mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 20:12 
Cytuj  
http://www.ultima.pl/diablo_iii_edycja_ ... ka/i10244/

Nawet nie ogłosili, ale zamawiać już można. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 16:14 
Cytuj  
Na jednej polskiej stronie ktore juz nie pamietam (nie keye.pl) da sie zamawiac D3 za 69zl... i to tak od dobrego roku juz. Placisz oczywiscie JUZ TERAZ i klucze wysylaja nawet jesli cena bedzie wieksza. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 16:20 
Cytuj  
Albo płacisz już teraz a po premierze sklepu nie ma.

69 zł? Normalna cena za klucz będzie 2.5~razy większa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 16:29 
Cytuj  
Dobra mam, to GameCodes http://www.gamecodes.pl/diablo-3-cd-key.html
goscie maja juz wyrobiona renome bo dzialaja dlugo i dobre kilka tysiecy sprzedanych kluczy na allegro, wiec watpie zeby chcieli zrobic na tym przekret, ale kto wie, moze planuja juz zwijac interes. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 17:18 
Cytuj  
Ja nie wierzę po prostu w okazje, jak ktoś chce ryzykować jego sprawa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 17:33 
Cytuj  
Gamecodes odradzam :) Kupowalem tam 3 dni klucz do Cataclysmu. Skontaktowanie sie z tym sklepem jest praktycznie niemozliwe, co od razu dyskwalifikuje u mnie jakikolwiek zakup w tej placowce. Never again.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 17:39 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Gamecodes odradzam :) Kupowalem tam 3 dni klucz do Cataclysmu. Skontaktowanie sie z tym sklepem jest praktycznie niemozliwe, co od razu dyskwalifikuje u mnie jakikolwiek zakup w tej placowce. Never again.

This. Kiedy kupowałem klucz do Diablo 2 i dodatku dostałem już użyty i przez 2 dni próbowałem się z nimi skontaktować wszystkimi kanałami (mail, gg, telefon) - zero reakcji, aż w końcu dostałem maila z nowym kluczem.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 20:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja nie wierzę po prostu w okazje, jak ktoś chce ryzykować jego sprawa.

Imo tez smierdzi na kilometr. Kluczy i tak nie kupuje wiec mi to lotto.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 21:09 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Gamecodes odradzam :) Kupowalem tam 3 dni klucz do Cataclysmu. Skontaktowanie sie z tym sklepem jest praktycznie niemozliwe, co od razu dyskwalifikuje u mnie jakikolwiek zakup w tej placowce. Never again.


Ja kupowałem klucz do Cataclysm w 5 minut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 22:06 
Cytuj  
No i? Wartosc sklepu poznaje sie po tym jak sytuacja sie jebie na pysk i jak sie wtedy taki sklep zachowuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 22:17 
Cytuj  
No i to, iż w moim przypadku nigdy się na pysk nie wyjebali. Dlatego nie mam powodu by odradzać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 10:49 
Cytuj  
Holy fuck.

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... ard-irvine

Bardzo ciekawy fragment:
Based on what I’ve heard tonight from actual event attendees, this D3Anonymous guy is entirely, 100% fake. (And looking back, D3Here was definitely fake as well.) Both of them were peddling old info with a few new predictions, and none of their deceptions even scratch the surface of the big, major, huge, shocking changes that have been made to D3 since we last saw the game at Blizzcon 2010.

In short, nothing in these new tweets even approaches the level of big news revelations we’ll soon be able to share with you guys. (And I am not at all sure that the changes will be popular. We’re talking major reworking of numerous game systems.)



Kurka wodna, co oni tam wysmazyli? Nie moge sie doczekac 1go sierpnia :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 10:55 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kurka wodna, co oni tam wysmazyli? Nie moge sie doczekac 1go sierpnia :)


Niedługo się dowiemy, cierpliwości - do 1 sierpnia już niewiele zostało (NDA schodzi o 24:00 w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia ale wg. czasu PDT czyli u nas o 9:00 rano 1 sierpnia).


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 30 lip 2011, 08:53 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 14:21 
Cytuj  
Nie jestem pewien, ale wygląda na to, że ktoś puścił już "farbę".. Zdjęcie rzekomego klienta bety:

http://twitpic.com/5x4jrf/full
(nowe UI, już bez widocznego slotu na skill pod Tab'em, oraz znaczek Templar'a jako wybranego follower'sa w lewym górnym rogu)
Przy tweet'cie podpis (chyba nawiązujący do tekstu na ekranie o ukończeniu contentu beta klienta): "i to trzykrotnie, różnymi klasami" oraz zapowiedź pełnej relacji we wtorek na holenderskim serwisie Gamekings.


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 28 lip 2011, 16:47 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 14:45 
Cytuj  
Jesli ten tweeter kolezki zawiera prawdziwe informacje to dalej nie ma supportu dla klanow/gildii. Fail. :/

No nic... poczekamy, zobaczymy co tam Blizzard szykuje za ma byc "big, major, huge, shocking". Pewnie pozmieniali kolory itemow. :)

BTW. Moje przewidywania sie raczej sprawdzaja ze ta beta to zadna beta nie bedzie tylko raczej demko majace rozbudzic hype za pomoca przeciekow itd...
No chyba ze beda sukcesywnie udostepniac wiecej kontentu bo nikt mi nie wmowi ze mozna HnS stestowac za pomoca 10% contentu gry (niecaly pierwszy akt).

Ehhh smiem twierdzic ze w premierowej wersji bugow bedzie sporawo. Nawet najlepszy internal testing nie wylapie nawet polowy tego co masowa beta a tu na taka sie nie zanosi (w sensie udostepnionej zawartosci do testowania). : )


Ostatnio edytowano 28 lip 2011, 14:53 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 14:52 
Cytuj  
a ja tam podziwiam blizza.
diablo3 sprzedadza w milionach kopii - podkolorowujac d2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 14:54 
Cytuj  
Ten koles na twitterze piszacy niby z press eventu to fake, juz potwierdzone.

Co do bety, to beda tylko testowac poprawne dzialanie na roznych komputerach, nic innego tak naprawde nie da sie przetestowac w 1ym akcie na Normalu. Czyli pewnie beta potrwa dwa, najwyzej trzy miesiace.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 14:56 
Cytuj  
Nic innego sie nie da..

Nie moge cie czytac. Zgin.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 14:57 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Nie jestem pewien, ale wygląda na to, że ktoś puścił już "farbę".. Zdjęcie rzekomego klienta bety:

http://twitpic.com/5x4jrf/full
(nowe UI, już bez widocznego slotu na skill pod Tab'em, oraz znaczek Templar'a jako wybranego follower'sa w lewym górnym rogu)
Przy tweet'cie podpis (chyba nawiązujący do tekstu na ekranie o ukończeniu contentu beta klienta): "i to trzykrotnie, różnymi klasami" oraz zapowiedź pełnej relacji we wtorek na duńskim serwisie Gamekings.

spodziewalem sie jakiegos wykurwionego screena a tu zamazana kupa na monitorze :< ludzie dajcie spokoj

edit, a fake ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 14:59 
Cytuj  
Zastanawia mnie tekst tego gościa od obrazka. "i to trzykrotnie, różnymi klasami" - z tego co wiem, event dla prasy trwał ok 8 godzin z czego czas na samą grę mieli na pewno dużo mniejszy. W tym czasie gość zdążył skończyć kontent trzykrotnie - content beta testu będzie na prawdę symboliczny. To może oznaczać, że beta test nie potrwa długo i będzie mieć raczej charakter stress testu - co z kolei może oznaczać, że będzie duża pula kluczy do rozdania. Ale to oczywiście tylko moje domysły..


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.