mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 02:45 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1469413,11,item.html

nie ma to jak wykrzykiwac glosne populistyczne hasla, coz szkoda ze taka partia jak pis tylko to potrafi robic. coz stare polskie przyslowie mowi: kto z kim przystaje takim sie staje - wiec pis stal sie kolejna so/lpr. bo jak mozna byc tak slepym zeby nie dostrzec korzysci plynacych z przewodzenia komisji budzetowej w porownaniu do komisji spraw zagranicznych ktory jest tylko miejscem skad mozna sobie glosno pokrzczec, gazety to wydrukuja ale panstwa UE (razem i z osobna) nie musza sie do tego stosowac ze wzgledu na brak wspolnej polityki zagranicznej i konstytucji. czyzby znow by sie objawil kompleks nizszosci? ach te nasze kaczki a fotyga jak zwykle udowadnia ze wszystkie sznureczki sa wlasciwie zawiazane i tanczy jak im kaczka zagra.


a ja znow powtorze pytanie do przedstawiciela pisu Sargerasa na tym forum:
Czy mozesz mi powiedziec jak sie nazywaja rzady ktore lamia Konstytucje Panstwa? (wiesz ja znam odpowiedz, chcialbym jednak poznac co ty masz na ten temat do powiedzenia. Oczekuje konkretnej odpowiedzi bez nawiazywania do obecnego rzadu Polski. Bo jak cie znam jak juz odpiszesz to bedziesz probowal mydlic oczy)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 12:09 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czy to ten sam wojewoda, ktorego policja zlapala jak jechal najebany na rowerze sie zaplul w zwiazku z ta sprawa najbardziej, czy mi sie tylko wydaje?


tak. I tacy ludzie beda decydowali o przetargach, ktorzy byle pita wyslac w terminie nie potrafia

Fabianek napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/1469413,11,item.html
...


sprawa nie jest taka oczywista, jesli tego nie rozumiesz to nic nie poradze.
Od po zalezy jaka sobie komisje wezma, ale chore rozumowanie ze komisja zagraniczna jest malo znaczaca dowodzi braku elementarnej wiedzy, po drugie po boi sie narazac niemcom


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 12:16 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Czy to ten sam wojewoda, ktorego policja zlapala jak jechal najebany na rowerze sie zaplul w zwiazku z ta sprawa najbardziej, czy mi sie tylko wydaje?


tak. I tacy ludzie beda decydowali o przetargach, ktorzy byle pita wyslac w terminie nie potrafia

Tu nie chodzi o wysylanie pitow, tylko ze razem z ta kretynska ustawa o blokowaniu wszedl zapis, ze ktos kto nie powiedzial jaki ma majatek traci stanowisko (a nie jedna diete jak bylo wczesniej). Problem jest taki, ze swoj pit burmistrz/radny musi dac 30 dni po _wyborze_ na stanowisko, a pit zony/malzonka 30 dni po _zaprzysiezeniu_ na stanowisko. To jest roznica kilku dni, a wiekszosc ludzi wysylala oswiadczenia razem. Stad te problemy (podobno stanowiska ma stracic ~ 100 burmistrzow, o radnych juz nie wspominajac). Znawcy prawa wypowiadaja sie, ze ta ustawa jest niezgodna z konstytucja i trzeba ja skierowac do trybunalu. Tbh nic dziwnego patrzac na sposob w jaki pis i spolka wprowadzalo ta ustawe.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 13:18 
Cytuj  
To co napisal fabianek to typowe rozumowanie na zasadzie "I love PO". Sprawa nie jest jednowymiarowa na pewno. Ale od dawna wiadomo ze Fabianek jest tym dla PO kim Sargeras dla PiS.

A co do tych pitow. Pewnie, powinni sie wyrobic, ale jesli straca mandaty to bedzie trzeba zrobic nowe wybory. Takie przepisy sa po prostu smieszne i malo praktyczne. Niech straci diete, niech musi zmywac po obiecie przez tydzien, whatever, ale niech zachowa mandat, bo nowe wybory to bylaby farsa.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 13:22 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
sprawa nie jest taka oczywista, jesli tego nie rozumiesz to nic nie poradze.
Od po zalezy jaka sobie komisje wezma, ale chore rozumowanie ze komisja zagraniczna jest malo znaczaca dowodzi braku elementarnej wiedzy, po drugie po boi sie narazac niemcom


to mi wytlumacz ale na PODSTAWIE przepisow prawnych, bo z mojej wiedzy wynika to co napisalem. komisja spraw zagranicznych to stanowisko TYLKO i wylacznie reprezentcyjne nie niosace za soba innych korzysci po za tym ze mozna sobie po krzyczec.


Zychoo napisał(a):
To co napisal fabianek to typowe rozumowanie na zasadzie "I love PO". Sprawa nie jest jednowymiarowa na pewno. Ale od dawna wiadomo ze Fabianek jest tym dla PO kim Sargeras dla PiS.


to nie jest zasada "I love PO" tylko "I hate fools".


i juz tradycyjnie powtorze pytanie do przedstawiciela pisu Sargerasa na tym forum:
Czy mozesz mi powiedziec jak sie nazywaja rzady ktore lamia Konstytucje Panstwa? (wiesz ja znam odpowiedz, chcialbym jednak poznac co ty masz na ten temat do powiedzenia. Oczekuje konkretnej odpowiedzi bez nawiazywania do obecnego rzadu Polski. Bo jak cie znam jak juz odpiszesz to bedziesz probowal mydlic oczy)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 13:28 
Cytuj  
Fabianek, quitnales wowa i nie piszesz na tamtym subboardzie (dzieki Bogu); zrob nam przysluge i w ogole quitnij internet bo zal ciebie czytac.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:40 
Cytuj  
Widze, ze Fabianek ma calkiem niezle moce przerobowe. Jakies Zimbabwe go w koncu wykupi, podlaczy do sieci energetycznej i bedzie dostarczal do 90% energi dla panstwa. Dokarmianie bananami wyjdzie duzo taniej niz paliwa. 8)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:47 
Cytuj  
@cypis & mark ten thread przez 60+ stron trzymal sie tematu wiec zrobcie przyslugie i nie offtopicujcie. a jak wam przeszkadza co pisze to macie taki ladny link obok mojego posta o nazwie "Ignore" a tobie cypis chyba dropy z tbc sie rzucily na "musk". a jesli uwazacie ze sie myle wydajac takie a nie inne opinie to poprosze o jakies zrodla informacji (najlepiej z domen .gov) z ktorych wynika ze sie myle


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Widze, ze Fabianek ma calkiem niezle moce przerobowe. Jakies Zimbabwe go w koncu wykupi, podlaczy do sieci energetycznej i bedzie dostarczal do 90% energi dla panstwa. Dokarmianie bananami wyjdzie duzo taniej niz paliwa. 8)

Nie sposob sie niezgodzic, ale:
Przyganial kociol... imo ;-)
hehe
Obrazek


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:52 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@cypis & mark ten thread przez 60+ stron trzymal sie tematu wiec zrobcie przyslugie i nie offtopicujcie. a jak wam przeszkadza co pisze to macie taki ladny link obok mojego posta o nazwie "Ignore" a tobie cypis chyba dropy z tbc sie rzucily na "musk". a jesli uwazacie ze sie myle wydajac takie a nie inne opinie to poprosze o jakies zrodla informacji (najlepiej z domen .gov) z ktorych wynika ze sie myle

Z toba sie nie da dyskutowac, bo jestes dokladnie taki sam jak owieczki ojca dyrektora lub wyznawcy pis, tyle ze w wersji PO.
Co do tych komisji, to wszycy dyplomaci i eksperci zgodnie twierdza ze komisja spraw zagranicznych jest duzo wazniejsza niz ta od budzetu i zastanawiaja sie co upadlo ludziom z PO na glowe. Jesli wiesz lwiecej niz doswiadczeni dyplomaci (bo ja ekspertem nie jestem) to mozesz mnie poprawic.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 15:39 
Cytuj  
Moze Fabianek mysli, ze jak ludzie donalda beda w komisji budzetu, to dopisza w rubryczce "polska" dodatkowe zero, albo dwa?


_________________
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 18:49 
Cytuj  
zera to może dopiszą, ale nie na końcu tylko na początku liczby :har: :] :lol:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:10 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Z toba sie nie da dyskutowac, bo jestes dokladnie taki sam jak owieczki ojca dyrektora lub wyznawcy pis, tyle ze w wersji PO.
Co do tych komisji, to wszycy dyplomaci i eksperci zgodnie twierdza ze komisja spraw zagranicznych jest duzo wazniejsza niz ta od budzetu i zastanawiaja sie co upadlo ludziom z PO na glowe. Jesli wiesz lwiecej niz doswiadczeni dyplomaci (bo ja ekspertem nie jestem) to mozesz mnie poprawic.


zrodlo?

moze i jestem ale nie w wersji PO tylko przeciwko matolom i populistom, a ze zarowno PO jak i Lewica takich w swoich szeregach nie ma to moje zdanie jest podobne do ich zdania.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:20 
Cytuj  
populistom, a ze zarowno PO jak i Lewica takich w swoich szeregach nie ma to moje zdanie jest podobne do ich zdania.

Sargeras ownuje cie w kazdym poscie od poczatku topicu wiec przestan, i idz juz stad nikt cie nie lubi (pewnie oprocz ald'y ale on lubie kazdego azjate)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 21 sty 2007, 19:36 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:23 
Cytuj  
W każdej frakcji politycznej są matoły :har: :wink: Ale najmniej w lewicy Kaczory to Hitlery naszych czasów :har: Komunizm wcale nie był zły... każdy miał zagwarantowane bezpłatną edukację, później prace ( i to się kaczorom nie podobało, bo musieli pracować, a to nie ich dizłka, bo to nie mężczyźni)... Gdyb nas Ameryka nie zablokowała gospodarczo, to przy jednej z najwyższej produkcji na świecie towarów zostalibyśmy potęgą, komunistyczną potęgą... I nie było, by problemów z towarami w sklepach...A tak weszliśmy w ukłądy z Ameryką, która sprzedaje nam stare chujstwa za grubą kase, a po wojnie dała nam stonke zamiast maszyn :har: Kaczor znowu zadziera z Puinem... Irak jak dalej tak pójdzie jak powiedział Bismarck Dać Poakom władze, zniszczą się sami :] Miejmy nadizeje, może będziemy Anglikami i będziemy żyć w dostatku

P.S I wreszcie zniszczymy szkopów!!
P.S 2 Nie jestem komunistą, ale wg. mnie ma więcej zalet niż "polska" demokracja^^, bo ona może się spełniać w USA gdzie jest kasa :D :har:
P.S 3 funkcjonarusze SB o nic innego jak dzisiejszy kontrwywiad wojskowy, tylko, że upolitycznoni... Oni tylko wykonywali rozkazy... Powinno się powiesić najpierw Kaczyńskich, a potem Edgara z innymi... :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:28 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
W każdej frakcji politycznej są matoły :har: :wink: Ale najmniej w lewicy Kaczory to Hitlery naszych czasów :har: Komunizm wcale nie był zły... (...)

Ja na twoim miejscu nie podawalbym swojego wieku wraz z numerem gg w podpisie, bo internetowi pedofile moga sie toba zainteresowac. :>

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:30 
Cytuj  
omg, a gdzie Ty widzisz mój wiek?? :P Mój wiek zna tylko moja metryka^^ :] :D

EDIT: 93 przy mailu to nie końcówka daty urodzin^^ :] :P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
h3rion napisał(a):
W każdej frakcji politycznej są matoły :har: :wink: Ale najmniej w lewicy Kaczory to Hitlery naszych czasów :har: Komunizm wcale nie był zły... (...)

Ja na twoim miejscu nie podawalbym swojego wieku wraz z numerem gg w podpisie, bo internetowi pedofile moga sie toba zainteresowac. :>


Jestes zazdrosny, bo h3rion to pr0 h4x0r i w swoim krotkim poscie wyrazil to co my, wszyscy Polacy myslimy!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 20:31 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
W każdej frakcji politycznej są matoły :har: :wink: Ale najmniej w lewicy Kaczory to Hitlery naszych czasów :har: Komunizm wcale nie był zły... każdy miał zagwarantowane bezpłatną edukację, później prace ( i to się kaczorom nie podobało, bo musieli pracować, a to nie ich dizłka, bo to nie mężczyźni)... Gdyb nas Ameryka nie zablokowała gospodarczo, to przy jednej z najwyższej produkcji na świecie towarów zostalibyśmy potęgą, komunistyczną potęgą... I nie było, by problemów z towarami w sklepach...A tak weszliśmy w ukłądy z Ameryką, która sprzedaje nam stare chujstwa za grubą kase, a po wojnie dała nam stonke zamiast maszyn :har: Kaczor znowu zadziera z Puinem... Irak jak dalej tak pójdzie jak powiedział Bismarck Dać Poakom władze, zniszczą się sami :] Miejmy nadizeje, może będziemy Anglikami i będziemy żyć w dostatku

P.S I wreszcie zniszczymy szkopów!!
P.S 2 Nie jestem komunistą, ale wg. mnie ma więcej zalet niż "polska" demokracja^^, bo ona może się spełniać w USA gdzie jest kasa :D :har:
P.S 3 funkcjonarusze SB o nic innego jak dzisiejszy kontrwywiad wojskowy, tylko, że upolitycznoni... Oni tylko wykonywali rozkazy... Powinno się powiesić najpierw Kaczyńskich, a potem Edgara z innymi... :P

O ja jebię.

@fabię
Jak chcesz zrodlo to kup sobie gazete albo obejrzyj telewizor. Koncz wasc, wstydu oszczedz; nawet Sarg cie olal.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 22:04 
Cytuj  
Cytuj:
W każdej frakcji politycznej są matoły Ale najmniej w lewicy Kaczory to Hitlery naszych czasów Komunizm wcale nie był zły... każdy miał zagwarantowane bezpłatną edukację, później prace ( i to się kaczorom nie podobało, bo musieli pracować, a to nie ich dizłka, bo to nie mężczyźni)... Gdyb nas Ameryka nie zablokowała gospodarczo, to przy jednej z najwyższej produkcji na świecie towarów zostalibyśmy potęgą, komunistyczną potęgą... I nie było, by problemów z towarami w sklepach...A tak weszliśmy w ukłądy z Ameryką, która sprzedaje nam stare chujstwa za grubą kase, a po wojnie dała nam stonke zamiast maszyn Kaczor znowu zadziera z Puinem... Irak jak dalej tak pójdzie jak powiedział Bismarck Dać Poakom władze, zniszczą się sami Miejmy nadizeje, może będziemy Anglikami i będziemy żyć w dostatku

P.S I wreszcie zniszczymy szkopów!!
P.S 2 Nie jestem komunistą, ale wg. mnie ma więcej zalet niż "polska" demokracja^^, bo ona może się spełniać w USA gdzie jest kasa
P.S 3 funkcjonarusze SB o nic innego jak dzisiejszy kontrwywiad wojskowy, tylko, że upolitycznoni... Oni tylko wykonywali rozkazy... Powinno się powiesić najpierw Kaczyńskich, a potem Edgara z innymi...


Ty na serio? Jeżeli tak to może wykorzystaj net i poszukaj coś o SB albo komunizmie.
Jak to miał być sarkazm to przydługi i raczej niezbyt finezyjny. Korzystaj ze słownika.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.