mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2016, 23:26 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Do embe, isengirma, meterra i jeszcze paru innych:

Wyobraz sobie taka sytuacje: do Polski rzadzonej pzez Kaczynskich pod pozorem obrony demokracji wkraczaja Amerykanie i inne wojska sojusznicze i robia rozpierdol, burza twoj dom, gina twoje dzieci, zona, rodzice. Przy okazji ginie tez 800 000 polskich obywateli.
Amerykanie wychodza z poczuciem spelnionego obowiazku, Kaczynski ginie w wyniku sprawnie przeprowadzonego ataku, Maciarewicz tez. Pozostawiaja po sobie zrujnowany kraj i walczace na ulicach frakcje polityczne.

Co robisz? Jestes wdzieczny za pozbycie sie tyrana? Z ogromnej wdziecznosci zapisujesz sie do proamerykanskiej partii i popierasz marionetkowy rzad? Czy tez moze chcesz sie zemscic i nienawidzisz Amerykanow (wczesniej byli ci obojetni)?



chciałbym dodać, że Irak był krajem, który starał się swoich obywateli (lepszej i gorszej kategorii) nauczyć bycia dumnym z osiągnięć cywilizacji wczesnej Mezopotamii (już od Sumeru [Szumeru]) oni widzieli siebie jako kontynuatorów ludów, które tutaj były niemal od zarania dziejów...

Spoiler:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2016, 23:35 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
pozatym jesli muzlumanie sa tacy super, to powiedz dlaczego za kazdym razem jak jest wojna to morduja 'niewiernych' czy to w kosowie, czy to ostatnio w egipcie czy syrii... to nie jest kultura ktora toleruje cokolwiek innego
ich religia jest tak samo niebezpieczna jak nazizm, i jak nazizm powinna byc zakazana , bo u swoich korzeni ma wpisana nienawisc do innych ... ktora w czasach pokoju da sie jeszcze zarzadzac, ale w czasach wojny konczy sie zawsze ludobujstwem



oczywista nieprawda, a cała reszta pochodzi m.in. z tego założenia, było i jest mnóstwo konfliktów między muzułmanami... pierwszy - Wschodni Pakistan, drugi irak-iran, trzeci irak - arabia saudyjska, czwarty libia - arabia saudyjska, piąty - turcja - arabowie, i jest ich wiele wiele więcej

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 00:03 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
[...]Pewnego otóż dnia ów gentleman zadzwonił do mnie na białoruski numer telefonu i spytał co mam na myśli w moim szyfrogramie pisząc, że… i tu zaczął czytać szyfrogram. To, że numer był na podsłuchu, a czytając szyfrówkę łamał i tajemnicę i szyfr jakoś nie przeszło mu przez głowę. Po kilku słowach położyłem słuchawkę, zadzwoniłem po 5 minutach, usłyszałem, ze jestem niegrzeczny[...]



pytanie jak głęboko osadzona jest strategia ruskich, oni potrafią przypieprzyć w zaskakującą stronę, która staje się szybko nowym stanem faktycznym, w sposób przez nich oczekiwany

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 00:42 
Cytuj  
Już referendum nie tak pewne... :wink:
http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytan ... cji/5v4yyb


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 05:13 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Dzięki, przez moment zapomniałem w jakim miejscu wysyłam posty.

ShadeKnight napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=4W8xjEFWrHg#t=2m34s
Krok piąty. :lol:

Tak, tak, czytaj gazwyb, ignoruj dalej rzeczywistość. To ciężarówka zabijała ludzi w Nicei, a nie muzłumanin. To muzułmanie są największymi ofiarami ataków terrorystycznych, bo jacyś "radykałowie" przynoszą złą sławę ich pokojowej wierze. Przecież wydano tyle fatw potępiających ataki? :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 06:47 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
póki co stwierdzam, że starsi chcą zrobić "UK great again" wysiłkiem młodego pokolenia i na ich ewentualny koszt :lol:


"polityka EU gwarantem stabilnego wzrostu i bezpieczenstwa" :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 06:58 
Cytuj  
Osobiscie to rozumiem Mrynara bo gdybym sam mial oceniac muzulmanow tylko po tym jakich poznalem to uwazalbym ze nawet moga byc, tyle tylko ze Ci ktorzy nawiazuja kontakty z ludzmi spoza swego kregu kulturowego nie sa reprezentatywni dla calej tej masy ktora zyje w swoich dzielnicach i patrzy z mieszanina zazdrosci i nienawisci/pogardy na europejczykow. To tak jak gyby arab ktory poimprezowal sobie na mazowieckiej stwierdzil ze Polska to nie taki zly kraj i dobrze by mu sie w nim zylo.

Sytuacja w Francji zaszla na tyle daleko ze nie ma zadnego prostego roziwazania, ale to jest problem Francji, Tor sie podsmiewuje o pogormach ale jezli sytuacja demograficzna bedzie dalej zmieniala sie na korzysc arabow to jakas pelzacjaca wojna domowa z pogromami ludnosci moze byc jedynym mozliwym scenariuszem przyszlosci. Dla Polski najniepezpieczniejsze jest to, a w zasadzie dla obywateli ze nasi niewydarzeni politykierzy beda jak malpy kopiowac wszelkie ustawy umozliwiajace coraz wieksza inwigilacje i kontrole aparatu panstwa nad spoleczenstwem. (i to bez roznicy czy dalej przy korycie bedzie PiS czy Rysio na rubikoniu z Grzesiem beda rzadzic)

I dlatego jestem przeciwko przyjmowaniu jakichkolwiek "uchodzcow" z bliskiego wschodu/afryki bo pomijajac jakie to sa wielkie koszty (choc jak zakladam czesc mysli ze oni do razu czmychna do Niemiec przy byle okazji, ale moze byc wiele obostrzen w takiej relokacji gdzie za ich przebywanie i pilnowanie odpowiadac bedzie panstwo do ktorego zostali wyslani i naliczane duze kary za niedopilnowanie swoich "uchodzcow", a jak kary nie pomoga to i kontrole na granice wroca) to bedzie to problem na cale pokolenia i zalazek naprawde wielkich konfliktow spolecznych, ze taki marsz niepodlegosci to sie bedzie wspominac z rozrzewnieniem jak to kiedys bylo spokojnie na ulicach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 07:08 
Cytuj  
ooo lewakom az tak bardzo pokonczyly sie argumenty ze nawet zawsze ejlokfentny junkierek pierdoli totalnie od rzeczy?
Koniec swiata!

Dracos - do tej pory nie uslyszalem zadnego racjonalnego argumentu za przyjmowaniem tych ludzi do siebie. Juz pomijajac wzrost zagrozenia, roznice kulturowe, ich niechec do asymilowania sie, to do diaska - oni w przewazajacej czesci nie pracuja i nie placa podatkow.
Jak taki mrynar chce byc "elo ziom" to niech sobie przyjmie ich kilku do siebie na hacjande i oplaca ich pobyt wlasnymi pieniedzmi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 07:14 
Cytuj  
@Profeta: to, że dziś jest info z pola walki w hd nie znaczy, że kiedyś dostęp do informacji nie był powszechny wśród tzw. opinii publicznej. Kiedyś słuchano de Gaulle'a z tranzystora, dziś pokemona z ajfona. I tyle. Kiedyś było mniej popwiedzy w obiegu, analizy były głębsze. Dziś informacja to powierzchowna sieczka i opinie z dupy, ze swej natury wykluczające dyskusję.
Terrorystę zawsze tworzy się najlepiej z neofity ideowca. Osadzonego w świecie, który ma zaatakować. Alkaida powstała by koordynować takie działania, ale samobójca ma wsparcie miejscowych, nie jest człowiekiem znikąd. Breivik czy Kaczynski działali w paradygmacie samotnego bohatera, co własną piersią... itd. Kozojebcy działają w siatce, V kolumna nie jest mitem. Dehumanizacja jest oczywistym i racjonalnym postępowaniem wobec wrogów. A że bije to też w "uczciwych" . Trudno, zabić wszystkich, Bóg pozna swoich. Nota bene albigensi to była banda chorych pojebów, a nie lokalna kultura. Wandejczycy to z kolei kontrrewolucja, krwawo stłumiona.
Rozwiązaniem problemu islamistów w Europie jest izolacja i kontrola. Ci, co są zintegrowani zostaną. Reszta niech wraca do swoich kóz i ubogaca chatki z gówna. Świat "północy" ma znacznie lepsze środki zniszczenia, niż poganiacze wielbłądów z "południa", wojna byłaby jednostronna.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 10:03 
Cytuj  
Erdogan usuwa 8000 policjantów.

http://www.reuters.com/article/us-turke ... SKCN0ZY0KT

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 12:20 
Cytuj  
@Isengrim

wydaje mi się, że dzisiaj też się słucha 'de Gaulle'a z 'tranzystora', tylko na znacznie większą skalę, pop wiedza moim zdaniem traci na sile w obecnym świecie,

jednak zamachowiec z Nicei miał współpracowników, ciekawi mnie czy znajdą powiązania z isis ;s


oczywiście chodzi mi bardziej o Oksytanię niż inne tereny, nie wiem dlaczego uważasz ich za bandę chorych pojebów, wygląda na to, że czytałem jedynie laurki na ich temat, a na temat krzyżowców paszkwile ;s

i tak, hasło "Trudno, zabić wszystkich, Bóg pozna swoich." (rzekomo wypowiedziane właśnie podczas w/w krucjat) jest możliwe, jeśli masz wielką przewagę i potencjał demograficzny żeby wypełnić dziurę po ludobójstwie

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:07 
Cytuj  
@Isengrim
Chory pojeb


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:14 
Cytuj  
Co do brexitu, już dobrze widać że UK w całości ma na tyle dużą siłę że jest wstanie sobie stworzyć nowe porozumeinia wzajemnej współpracy z EU bez straty dla siebie, a już napewno bez kosztów jakie ponosili do tej pory.

Media opisują że przez brexit zamknęła się wielka firma z UK, zatrudniająca nawet 450 pracowników, z tego co wiem ta firma na stałych umowach zatrudniała tylko ~60 osób, a tak to dwa piętra telemarketerów od firm pośredniczących i pracujących za 1200zł brutto, więc łaski nie robią i niech spierdalają gdzieś do azji gdzie zredukują koszty jeszcze bardziej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:14 
Cytuj  
sula napisał(a):


IMHO coraz bardziej wygląda na to, że ten nieudany pucz był zaplanowaną ustawką, albo przynajmniej był świadomie prowokowany przez służby pro rządowe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:33 
Cytuj  
Albigensi pochodili z tych gnostyków, którzy całkowicie odrzucili swiat materialny, jako zły. Całkowicie. Żyli więc w skrajnej ascezie, ale już nowonarodzone dzieci zabijali, bo były jeszcze w miarę czyste i ich zdaniem lepiej zabić niż skazać na życie. Dorosłych skazywali na śmierć glodową, bo czysta. Bekneli chyba jednak za doktrynę.

Niaha znowu kozojebcy napełniali miłościa via colon

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:38 
Cytuj  
on czeka na kozojebców, a ciebie już jarosław jedzie


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:40 
Cytuj  
o zabijaniu nowo narodzonych dzieci nie wiedziałem

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:49 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
sula napisał(a):


IMHO coraz bardziej wygląda na to, że ten nieudany pucz był zaplanowaną ustawką, albo przynajmniej był świadomie prowokowany przez służby pro rządowe.

Ponoć wygląda to mniej więcej następująco: (nie wszystkie liczby potwierdzone w wiarygodnych źródłach).

- 8000 policjantów i innych funkcjonariuszy bezpieczeństwa MSW
- kilkudziesięciu gubernatorów i innych wysokich urzędników administracji terenowej
- 100 generałów
- ponad 3000 wojskowych
- 1500 urzędników w ministerstwie finansów
- prawie 3000 sędziów, w tym kilku z naczelnej rady i chyba conajmniej 1 z Trybunały Konstytucyjnego.

No i operacja cały czas w toku. Nad wieloma regionami obowiązuje zakaz lotów. Podobno (informacja niepotwierdzona) wszyscy funkcjonariusze publiczni mają zakaz opuszczania Turcji.

np. 14 kolejnych generałów aresztowanych:

http://www.dailysabah.com/politics/2016 ... up-attempt


PS. Nie wiem czy w TV o tym mówią, bo nie oglądam, ale chyba Szewko podawał, że Erdogan miał czystki zaplanowane na sierpień, to by wyjaśniało czemu tak teraz szybko idzie. Listy już musiały być w znacznej części gotowe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 13:58 
Cytuj  
Z ciekawych praktyk gnostyckich, to były nurty mocno hedonistyczne jak karpokraci. W zasadzie, to uznawali że nie ma granic i trzeba spróbować wszystkiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 14:21 
Cytuj  
sula napisał(a):
Goatus napisał(a):
sula napisał(a):


IMHO coraz bardziej wygląda na to, że ten nieudany pucz był zaplanowaną ustawką, albo przynajmniej był świadomie prowokowany przez służby pro rządowe.

Ponoć wygląda to mniej więcej następująco: (nie wszystkie liczby potwierdzone w wiarygodnych źródłach).

- 8000 policjantów i innych funkcjonariuszy bezpieczeństwa MSW
- kilkudziesięciu gubernatorów i innych wysokich urzędników administracji terenowej
- 100 generałów
- ponad 3000 wojskowych
- 1500 urzędników w ministerstwie finansów
- prawie 3000 sędziów, w tym kilku z naczelnej rady i chyba conajmniej 1 z Trybunały Konstytucyjnego.

No i operacja cały czas w toku. Nad wieloma regionami obowiązuje zakaz lotów. Podobno (informacja niepotwierdzona) wszyscy funkcjonariusze publiczni mają zakaz opuszczania Turcji.

np. 14 kolejnych generałów aresztowanych:

http://www.dailysabah.com/politics/2016 ... up-attempt


PS. Nie wiem czy w TV o tym mówią, bo nie oglądam, ale chyba Szewko podawał, że Erdogan miał czystki zaplanowane na sierpień, to by wyjaśniało czemu tak teraz szybko idzie. Listy już musiały być w znacznej części gotowe.


No i dobrze! Dobra dyktatura >>> slomiana demokracja, szczegolnie w troche dzikszych rejonach swiata. Co smieszne Swiatowi Obroncy Demokracji beda musieli to przelknac bo Turcja to ich glowny militarny sojusznik.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.