:01 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Tu jestem bardziej papieski od papieża, że się tak wyrażę. Żadnych kompromisów.

Sula powinieneś przestać grać w gry online. Ludzie botują bo to się opłaca. W takim eve jest masa botów i nikt z ty nic nie robi bo producent ma z tego zysk. Podobnie w D3 dokąd kasa z RMAH będzie płynęła do blizzarda nie będą na masową skalę banować boterów, może zrobią co jakiś czas jakąś pokazówkę. Zamiast szukać gry idealnej z idealnymi ludźmi wytłumacz to sobie w ten sposób: w grze jak w życiu uczciwością mało kto do czegoś dochodzi ;).[/quote]

Czyli napędzasz perpetualny cykl ?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 18:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czyli napędzasz perpetualny cykl ?

Niczego nie napędzam, makr używam wówczas gdy inaczej się nie da (np. robienie postaci w DFO) ale zdaje sobie sprawę, że botowanie i exploity są i będą w grach.
@Sula większość ludzi gra w gry po to żeby wygrywać więc "dochodzenie do czegoś" jest podstawowym cele w grze. Może to być utrzymanie terenu (eve, dfo), zrobienia kasy na handlu, byciem "kimś" w jakiejś gildi. Jeśli nie grasz z nastawieniem żeby wygrać to po co w ogóle grasz? Pomijam ofk aspekt socjalny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:00 
Cytuj  
Havok napisał(a):
ale zdaje sobie sprawę, że botowanie i exploity są i będą w grach.


Oczywiscie, ze beda, tak samo jak ludzie beda tez krasc w sklepach czy zabijac innych ludzi dla kaski. Ale czy to oznacza ze mamy to tolerowac ???

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:15 
Cytuj  
Cytuj:
Jeśli nie grasz z nastawieniem żeby wygrać to po co w ogóle grasz?


Jeżeli boty by nie istniały, rozumiem że robiłbyś coś co nie sprawia ci przyjemności własnoręcznie byleby cokolwiek osiągnąć w przyszłości w grze ?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:29 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jeżeli boty by nie istniały, rozumiem że robiłbyś coś co nie sprawia ci przyjemności własnoręcznie byleby cokolwiek osiągnąć w przyszłości w grze ?

Nie wiem co chcesz udowodnić. Gdyby gra nie sprawiałaby mi przyjemności to bym w nią nie grał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:33 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Dana napisał(a):
Jeżeli boty by nie istniały, rozumiem że robiłbyś coś co nie sprawia ci przyjemności własnoręcznie byleby cokolwiek osiągnąć w przyszłości w grze ?

Nie wiem co chcesz udowodnić. Gdyby gra nie sprawiałaby mi przyjemności to bym w nią nie grał.


I dlatego producenci nadal będą tworzyć gry które nie sprawiają ci przyjemności, a ty nadal będziesz to omijał botując bo oni mają to w dupie i dają ci na to przyzwolenie. >cykl.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 19:39 
Cytuj  
Dana napisał(a):
I dlatego producenci nadal będą tworzyć gry które nie sprawiają ci przyjemności, a ty nadal będziesz to omijał botując. >cykl.

Ale ja nie botuję :) Pomijając kox w DFO, gdzie makro było jedyną możliwością rozwoju postaci nie używam botów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 20:55 
Cytuj  
ta w uo tez nikt na zapalke nie bocil.. wrzuccie se na luz juz z tym botowaniem nikt swiety nie jest a juz wogole takie rzeczy jak uczciwosc rycerskosc i sprawiedliwosc w grach mmo gdzie sie rywalizuje z innymi graczami ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 22:14 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ta w uo tez nikt na zapalke nie bocil.. wrzuccie se na luz juz z tym botowaniem nikt swiety nie jest a juz wogole takie rzeczy jak uczciwosc rycerskosc i sprawiedliwosc w grach mmo gdzie sie rywalizuje z innymi graczami ;)

No pewnie, uczciwość jest przereklamowana.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 22:32 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ta w uo tez nikt na zapalke nie bocil.. wrzuccie se na luz juz z tym botowaniem nikt swiety nie jest a juz wogole takie rzeczy jak uczciwosc rycerskosc i sprawiedliwosc w grach mmo gdzie sie rywalizuje z innymi graczami ;)


Xanth vel Cenzor I skasowal mojego posta, wiec napisze delikatniej. Nie...... nie wrzucimy sobie na luz z bociarzami, oszustow trza tepic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 22:38 
Cytuj  
Huragan: czy traktujesz zakup itemów/wirtualnej waluty na równi z botowaniem jako oszustwo?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 05:34 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Dana napisał(a):
I dlatego producenci nadal będą tworzyć gry które nie sprawiają ci przyjemności, a ty nadal będziesz to omijał botując. >cykl.

Ale ja nie botuję :) Pomijając kox w DFO, gdzie makro było jedyną możliwością rozwoju postaci nie używam botów.


czyli botowałeś...
Ja tam też botowałem w FFXI łowiąc ryby. Gdybym potrafił napisać tak zaawansowane makro by robiło mi runy na Butchera w D3 z chęcią bym to zrobił i botował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 05:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Huragan: czy traktujesz zakup itemów/wirtualnej waluty na równi z botowaniem jako oszustwo?


To zalezy od zasad gry... jedne pozwalaja na to a inne nie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 06:38 
Cytuj  
Niezły żal. I ja kogoś takiego chciałem na liście znajomych w "D3". Dobre. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:18 
Cytuj  
Sry, ale popierdolilo sie to Wam troche. Moze i gra zmusza troche do "botowania", do wykonywania rutynowych, nudnych rzeczy - my w koncu chcemy miec fun. Ale nie robmy z tego, ze jest to NORMALNE bo tak robia wszyscy. Bo tak nie powinno byc, mozna troche zwalic wine na zaprojektowanie gry czy brak czasu ale...

Osobiscie to poza afkowaniem i nabijaniem w ten sposob expa w rifcie i bieganiu, plywaniu w sciane w DFO... to nic innego nie robilem, nigdy nie uzywalem zewnetrznych programow.

moze w mmo nie psuje to az tak bardzo masakrycznie gry i jakos to jeszcze zrozumiem. Ale w takich fpsach i rtsach na multi, to ejst po prostu rozjebywanie calej rozgrywki i powinno byc karane na zasadzie psucia produktu ;d


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.