mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 17:41 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Miedzy 'okreslaniem siebie' a stanem faktycznym jest pewna roznica. To jest typowa partia anysystemowa; Sarah Palin, ruch 'birthers' itp. to jest Tea Party. Liberalizm gospodarczy to tam jest na doczepke ;]


myhyhyhy partia antysystemowa...chyba antysocjalistyczna chciales napisac :lol:
Ron Paul to tez oszolom? :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 17:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Niah napisał(a):
poinformowanie organów ścigania o tym ... że ktoś skłamał w swoim oświadczeniu lustracyjnym nazywasz kapusiostwem? pokurwiło cię?


tak, czyste kapusiostwo.


Musze sie tutaj zgodzic z Huraganem. Informowanie jakichkolwiek organow panstwowych (moze poza straza pozarna) jest zwyklym kapusiostwem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 17:44 
Cytuj  
Mowisz ze nie zadzwonisz po policje jak sie do sasiada beda wlamywac, bo nie chcesz donosic? :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 17:47 
Cytuj  
nigdy nie z rozumiem ludzi ktorzy glosuja na pis no chyba ze maja problemy psychiczne i to taka jakby ich schiza. psl sld czy tam pjn itd to bezplciowcy moze jeszcze sld ale nie dzis za 10 lat moze. Po PO kazdy sobie obiecywal wiele niestety nie wyszlo do konca moze to wina kryzysu no i napewno wina samego PO plus to ze przed wyborami ciezko jest wprowadzac jakiekolwiek reformy bo opozycja bedzie znow straszyc. Jesli sie zbiore w sobie i pojde na wybory to bedzie to PO. Po 1 dlatego zeby dac 2 szanse pozatym zadna partia w polsce nie miala jeszcze 2 kadencji, po 2 chron nas panie boze przed pis. Jesliby Po oparlo swoja kampanie na strachu przed pis wiekszosc niezdecydowanych poszlaby na wybory wlasnie po to zeby pis nie wygral. Zobaczymy. Jakby w dniu wyborow byla dobra impreza to bym pewnie zaglosowal na palikota bo w sumie wesolo by bylo jakby te 5% lapnal. innych opcji nie ma ci co widza w korwinie szanse na zmiany na lepsze i cuda niech naprawde ogladaja mniej syfy. W sumie to sie boje tych wyborow bo frekwencja bedzie bardzo niska a pisowi tak naprawde to na reke styknie im ich zelazny elektorat w postaci sluchaczy radia maryja. zobaczymy mam nadzieje ze jeszcze ludzie w polsce troche rozumu maja.

edit:
ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, jak ludzie kiedys glosowali na samoobrone a pozniej nikt sie nie chcal przyznac ze na nich glosowal albo na kaczora na prezydenta a pozniej ze to nie moj prezydent podobnie z pis. Dobra propaganda robiaca sieczke z mozgu czy jak?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 17:57 
Cytuj  
Serio Piszpan. Nigdy się nie zastanawiałeś dla kogo są tworzone spoty wyborcze i plakaty/bilboardy rozwieszane na mieście?

Dla zdecydowanej większości wyborców. Świadomy elektorat jest w mniejszości licząc nawet ten żelazny fanatyczny we wszystkich partiach.

Reszta ludzi to takie owce, którymi trzeba umieć starannie za pomocą mediów sterować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 18:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nigdy nie z rozumiem ludzi ktorzy glosuja na pis no chyba ze maja problemy psychiczne i to taka jakby ich schiza. psl sld czy tam pjn itd to bezplciowcy moze jeszcze sld ale nie dzis za 10 lat moze. Po PO kazdy sobie obiecywal wiele niestety nie wyszlo do konca moze to wina kryzysu no i napewno wina samego PO plus to ze przed wyborami ciezko jest wprowadzac jakiekolwiek reformy bo opozycja bedzie znow straszyc. Jesli sie zbiore w sobie i pojde na wybory to bedzie to PO. Po 1 dlatego zeby dac 2 szanse pozatym zadna partia w polsce nie miala jeszcze 2 kadencji, po 2 chron nas panie boze przed pis. Jesliby Po oparlo swoja kampanie na strachu przed pis wiekszosc niezdecydowanych poszlaby na wybory wlasnie po to zeby pis nie wygral. Zobaczymy. Jakby w dniu wyborow byla dobra impreza to bym pewnie zaglosowal na palikota bo w sumie wesolo by bylo jakby te 5% lapnal. innych opcji nie ma ci co widza w korwinie szanse na zmiany na lepsze i cuda niech naprawde ogladaja mniej syfy. W sumie to sie boje tych wyborow bo frekwencja bedzie bardzo niska a pisowi tak naprawde to na reke styknie im ich zelazny elektorat w postaci sluchaczy radia maryja. zobaczymy mam nadzieje ze jeszcze ludzie w polsce troche rozumu maja.

edit:
ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, jak ludzie kiedys glosowali na samoobrone a pozniej nikt sie nie chcal przyznac ze na nich glosowal albo na kaczora na prezydenta a pozniej ze to nie moj prezydent podobnie z pis. Dobra propaganda robiaca sieczke z mozgu czy jak?


Widać że sam nie przemyślałeś aktualnej sytuacji politycznej i sugerujesz się sloganami medialnymi :)
PO ma juz kolejną od 1989 roku okazje do rządzenia, ta grupa polityków jest w polityce często ponad dwadzieścia lat łącznie z ciamciaramcia donaldem, który ma zaliczone w swojej karierze sojusze, koalicje, trzy partie, obalenie rządu, opozycje itd.

Co do tego ostatniego zdania, jest to typowe zachowanie ludzi, płyty c disco polo biły rekordy sprzedaży ale nikt tego nie słuchał bo w mediach się z tego śmiano ogólnie.
PO i TVN powstawało w jednym czasie, często byli to ludzie, których połączyło dochodzenie do kariery politycznej czy w biznesie, nie dziwi więc ich sukces i wzajemne klepanie po pleckach, nie uważam tego za nic dziwnego.
Żadna inna partia w polsce nie ma takiego zaplecza medialnego i biznesowego jak PO, żadna partia tez nie ma tak dobrze wyrobionej medialnej "twarzy", jako jedyni nadają się do dyskusji nie narażającej na śmieszność, jak gadasz o pis, psl czy sld to nie jesteś trendy, narażasz się na śmieszność.

PO i PiS mają bardzo podobny program bo w obu partiach są podobni politycy, problem polega na tym kto dochodzi do głosu przy mikrofonie i przed kamerą, dodatkowo drobne frakcje wewnątrz partii, które robią przysłowiową siarę jak palikoty z po czy rydzykopodobni z pis.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 18:22 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Mowisz ze nie zadzwonisz po policje jak sie do sasiada beda wlamywac, bo nie chcesz donosic? :wink:


Nawet jakby go zabijali.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 18:26 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Mowisz ze nie zadzwonisz po policje jak sie do sasiada beda wlamywac, bo nie chcesz donosic? :wink:


Nawet jakby go zabijali.


masz dresik świadomość, że to działa w obie strony? :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 18:32 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Mowisz ze nie zadzwonisz po policje jak sie do sasiada beda wlamywac, bo nie chcesz donosic? :wink:


Nawet jakby go zabijali.


Mam nadzieje ze paru kiboli sie wlamie do ciebie i zerznie cie w dupe. Jak bedziesz sie wyl to sasiad tez nie zadzwoni.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 19:48 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Asmax napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Mowisz ze nie zadzwonisz po policje jak sie do sasiada beda wlamywac, bo nie chcesz donosic? :wink:


Nawet jakby go zabijali.


Mam nadzieje ze paru kiboli sie wlamie do ciebie i zerznie cie w dupe. Jak bedziesz sie wyl to sasiad tez nie zadzwoni.


Kibole to moga Twoja stara zerznac w dupe.

Cytuj:
masz dresik świadomość, że to działa w obie strony? :]
[

Mam kilka dobrych dresików nike i adidasa. Nie znam firmy świadomość ale sprawdze :(


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 21:39 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
myhyhyhy partia antysystemowa...chyba antysocjalistyczna chciales napisac :lol:
Ron Paul to tez oszolom? :lol:

Antyfaszystowska od razu:
ttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/co ... rotest.jpg

A co do Korwina... tfu Rona Paula
http://www.cbsnews.com/stories/2011/08/ ... 8876.shtml
http://thinkprogress.org/yglesias/2011/ ... as-people/

Jeszcze rozumiem, ze komus moze sie podobac Korwin i jego pierdolenie systemu, ale Ron Paul? U niego (i Tea Party tez w sumie) caly liberalizm polega na obnizaniu podatkow i pojsciu na reke dla najbogatszych/najwiekszych firm, bo to one zatrudniaja najwiecej osob. A kto wplaca najwiecej kasy na kampanie wyborcza tych politykow? Te firmy wlasnie ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 01:05 
Cytuj  
Widze ze mocno przeanalizowales wypowiedzi Rona Paula myhyhy...takich bzdur dawno nie czytalem...caly liberalizm polega na obnizaniu podatkow najbogatszym
:lol: :lol: :lol:
No setnie sie usmialem :lol:

Polecam wywiad Stossela z Ronem Paulem w ramach dowiedzenia sie jakie ma przekonania, bo widze ze to mocno kuleje :wink:

A no i oczywiscie to, ze noblista i ekonomiczny mozg stulecia, Milton Friedman, promowal dokladnie to samo jak chodzi o gospodarke, to zwykly przypadek. Na pewno ten Friedman to tez oszolom...i jak tu sie dziwic, ze potem mamy w panstwie co mamy, jak liberalizm zrownuje sie z obnizka podatkow dla najbogatszych ehhh ta lewacka retoryka bez ladu i skladu mnie rozwala.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 07:16 
Cytuj  
Paul po ostatnim kryzysie wierzy jeszcze w neoliberalism Friedmana czy ma jakas inteligencje i mu preszlo? Za malo mordek rzenik dajesz, ze 3 lole conajmniej na linie bedziesz powazniej odbierany.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 07:51 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nigdy nie z rozumiem ludzi ktorzy glosuja na pis no chyba ze maja problemy psychiczne i to taka jakby ich schiza. psl sld czy tam pjn itd to bezplciowcy moze jeszcze sld ale nie dzis za 10 lat moze. Po PO kazdy sobie obiecywal wiele niestety nie wyszlo do konca moze to wina kryzysu no i napewno wina samego PO plus to ze przed wyborami ciezko jest wprowadzac jakiekolwiek reformy bo opozycja bedzie znow straszyc. Jesli sie zbiore w sobie i pojde na wybory to bedzie to PO. Po 1 dlatego zeby dac 2 szanse pozatym zadna partia w polsce nie miala jeszcze 2 kadencji, po 2 chron nas panie boze przed pis. Jesliby Po oparlo swoja kampanie na strachu przed pis wiekszosc niezdecydowanych poszlaby na wybory wlasnie po to zeby pis nie wygral. Zobaczymy. Jakby w dniu wyborow byla dobra impreza to bym pewnie zaglosowal na palikota bo w sumie wesolo by bylo jakby te 5% lapnal. innych opcji nie ma ci co widza w korwinie szanse na zmiany na lepsze i cuda niech naprawde ogladaja mniej syfy. W sumie to sie boje tych wyborow bo frekwencja bedzie bardzo niska a pisowi tak naprawde to na reke styknie im ich zelazny elektorat w postaci sluchaczy radia maryja. zobaczymy mam nadzieje ze jeszcze ludzie w polsce troche rozumu maja.

edit:
ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, jak ludzie kiedys glosowali na samoobrone a pozniej nikt sie nie chcal przyznac ze na nich glosowal albo na kaczora na prezydenta a pozniej ze to nie moj prezydent podobnie z pis. Dobra propaganda robiaca sieczke z mozgu czy jak?


Reasumujac: PO nic nie robi bo sie boi opozycji, ale i tak jest najlpepsza.

Donald moze spac spokojnie majac taki elektorat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 07:53 
Cytuj  
A ja myślałem że powodem kryzysu była głupota ludzi żyjących ponad stan, biorących kredyty hipoteczne gdzie popadnie :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 08:18 
Cytuj  
Tak ciagle Po jest najlepsza opcja. Ty mrynar zamiast szukac szczescia za granica nie myslales o karierze w radiu maryja?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 08:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Tak ciagle Po jest najlepsza opcja. Ty mrynar zamiast szukac szczescia za granica nie myslales o karierze w radiu maryja?


Jakiego szczescia za granica?
w jakim radiu maryja? Nie jestem katolikiem i nie zaglosuje na pis wiec chyba mam slabe kwalifikacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 09:09 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ja myślałem że powodem kryzysu była głupota ludzi żyjących ponad stan, biorących kredyty hipoteczne gdzie popadnie :D

W jakiejs czesci tak. To, ze banki udzielaja kredytow ludziom, ktorych na to nie stac to juz kwestia systemowa. Zgodzimy sie, ze ludzie w wiekszosci sa glupi i chciwi. To czy daja w zyle, pala fajki itd. w sumie mnie jebie i od tego panstwo powinno sie odczepic. Ale jak masa daje sie oglupiac bankom a potem zaplace za to ja ze swojej kieszeni pomimo ze dlugow nie mam to wole jednak pewne regulacje rynkowe.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 09:50 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Widze ze mocno przeanalizowales wypowiedzi Rona Paula myhyhy...takich bzdur dawno nie czytalem...caly liberalizm polega na obnizaniu podatkow najbogatszym
:lol: :lol: :lol:
No setnie sie usmialem :lol:

Polecam wywiad Stossela z Ronem Paulem w ramach dowiedzenia sie jakie ma przekonania, bo widze ze to mocno kuleje :wink:

A no i oczywiscie to, ze noblista i ekonomiczny mozg stulecia, Milton Friedman, promowal dokladnie to samo jak chodzi o gospodarke, to zwykly przypadek. Na pewno ten Friedman to tez oszolom...i jak tu sie dziwic, ze potem mamy w panstwie co mamy, jak liberalizm zrownuje sie z obnizka podatkow dla najbogatszych ehhh ta lewacka retoryka bez ladu i skladu mnie rozwala.

Ten sam Friedman, ktory w kongresie sie przyznal ze jego polityka byla bledna i ze potrzebne sa interwencje panstwa/pakiety stymulacyjne? Fajnie.
O RP mi sie nie chce juz spierac, dla mnie to Sarah Palin w inteligentniejszym opakowaniu, dla Ciebie mesjasz. Tyle.

edit: Aha, zeby wczuc sie w Twoj kilmat:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 09:57 
Cytuj  
@cipasek
weź poprawkę na to, że jesteś głupi i czegoś mogłeś nie zrozumieć


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.