mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 23:17 
Cytuj  
Ja zagram też wszystkimi. To się rozumie samo przez się. Docelowo chcę grać Panią Wizard lub Panią Demon Hunter. Ta druga klasa robi wrażenie szybkością i mobilnością. Daje radę. Szczególnie ta umiejętność "Vault". :)

Konta premium? Ja pierdzielę. Gra pewnie będzie kosztować ze 190 zyli a oni chcą jeszcze ruchać graczy na dodatkowy szmal. "WOW" im nie starcza? Żal. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 23:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Heh, najnowsza plota wiaze sie z jakimis oplatami, ktore ponoc maja byc w D3. Mikrotransakcje, konta premium? Kek, jak cos takiego wprowadza to sie mocno zastanowie nad kupnem :) Oj, czuje ze bede rage'owal w poniedzialek.

informacje od blizzarda o pracach nad nowymi funkcjami battlenetu,z ktorych czesc miala byc platna mozna bylo przeczytac juz dobre pare miesiecy (jesli nie rok-cos tak kojarze) przed premiera SC2.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 23:54 
Cytuj  
Jesli to bede tylko funkcje BN, nie odnoszace sie bezposrednio na D3 to mam to w dupie, ale jesli w jakikolwiek sposob przelozy sie to na rozgrywke to kurwa, fani ich zniszcza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 00:34 
Cytuj  
Fani ich zniszczą, ale grę i tak kupią.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 09:12 
Cytuj  
Pewnie będą mounty za $.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 11:34 
Cytuj  
I zmiana rasy/serwera.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 11:44 
Cytuj  
I płci.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 11:44 
Cytuj  
wodny napisał(a):
ę. Gra pewnie będzie kosztować ze 190 zyli a oni chcą jeszcze ruchać graczy na dodatkowy szmal. "WOW" im nie starcza? Żal. :-?


Welcome to Activision-Blizzard world.

PS. Przewidywalem to ze im blizej premiery to beda wyskakiwac nowe coraz to glupsze rzeczy. Oby tylko nie okazalo sie w poniedzialek ze mamy jedna gre podzielona na trzy, tak jak w przypadku SC2 i czekanie po 2 lata az laskawie zrobia nastepna "czesc".

Ja ze swojej strony robie tak... jesli w grze bedzie choc jedna mikrotransakcja wplywajaca na performance postaci czy gracza w grze, czyli cokolwiek niekosmetycznego to gierke poprostu pirace.
Co do features BN to jesli to beda pierdoly w stylu flaga przy nicku czy jakies taunty (jak w HoN naprzyklad) to nie sobie sprzedaja pikselki frajerom do woli. JEsli zxas beda to powazne features jak naprzyklad... chat glosowy, prznoszenie sie pomiedzy regionami czy cos w tym stylu to rowniez gierke pirace.

Zachlannosc ma swoje granice. :)

PS. OFc to wszytko spekulacja - nie unosic mi sie tutaj. Zobaczymy jak jest w poniedzialek.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 11:56 
Cytuj  
@Kabraxis

Mimo iż obecność Bobby`ego K jest niestety widoczna to jednak nie wierzę w te mikrotranzakcje dające przewagę.Jak sam powiedziałeś są granice. :)

Co do tych płatnych ficzerów BN2.0 to czy to nie mają być te płatne mapy które wypuszczać będą moderzy w SC2 Heart of The Swarm?

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:17 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
@Kabraxis
Co do tych płatnych ficzerów BN2.0 to czy to nie mają być te płatne mapy które wypuszczać będą moderzy w SC2 Heart of The Swarm?


To mialo juz byc we WoL, ale jakos chyba nie sciagneli wystarczajaco ambitnych moderow zeby ten pomysl sie oplacal - customy w sc2 sa chujowe, a nikt raczej nie zaplaci za mapke do 1v1, skoro w pol dnia moze zrobic w edytorze dosc podobna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
wodny napisał(a):
ę. Gra pewnie będzie kosztować ze 190 zyli a oni chcą jeszcze ruchać graczy na dodatkowy szmal. "WOW" im nie starcza? Żal. :-?


Welcome to Activision-Blizzard world.

PS. Przewidywalem to ze im blizej premiery to beda wyskakiwac nowe coraz to glupsze rzeczy. Oby tylko nie okazalo sie w poniedzialek ze mamy jedna gre podzielona na trzy, tak jak w przypadku SC2 i czekanie po 2 lata az laskawie zrobia nastepna "czesc".

Ja ze swojej strony robie tak... jesli w grze bedzie choc jedna mikrotransakcja wplywajaca na performance postaci czy gracza w grze, czyli cokolwiek niekosmetycznego to gierke poprostu pirace.
Co do features BN to jesli to beda pierdoly w stylu flaga przy nicku czy jakies taunty (jak w HoN naprzyklad) to nie sobie sprzedaja pikselki frajerom do woli. JEsli zxas beda to powazne features jak naprzyklad... chat glosowy, prznoszenie sie pomiedzy regionami czy cos w tym stylu to rowniez gierke pirace.

Zachlannosc ma swoje granice. :)

PS. OFc to wszytko spekulacja - nie unosic mi sie tutaj. Zobaczymy jak jest w poniedzialek.


No generalnie ja mam wrazenie, ze Diablo 3 to bedzie ostatnia gra jaka kupie od Blizzarda. Dodatki do SC2 na bank spirace :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:35 
Cytuj  
lohohoho, jest sie czym chwalic :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:37 
Cytuj  
Stwierdzam fakt i tyle :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:38 
Cytuj  
Łykniesz jak pelikan nowe MMO jeszcze imho.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:42 
Cytuj  
@Kabraxis,
99% tego forum jak i innych kupi tą grę, więc mam uwierzyć że spiracisz jako jeden z nielicznych bo jest jakiś futures in game? PLZ! Tak jak Razoth napisał, jeszcze kupisz ich MMO i będziesz miał +2k postów w temacie tego MMO na tym forum.

I na pewno nie będzie podzielona na 3 części, mając ta tabelę widać, że next rzeczą w temacie D3 będzie dodatek a nie kolejna część i na bank dostaniemy 4 akty z Diablo na końcu, także bez paniki ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:47 
Cytuj  
No w sumie to było do raggnaroka a nie Kabraxisa ale ok.

Jeżeli o mnie chodzi to na razie jestem na umiarkowane "tak" w temacie kupna Diablo 3, nawet po tych ich śmiesznych cenach.

Wciąż się jeszcze waham, bo mało o grze wiadomo no ale myślę, że po zagraniu w betę (oby) wszystko będzie już wiadomo.

Jak mi coś nie będzie pasowało to oleję, tak jak olałem SC2 mimo, że chyba ostatnio staniało troszkę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 12:59 
Cytuj  
Ragnarok i Kabraxis to jedno i to samo w temacie D3 ;P więc pisanie do jednego to tak jakbyś pisał to obydwóch.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 13:01 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
@Kabraxis,
99% tego forum jak i innych kupi tą grę, więc mam uwierzyć że spiracisz jako jeden z nielicznych bo jest jakiś futures in game? PLZ! Tak jak Razoth napisał, jeszcze kupisz ich MMO i będziesz miał +2k postów w temacie tego MMO na tym forum.

I na pewno nie będzie podzielona na 3 części, mając ta tabelę widać, że next rzeczą w temacie D3 będzie dodatek a nie kolejna część i na bank dostaniemy 4 akty z Diablo na końcu, także bez paniki ;P


1. Nie interesuje mnie co zrobi 99% tego forum i innych.
2. Zrobie tak jak napisalem.
3. "Jeden z nielicznych" lol? Wierzysz w jakies cudowne nawrocenie piratow po premierze Diablo 3? Ta gra bedzie piracona na potege mimo tego ze multi to jeden z glownych features - podobnie jak np. Call Of Duty. NEwt jesli spirace to nie bede sam.
4. Nie nie kupie ich nowego MMO - pisalem juz ci nieraz dlaczego. poprostu mnie ono nie interesuje.
5. Nie nie bede mial +2k postow o nowym MMO Blizzarda - rowniez ci juz nieraz pisalem dlaczego.
6. Srsly nie przenos swojego uwielbienia do Blizzarda na mnie i na innych - tez juz ci to pisalem.

Tak wiec podsumowywujac:

1. Powtarzasz sie Z tym "i tak kupisz" i "i tak wszystcy lykniecie nowe MMO blizza.
2. Twoje traktowanie Blizzarda i tego nowego MMO jak jakiegos mesjasza jest wybitnie denerwujace.
3. Nie sadz innych swoja miara. Uwierz sa na tym swiecie ludzie, ktorzy nie lykaja all jak leci bo ma jakies tam logo, sa ludzie o roznych kryteriach zakupow gier itp...
4. Ogolnie - dorosnij ffs.


Gra bedzie fajna - kupie. Gra bedzie niefajna ( a tu kryteria mam szerokie i rozniste) - nie kupie. Proste jak drut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 13:06 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Łykniesz jak pelikan nowe MMO jeszcze imho.


Nie lykne, bo to bedzie na 90% FPSMMO, a ja w shooterach suxuje i trzymam sie z dala od takich gier :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 13:07 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Razoth napisał(a):
Łykniesz jak pelikan nowe MMO jeszcze imho.


Nie lykne, bo to bedzie na 90% FPSMMO, a ja w shooterach suxuje i trzymam sie z dala od takich gier :)


No co ty? Blizz zrobi tak, ze wszyscy bedziemy najlepsi ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.