mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 11:12 
Cytuj  
Twoje argumenty fabianek sa tak zenujace, ze az musial ci to napisac. Daruj sobie to dyskutowanie bo Sergeras zjada cie na sniadanie. Jedz juz do tej angli, zabierz karcianki i pls nie wracaj.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 11:42 
Cytuj  
Ja tylko pamietam jak HGW opowiadala kiedys, ze swoje decyzje ekonomiczne w NBP kosultuje z matka boska. Na takim tle Skrzypek wydaje sie naprawde prezesem. :D

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 12:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Sargeras napisał(a):
Oczywiście, że nie było. Zapewne na widok gibającego się na wszystkie strony z przepicia prawie-magistra Kwaśniewskiego rozpierała cię duma. Albo gdy urządzał sobie szyderstwa z Jana Pawła II.


hmm nie zauwazylem aby uzadzal sobie szyderstwa z jp2, co ziemi nie wolno pocalowac iirc papiez nei mial na to wylacznosci to raz, a dwa to nie on tylko jego wspolpracownik. a odnosnie jak to napisales "gibajacego" sie prezydenta, dobry polityk to taki polityk m.in. ktory szanuje kulture kraju do ktorego jedzie a on byl wtedy w rosji czy tam na ukrainie a tam do sniadania zamiast szklanki mleka pije sie szklanke wodki.


No sorry Fabianek ale to Sargeras ma wyłączność na obracanie kota ogonem, nie ty.
Nie dyskutuj z Sargerasem w taki sposób bo się kompromitujesz.
1. To Kwaśniewski zachęcał Siwca by ten na wzór JP2 całował ziemię kaliską
2. Napić się wódki to nie znaczy zrobić siebie ochlaptusa na oczach całego świata

A ten Skrzypek cały to chyba nie zagra za bardzo, obym się mylił.


_________________
O.o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:02 
Cytuj  
@AE skoro moje posty ci przeszkadzaja dodaj mnie do ignore, przestan sie kompromitowac i wyzalac na forum jaka ci tata krzywde w wannie robi.
w sumie nawetn ie wiem po co ci odpisuje lepiej kliknac w ignore.

Brodaty napisał(a):
No sorry Fabianek ale to Sargeras ma wyłączność na obracanie kota ogonem, nie ty.
Nie dyskutuj z Sargerasem w taki sposób bo się kompromitujesz.
1. To Kwaśniewski zachęcał Siwca by ten na wzór JP2 całował ziemię kaliską


spx, nie mniej jednak afaik jp2 nei mial na to wylacznosci i co jak ja pocaluje ziemie to tez bede naasmiewal sie z papieza? sorry zyjemy w wolnym kraju gdzie kazdy ma prawo robic to co jest zgodne z prawem, a skoro ktos nie ma na cos wylacznosci to moze to robic kazdy.

Cytuj:
2. Napić się wódki to nie znaczy zrobić siebie ochlaptusa na oczach całego świata


source poprosze z roznych krajow powiedzmy zeby nie byc zbyt wymagajacym poprosze o artykul z:
- niemiec
- uk
- francji
- wloch
- rosji
- chin
- usa
- kanady
- brazylii
- argentyny
- egiptu
- rpa
- australia

chyba ze dla ciebie caly swiat to pis bo dla mnie caly swiat to jakies 300+ krajow i ~6mld ludzi.

sad but true: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 31552.html

no nic jeszcze 3 lata i polska wraca do normalnosci, pozostaje miec nadzieje ze obecne wladze popsuja jak najmniej.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:26 
Cytuj  
wyzalac na forum jaka ci tata krzywde w wannie robi.
po1. jak zwykle jestes za glupi aby wymyslec walsny text, po drugie nie kazdy tatus zapina wlasnego dzieciaka jak to widocznie miejsce u fabiankow.

spx, nie mniej jednak afaik jp2 nei mial na to wylacznosci i co jak ja pocaluje ziemie to tez bede naasmiewal sie z papieza?

ale ty jestes jednak pojebany bo tego inaczej sie nazwac nie da....


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:26 
Cytuj  
Entertainment for the masses...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:55 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):


Zajebisty artykul. Naprawde godny polecenia i przemyslenia spraw w nim poruszonych.


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:27 
Cytuj  
Sargeras & Fabian, flames and more, since 2006. (C)Neokrą


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 11:03 
Cytuj  
http://biznes.onet.pl/0,1464124,wiadomosci.html

"Trzynaste" pensje zostaną przywrócone
(PAP, tm/12.01.2007, godz. 09:50)

Kierownikom państwowych jednostek organizacyjnych podległych premierowi i ministrom przywrócone zostaną "trzynaste" pensje - stanowi uchwalona w piątek przez Sejm nowelizacja ustawy o Państwowym Zasobie Kadrowym i wysokich stanowiskach państwowych.

(...)

Nowelizację poparło 252 posłów, przeciwko było 19, od głosu wstrzymało się 149. Teraz nowelizacja trafi do Senatu. (...)"


Hehe. Pomijajac fakt, ze rzadzacy dbaja o swoich ;) to moja refleksja dotyczy czegos zupelnie innego. Zastanawiajacy jest wynik glosowania. Cala opozycja wstrzymala sie od glosu... Czyzby mieli nadzieje ze przyjdzie pora, ze i oni zasiada do koryta? :D
Hehehe. A konkluzja jest taka, ze mniej lub bardziej, ale jedni warci drugich :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 11:25 
Cytuj  
Najfajniej ta wiadomosc wyglada zaraz obok tej o tym ze bedzie trzeba doplacic cos pod 200mld zlotych do zusu :)


pozdrawiam

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 11:36 
Cytuj  
Państwowy Zasób Kadrowy - cool
Czyli aby objąć kierownicze stanowisko w administracji rządowej, to nie tylko trzeba będzie być w odpowiedniej partii, ale też egzamin zdać i język znać.
A konkursy to była niepotrzebna lipa, i tak wygrywał ten co miał wygrać :P
Przydałoby się żeby Sargeras uzasadnił 13-te pensje, tym bardziej że z artykułu wynika że zostały zniesione w sierpniu 2006, czyli już za rządów seks-koalicji

@Logain
A kto dopłaci? Pan dopłaci, pani dopłaci, ja dopłacę.
Do tych darmozjadów pierd... urzędasów zajeb..., szczyt wszystkiego, żeby przy zmianie zasranego adresu zamieszkania mieć więcej latania po urzędach niż przy jakimkolwiek innym zdarzeniu.


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 12:40 
Cytuj  
13tki byly ale ustawa im je zabrala.
Co do Zasobu Kadrowego to jest to jeszcze wieksza mogila niz byla wczesniej z Urzednikami Mianowanymi. Ale uzasadniac mi sie nie chce, bo za duzo by pisac.

Dodam tylko, ze i wtedy trzeba bylo znac jezyki i zdac egzamin. Teraz m.in. wszyscy na wyzszych stanowiskach kierowniczych z mocy ustawy weszli do zasobu. Zostal zlikwidowany USC, a przeciez to SC miala byc tym apolitycznym aparatem administracyjnym. Eh. Bajki to sie powinno na dobranoc opowiadac.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 10:36 
Cytuj  
Hehehehehe
Kaczory przestaly sie pierdolic i juz otwarcie wprowadzaja zwyczaje rodem z PRLu:

http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=858704

Prezesura w jednej z najwiekszych polskich firm dla kumpla. Jawnie i bez zadnej krepacji.


pozdrawiam

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 15:31 
Cytuj  
Rzad ktory mialbyc odpowiedzialny (w/g kampanii wyborczej) m.in za uprawozadnienie polskiej polityki, sam wprowadza ustawy NIEZGODNE z konstytucja: http://wiadomosci.onet.pl/1466323,11,item.html .

Sargeras czy mozesz mi powiedziec jak sie nazywaja rzady ktore lamia Konstytucje Panstwa?


@down po 1st. ja pisalem ze RZAD a nie caly sejm, afaik ministerstwo edukacji jest czescia rzadu, jesli sie myle to mnie popraw. a mowienie osobowo jest smieszne to tak jakby mowic ze np.: dudek przegral mecz z aston villa bo wpuscil 6 goli. a fakt jest taki ze to caly liverpool przegral a nie tylko dudek. tak wiec moje pytanie do Sargerasa pozostaje nadal aktualne.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 16 sty 2007, 16:14 przez Fabianek, łącznie edytowano 4 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 15:36 
Cytuj  
Uznane za niekonstytucyjne przepisy rozporządzenia o maturach tracą moc po 12 miesiącach od ogłoszenia orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego - postanowił TK.

No to jest ewidentana wpadka Giertycha. Rzad nie ma tu za wiele do gadania, bo amnestia byla wprowadzona rozporzadzeniem Ministra, a nie ustawa glosowana przez Sejm.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 16:47 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Hehehehehe
Kaczory przestaly sie pierdolic i juz otwarcie wprowadzaja zwyczaje rodem z PRLu:

http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=858704

Prezesura w jednej z najwiekszych polskich firm dla kumpla. Jawnie i bez zadnej krepacji.


pozdrawiam


a taki byl skandal z powodu trybu wyboru odchodzacego prezesa a teraz cisza wtf
dwa prezes ktory ma odejsc mial naprawde dobre notowania takze i u Marcinkiewicza,a jedynym argumentem zeby go wyrzucic to to ze nie jest "nasz" (Kaczynskich).


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:16 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@down po 1st. ja pisalem ze RZAD a nie caly sejm, afaik ministerstwo edukacji jest czescia rzadu, jesli sie myle to mnie popraw. a mowienie osobowo jest smieszne to tak jakby mowic ze np.: dudek przegral mecz z aston villa bo wpuscil 6 goli. a fakt jest taki ze to caly liverpool przegral a nie tylko dudek. tak wiec moje pytanie do Sargerasa pozostaje nadal aktualne.


No ME jest czescia rzadu. A wlasciwie to minister edukacji jest czlonkiem rady ministrow. Ale!! To nie znaczy ze musi z rada ministrow ustalac to jakie rozporzadzenia wydaje bo nie sa one sygnowane przez prezesa rady ministrow.
Widzisz to nie jest takie proste. Oczywiscie mozna zlosliwie obarczac "rzad" wpadkami poszczegolnych ministrow. W sumie to mozna powiedziec ze w koncu to PRM dobiera sobie ministrow i jest za nich odpowiedzialny. Fakt, ale samo wydanie tego bubla spada tylko i wylacznie na barki Giertycha, jako ministra.

POprostu musialbys wiedziec jak to wyglada. Ustroj administracyjny w polsce jest jaki jest i akurat za ten bubel nie obarczalby calego rzadu, bo o ile mnie pamiec nie myli to wszyscy krecili nosem na poczynania Giertycha.

Ps. Osobiscuie fanem konia nie jestem, wiec nie chodzi tu o jakies zacietrzewienie :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:53 
Cytuj  
jasne kazdy minister ma prawo manewru nie mniej jednak porownujac do pilki noznej (a wlasciwie liverpoolu zeby bylo na konkretnych nazwiskach).

Szef Rady Ministrow Jaroslaw Kaczynski powolal na MEN Romana Gierycha.
Trener Rafael Benitez powolal na pozycje bramkarza Jerzego Dudka.

Roman Giertych wydal ustawe niezgodna z Konstytucja.
Jerzy Dudek wpuscil 6 goli.

Odpowiedzialni za w/w wydarzenia:
Roman Giertych, Szef Rady Ministrow Jaroslaw Kaczynski.
Jerzy Dudek, Trener Rafael Benitez.

Wiec Kaczynski ponosi odpowiedzialnosc za poczynania Giertycha, bo trzeba umiec dobierac sobie wspolpracownikow, a ty nigdy nie byles swiadkiem jak pracownik cos zjebal a wywalili z roboty i pracownika i szefa?

Ponowie swoje pytanie do Sargerasa aby nie ucieklo w skutek naszej rozmowy:
Czy mozesz mi powiedziec jak sie nazywaja rzady ktore lamia Konstytucje Panstwa? (wiesz ja znam odpowiedz, chcialbym jednak poznac co ty masz na ten temat do powiedzenia. Oczekuje konkretnej odpowiedzi bez nawiazywania do obecnego rzadu Polski. Bo jak cie znaqm jak juz odpiszesz to bedziesz probowal mydlic oczy)


ot taka ciekawostka http://wiadomosci.onet.pl/1467390,11,item.html rotfl jak widac Komisja Europejska uznala ze nasza pierwsza dama jest Jola a nie Przyjaciel Wesolego Diabla - hahahahaha, powod jest zapewne jeden ta inicjatywa ma cos promowac a nie odstraszac ROTFL. A komentarze na onecie opanowali pisiorki, leperaki i gierychy co widac golym okiem co sprawia ten news jeszcze bardziej zabawnym :]

i nastepna ciekawosta, wiecie ze marcinkiewiecz dokonal plagiatu expose belki? http://www.youtube.com/watch?v=T6oU6MxvfN4 i to jest PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC

ach ten nasz rzad kolejna ciekawostka: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 62116.html posel z partii koalicyjnej do policjantow odnosi sie z "nalezytym" szacunkiem: "Barany, czy wiecie z kim macie do czynienia, powinienem wam postrącać czapki z głów"

i zeby nie bylo ze jestem stronniczy to wczorja 2 gosci z PO zabalowalo i dobijalo sie do drzwi jednej z poslanek partii koalicyjnej http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,3860974.html zaciekawiony postanowilem w google wyszukac o niej jakies informacje w koncu to troche nie przystoi takim ludziom. no i na trafilem na fotki:
- http://bi.gazeta.pl/im/9/2978/z2978799G.jpg
- http://bi.gazeta.pl/im/9/2976/z2976009G.jpg

coz patrzac po fotkach to ciezko im sie dziwic ze chcieli sie z nia umowic na drinka ;-) aczkolwiek z drugiej strony mogli to zrobic w bardziej cywilizowany sposob.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 17:06 
Cytuj  
Hanna Gronkiewicz-Waltz bedzie musiala odejsc z fotelu prezydenta Wawy, bo za pozno zlozyla oswiadczenie majatkowe swojego meza. Pisiory szaleja :lol:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 18:01 
Cytuj  
Czy to ten sam wojewoda, ktorego policja zlapala jak jechal najebany na rowerze sie zaplul w zwiazku z ta sprawa najbardziej, czy mi sie tylko wydaje?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.